Esileht Pereelu ja suhted Kui avastate mehel Tinderi konto

Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 133 )

Teema: Kui avastate mehel Tinderi konto

Postitas:
Kägu

Kui olen kindel, et tahaksin seda suhet päästa, siis otsiksin abi esmalt ise psühholoogi juurest ja siis pärast mehega rääkimist, kui tema tahab ka suhet jätkata, läheksime paariteraapiasse.

Mis see terapeut siis teeb? Muudab metsapoole vaatava isase truuks? No vaevalt!

Kui mees on sinna konto teinud, siis on ta juba oma valiku olemasoleva suhte osas teinud. Kellegi kõrvalise isiku poolt mõistuse pähepanemine ja ümberveenmine ei muuda midagi.  Või kui, siis ainult ajutiselt.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui püsisuhtes olev mees on Tinderis, kuid kokkulepet ei ole, et ollakse avatud suhtes, siis Tinderis olemine on veider. See on äpp, mille eesmärk on saada suhteid: on see siis pikk püsisuhe või meelelahutus seksiga.

Kui keegi ütleb, et on Tinderis uudisimu pärast, siis ei ole see usutav. No olgu, teed konto ja vaatad ära, kuid see ei ole miski nii sügav koht, et kuid või aastaid vaadata, et kes seal on ja mis juttu räägitakse. See ei ole seda kõike väärt. No ausalt, põnevust saab muud moodi ka.

Kusjuures minul oli kunagi paar kuud kestnud suhe, kus täiesti juhuslikult tuli välja, et mehel on Tinder. Ütles, et kunagi on seal olnud, nüüd on mitteaktiivne. Minu jaoks oli see arusaamatu, et kui meil on kokkulepe, et koos olles me keskendume teineteisele, siis tal on see äpp. Tema põhjendus oli, et ta pole seda lihtsalt ära kustutanud. Ma uurisin, et kas ta nüüd kustutab ära. Vastus oli ei. Noh, kuna ma tean, et kui lihtne on Tinderi telefonist kustutamine (nii 5 sekundit), siis tundus see minu jaoks veider. Kusjuures ma siis mainisin, et aga siis võiks mina ka ju telefoni Tinderi tõmmata. See talle ei sobinud.  Aga siis mõtlesin, et last see teema jääb, sest sel mehel oli minuga nii palju tegemist, et kui ta veel Tinderis ka istub, siis on ta tõesti imeinimene. Ma ei ole armukade tüüp, sest ma ise ei ole kõrvalt panija.

Aga mida ma soovin selle pika looga öelda. Mõnikord on inimesed silmakirjalikud. Nad väidavad asju, millesse nad tegelikult ise ka ei usu, kuid see vale on neile mugav. See antud mees just seda viljeles, sest kuigi ta Tinderis ei olnud, siis kokkuvõttes oli ta meeletult armukade ning süüdistas mind sajas asjas, kuid ebaaus meie suhtes oli hoopis tema.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui olen kindel, et tahaksin seda suhet päästa, siis otsiksin abi esmalt ise psühholoogi juurest ja siis pärast mehega rääkimist, kui tema tahab ka suhet jätkata, läheksime paariteraapiasse.

Mis see terapeut siis teeb? Muudab metsapoole vaatava isase truuks? No vaevalt!

Kui mees on sinna konto teinud, siis on ta juba oma valiku olemasoleva suhte osas teinud. Kellegi kõrvalise isiku poolt mõistuse pähepanemine ja ümberveenmine ei muuda midagi. Või kui, siis ainult ajutiselt.

Ei, terapeudi ülesanne ei ole metsapoole vaatavat susi koduseks pöörata, kuivõrd ta annab mehele (juhul, kui too on üldse vastuvõtlik) kätte tööriistad uurimaks miks tal on vaja korraga mitut suhet pidada. Mees peab ise leidma endas vastuse, mispärast tema käitumismustrid on just sellised nagu nad on. Kui mees on piisavalt tugev ja olukorra parandamisest huvitatud, siis ta tegeleb asjaga ja kui ei, siis ei vea teda sinna teraapiasse ei ei ussi- ega püssirohi.

