Esileht Pereelu ja suhted Kui avastate mehel Tinderi konto

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 133 )

Teema: Kui avastate mehel Tinderi konto

Postitas:
Kägu

Kui sa juhtud olema teadlik Eesti keskmisest palgast (millest naised teenivad vähem) ja kinnisvara hindadest, et tohiks tulla üllatusena, et suurel osal naistest ei ole isiklikku kinnisvara. Kui naine on väikeste lastega aastaid kodune olnud, ei pruugi ta isegi üürikorteri võtmiseks võimeline olla. See on paraku tänapäeva reaalsus.

Kui naine oli lastega kodune kuni nende 1,5-aastaseks saamiseni, sai ta vanemahüvitist, mis võrdub tema eelneva palgaga. Jah, nende mõne aastaga võis ülejäänudvõis ühiskonnal palk tõusta (inflatsioon ikkagi, mis tekitab palgasurve) ja mõne aasta lisanduv kogemus võib ka veidi suuremat palka anda. See vahe pole siiski määrav antud teemas.

Kui naine oli lastega “aastaid” kodune ehk siis pikemalt kui 1,5-aastaseks saamiseni, siis tal polnud huvi tööalaselt areneda ega palka teenida (loe: pere-eelarvesse panustada). Selles ei ole mees ega tänapäeva reaalsus süüdi. Ah et lapse psüühika kannatab? Unelmate Läänes pannakse lapsed juba 6-9-kuuselt osaajaga hoidu ja tehakse osakoormusega tööd, et karjäärirajale tagasi saada.

+4
-14
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui sa juhtud olema teadlik Eesti keskmisest palgast (millest naised teenivad vähem) ja kinnisvara hindadest, et tohiks tulla üllatusena, et suurel osal naistest ei ole isiklikku kinnisvara. Kui naine on väikeste lastega aastaid kodune olnud, ei pruugi ta isegi üürikorteri võtmiseks võimeline olla. See on paraku tänapäeva reaalsus.

Kui naine oli lastega kodune kuni nende 1,5-aastaseks saamiseni, sai ta vanemahüvitist, mis võrdub tema eelneva palgaga. Jah, nende mõne aastaga võis ülejäänudvõis ühiskonnal palk tõusta (inflatsioon ikkagi, mis tekitab palgasurve) ja mõne aasta lisanduv kogemus võib ka veidi suuremat palka anda. See vahe pole siiski määrav antud teemas.

Kui naine oli lastega “aastaid” kodune ehk siis pikemalt kui 1,5-aastaseks saamiseni, siis tal polnud huvi tööalaselt areneda ega palka teenida (loe: pere-eelarvesse panustada). Selles ei ole mees ega tänapäeva reaalsus süüdi. Ah et lapse psüühika kannatab? Unelmate Läänes pannakse lapsed juba 6-9-kuuselt osaajaga hoidu ja tehakse osakoormusega tööd, et karjäärirajale tagasi saada.

See veel ei tähendaks et naine üksinda kodulaenu saaks, isegi kui oleks rabanud neljal rindel väikese lapse kõrvalt- Aga see ei puutu üldse teemasse.  Teemaalgatus oli kui pärast 10 a kooselu avastad et mees otsib Tinderis naisi. TA pole isegi maininud lapsi. Nagu neil Lääne naistel kohe laenud ja korterid võtta oleks.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

TA pole isegi maininud lapsi.

Mis see pere siis tähendab sinu arust?

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen see, kes kirjutas, et tõstaks välja ja hiljem, et ei alandaks meest ega laseks end alandada.

Olen nõus, et eluasemelaenudega ja üürihindadega ei ole asjad meie ühiskonnas väga lihtsad, KUID..

Võtsin üksi laenu (ei teeninud keskmist palka) ning hoian korterit tänini.. Sest ära iial ütle iial. Kasvõi juhuks, kui abikaasaga peaks midagi juhtuma, ei ole ma võimeline üksi suuremat kodulaenu üksi teenindama. Nägin vaeva, hoidsin püksirihma koomal, ja nii see võimalikuks saigi. Olen veendunud, et võimalikkus on mõtlemises ja pealehakkamises kinni. Teine asi on see, et ei olegi vaja osta omale üüratult kallist korterit Tallinna kesklinna, kui hammas reaalselt peale ei hakka.

