Esileht Pereelu ja suhted Kui avastate mehel Tinderi konto

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 133 )

Teema: Kui avastate mehel Tinderi konto

Postitas:
Kägu

Mis te teeksite, kui saaksite teada, et teie mees, kellega teil on pere, on teinud Tinderi konto, ja mitte lihtsalt konto, vaid mitme poseeritud pildiga (millest osad on su enda tehtud hiljuti, ehk et teada et on hiljuti aktiivne olnud), korraliku infoga, märkega “otsin pikajalist suhet”?

1. Ütleksite välja et teate ja vaatate kuidas reageerib?

2. Ütlete et kolite kohe välja?

3. Uurite miks see nii on?

4. …?

 

Ma ei tea, kas ta seal kellegagi suhtleb, saadeti screenshot lihtsalt… Mõtlen, et mis teha. Kodus suhted pole peale 12st aastat nüüd roosade prillidega, aga tavaline elu, mulle räägib tuleviku reisidest jne. Ma oleks eeldanud, et ta ütleb, et tahab lahku minna.

+10
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma teeks endale ka sinna konto. Paneks mingi ilusa võõra pildi. Ja prooviks suhelda. Kutsuks veinile (või teeks veel vallatuma pakkumise).

+15
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma teeks endale ka sinna konto. Paneks mingi ilusa võõra pildi. Ja prooviks suhelda. Kutsuks veinile (või teeks veel vallatuma pakkumise).

Käid lasteaias?

+11
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma teeks endale ka sinna konto. Paneks mingi ilusa võõra pildi. Ja prooviks suhelda. Kutsuks veinile (või teeks veel vallatuma pakkumise).

Käid lasteaias?

Ei, ma olen Mensa klubis.

+1
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

1. Ütleksite välja et teate ja vaatate kuidas reageerib?

Valiksin esmalt selle variandi, kuigi sellega kaasneb kohese suure tüli oht. Mees on ju paljastatud ja ilmselt on ta su peale vihane ning hakkab sind kõiges süüdistama. Loomulikult oled sa ju “süüdi” ka nuhkimises, mis siis, et sina seda kontot ise ei avastanud. Ikka oled süüdi. Nii et arvesta võimalusega: konfrontatsioon > tüli > lahkuminek.

+11
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ütlete et kolite kohe välja?

Pole sinu kodu?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis te teeksite, kui saaksite teada, et teie mees, kellega teil on pere, on teinud Tinderi konto, ja mitte lihtsalt konto, vaid mitme poseeritud pildiga (millest osad on su enda tehtud hiljuti, ehk et teada et on hiljuti aktiivne olnud), korraliku infoga, märkega “otsin pikajalist suhet”?

1. Ütleksite välja et teate ja vaatate kuidas reageerib?

2. Ütlete et kolite kohe välja?

3. Uurite miks see nii on?

4. …?

Ma ei tea, kas ta seal kellegagi suhtleb, saadeti screenshot lihtsalt… Mõtlen, et mis teha. Kodus suhted pole peale 12st aastat nüüd roosade prillidega, aga tavaline elu, mulle räägib tuleviku reisidest jne. Ma oleks eeldanud, et ta ütleb, et tahab lahku minna.

Miks tema peab sulle ütlema et lähme lahku? Sina ju ei ütle talle kuigi tunned sama mis tema tunneb. Milleks silmakirjalikus ja veel veiderdamine oma roosade prillidega. Sa oled ju mehed võrdne või ei ole?

+2
-11
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ma teeks endale ka sinna konto. Paneks mingi ilusa võõra pildi. Ja prooviks suhelda. Kutsuks veinile (või teeks veel vallatuma pakkumise).

Käid lasteaias?

Ei, ma olen Mensa klubis.

Võõraste piltide kasutamine on kriminaalselt karistatav kui teise identiteedi kasutamine. Tõesti käid alles lasteaias…

+3
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei otsi ta mingit pikaajalist suhet. Probleem on selles, et kõik teavad, et tinderist kiiret seksi otsitakse ja vastupidist väites on parem lootus mõni naine voodisse lohistada.

Seega sa tead, et mees ei ole sulle truu, lausa avalikult omaenda näo (ja nimega?) otsib seksi. Kui otsiks pikaajalist suhet, ei oleks seis parem, sest sinu kõrvalt ja sinu teadmata ei ole normaalne kumbagi otsida. Mõlemal juhul on ta tropp.