 

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis see terapeut siis teeb? Muudab metsapoole vaatava isase truuks? No vaevalt!

Kui mees on sinna konto teinud, siis on ta juba oma valiku olemasoleva suhte osas teinud. Kellegi kõrvalise isiku poolt mõistuse pähepanemine ja ümberveenmine ei muuda midagi.  Või kui, siis ainult ajutiselt.

Psühholoog oleks ikka minu enda jaoks, mitte mehe ümberveenmiseks. Ise võib olla ju raske suhtest välja astuda isegi siis, kui sind niimoodi on reedetud. Neutraalse kõrvaltvaataja tugi annab kindluse, et saan hakkama.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis see terapeut siis teeb? Muudab metsapoole vaatava isase truuks? No vaevalt!

Kui mees on sinna konto teinud, siis on ta juba oma valiku olemasoleva suhte osas teinud. Kellegi kõrvalise isiku poolt mõistuse pähepanemine ja ümberveenmine ei muuda midagi.  Või kui, siis ainult ajutiselt.

Ja paariteraapia toimib ainult sellisel juhul, kui mees tahab ikka suhet päästa. Muul juhul ta ju sinna ei tulekski.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma sain ka oma eksi kontost nii teada, et tuttav saatis info. Eks muidugi väitis, et keegi pahatahtlik on teinud tema nime ja pildiga konto. No ei uskunud mina seda, sest tema kontol oli ka see sinine linnuke, mille saab vaid oma enda päris selfidega kinnitamisel. Ja konto tekis just siis, kui ta hakkas teises linnas nädala sees tööl käima. Pealegi ei osanud ta kunagi hästi valetada, ma sain 99% ajast aru, kui ta valetas. Lisaks olid tal kontod mujal saitidel, mis kohe paarisuhtes olevatele inimestele ei sobi. Neid ta isegi ei eitanud, sest jäi konkreetselt mulle vahele. Väitis, et “sportlikust huvist” on need. No ei viitsinud vaielda ma temaga. Oli meil ka muid probleeme ja mina olin juba veidi varem teinud otsuse nagunii lahku minna. Ja kusjuures nüüd hiljuti(tükk aega peale lahkuminekut) tuli ka välja, et ta oli mind juba siis petnud, kui ma meie last ootasin. Me olime koos 10a. Petmine toimis üsna alguses. Mingi kahtlus mul oli koguaeg hinges virvendamas.

Rõve, iialgi ei tahaks selliste valetavate meeste elukaaslane olla. Veelvähem tahaks Tindris probleeme või surma otsida. Kellegi kurba möla kuulata. Isegimitte raha eest, ei aitäh!

On tõesti rõve. Lõppkokkuvõttes oli ta tegelikult üks suur mu**(ma muidu selliseid sõnu ei kasuta aga no see oli ikka ulme, kui vastik võib inimene olla). Eks ma noor, rumal ja pead liiva alla peitev, ajupestud(vaimne vägivald) naine olin. Last ma ei kahetse aga kahju on, et just sellise isa valiku tegin. Samas siis poleks mul ka mu toredat ja kallist poega.

Jumal tänatud, et inimene õpib kogu elu. Sain korraliku elu õppetunni ja olen selle eest tänulik. Muidu vist oleks senimaani põrandalapp.

olen 99% kindel, et see sama mu** on ka minu poja isa ????

Täitsa võimalik ????. Tal on kokku kaks poega. Pluss siis vb ka need, kellest mina teadlik ei ole.

Nali naljaks aga kurb on on see, et selliseid mehi leidub tegelikult üsna palju.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mihkel Mutil on romaan “Keerukuju”, kus peategelane (tegevus toimub 70-80ndatel) märgib imestusega, et tuttavate seas kõrvalehüppeid peaaegu polegi (vähemalt pole neist midagi kuulda), aga kõik olengud lõpevad nii, et juuakse end üsna purju, tuled lastakse ära ja siis tantsitakse erinevaid liibuvaid tantse aeglase muusika saatel (üldiselt mitte oma abikaasaga). Peategelane arvas, et see sublimeerib vajadust kõrvalehüpete järele ja seetõttu ongi “tegelikke kõrvalehüppeid” nii vähe.

