Esileht Pereelu ja suhted Kui avastate mehel Tinderi konto

Näitan 13 postitust - vahemik 121 kuni 133 (kokku 133 )

Teema: Kui avastate mehel Tinderi konto

Postitas:
Kägu

Jutuga ajukeemiat korda ajada ei saa, selle jaoks ongi tabletti vaja. Igale asjale on ikka oma lahendus ja üks ei välista teist.

Teadus kakleb ise ka, ühed, kes äri näevad ütlevad, et ajukeemia saab korda. Teised, keda lisaks inimene huvitab, ütlevad, et lööb ajukeemia segamini. Teadus tülitseb juba aastaid. Paha olla räägib vajadusest teha muudatusi.  Inimene valib tableti-tuimestuse, kuid jätab olukorrale reageerimata.  Inimene ei ole nagu olemas enda jaoks, ta peab olema nagu vatitompp, kes teenindab teisi. Mõnel on rahustit tõesti vaja, kuid see, et mees peatb, joob, peksa ja mina hakkaksin selle talumiseks tabletikesi sööma, EI iial!

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Usun teaduspõhisesse meditsiini ja psühholoogiasse, mitte kristallidega tervendamisse.

Usu, usu, teadus ka areneb ja muutub. Selle asemel, et minna ja ennast lahti rääkida, neelame tabletikesi. Issand Jumal nohhh!

Paistab, et muudad oma seisukohti käigupealt või siis pole aru saanud, millest jutt käib. Kord nimetad enese lahti rääkimist uhhuks, samas räägid tablettidest, kui jutuks tuleb teaduspõhine lähenemine. Paariteraapias käiaksegi ennast lahti rääkimas ja tablette sul keegi neelata ei käse.

Hämmastab see pidev ühest äärmusest teise näidete toomine. Olen tähele pannud, et mõnede jaoks on see tavaline argumenteerimisviis- antud juhul siis tabletid vs uhhuu. Justnagu kuldset keskteed, mille poole ju tegelikult püüdlema peaks, ei eksisteeriks.

Teine asi, mis hämmastab, on see, kui levinud on meeste käitumise üldistamine, stiilis “kui petab, siis jääbki petma” või “ühtegi meest sa teraapiasse ei vea”. Mõne naise jaoks on mees nagu ajudeta olend ja eks see näitab ju selle naise enda taset samuti. Mina ei tea, mis sorti meestega sedasi öelnud naisel kokkupuuted on olnud, aga minu elu näitab täpselt vastupidist. Üha enam on  mehi keda ei pea teraapiasse surmaähvarsusel vedama ning kes ise võtavad initsiatiivi, et oma elu muuta näiteks teraapia või psühholoogi külastuse abil.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mõnel on rahustit tõesti vaja, kuid see, et mees peatb, joob, peksa ja mina hakkaksin selle talumiseks tabletikesi sööma, EI iial!

Selliste asjade talumiseks neid tablette ju ei söödagi. Süüakse selleks, et oleks jõudu ise sellest august välja ronida ja oma elus uus leht keerata.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Paistab, et muudad oma seisukohti käigupealt või siis pole aru saanud, millest jutt käib. Kord nimetad enese lahti rääkimist uhhuks, samas räägid tablettidest, kui jutuks tuleb teaduspõhine lähenemine. Paariteraapias käiaksegi ennast lahti rääkimas ja tablette sul keegi neelata ei käse. Hämmastab see pidev ühest äärmusest teise näidete toomine. Olen tähele pannud, et mõnede jaoks on see tavaline argumenteerimisviis- antud juhul siis tabletid vs uhhuu. Justnagu kuldset keskteed, mille poole ju tegelikult püüdlema peaks, ei eksisteeriks. Teine asi, mis hämmastab, on see, kui levinud on meeste käitumise üldistamine, stiilis “kui petab, siis jääbki petma” või “ühtegi meest sa teraapiasse ei vea”. Mõne naise jaoks on mees nagu ajudeta olend ja eks see näitab ju selle naise enda taset samuti. Mina ei tea, mis sorti meestega sedasi öelnud naisel kokkupuuted on olnud, aga minu elu näitab täpselt vastupidist. Üha enam on  mehi keda ei pea teraapiasse surmaähvarsusel vedama ning kes ise võtavad initsiatiivi, et oma elu muuta näiteks teraapia või psühholoogi külastuse abil.

Minule sõnade suhu panek on rangelt keelatud!!! Kui sina ei tee vahet, kes on uhhhuuu kommentaari kirjutaja ja kes räägib millestki muust ja süüdistusi esitad ainult selle alusel, siis on viga kumba peanupus! Mõtle nüüd!

Teine lugu, kas sina pead hakkama inimest teraapiatega muutma kellekski teiseks kes ta tegelikult on? et ta ainult sind vaataks ja ainult sind tahaks, siis tuleb teraapiasse viia? Mis toimub? Minu arvates seksigu inimesed ennast surnuks või haigeks, mina elan ikka nii, kuidas mulle sobib. Teraapia ei ütle kellegile, mitu tussut/nokut on õige või vale. Otsi oma inimesed,mitte ära hakka teist muutma.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selliste asjade talumiseks neid tablette ju ei söödagi. Süüakse selleks, et oleks jõudu ise sellest august välja ronida ja oma elus uus leht keerata.

Kas räägime oks laiali naistest, kes arvasid, et nemad muudavad, minaaaa muudad seda inimest ja siis kui ikka aru saavad et ei muuda ju, leiavad ennast sügavast august. Siis kukuvad suurest ahastusest tablette sööma. Pühajumal!

