Esileht Pereelu ja suhted Kui abielust on ükskõik

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Kui abielust on ükskõik

Postitas:

Oleme mehega koos elanud üsna mitu aastat. Kasvatame ka ühist last.
Mõlemal hea töökoht, elame suures majas, mis kuulub meile mõlemale.
Mõni aeg tagasi, enne lapse sündi küsis ta minult kas soovin kunagi abielluda. Temal on täiesti ükskõik sellest ja kui mina soovin on ta nõus seda tegema. Vastasin tol korral, et ka minul on sellest ükskõik. Nagunii see midagi ei muuda. Lisan veel juurde, et mehe nime ma ei taha kuigi laps kannab seda. Mulle ei meeldi see mõte kanda nime, millele pole mingit õigust ega tähendust. Mehe nimi on mehe oma mitte minu.
Viimasel ajal oleme pidevalt saanud survestamist oma vanematelt. Neile see ei meeldi, et elame koos kuid abielus pole. Eriti kuulen seda emalt mainides, et kui nagunii on ükskõik, siis peaks ära tegema. Vanemate rõõmuks.
Ma ei ela koos oma vanematega vaid mehega. Mida rohkem survestatakse seda vastumeelsemaks muutub. Mida teie teeksite?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on selles mõttes umbes sama, et kumbki ei pea abiellumist kuidagi oluliseks. Aga meil vanemad ei survesta, sest meil austatakse teineteist ja teiste otsuseid.
Kui ennast ei huvita, siis mina ei teeks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

abielluvad ikka noorpaar, mitte vanemad või suguvõsad.

Meie tegime vanemate rõõmuks suured pulmad, kuigi oleksime eelistanud privaatselt kahekesi ja ma natuke nagu kahetsen seda. Seda enam, et kogu planeerimise aja kostis õpetussõnu siit ja sealt, ema oli pettunud, et me ikka piisavalt pappi pulmade alla ei matnud (ei korraldanud kaugematele sugulastele transporti, ööbimist, mistõttu jätsid paljud (meie rõõmuks) tulemata), ema oli pettunud, et ma ei kandnud loori 😀 ja et mul olid lahtised juuksed (ehetega), mistõttu polnud näha mu kleidi ilusat seljapitsi 😀 ja lõpuks ei meeldinud see ja teine ja kolmas asi jne.

Ehk siis – igaljuhul on võimalus, et ei jääda rahule

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul samuti ema survestas mingi aja.
Aga jättis järele, kui ma konkreetselt ütlesin, et ma ei kavatse abielluda.
Nüüd räägib juba isegi, et ei tea miks tema abielluma pidi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sama seis va survestavad vanemad ja kinnisvara ei ole ühisvara, mõlemal on omad kinnisasjad. Ei plaani abielu. Kui vanematega oleks väga soojad ja lähedased suhted ning sisemine soov neile rõõmu teha, siis ehk kaaluks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Pereelu ja suhted Kui abielust on ükskõik

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.