Tänapäeval selliseid olenguid ei ole, sest kõik istuvad oma telefonis või on muude tegevustega hõivatud. Tinderis istumine mingil määral ehk asendab taolisi olenguid. Kui nüüd üks pool pelgalt istub Tinderis ja lehitseb, aga teine saab sellest teada ja tõmbab “sae käima”: psühholoogid, pereteraapia, asjad ukse taha jne, on tegelik suhtelõhkuja see teine.

Armukesepidamine on teine asi. Seda ma ei ütle, et üks ei või teiseks viia, samuti nagu see liibuv tants ei tarvitsenud mõnel juhul sellega piirduda. Küll aga Tinderis piltide lappamine ei tähenda, et ollakse mõnede Tinderi kasutajatega seksinud. Isegi Tinderis sõnumineerimine ei tähenda, et ollakse kellegagi sealt seksinud.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei, terapeudi ülesanne ei ole metsapoole vaatavat susi koduseks pöörata, kuivõrd ta annab mehele (juhul, kui too on üldse vastuvõtlik) kätte tööriistad uurimaks miks tal on vaja korraga mitut suhet pidada. Mees peab ise leidma endas vastuse, mispärast tema käitumismustrid on just sellised nagu nad on. Kui mees on piisavalt tugev ja olukorra parandamisest huvitatud, siis ta tegeleb asjaga ja kui ei, siis ei vea teda sinna teraapiasse ei ei ussi- ega püssirohi.

Äkki viiks mehe tagasi ema juurde ja ema läheks “mehega” ise arstile. Ahh, et mis mehel viga on, seksinäljas on!

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

tõmbab “sae käima”: psühholoogid, pereteraapia, asjad ukse taha jne, on tegelik suhtelõhkuja see teine.

Mida tehakse saagiva naise juures? mine võta hotellist tuba ja seksi ööpäev läbi. Ära valeta ainult!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma sain ka oma eksi kontost nii teada, et tuttav saatis info. Eks muidugi väitis, et keegi pahatahtlik on teinud tema nime ja pildiga konto. No ei uskunud mina seda, sest tema kontol oli ka see sinine linnuke, mille saab vaid oma enda päris selfidega kinnitamisel. Ja konto tekis just siis, kui ta hakkas teises linnas nädala sees tööl käima. Pealegi ei osanud ta kunagi hästi valetada, ma sain 99% ajast aru, kui ta valetas. Lisaks olid tal kontod mujal saitidel, mis kohe paarisuhtes olevatele inimestele ei sobi. Neid ta isegi ei eitanud, sest jäi konkreetselt mulle vahele. Väitis, et “sportlikust huvist” on need. No ei viitsinud vaielda ma temaga. Oli meil ka muid probleeme ja mina olin juba veidi varem teinud otsuse nagunii lahku minna. Ja kusjuures nüüd hiljuti(tükk aega peale lahkuminekut) tuli ka välja, et ta oli mind juba siis petnud, kui ma meie last ootasin. Me olime koos 10a. Petmine toimis üsna alguses. Mingi kahtlus mul oli koguaeg hinges virvendamas.

Rõve, iialgi ei tahaks selliste valetavate meeste elukaaslane olla. Veelvähem tahaks Tindris probleeme või surma otsida. Kellegi kurba möla kuulata. Isegimitte raha eest, ei aitäh!

On tõesti rõve. Lõppkokkuvõttes oli ta tegelikult üks suur mu**(ma muidu selliseid sõnu ei kasuta aga no see oli ikka ulme, kui vastik võib inimene olla). Eks ma noor, rumal ja pead liiva alla peitev, ajupestud(vaimne vägivald) naine olin. Last ma ei kahetse aga kahju on, et just sellise isa valiku tegin. Samas siis poleks mul ka mu toredat ja kallist poega.