Kui nüüd laia lauaga lüüa, siis ühiskonnas kipub olema kahte tüüpi naisi. Ühed, kes arvavad, et sünnitamisega on nende panus antud ja mees on kohustatud neid eluaeg seetõttu orjama. Tean ise lugusid, kus emad ongi tütreid kasvatanud nii, et nende asi on endale ainult vähekenegi heal järjel mees leida ja ruttu titt ära teha. Teised on jälle need, kes rügavad, ostavad endale tagavara, panevad raha kõrvale ja püüavad olla igasugusteks “what ifideks” valmis”. Sa ei tea iial, mis võib juhtuda ja endal peab mingisugune kindlustunne seljataga olema. Ja kui midagi ei juhtugi, siis on ju väga hästi ja lisakinnisvara on investeering. Arvan ka, et vanamhüvitise jms kõrvalt on paari aastaga võimalik nii palju kõrvale panna, et vajadusel korter üürida.

Oma tutvusringkonnas olen täheldanud, et nendest viimastest naistest peetaksegi rohkem lugu nii isikuomaduste tõttu kui ka kaob ära see “kuhu sul ikka minna on” suhtumine. Kui naine elab oma elu nii, et kõik kohustused ja lootused on ainuüksi mehe peal, siis võibki mingi hetk väga keeruliseks minna ja tulebki hambad ristis alandusi taluda. Kurb.

Siiralt loodan, et ühiskond liigub rohkem selles suunas, et naised oskavad-tahavad-suudavad oma heaolu eest seista.

 

+13
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

TA pole isegi maininud lapsi.

Mis see pere siis tähendab sinu arust?

No pere on ka mees ja naine , või ilma lasteta ei ole pere? Täitsa huvitav mõttekäik.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas tõesti siis eestis on nii palju kodutuid naisi, kes muust ei suuda mõelda, kui et katus peakohal oleks.

Kui sa juhtud olema teadlik Eesti keskmisest palgast (millest naised teenivad vähem) ja kinnisvara hindadest, et tohiks tulla üllatusena, et suurel osal naistest ei ole isiklikku kinnisvara. Kui naine on väikeste lastega aastaid kodune olnud, ei pruugi ta isegi üürikorteri võtmiseks võimeline olla. See on paraku tänapäeva reaalsus.

Küll leiab võimaluse, kui tahab minna. On võimalik taotleda toimetulekutoetust nii et riik maksab  üüri kinni ja elamise ka. Kui töövõime on olemas saab end edaspidi üles töötada, see on kõigil võimalik. Praegu on põhiteemaks siiski võimalik reetmine ja sellega seotud kahtlused ja hingevaev. Arutlege oma kinnisvarateemasid kuskil asjakohasemas teemas.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üleüldse on selle teema all nii kurjad kommentaarid, et tundub et siia on kogunenud kõige kibestunumad naised kurja kuulutama. Ei pruugi midagi olla selle konto taga, tegin ka kunagi solvumisest  konto sinna, aga minust truumat inimest annab otsida. Mingi virtuaalse konto pärast ei tasu küll päeva-pealt lahku kolida. See oleks hüsteeriline.

+2
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üleüldse on selle teema all nii kurjad kommentaarid, et tundub et siia on kogunenud kõige kibestunumad naised kurja kuulutama. Ei pruugi midagi olla selle konto taga, tegin ka kunagi solvumisest konto sinna, aga minust truumat inimest annab otsida. Mingi virtuaalse konto pärast ei tasu küll päeva-pealt lahku kolida. See oleks hüsteeriline.

Kuidas Sinu mees end tunneks, kui sõbrad talle sinu profiilist pilte saadaks? Hästi?

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üleüldse on selle teema all nii kurjad kommentaarid, et tundub et siia on kogunenud kõige kibestunumad naised kurja kuulutama. Ei pruugi midagi olla selle konto taga, tegin ka kunagi solvumisest konto sinna, aga minust truumat inimest annab otsida. Mingi virtuaalse konto pärast ei tasu küll päeva-pealt lahku kolida. See oleks hüsteeriline.

Kuidas Sinu mees end tunneks, kui sõbrad talle sinu profiilist pilte saadaks? Hästi?

Mis asja? Kas normaalses, toimivas, armastavas suhted on inimestel tinder konto? Jah, loomulikult tahaks teada, kui keegi avastaks. Milleks mingeid mänge mängida, kui soov ringi vaadata ja ei taha koos olla, siis tuleks lahku minna.
Mina kindlasti küsiks, et mis toimub ja kas jätkame elu eraldi. Vallalisena tee mis tahad.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Halvasti. Seda enam ei tasu antud teemas inimest ülereageerimisele ässitada ja teda veelgi rohkem ärritada. Kui ei tea asjast sisuliselt mitte midagi.