“Ütelete, et kolite välja?” – kui sa oleksid valmis välja kolima, ei hakkaks sa sellega lehvitama. Kui sul on, kuhu minna ning sinu jaoks ei ole vastuvõetav, et mees kõrvalt paneb, siis kolid välja mehele ütlematagi. Tuleb õhtul töölt koju ja plats on puhas. Niisama õhku visata, et kolid välja, lootuses, et mees sind paluma hakkab, pole erilist mõtet.

+24
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei otsi ta mingit pikaajalist suhet. Probleem on selles, et kõik teavad, et tinderist kiiret seksi otsitakse ja vastupidist väites on parem lootus mõni naine voodisse lohistada.

Seega sa tead, et mees ei ole sulle truu, lausa avalikult omaenda näo (ja nimega?) otsib seksi. Kui otsiks pikaajalist suhet, ei oleks seis parem, sest sinu kõrvalt ja sinu teadmata ei ole normaalne kumbagi otsida. Mõlemal juhul on ta tropp.

“Ütelete, et kolite välja?” – kui sa oleksid valmis välja kolima, ei hakkaks sa sellega lehvitama. Kui sul on, kuhu minna ning sinu jaoks ei ole vastuvõetav, et mees kõrvalt paneb, siis kolid välja mehele ütlematagi. Tuleb õhtul töölt koju ja plats on puhas. Niisama õhku visata, et kolid välja, lootuses, et mees sind paluma hakkab, pole erilist mõtet.

Äkki mees tahabki, et naine ka oma armastust ja huvi mehe vastu kinnitaks? Kui naine teeb puhta platsi, siis on mehel õigus, suhe on läbi ja naine ise tõmbas 3 päevaga minema. Kujuta nüüd ette, elad 10 aastat koos ja siis mingi tinderi konto pärast pakib naine asjad kokku ja läheb? See ju tähendabki seda, et naisel oli oma elukaaslase vastu null tundeid ja lausa ootaski mehe käiku ja võimalust siis minna nii et mees jääks süüdi.

+1
-31
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

2. Ütlete et kolite kohe välja?

Sellise asjaga ähvardamisel peab olema 100% valmis ka seda tegema. Või mis mulje jääb, kui mees ütleb “head teed sul minna!” ja sina…?

+17
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ata mis sa ise tinderis tegid???

Ära, hakka ütlema, et sõber näitas.

+4
-28
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma teeks endale ka sinna konto. Paneks mingi ilusa võõra pildi. Ja prooviks suhelda. Kutsuks veinile (või teeks veel vallatuma pakkumise).

Käid lasteaias?

Ei, ma olen Mensa klubis.

Võõraste piltide kasutamine on kriminaalselt karistatav kui teise identiteedi kasutamine. Tõesti käid alles lasteaias…

Kui AI loodud võõras, pole probleemi.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See ju tähendabki seda, et naisel oli oma elukaaslase vastu null tundeid ja lausa ootaski mehe käiku ja võimalust siis minna nii et mees jääks süüdi.

Ja mees altruistlikult pakkus kohe sellise variandi välja- “mina läheb ostin netist keppi, saadan tuttavatele  lingi ja jään perelõhkumises süüdi, et tundetu naine saaks valutult ja õigena suhtest välja”? Sa ise saad ka ikka  aru, kui äraspidise loogikaga su õigustus kõlab, või ausa näoga räägid sellist umbluud? Ikka teo tegija on põhjus, mitte teole reageerimine. Ja miks peaks truudusetu ja juba uue suhte otsingul mehe jala küljes veel rippuma, mida head see ühelegi naisele toonud on?

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma teeks endale ka sinna konto. Paneks mingi ilusa võõra pildi. Ja prooviks suhelda. Kutsuks veinile (või teeks veel vallatuma pakkumise).

Käid lasteaias?

Ei, ma olen Mensa klubis.

Võõraste piltide kasutamine on kriminaalselt karistatav kui teise identiteedi kasutamine. Tõesti käid alles lasteaias…

Kui AI loodud võõras, pole probleemi.

Sina ei oska AIga pilte teha, kui võtad kellegi teise oma, ikkagi varastamine.

0
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See ju tähendabki seda, et naisel oli oma elukaaslase vastu null tundeid ja lausa ootaski mehe käiku ja võimalust siis minna nii et mees jääks süüdi.