Jumal tänatud, et inimene õpib kogu elu. Sain korraliku elu õppetunni ja olen selle eest tänulik. Muidu vist oleks senimaani põrandalapp.

olen 99% kindel, et see sama mu** on ka minu poja isa ????

Täitsa võimalik ????. Tal on kokku kaks poega. Pluss siis vb ka need, kellest mina teadlik ei ole.

Nali naljaks aga kurb on on see, et selliseid mehi leidub tegelikult üsna palju.

Kui vana Sinu poeg on ja kui vana see teine poeg on ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei, terapeudi ülesanne ei ole metsapoole vaatavat susi koduseks pöörata, kuivõrd ta annab mehele (juhul, kui too on üldse vastuvõtlik) kätte tööriistad uurimaks miks tal on vaja korraga mitut suhet pidada. Mees peab ise leidma endas vastuse, mispärast tema käitumismustrid on just sellised nagu nad on. Kui mees on piisavalt tugev ja olukorra parandamisest huvitatud, siis ta tegeleb asjaga ja kui ei, siis ei vea teda sinna teraapiasse ei ei ussi- ega püssirohi.

Äkki viiks mehe tagasi ema juurde ja ema läheks “mehega” ise arstile. Ahh, et mis mehel viga on, seksinäljas on!

Ema juurde võid siia teismelise. Täiskasvanud mees peaks ikka ise oma probleemid lahendama, aga sinu maailmas see võibolla nii pole. Saan aru.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ema juurde võid siia teismelise. Täiskasvanud mees peaks ikka ise oma probleemid lahendama, aga sinu maailmas see võibolla nii pole. Saan aru.

Jaa, minu maailmas ei ole valetajal ja petis-lõustal kohta. Uks on seal! Lasta mingil peti-petisel omale haiguseid koju tassida. Andke kannatust, välja siit! Ma hakkan tasapisi mõistma, miks mind raudinimeseks nimetatakse. Päriselt, petised on minu jaoks null ja surnud tegelased, paha haisuga lehk.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu 9, teine 14.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui nüüd üks pool pelgalt istub Tinderis ja lehitseb, aga teine saab sellest teada ja tõmbab “sae käima”: psühholoogid, pereteraapia, asjad ukse taha jne, on tegelik suhtelõhkuja see teine.

Tinderis istumine ja lehitsemine ei ole pelgalt meelelahutus, see on sümptom mingist tõsisemast probleemist suhtes, millega see lehitseja tegeleda ei suuda. Suhet lõhub ju ikkagi see, kes probleemidest oma partneriga rääkida ei taha või ei oska. Kui on valida, kas ootad ja vaatad, kuidas õnnetu inimene ise enda aitamiseks midagi ei tee, või tõmbad “sae” käima st hakkad probleemiga kohe tegelema ja lahendusi otsima, siis milline teguviis võib tõenäoliselt suhte veel päästa?

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei, terapeudi ülesanne ei ole metsapoole vaatavat susi koduseks pöörata, kuivõrd ta annab mehele (juhul, kui too on üldse vastuvõtlik) kätte tööriistad uurimaks miks tal on vaja korraga mitut suhet pidada. Mees peab ise leidma endas vastuse, mispärast tema käitumismustrid on just sellised nagu nad on. Kui mees on piisavalt tugev ja olukorra parandamisest huvitatud, siis ta tegeleb asjaga ja kui ei, siis ei vea teda sinna teraapiasse ei ei ussi- ega püssirohi.

Jube klišee see väljend: “annab tööriistad kätte”. Kohe näha, et oled palju osalenud igasugustel uhuu-koolitustel.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis see terapeut siis teeb? Muudab metsapoole vaatava isase truuks? No vaevalt!

Kui mees on sinna konto teinud, siis on ta juba oma valiku olemasoleva suhte osas teinud. Kellegi kõrvalise isiku poolt mõistuse pähepanemine ja ümberveenmine ei muuda midagi. Või kui, siis ainult ajutiselt.