0
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis te teeksite, kui saaksite teada, et teie mees, kellega teil on pere, on teinud Tinderi konto, ja mitte lihtsalt konto, vaid mitme poseeritud pildiga (millest osad on su enda tehtud hiljuti, ehk et teada et on hiljuti aktiivne olnud), korraliku infoga, märkega “otsin pikajalist suhet”?

1. Ütleksite välja et teate ja vaatate kuidas reageerib?

2. Ütlete et kolite kohe välja?

3. Uurite miks see nii on?

4. …?

Ma ei tea, kas ta seal kellegagi suhtleb, saadeti screenshot lihtsalt… Mõtlen, et mis teha. Kodus suhted pole peale 12st aastat nüüd roosade prillidega, aga tavaline elu, mulle räägib tuleviku reisidest jne. Ma oleks eeldanud, et ta ütleb, et tahab lahku minna.

Teine inimene pole ju aheldatud kellegi külge. Kas Tinderi konto tähendab ,et tahab lahutust? Minu meelest tähendab see otse vastupidist. Lahutav inimene võtab oma asjad ja läheb ära. Võtab kohvri, paneb asjad sisse ja läheb. Inimene, kes seda ei tee, ei taha ju lahutust. Nii et nüüd, kus sina tead, on hoopis sinul vaja endalt küsida, mis sa tahad. Sa oled täiskasvanud inimene, vastutad oma elu eest ise. Tahad elad edasi, tahad mitte. Mina ilmselt ütleks, et tean, kui ma sain teada teise õigusi mitte rikkudes. Kui sain teada luurates ja teise õigusi jalge alla tallates ( igaühel on õigus oma eraelu privaatsusele ka abielus olles), siis oleksin vait ja süüviks enda elu analüüsile. Kas tahan koos elada või mitte. Teine on hetkel ju teinud kõik, et mitte lahutada, eriti kui räägid ,et räägib reisidest. Ise samas olukorras võtaks reisimise juttudel kohe sabast kinni. Et kuna lähme ja kuhu.

+1
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

1. Ütleksite välja et teate ja vaatate kuidas reageerib?

Valiksin esmalt selle variandi, kuigi sellega kaasneb kohese suure tüli oht. Mees on ju paljastatud ja ilmselt on ta su peale vihane ning hakkab sind kõiges süüdistama. Loomulikult oled sa ju “süüdi” ka nuhkimises, mis siis, et sina seda kontot ise ei avastanud. Ikka oled süüdi. Nii et arvesta võimalusega: konfrontatsioon > tüli > lahkuminek.

Mida siin paljastada või nuhkida on? Tinder on avalik keskkond ja üsna kindlalt jõuab sealne profiil mõne tuttava valikusse. Sinna kasutaja tegemine on ikka üsna otsene vihje, et mehel on täiesti suva kui see tema naiseni jõuab.

Kusjuures huvitav teema, sest ma olen ise Tinderis kohanud ikka päris palju mehi, kelle puhul ma tean, et nad on suhtes/pereinimesed. Ükski pole olnud otseselt mingi hea sõbranna mees, et läheks rääkima, aga lihtsalt kodulinnast mingid vanad tuttavate kaudu tuttavad/kunagiste klassiõdede mehed, kes on mul ühtlasi sotsiaalmeedias sõbralistis ja kelle postitustelt näen, et nad on jätkuvalt koos jne. Olen alati mõelnud, et kas meestel on tõesti nii suva või mida nad mõtlevad? Ei usu mitte, et kõigil nendel meestel mingid kokku lepitud vabasuhted on, üks nt just sai naisega teise lapse.

+14
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kusjuures huvitav teema, sest ma olen ise Tinderis kohanud ikka päris palju mehi, kelle puhul ma tean, et nad on suhtes/pereinimesed. Ükski pole olnud otseselt mingi hea sõbranna mees, et läheks rääkima, aga lihtsalt kodulinnast mingid vanad tuttavate kaudu tuttavad/kunagiste klassiõdede mehed, kes on mul ühtlasi sotsiaalmeedias sõbralistis ja kelle postitustelt näen, et nad on jätkuvalt koos jne. Olen alati mõelnud, et kas meestel on tõesti nii suva või mida nad mõtlevad? Ei usu mitte, et kõigil nendel meestel mingid kokku lepitud vabasuhted on, üks nt just sai naisega teise lapse.