Ja mees altruistlikult pakkus kohe sellise variandi välja- “mina läheb ostin netist keppi, saadan tuttavatele lingi ja jään perelõhkumises süüdi, et tundetu naine saaks valutult ja õigena suhtest välja”? Sa ise saad ka ikka aru, kui äraspidise loogikaga su õigustus kõlab, või ausa näoga räägid sellist umbluud? Ikka teo tegija on põhjus, mitte teole reageerimine. Ja miks peaks truudusetu ja juba uue suhte otsingul mehe jala küljes veel rippuma, mida head see ühelegi naisele toonud on?

Seda sa mõtled küll praegu ise välja. Kui naine lööb end ülesse ja läheb ööklubisse oma väärtust hindama, siis mees seda teha ei tohiks. Meilt on siiski topeltstandardid. Selles teemas pole küsimus selles miks mees tinderi konto tegi, äkki ta tõesti ei saa seksi, äkki ta pole oma naisega 2 aastat kordagi vahekorras olnud, kõik võib olla. Selle teema küsimus on, kas naine peaks mehega suhte parandama või minema minema, kui läheb minema, siis mees käitus õigesti, sest tema tunnetab ka suhet.

See mida sina siin jutustad, on lihtsalt ego mäng.

+1
-14
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Äkki mees tahabki, et naine ka oma armastust ja huvi mehe vastu kinnitaks? Kui naine teeb puhta platsi, siis on mehel õigus, suhe on läbi ja naine ise tõmbas 3 päevaga minema. Kujuta nüüd ette, elad 10 aastat koos ja siis mingi tinderi konto pärast pakib naine asjad kokku ja läheb? See ju tähendabki seda, et naisel oli oma elukaaslase vastu null tundeid ja lausa ootaski mehe käiku ja võimalust siis minna nii et mees jääks süüdi.

Mida asja nagu!?

+11
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seda sa mõtled küll praegu ise välja. Kui naine lööb end ülesse ja läheb ööklubisse oma väärtust hindama, siis mees seda teha ei tohiks. Meilt on siiski topeltstandardid. Selles teemas pole küsimus selles miks mees tinderi konto tegi, äkki ta tõesti ei saa seksi, äkki ta pole oma naisega 2 aastat kordagi vahekorras olnud, kõik võib olla. Selle teema küsimus on, kas naine peaks mehega suhte parandama või minema minema, kui läheb minema, siis mees käitus õigesti, sest tema tunnetab ka suhet. See mida sina siin jutustad, on lihtsalt ego mäng.

Sinu mõttelõng on ikka puhta puntras.

+11
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No kui juba Tinderis konto enda nimega,  piltidega, jutuga et otsib siis midagi, suhet, seksi siis minu arust on teie suhe läbi. Kohe kui leiabki kellegi siis teatab et suhe on läbi.

Kui sul pole kuskile minna ja kodu mehe oma siis hakkaks juba otsima endale elamist.

Teine variant et pigistad silma kinni ja ootad mis saab, ehk lepid petmisega.

No ja kui ütledki talle et tead kontost, siis kas lähete tülli, või ütlebki et vot sul nii ja naa vead küljes et ta peabki otsima uut suhet.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No ega ta enne ei ütlegi et tahab lahku minna kui uut pole leidnud. Teab ju et tuleb suur suhete klaarimine ja jama. Sellepärast paljud mahajäetud naised räägivadki et näe hommikul musitas veel ja öhtul tuli ja läks minema et suure armastuse leidnud. Mul kohe mitu näidet tutvusringkonnast. Ei tea kas teil veel lapsi ka on?

+15
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kommentaar eemaldatud.

2.14 Kasutatud vulgaarset eneseväljendust.

Perekooli moderaator.

+3
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ma oleks eeldanud, et ta ütleb, et tahab lahku minna.

Justnimelt, sina eeldasid. Aga mis tegelikult toimub. Variant 2! koliksin kohe välja. Oled mingi jalamatt? Käi ka suguhaigustetestis, on s.tapea kui sind HPV, herpese, hiv, teistega on nakatanud. Tead millise haiguse puhul politseisse saad pöörduda, kehalisevigastuse tekitamine.

Jah lillkapsamutt, su aju on nakatunud herpese kapsa aidsiga

+9
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Jah lillkapsamutt, su aju on nakatunud herpese kapsa aidsiga

Ja sina lillkapsavanaeit arvad, et suguhaigused sekselu elades sind jälle ei puuduta.  Eeldad jälle ja kuulad mehe mesimagusat juttu! Palju õnne sulle siis!