Psühholoog oleks ikka minu enda jaoks, mitte mehe ümberveenmiseks. Ise võib olla ju raske suhtest välja astuda isegi siis, kui sind niimoodi on reedetud. Neutraalse kõrvaltvaataja tugi annab kindluse, et saan hakkama.

See on arusaadav, kui reedetud naine otsib abi psühholoogilt. Sina aga kirjutad ju lisaks nii: pärast mehega rääkimist, kui tema tahab ka suhet jätkata, läheksime paariteraapiasse.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis see terapeut siis teeb? Muudab metsapoole vaatava isase truuks? No vaevalt!

Kui mees on sinna konto teinud, siis on ta juba oma valiku olemasoleva suhte osas teinud. Kellegi kõrvalise isiku poolt mõistuse pähepanemine ja ümberveenmine ei muuda midagi. Või kui, siis ainult ajutiselt.

Ja paariteraapia toimib ainult sellisel juhul, kui mees tahab ikka suhet päästa. Muul juhul ta ju sinna ei tulekski.

Loomulikult tahavad pea kõik mehed vahele jäädes suhet päästa. Ega keegi siis naljalt loobu mugavasti sisse seatud elust. Aga selle toreduse kõrval tahaks ju oma ellu põnevust ka veel.

Üsna tõenäoliselt kinnitavad mehed sellises olukorras, et tahavad suhet päästa ja tulevad naise käsu peale paariteraapiasse. See aga ometi ei tähenda siirast kahetsust ning soovi päriselt ka oma seiklustest loobuda.

Olles ise oma elu jooksul teatud põhjusel palju psühholoogide ja terapeutide juures käinud, tean, et sa võid seal tugitoolis kaasa noogutada ja juttu ajada. Miskit erilist uut või eelnimetatud “tööriistu”, mis panevad su peatäiesti  teistmoodi mõtlema või ellu teistmoodi suhtuma, tegelikult ei anta. Sa võid ju teada saada, et otsid kõrvalsuhteid sellepärast, et oma naisega on koos oldud nii kaua, et on igav juba, võid ju kunstlikult hakata tegema terapeudi antud ülesandeid, et muuta oma naisega elu huvitavamaks. Aga mingil momendil mõtled ja käitud jälle taas omale loomupäraselt. Kui teised naised tunduvad ikka nii põnevad, siis varem või hiljem on see mees ikka seiklusteotsinguil.

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mehe arvates on ju kõik korras, lihtsalt teise isikuga sexi tahaks.

Kusjuures neid perekooli kasutajate mehi on seal rohkem kui üks.  Eriti usinad on veel kaitseväes töötavad isikud.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei, terapeudi ülesanne ei ole metsapoole vaatavat susi koduseks pöörata, kuivõrd ta annab mehele (juhul, kui too on üldse vastuvõtlik) kätte tööriistad uurimaks miks tal on vaja korraga mitut suhet pidada. Mees peab ise leidma endas vastuse, mispärast tema käitumismustrid on just sellised nagu nad on. Kui mees on piisavalt tugev ja olukorra parandamisest huvitatud, siis ta tegeleb asjaga ja kui ei, siis ei vea teda sinna teraapiasse ei ei ussi- ega püssirohi.

Vaata. Kui mees juba vajab korraga mitut naist, siis tal pole vähimatki motivatsiooni sellest “üle saada”, “välja ravida” vms. Temale see eluviis sobib ja võimalusi pidada mitut naist on miljon. Jeee talle vaja mingit truudust, see ei huvita teda. Kui üks naine niimoodi ei taha, teine tahab. Kui ka viis ei taha, kuues on nõus. Lõpuks on võimalik kasutada prostituute, põnev, diskreetne ja ei pea kohvikus temaga käima. Tipskin hakkab kodus karjuma – jätab maha, leitakse uus. KUI üldse vaja on üht üldse ka püsivalt seksi andma ja kodu mängima.