So? Mul oli ka püsisuhtes olles aastaid Tinderi konto. Kellegagi ma ei suhelnud, vahest niisama scrollisin. Laps ütles lõpuks, et kuule, kustuta ära. Mulle oli see nagu tavaline meelelahutusäpp, nagu tiktok või insta.

+1
-20
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See mees on alaarenenud või arvab ta, et sina oled. Mõlemal juhul mine lahku ja ära paljunda tema geene. Normaalintellektiga inimene ei saa arvata, et teine normaalintellektiga inimene ei saa mingi kuu-kahega kellegi kaudu teada, et ta on tinderis. Ta peab olema kas puruloll või arvama, et sina ole dpuruloll. Või mõlemat.

Phhhh. Mul pooltuttava mees tegi ihasse palja riistaga foto, ilma näopildita. Kulus alla nädala, kui naisele saabus sõbrannalt foto küsimusega, kas see pole mitte sinu diivan ja sinu vaip. Muidugi olid. Aga see on ka tõsine põmmpea mees, no ikka juhm nagu juhe. Ja see ihas!

Tinderis on kordi ja kordi rohkem inimesi ja Eesti on nii väike, et kõik tunnevad kedagi, kes tunneb seda isikut.

Kuu või kaks ????See on ikka väga pikk aeg. Ma olen ikka arvanud, et see tuleb esimese 1-2 päevaga välja. Max ehk 1-2 nädalaga. Kauem võib kuluda vaid siis kui on ääretult vähe tuttavaid ja pole eriti ühtki vallalist naist tutvusringkonnas.

Ma olen arvanud ka, et see peab ikka idioot mees olema, kes oma näoga Tinderis on ja arvab et salaja ????Kusjuures ühega hiljuti just vestlesin. Klassikaline jutt, kuidas suhe surnud ja tahab lahku minna. Küsisin kas naine ka teab, et Tinderis on. Ütles et ei. Vasrasin, et no siis kohe varsti saab nagunii teada ???? Tundus, et see tuli talle üllatusena ja siis kadus ära.

Ses suhtes tunnen kergendust Tinderis, et kui inimesel on seal näoga pildid, siis vähemalt ei saa olla suhtes mees tõenäosusega. Igasugu anonüümseid ma ei laigi, sest ilmselt on pea kõik neist suhtes.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teemaalgataja – Mis tunded sul endal sellega seoses on? Keegi teine ei saa ju öelda mis tegema peaks. Mina sain teada, et mu mehel oli Tinderi konto kui ta ise ütles mulle seda, et tahtis lihtsalt vaadata mis asi see on. No oli mis oli, vahet pole. Kuna mina suhtun sellesse nii, et keegi nagunii ei oma teist inimest ja kui tahab läheb nagunii ning heas suhtes seda ei juhtu siis ei muretsenud ka selle pärast. Kui aga paarisuhe soiku jäänud ja funktsioneeritakse vaid perekonnana laste nimel, eks siis otsitaksegi seda põnevust ja tähelepanu mujalt, naisel on siis võimalus ise selles osas asja parandada või läbi sõrmede vaadata. Ja see on küll ilmselt ebapopulaarne vastus, kuid peale 20a kooselu ma valiks läbi sõrmede vaatamise, minu kogemus ütleb, et mehed käivad ja vaatavad, kuid kui saavad aru, et mujal pole rohi rohelisem  rahunevad maha.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sõbranna viimased kokkupuuted Tinderis on 90% olnud meestega, kellel enda nime ja näoga kontod ja kes ütlevad, et on püsisuhtes, aga otsivad vaheldust. Asi seegi, et nad on ausad selles osas ja ei aja mingit püsisuhte otsimise juttu. Säästab mõlema osapoole aega, kui naispool ei soovi suhtes olevate meestega suhelda.  Samuti on seal mitmeid tuttavaid abielumehi nähtud (oma nime ja näoga). Seega see jutt ei päde, et pildiga konto puhul pole mees ilmselt suhtes.

 

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teine inimene pole ju aheldatud kellegi külge. Kas Tinderi konto tähendab ,et tahab lahutust? Minu meelest tähendab see otse vastupidist. Lahutav inimene võtab oma asjad ja läheb ära. Võtab kohvri, paneb asjad sisse ja läheb. Inimene, kes seda ei tee, ei taha ju lahutust. Nii et nüüd, kus sina tead, on hoopis sinul vaja endalt küsida, mis sa tahad. Sa oled täiskasvanud inimene, vastutad oma elu eest ise. Tahad elad edasi, tahad mitte. Mina ilmselt ütleks, et tean, kui ma sain teada teise õigusi mitte rikkudes. Kui sain teada luurates ja teise õigusi jalge alla tallates ( igaühel on õigus oma eraelu privaatsusele ka abielus olles), siis oleksin vait ja süüviks enda elu analüüsile. Kas tahan koos elada või mitte. Teine on hetkel ju teinud kõik, et mitte lahutada, eriti kui räägid ,et räägib reisidest. Ise samas olukorras võtaks reisimise juttudel kohe sabast kinni. Et kuna lähme ja kuhu.

