Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Kui aktiivsed on teie 25+ nädalased kõhubeebid?

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Kui aktiivsed on teie 25+ nädalased kõhubeebid?

Postitas:

Minul on käsil teine rasedus. Esimese rasedusega ei mäleta et kõhuelanik selles \”vanuses\” nii aktiivne oleks olnud…Praegu ta tõepoolest põtkib päevast päeva ja isegi öösel..harva kui rahulikult on…Koguaeg siblimine või müksud käivad:) Isegi kõndimise ajal tunnen tema sirutusi jne…Taolisi liigutusi mäletan esimese raseduse ajast alles lõpupoole…
Kuidas teil lood?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.01 21:42; 19.01 09:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sama siin:) Hetkel küll rasedust juba 30 nädalat, kuid juba 25-dal käis ikka mürgel, nii öösel kui päeval, nii seistes kui lamades. Esimene laps põksis rohkem õhtuti ja hommikuti, mitte kunagi ei tundnud öösel ega seistes:)Nagu oleks sajajalgne mu sisse pugenud:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul saab homme 24 nädalat täis ja selline tunne on, nagu kõhus oleks vähemalt viis päkapikku. Ootan kolmandat last ja ta on kordades aktiivsem kui kaks eelmist kokku.
Hetkel on ta end peaseisu keeranud ja maksahaagid ajavad kergelt südant pahaks.
Tegelikult naudin seda täiega. Ta ei lase mul eriti muretseda enda pärast. Kui mõtlen, et pole natuke aega teda tundnud, saan peagi müksu kirja. Samuti on hea meel tunda, et ta on tugev ja elujõuline tegelane.
Hetkel kirjutan ja tunnen, kuidas jalad stepivad mu rinnaku all. Lahe.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul küll nädalaid pisut vähm (22) aga tita nii rahulik, et aeg ajalt tekib hirm, et miks ta nii vähe müttab? Liigutusi tunnen juba 17 nädalast, aga siiani ei ole need kuigi tugevad ja tihedad. Käsil kolmas rsedus. Kahjuks ei ole eelmistest meeles millal, kui palju ja kui kõvasti liigutusi tundsin.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sama ka mul. Kolmas rasedus ja liigutused pea olematud, nagu ka eelmistega. Hetkel 22+4

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

sama siin. esimene rasedus ja 22+6. vahepeal on 2-3 päeva täielikku vaikust. siis üks päev suuremat tralli ja jälle vaikus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sama jama. Teine rasedus ja esimene oli nii rahulik(ainult torkides liigutas õhtuti), kuigi rasedus ise hullem. Stressi oli palju ja ka veidi probleeme ja tööl sai ju ka käidud. Nüüd olen siis teise ootel ja esimesega kodus ja kõhubeebi ainult mürgeldab. Tegin lausa ühe lolli teema siia, et kas 1 laps saab LIIGA aktiivne olla. Hullult häiriv on. Tunnen päeval koguaeg, õhtul, hommikul, isegi öösel kui vetsus käin on ta üleval:D No loota tuleb vaid, et kui ära sünnib siis ikka mega rahulik beebi:D Muidu lähen vist hulluks:D
Head ootust ja lõpuaega;)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma just eile voodis mehele ütlesin, et see kõhubeebi võiks natukenegi paigal olla vahepeal…suht ära tüütab kui terve päev mürgel käib:D Mitte et mulle ei meeldiks, see on väga armas…aga terve päev? 😀 Hea et ma ainus ei ole kes arvab et veidi häiriv 🙂
Ise mõtlen ka et kas saab liiga aktiivne olla:D
Õnneks ei ole seost kõhubeebi ja beebi aktiivsuse vahel:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.01 21:42; 19.01 09:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sama siin 🙂 Ei mäleta, et esimesega(praegu juba 4.3a poiss) selline trall oleks käinud, eriti öösiti;) Suht harva on vaikus, üldjuhul siis kui ise liigun palju ja ei pane tähele. Eks on ka päevi, kui kõhus on väga rahulik. See eest nii kui ennast pikali magama sätin, hakkab pihta ja selline tunne, et teeb tagant järgi terve päeva või isegi kahe päeva normi täis 😀
Tegel mulle meeldib see tunne, lausa jumaldan, eriti kui ta keerab ennast kuidagi ja surub ühte kohta.
Mul see jama, et öösiti ei saa magada norm. Kõht on küll väike aga ikka ei saa. Kui selili olen, siis trallitab jubedalt ja no selg väsib ju ka ära ja ei tohikski kaua selja peal magada. Nii kui külili keeran, hakkab jälle trall pihta, puksib vastu külge, kuhu olen ennast keeranud. Keeran teisele küljele, siis puksib sinna:) Ja kui ma lõpuks väsimusest magama jään, siis ei tee lihtsalt välja, et las puksib, küll ta ka magama jääb:D Varsti vist peab istudes magama jääma või siis tuleb kiiktooli muretseda:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimene rasedus ja lapse konkreetseid liigutusi hakaksin tundma juba 16ndal nädalal. Nüüdseks saab kohe 26 nädalat täis ja pidevalt käib selline mürgel, et vahel lausa täitsa valus. Samas olen rahul, vähemalt tunnen teda ja tean, et temaga on kõik korras 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on hea meel lugeda, et ma ei ole oma mõtetega üksi. Liigutusi tunnen juba 15ndast nädalast. Vahepeal hakkasin juba kartmagi, et laps liiga aktiivne. Ta ei lase ämmakal südameheligi kuulata, kohe käib kolakas selles kohas, kus kõhtu puudutatakse. Eks väsitav on see pidev tagumine ja kukerpallitamine. Ma ise kardan veel, et kui ta siblib nii palju, siis äkki ta keerab nabanööri enadale väga õnnetul viisil ümber… Aga samas on lahe, tead et tegelane täitsa olemas ja vahetevahel on nõus minuga isegi \”mängima\” üksteise togimise mänge 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Kui aktiivsed on teie 25+ nädalased kõhubeebid?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.