Mehed, kellel on mingi truudusevajadus üldse olemas, ongi truud. Okei. On võimalus, et astub korra ämbrisse, aga ta ei jää sinna ämbrisse talluma. Mõte sellest, et mitut suhet vajav mees tahaks kuidagi sellest loobuda, on umbes sama absurdne kui arvata, et gurmaan siiralt tahaks ainult porgandit ragistada ja vajab selleks abi. Ei. Ta ei taha! 🙂

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei, terapeudi ülesanne ei ole metsapoole vaatavat susi koduseks pöörata, kuivõrd ta annab mehele (juhul, kui too on üldse vastuvõtlik) kätte tööriistad uurimaks miks tal on vaja korraga mitut suhet pidada. Mees peab ise leidma endas vastuse, mispärast tema käitumismustrid on just sellised nagu nad on. Kui mees on piisavalt tugev ja olukorra parandamisest huvitatud, siis ta tegeleb asjaga ja kui ei, siis ei vea teda sinna teraapiasse ei ei ussi- ega püssirohi.

Jube klišee see väljend: “annab tööriistad kätte”. Kohe näha, et oled palju osalenud igasugustel uhuu-koolitustel.

Proovi teinekord oma stamparusaamad endale hoida.

Ma ei ole kunagi ühelgi uhhuu-koolitusel osalenud ega kavatse seda teha. Usun teaduspõhisesse meditsiini ja psühholoogiasse, mitte kristallidega tervendamisse.

 

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaata. Kui mees juba vajab korraga mitut naist, siis tal pole vähimatki motivatsiooni sellest “üle saada”, “välja ravida” vms. Temale see eluviis sobib ja võimalusi pidada mitut naist on miljon.

Ei ole ainult mehe vajadused, meil on mitu diagnoosi, mida sellisele vajaja mehele külge riputada. Vaja oleks, et tõtt räägib ja vaja oleks, et sellise mehe sõnu ei saa iialgi usaldada ja uskuda. Ei taha raha eest ega ilma rahata sellist vajaja meest, pean tähtsaks hiv ja suguhaigustevaba elu. NR 1 siin elus, elada seksihaigustevaba elu.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Usun teaduspõhisesse meditsiini ja psühholoogiasse, mitte kristallidega tervendamisse.

Usu, usu, teadus ka areneb ja muutub. Selle asemel, et minna ja ennast lahti rääkida, neelame tabletikesi. Issand Jumal nohhh!

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on arusaadav, kui reedetud naine otsib abi psühholoogilt. Sina aga kirjutad ju lisaks nii: pärast mehega rääkimist, kui tema tahab ka suhet jätkata, läheksime paariteraapiasse.

Jah, ja see tähendab seda, et pärast mehega rääkimist mees siiski otsustab suhte päästmise nimel midagi ette võtta. Siis tuleb mängu paariteraapia. Mitte nii, et mees ei taha sellest midagi kuulda ja tahab lahku minna, aga naine ikka räägib veel koos teraapiasse minemisest.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loomulikult tahavad pea kõik mehed vahele jäädes suhet päästa. Ega keegi siis naljalt loobu mugavasti sisse seatud elust. Aga selle toreduse kõrval tahaks ju oma ellu põnevust ka veel.

Üsna tõenäoliselt kinnitavad mehed sellises olukorras, et tahavad suhet päästa ja tulevad naise käsu peale paariteraapiasse. See aga ometi ei tähenda siirast kahetsust ning soovi päriselt ka oma seiklustest loobuda.

Olles ise oma elu jooksul teatud põhjusel palju psühholoogide ja terapeutide juures käinud, tean, et sa võid seal tugitoolis kaasa noogutada ja juttu ajada. Miskit erilist uut või eelnimetatud “tööriistu”, mis panevad su peatäiesti  teistmoodi mõtlema või ellu teistmoodi suhtuma, tegelikult ei anta. Sa võid ju teada saada, et otsid kõrvalsuhteid sellepärast, et oma naisega on koos oldud nii kaua, et on igav juba, võid ju kunstlikult hakata tegema terapeudi antud ülesandeid, et muuta oma naisega elu huvitavamaks. Aga mingil momendil mõtled ja käitud jälle taas omale loomupäraselt. Kui teised naised tunduvad ikka nii põnevad, siis varem või hiljem on see mees ikka seiklusteotsinguil.