Kas oskad kuidagi selgitada, mida kõike on teine pool teinud, et mitte lahutada? Kas omale Tinderisse konto tegemine on kinnitus sellele, et mehe arvates on suhtega kõik korras ja ta ei taha lahku minna?

Paluks selgitust nii huvitavale mõttekäigule!

Ja veel paluks täpsustust, kuidas on mehe Tinderi kontost teada saamine mehe õigusi ja privaatsust rikkuv?

Ja veel. Sina oleksid vait ja süüviksid enda ellu? Sind on vist elu jooksul väga palju väärkoheldud, alavääristatud ja teisejärgulisena koheldud, kui arvad, et naise õige koht ongi supipoti ja rusika vahel ning korralikul naisel peab puuduma oma arvamus, õigused ja tunded.

Ausalt, ei taha mõeldagi, missuguses paarisuhtes sinusugune naine elab. Täisväärtuslik, võrdne ning armastav suhe see kindlasti olla ei saa.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teemaalgataja – Mis tunded sul endal sellega seoses on? Keegi teine ei saa ju öelda mis tegema peaks. Mina sain teada, et mu mehel oli Tinderi konto kui ta ise ütles mulle seda, et tahtis lihtsalt vaadata mis asi see on. No oli mis oli, vahet pole. Kuna mina suhtun sellesse nii, et keegi nagunii ei oma teist inimest ja kui tahab läheb nagunii ning heas suhtes seda ei juhtu siis ei muretsenud ka selle pärast. Kui aga paarisuhe soiku jäänud ja funktsioneeritakse vaid perekonnana laste nimel, eks siis otsitaksegi seda põnevust ja tähelepanu mujalt, naisel on siis võimalus ise selles osas asja parandada või läbi sõrmede vaadata. Ja see on küll ilmselt ebapopulaarne vastus, kuid peale 20a kooselu ma valiks läbi sõrmede vaatamise, minu kogemus ütleb, et mehed käivad ja vaatavad, kuid kui saavad aru, et mujal pole rohi rohelisem rahunevad maha.

Et siis, kui mehel igav hakkab, peab naine hakkama võimlema, et mehel jälle põnev oleks? Mees ei pea suhtes loomulikult pingutama, vaid kui näeb, et naine ei võimle nii korralikult, nagu talle meeldib, siis ongi ok, et mees teeb Tinderisse konto.

Ja see on tõesti nõme vastus, et petmistele ja ärakäimistele tuleks läbi sõrmede vaadata. Ja kui mehed siis lõpuks aru saavad, et oma naise juures on see roheline rohi, siis peaksid naised nad avasüli vastu võtma ja õnnelikud ka veel olema, et lontrus-lits-mees lõpuks ikka nemad valis… Saamata aru, et nad on mehe valik vaid seniks kuni mees siirdub järgmistele avastamis- ja ärakäimiserõõmudeni.

Väga kahju, et naised nii selgrootud ja end väheväärtustavad on.

+15
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sõbranna viimased kokkupuuted Tinderis on 90% olnud meestega, kellel enda nime ja näoga kontod ja kes ütlevad, et on püsisuhtes, aga otsivad vaheldust. Asi seegi, et nad on ausad selles osas ja ei aja mingit püsisuhte otsimise juttu. Säästab mõlema osapoole aega, kui naispool ei soovi suhtes olevate meestega suhelda. Samuti on seal mitmeid tuttavaid abielumehi nähtud (oma nime ja näoga). Seega see jutt ei päde, et pildiga konto puhul pole mees ilmselt suhtes.

No ma seal paljudega suhelnud ja pole selliseid kohanud. Ma ei kujuta ette, kuidas see reaalne on, et lausa 90% ja sealjuures pildiga on suhtes. Sellisel juhul peavad need naised kõik teadma, kuna tegemist on vägagi avaliku kohaga. Aga raske uskuda, et on nii palju naisi, kes vaatavad läbi sõrmede sellele, et mees avalikult Tinderis teisi naisi nillib.