+1
-11
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Jah lillkapsamutt, su aju on nakatunud herpese kapsa aidsiga

Ja sina lillkapsavanaeit arvad, et suguhaigused sekselu elades sind jälle ei puuduta. Eeldad jälle ja kuulad mehe mesimagusat juttu! Palju õnne sulle siis!

Palun, kas te kaks vaevatud hinge teeksite omale eraldi lillkapsa-teema, kus saate üksteisele kõik südamelt ära öelda.

+11
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui ütled välja, et tead, võib ta

1) rahulikult  kosta, et tahtis ainult näha, kas tal on veel lööki, sest sina talle ju komplimente ei tee ja enesekindlus on löönud kõikuma. (Või mõni muu süütumat sorti põhjendus).

2) anda mõne samalaadse põhjenduse, olles silmnähtavalt ärev ja närviline.

Seega, pole kindel, kas sa tema vastusest ja mitteverbaalsest reaktsioonist targemaks saad, rahulikuks jäämine ei tähenda veel, et ta tõtt räägib (äkki on nt arvestanud vahelejäämise võimalusega ja selliseks vestluseks valmis). Ärevuse ilmnemine pole tingimata märk valetamisest, kui inimene mõistab, et ta jutt pole kuigi ustav.

Kohe välja koliksin siis, kui mulle põhimõtteliselt ei oleks vastuvõetav, et mees Tinderis on. Sest on väike võimalus, et ta ei tahagi kellegagi päriselt kohtuda.

+2
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kohe välja koliksin siis, kui mulle põhimõtteliselt ei oleks vastuvõetav, et mees Tinderis on. Sest on väike võimalus, et ta ei tahagi kellegagi päriselt kohtuda.

Mis te kõik elate võõras kinnisvaras, et peate välja kolima? Kuidas nii üldse igapäevaselt elada saab, kui oma kodu pole?

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kohe välja koliksin siis, kui mulle põhimõtteliselt ei oleks vastuvõetav, et mees Tinderis on. Sest on väike võimalus, et ta ei tahagi kellegagi päriselt kohtuda.

Mis te kõik elate võõras kinnisvaras, et peate välja kolima? Kuidas nii üldse igapäevaselt elada saab, kui oma kodu pole?

Nii saab elada ikka, sest mitte kõik ei saa endale isiklikku kinnisvara lubada. Paraku ollaksegi siis kehvas seisus, sest kui mees petab, ei saa isegi sellega ähvardada, et minema lähed – pole kuhugi minna!

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

on väike võimalus, et ta ei tahagi kellegagi päriselt kohtuda.

Roosa mull! Otsus kohtuda on tehtud! Niisama inimene omale kontot ei loo.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Palun, kas te kaks vaevatud hinge teeksite omale eraldi lillkapsa-teema, kus saate üksteisele kõik südamelt ära öelda.

Ei tee eraldi teemat. Iga sekssuhe peab arvestama haigustega. Mis peen nimi asjale antud petmine. Mis sellest elust väja tuleb, kui 1 hullem petis kui teine. Kuidas saab jalgevahe nii palju sügeleda, et sa ei räägi! Inimese tegevuseks seda nimetada ei saa. Viskab üle pätindus ja petmisvajadused. Mõtlema peab, selleks pea ongi inimesele otsa loodud!

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma tean ka ühte abielumeest, kellel kolmas laps tulemas ja kes on aastaid Tinderis oma näo ja nimega olnud. Raske uskuda, et naine ei tea. Ise nägin seda meest seal 5 aastat tagasi ja hiljuti sõbrannadega tuli jutuks, et ta on endiselt seal. Vahepeal muudab pilte ka, seega pole mingist vanast ajast seisma jäänud konto. Minu jaoks Tinder pole tavaline sotsiaalmeedia konto, seal ei näe ju, et mida su sõbrad parasjagu teevad või muud sellist. Eesmärk on ikkagi naisi (või mehi) leida. Minu jaoks see poleks vastuvõetav ja tegutseksingi vastavalt sellele. Kui petab ja soovib teisi naisi, siis head teed tal minna.

 

+13
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 133 )


Esileht Pereelu ja suhted Kui avastate mehel Tinderi konto