Eeldus on ikkagi see, et mees otsustab ja mõtleb seda tõsiselt, mitte lihtsalt naisukese vaigistamiseks. Varem või hiljem selline valel põhinev suhe laguneb ju niikuinii. Tundel, et vähemalt üritati midagi suhte päästmiseks teha, mitte ei antud kohe alla, on eluga edasi minemisel ikka mingi väärtus. Saab vähemalt suhtele punkti panna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis see terapeut siis teeb? Muudab metsapoole vaatava isase truuks? No vaevalt!

Kui mees on sinna konto teinud, siis on ta juba oma valiku olemasoleva suhte osas teinud. Kellegi kõrvalise isiku poolt mõistuse pähepanemine ja ümberveenmine ei muuda midagi. Või kui, siis ainult ajutiselt.

Ja paariteraapia toimib ainult sellisel juhul, kui mees tahab ikka suhet päästa. Muul juhul ta ju sinna ei tulekski.

Kuidas saab mees suhet päästa kui naisel on kinnisidee? Suhte ajab ju laiali naine, mitte mees, sest kui mees ei tahaks suhet, kõnniks ta minema. Mehed ei saa naisi parandada, kui saaks poleks katkiseid naisi olemas. Naine saab ainult ise end parandada, aga kui naine ongi olemuselt rahulolematu, ta pole rahul mitte ühegi mehega, kas mehed on selles süüdi? Nemad on hoopis ohvrid, sest astusid suhtesse rahulolematu naisega ja nüüd peavad veel psühholoogi juures naist ravima.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Usu, usu, teadus ka areneb ja muutub. Selle asemel, et minna ja ennast lahti rääkida, neelame tabletikesi. Issand Jumal nohhh!

Jutuga ajukeemiat korda ajada ei saa, selle jaoks ongi tabletti vaja. Igale asjale on ikka oma lahendus ja üks ei välista teist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis see terapeut siis teeb? Muudab metsapoole vaatava isase truuks? No vaevalt!

Kui mees on sinna konto teinud, siis on ta juba oma valiku olemasoleva suhte osas teinud. Kellegi kõrvalise isiku poolt mõistuse pähepanemine ja ümberveenmine ei muuda midagi. Või kui, siis ainult ajutiselt.

Ja paariteraapia toimib ainult sellisel juhul, kui mees tahab ikka suhet päästa. Muul juhul ta ju sinna ei tulekski.

Loomulikult tahavad pea kõik mehed vahele jäädes suhet päästa. Ega keegi siis naljalt loobu mugavasti sisse seatud elust. Aga selle toreduse kõrval tahaks ju oma ellu põnevust ka veel.

Üsna tõenäoliselt kinnitavad mehed sellises olukorras, et tahavad suhet päästa ja tulevad naise käsu peale paariteraapiasse. See aga ometi ei tähenda siirast kahetsust ning soovi päriselt ka oma seiklustest loobuda.

Olles ise oma elu jooksul teatud põhjusel palju psühholoogide ja terapeutide juures käinud, tean, et sa võid seal tugitoolis kaasa noogutada ja juttu ajada. Miskit erilist uut või eelnimetatud “tööriistu”, mis panevad su peatäiesti teistmoodi mõtlema või ellu teistmoodi suhtuma, tegelikult ei anta. Sa võid ju teada saada, et otsid kõrvalsuhteid sellepärast, et oma naisega on koos oldud nii kaua, et on igav juba, võid ju kunstlikult hakata tegema terapeudi antud ülesandeid, et muuta oma naisega elu huvitavamaks. Aga mingil momendil mõtled ja käitud jälle taas omale loomupäraselt. Kui teised naised tunduvad ikka nii põnevad, siis varem või hiljem on see mees ikka seiklusteotsinguil.