Minu kogemuse järgi siiski enda näoga ja ära tuntavad mehed reeglina pole suhtes. On neid, kes ütlevad ja kirjutavad otse, et on avatud suhtes. Sellisel juhul naine teabki. Aga need seda öelnud ka kohe algul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma sain ka oma eksi kontost nii teada, et tuttav saatis info.

Eks muidugi väitis, et keegi pahatahtlik on teinud tema nime ja pildiga konto. No ei uskunud mina seda, sest tema kontol oli ka see sinine linnuke, mille saab vaid oma enda päris selfidega kinnitamisel. Ja konto tekis just siis, kui ta hakkas teises linnas nädala sees tööl käima. Pealegi ei osanud ta kunagi hästi valetada, ma sain 99% ajast aru, kui ta valetas. Lisaks olid tal kontod mujal saitidel, mis kohe paarisuhtes olevatele inimestele ei sobi. Neid ta isegi ei eitanud, sest jäi konkreetselt mulle vahele. Väitis, et “sportlikust huvist” on need.

No ei viitsinud vaielda ma temaga. Oli meil ka muid probleeme ja mina olin juba veidi varem teinud otsuse nagunii lahku minna. Ja kusjuures nüüd hiljuti(tükk aega peale lahkuminekut) tuli ka välja, et ta oli mind juba siis petnud, kui ma meie last ootasin. Me olime koos 10a. Petmine toimis üsna alguses. Mingi kahtlus mul oli koguaeg hinges virvendamas.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma sain ka oma eksi kontost nii teada, et tuttav saatis info. Eks muidugi väitis, et keegi pahatahtlik on teinud tema nime ja pildiga konto. No ei uskunud mina seda, sest tema kontol oli ka see sinine linnuke, mille saab vaid oma enda päris selfidega kinnitamisel. Ja konto tekis just siis, kui ta hakkas teises linnas nädala sees tööl käima. Pealegi ei osanud ta kunagi hästi valetada, ma sain 99% ajast aru, kui ta valetas. Lisaks olid tal kontod mujal saitidel, mis kohe paarisuhtes olevatele inimestele ei sobi. Neid ta isegi ei eitanud, sest jäi konkreetselt mulle vahele. Väitis, et “sportlikust huvist” on need. No ei viitsinud vaielda ma temaga. Oli meil ka muid probleeme ja mina olin juba veidi varem teinud otsuse nagunii lahku minna. Ja kusjuures nüüd hiljuti(tükk aega peale lahkuminekut) tuli ka välja, et ta oli mind juba siis petnud, kui ma meie last ootasin. Me olime koos 10a. Petmine toimis üsna alguses. Mingi kahtlus mul oli koguaeg hinges virvendamas.

Rõve, iialgi ei tahaks selliste valetavate meeste elukaaslane olla. Veelvähem tahaks Tindris probleeme või surma otsida. Kellegi kurba möla kuulata. Isegimitte raha eest, ei aitäh!

+3
0
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ma sain ka oma eksi kontost nii teada, et tuttav saatis info. Eks muidugi väitis, et keegi pahatahtlik on teinud tema nime ja pildiga konto. No ei uskunud mina seda, sest tema kontol oli ka see sinine linnuke, mille saab vaid oma enda päris selfidega kinnitamisel. Ja konto tekis just siis, kui ta hakkas teises linnas nädala sees tööl käima. Pealegi ei osanud ta kunagi hästi valetada, ma sain 99% ajast aru, kui ta valetas. Lisaks olid tal kontod mujal saitidel, mis kohe paarisuhtes olevatele inimestele ei sobi. Neid ta isegi ei eitanud, sest jäi konkreetselt mulle vahele. Väitis, et “sportlikust huvist” on need. No ei viitsinud vaielda ma temaga. Oli meil ka muid probleeme ja mina olin juba veidi varem teinud otsuse nagunii lahku minna. Ja kusjuures nüüd hiljuti(tükk aega peale lahkuminekut) tuli ka välja, et ta oli mind juba siis petnud, kui ma meie last ootasin. Me olime koos 10a. Petmine toimis üsna alguses. Mingi kahtlus mul oli koguaeg hinges virvendamas.

Rõve, iialgi ei tahaks selliste valetavate meeste elukaaslane olla. Veelvähem tahaks Tindris probleeme või surma otsida. Kellegi kurba möla kuulata. Isegimitte raha eest, ei aitäh!

On tõesti rõve. Lõppkokkuvõttes oli ta tegelikult üks suur mu**(ma muidu selliseid sõnu ei kasuta aga no see oli ikka ulme, kui vastik võib inimene olla). Eks ma noor, rumal ja pead liiva alla peitev, ajupestud(vaimne vägivald) naine olin. Last ma ei kahetse aga kahju on, et just sellise isa valiku tegin. Samas siis poleks mul ka mu toredat ja kallist poega.

Jumal tänatud, et inimene õpib kogu elu. Sain korraliku elu õppetunni ja olen selle eest tänulik. Muidu vist oleks senimaani põrandalapp.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üleüldse on selle teema all nii kurjad kommentaarid, et tundub et siia on kogunenud kõige kibestunumad naised kurja kuulutama. Ei pruugi midagi olla selle konto taga, tegin ka kunagi solvumisest konto sinna, aga minust truumat inimest annab otsida. Mingi virtuaalse konto pärast ei tasu küll päeva-pealt lahku kolida. See oleks hüsteeriline.

Solvumisest seksiotsingute portaali konto tegemine on lihtsalt lapsik. See just näitabki, et konto loomise taga on midagi olulist puudu. Oskamatus oma tunnetega täiskasvanulikult hakkama saada, oskamatus oma partneriga normaalselt suhelda, oskamatus iseennast ja oma partnerit austada nign suhtes tekkivate probleemidega hakkama saada. Kodu ei pea ilmtingimata mängima, enne peaks ikka suureks kasvama.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Esimese asjana üritaksin rahuneda ja mehele oma teadmistest ei räägiks midagi. Kõigepealt on vaja oma tagalat kindlustada. Hakkaksin oma elu üle järele mõtlema.

Siinkohal peab tõesti mõtlema ka finantsidele ja elukohale, sest see on paratamatult elu osa. Kui rahaliselt on kõik korras ka siis kui lahku läheksite, siis peab esmalt ise oma tunnetes selgusele jõudma ja alles siis mehega rääkima. Kas üldse tahan seda suhet jätkata, kas näen enda tulevikku just selle mehega, kas suhet annab veel päästa? Lastele jääb isa ikka alles, nii et see faktor minu otsuseid ei mõjutaks.

Olenevalt vastusest nendele küsimustele on vaja oma võimalused läbi mõelda ja teha plaanid edasise osas. Kui olen kindel, et tahaksin seda suhet päästa, siis otsiksin abi esmalt ise psühholoogi juurest ja siis pärast mehega rääkimist, kui tema tahab ka suhet jätkata, läheksime paariteraapiasse. Kui endale midagi ei kuulu, sääste ei ole, kelleltki pikemaajalist abi küsida ka ei ole, siis selleks hetkeks, kui hakkad mehega teie tulevikust rääkima, peab juba olema kindel plaan valmis, et mida teha, kui lähete lahku ja peabki ära kolima.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei pruugi midagi olla selle konto taga, tegin ka kunagi solvumisest  konto sinna, aga minust truumat inimest annab otsida. Mingi virtuaalse konto pärast ei tasu küll päeva-pealt lahku kolida. See oleks hüsteeriline.

Minu arvates on hoopis solvumisest Tinderisse konto tegemine hüsteeriline.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üleüldse on selle teema all nii kurjad kommentaarid, et tundub et siia on kogunenud kõige kibestunumad naised kurja kuulutama. Ei pruugi midagi olla selle konto taga, tegin ka kunagi solvumisest konto sinna, aga minust truumat inimest annab otsida. Mingi virtuaalse konto pärast ei tasu küll päeva-pealt lahku kolida. See oleks hüsteeriline.

Solvumisest seksiotsingute portaali konto tegemine on lihtsalt lapsik. See just näitabki, et konto loomise taga on midagi olulist puudu. Oskamatus oma tunnetega täiskasvanulikult hakkama saada, oskamatus oma partneriga normaalselt suhelda, oskamatus iseennast ja oma partnerit austada nign suhtes tekkivate probleemidega hakkama saada. Kodu ei pea ilmtingimata mängima, enne peaks ikka suureks kasvama.

Keegi ei ole täiuslik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Esimese asjana üritaksin rahuneda ja mehele oma teadmistest ei räägiks midagi. Kõigepealt on vaja oma tagalat kindlustada. Hakkaksin oma elu üle järele mõtlema.