Jõle mugav elu tõesti. Mehed üritavad suhet päästa sest nad ei taha naisele otse öelda, et sa jama naine ja teised on paremad. Muidugi kui on lapsed, siis mees kui isa ei taha ka neile seletada miks ema on jama ja issi temaga olla enam ei taha, st seksuaalses mõttes, sest teisi naisi vaadatakse ju kabistamise mõttes eks. Sellest seda kummi ka venitatakse, aga samas, osad naised võtavad end kätte ja parandavad siis oma suhet oma mehega, vahest on lool ka muinasjutuline lõpp. Siiski enamus naisi ei vaevu suhte päästmiseks ise mitte kui midagi tegema.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas saab mees suhet päästa kui naisel on kinnisidee? Suhte ajab ju laiali naine, mitte mees, sest kui mees ei tahaks suhet, kõnniks ta minema. Mehed ei saa naisi parandada, kui saaks poleks katkiseid naisi olemas. Naine saab ainult ise end parandada, aga kui naine ongi olemuselt rahulolematu, ta pole rahul mitte ühegi mehega, kas mehed on selles süüdi? Nemad on hoopis ohvrid, sest astusid suhtesse rahulolematu naisega ja nüüd peavad veel psühholoogi juures naist ravima.

Aga äkki naisel ei ole kinnisideed? Vaid tahab lihtsalt olla normaalses suhtes partneriga, kes ka temaga tahab suhtes olla. Naine või mees üksinda ei saagi midagi ära teha, ikka on ka teise inimese pingutust ka vaja.

Naine/mees, kes mitte kellegagi rahul ei ole, peab tõesti enda sisse vaatama ja endaga tööd tegema enne kui üldse mingit suhet hakkab arendama. Aga enamik inimestest ikka tahavad leida teise inimese ja siis oma eluga rahul olla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas saab mees suhet päästa kui naisel on kinnisidee? Suhte ajab ju laiali naine, mitte mees, sest kui mees ei tahaks suhet, kõnniks ta minema. Mehed ei saa naisi parandada, kui saaks poleks katkiseid naisi olemas. Naine saab ainult ise end parandada, aga kui naine ongi olemuselt rahulolematu, ta pole rahul mitte ühegi mehega, kas mehed on selles süüdi? Nemad on hoopis ohvrid, sest astusid suhtesse rahulolematu naisega ja nüüd peavad veel psühholoogi juures naist ravima.

Aga äkki naisel ei ole kinnisideed? Vaid tahab lihtsalt olla normaalses suhtes partneriga, kes ka temaga tahab suhtes olla. Naine või mees üksinda ei saagi midagi ära teha, ikka on ka teise inimese pingutust ka vaja.

Naine/mees, kes mitte kellegagi rahul ei ole, peab tõesti enda sisse vaatama ja endaga tööd tegema enne kui üldse mingit suhet hakkab arendama. Aga enamik inimestest ikka tahavad leida teise inimese ja siis oma eluga rahul olla.

Miks siis ei ole? Naised on rahulolematud alati.

 

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaata. Kui mees juba vajab korraga mitut naist, siis tal pole vähimatki motivatsiooni sellest “üle saada”, “välja ravida” vms. Temale see eluviis sobib ja võimalusi pidada mitut naist on miljon.

Ei ole ainult mehe vajadused, meil on mitu diagnoosi, mida sellisele vajaja mehele külge riputada. Vaja oleks, et tõtt räägib ja vaja oleks, et sellise mehe sõnu ei saa iialgi usaldada ja uskuda. Ei taha raha eest ega ilma rahata sellist vajaja meest, pean tähtsaks hiv ja suguhaigustevaba elu. NR 1 siin elus, elada seksihaigustevaba elu.

Seksisõltlane ilmselt tõesti pikapeale saab aru, et vajab ravi. Niisama litsmees tahab, et kodus oleks truu kana, kes annaks suppi ja kep*i ning saaks ringi lasta. Kui see konkreetne kana enam ei taha, võetakse uus mudel. Elustiili muudetakse ehk 60+.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 133 )


Esileht Pereelu ja suhted Kui avastate mehel Tinderi konto