Siinkohal peab tõesti mõtlema ka finantsidele ja elukohale, sest see on paratamatult elu osa. Kui rahaliselt on kõik korras ka siis kui lahku läheksite, siis peab esmalt ise oma tunnetes selgusele jõudma ja alles siis mehega rääkima. Kas üldse tahan seda suhet jätkata, kas näen enda tulevikku just selle mehega, kas suhet annab veel päästa? Lastele jääb isa ikka alles, nii et see faktor minu otsuseid ei mõjutaks.

Olenevalt vastusest nendele küsimustele on vaja oma võimalused läbi mõelda ja teha plaanid edasise osas. Kui olen kindel, et tahaksin seda suhet päästa, siis otsiksin abi esmalt ise psühholoogi juurest ja siis pärast mehega rääkimist, kui tema tahab ka suhet jätkata, läheksime paariteraapiasse. Kui endale midagi ei kuulu, sääste ei ole, kelleltki pikemaajalist abi küsida ka ei ole, siis selleks hetkeks, kui hakkad mehega teie tulevikust rääkima, peab juba olema kindel plaan valmis, et mida teha, kui lähete lahku ja peabki ära kolima.

Saab riigilt taotleda toimetulekutoetust ja omaette elama kolida. Ei ole keegi sund- seisus tänapäeval.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lihtsalt infoks, Tinderit saab seadistada ka nii, et sinu profiili näevad ainult need, kelle sina oled nö paremale tõmmanud/laikinud. Kui oledki valiv ja ainult mõned üksikud profiilid paremale suunad, siis saab seal üsna privaatselt tegutseda. Naise sõbrannasid ja muidu tuttavaid nägusid ignoreerid ja vahele jäämise tõenäosus on väga väike.

Funktsioon on tasuline, aga see pole ilmselt takistus, kui on vaja segajateta tegutseda ????

 

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lihtsalt infoks, Tinderit saab seadistada ka nii, et sinu profiili näevad ainult need, kelle sina oled nö paremale tõmmanud/laikinud. Kui oledki valiv ja ainult mõned üksikud profiilid paremale suunad, siis saab seal üsna privaatselt tegutseda. Naise sõbrannasid ja muidu tuttavaid nägusid ignoreerid ja vahele jäämise tõenäosus on väga väike.

Funktsioon on tasuline, aga see pole ilmselt takistus, kui on vaja segajateta tegutseda ????

Eesti suuruses riigis tuleks see ikka kolme nädalaga välja, sest mingi match klapiks jne jne

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma sain ka oma eksi kontost nii teada, et tuttav saatis info. Eks muidugi väitis, et keegi pahatahtlik on teinud tema nime ja pildiga konto. No ei uskunud mina seda, sest tema kontol oli ka see sinine linnuke, mille saab vaid oma enda päris selfidega kinnitamisel. Ja konto tekis just siis, kui ta hakkas teises linnas nädala sees tööl käima. Pealegi ei osanud ta kunagi hästi valetada, ma sain 99% ajast aru, kui ta valetas. Lisaks olid tal kontod mujal saitidel, mis kohe paarisuhtes olevatele inimestele ei sobi. Neid ta isegi ei eitanud, sest jäi konkreetselt mulle vahele. Väitis, et “sportlikust huvist” on need. No ei viitsinud vaielda ma temaga. Oli meil ka muid probleeme ja mina olin juba veidi varem teinud otsuse nagunii lahku minna. Ja kusjuures nüüd hiljuti(tükk aega peale lahkuminekut) tuli ka välja, et ta oli mind juba siis petnud, kui ma meie last ootasin. Me olime koos 10a. Petmine toimis üsna alguses. Mingi kahtlus mul oli koguaeg hinges virvendamas.

Rõve, iialgi ei tahaks selliste valetavate meeste elukaaslane olla. Veelvähem tahaks Tindris probleeme või surma otsida. Kellegi kurba möla kuulata. Isegimitte raha eest, ei aitäh!

On tõesti rõve. Lõppkokkuvõttes oli ta tegelikult üks suur mu**(ma muidu selliseid sõnu ei kasuta aga no see oli ikka ulme, kui vastik võib inimene olla). Eks ma noor, rumal ja pead liiva alla peitev, ajupestud(vaimne vägivald) naine olin. Last ma ei kahetse aga kahju on, et just sellise isa valiku tegin. Samas siis poleks mul ka mu toredat ja kallist poega.

Jumal tänatud, et inimene õpib kogu elu. Sain korraliku elu õppetunni ja olen selle eest tänulik. Muidu vist oleks senimaani põrandalapp.

olen 99% kindel, et see sama mu** on ka minu poja isa ????

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 133 )


Esileht Pereelu ja suhted Kui avastate mehel Tinderi konto