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas räägime oks laiali naistest, kes arvasid, et nemad muudavad, minaaaa muudad seda inimest ja siis kui ikka aru saavad et ei muuda ju, leiavad ennast sügavast august. Siis kukuvad suurest ahastusest tablette sööma. Pühajumal!

Kui mees joob, petab ja peksab, siis see on see auk, millest on vaja välja hakata ronima. Ei saa muuta kedagi, kes ise muutuda ei taha.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas saab mees suhet päästa kui naisel on kinnisidee? Suhte ajab ju laiali naine, mitte mees, sest kui mees ei tahaks suhet, kõnniks ta minema. Mehed ei saa naisi parandada, kui saaks poleks katkiseid naisi olemas. Naine saab ainult ise end parandada, aga kui naine ongi olemuselt rahulolematu, ta pole rahul mitte ühegi mehega, kas mehed on selles süüdi? Nemad on hoopis ohvrid, sest astusid suhtesse rahulolematu naisega ja nüüd peavad veel psühholoogi juures naist ravima.

Aga äkki naisel ei ole kinnisideed? Vaid tahab lihtsalt olla normaalses suhtes partneriga, kes ka temaga tahab suhtes olla. Naine või mees üksinda ei saagi midagi ära teha, ikka on ka teise inimese pingutust ka vaja.

Naine/mees, kes mitte kellegagi rahul ei ole, peab tõesti enda sisse vaatama ja endaga tööd tegema enne kui üldse mingit suhet hakkab arendama. Aga enamik inimestest ikka tahavad leida teise inimese ja siis oma eluga rahul olla.

Miks siis ei ole? Naised on rahulolematud alati.

No aga sellisel juhul ei pea ju ometi suhtes olema… püha jumal.

Pesu, nõude pesemiseks palka koristaja ja ihuvajadusi saad ju tasuliselt rahuldada, kui Tinderis ei näkka.

Oi vot selline suhtumine ajab kurjaks mind.

Naised on rahulolematud? Palun väga, ära siis seo ennast naisega! Lihtne!

+9
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kusjuures huvitav teema, sest ma olen ise Tinderis kohanud ikka päris palju mehi, kelle puhul ma tean, et nad on suhtes/pereinimesed. Ükski pole olnud otseselt mingi hea sõbranna mees, et läheks rääkima, aga lihtsalt kodulinnast mingid vanad tuttavate kaudu tuttavad/kunagiste klassiõdede mehed, kes on mul ühtlasi sotsiaalmeedias sõbralistis ja kelle postitustelt näen, et nad on jätkuvalt koos jne. Olen alati mõelnud, et kas meestel on tõesti nii suva või mida nad mõtlevad? Ei usu mitte, et kõigil nendel meestel mingid kokku lepitud vabasuhted on, üks nt just sai naisega teise lapse.

So? Mul oli ka püsisuhtes olles aastaid Tinderi konto. Kellegagi ma ei suhelnud, vahest niisama scrollisin. Laps ütles lõpuks, et kuule, kustuta ära. Mulle oli see nagu tavaline meelelahutusäpp, nagu tiktok või insta.

Et kui sa oleksid hiljuti sünnitanud lapse, elaksid nunnut pereelu ja saaksid teada, et su mees figureerib Tinderis (uute fotodega, mitte mingi vanast ajast alles jäänud konto) ja on oma profiilile märkinud “otsin pikaajalist suhet, aga seiklus sobib ka”, siis see oleks okei? Minu hinnangul mitte..

Ma ütlen ausalt, et olen ka ise Tinderit lihtsalt scrollimiseks kasutanud ja ei ole seal olnud mingite suurte eesmärkidega, aga see ei ole ikkagi minu arust päris normaalne, kui sinna tehakse konto pikaajalise suhte kõrvalt, laetakse üles uued fotod ja kujundatakse profiil selliselt, mis annab üheselt otsese rohelise tule, et inimene otsib seal mingit laadi suhtlust. Mõnel neist nimetatutest on ka olnud nimed muudetud, aga nägudega fotod, kus inimene on tuvastatav. Tinderi konto kaob üsna kiirelt pildilt ära ka, kui seda ei kasuta, seega need jutud, et äkki inimene ei ole aastaid seal aktiivne olnud, aga ei kustutanud kontot ära, ei päde.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

TA, mis siis sai?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

TA, mis siis sai?

Tegin Tinderisse konto ja leidsin kuuma itaalia täku. Ma üksikasju ei kirjeldaks, aga “seda” see täkk teha mõistab. Mees vist käib ka deitimas, ei ole huvi tundnud.

+1
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas saab mees suhet päästa kui naisel on kinnisidee? Suhte ajab ju laiali naine, mitte mees, sest kui mees ei tahaks suhet, kõnniks ta minema. Mehed ei saa naisi parandada, kui saaks poleks katkiseid naisi olemas. Naine saab ainult ise end parandada, aga kui naine ongi olemuselt rahulolematu, ta pole rahul mitte ühegi mehega, kas mehed on selles süüdi? Nemad on hoopis ohvrid, sest astusid suhtesse rahulolematu naisega ja nüüd peavad veel psühholoogi juures naist ravima.

Aga äkki naisel ei ole kinnisideed? Vaid tahab lihtsalt olla normaalses suhtes partneriga, kes ka temaga tahab suhtes olla. Naine või mees üksinda ei saagi midagi ära teha, ikka on ka teise inimese pingutust ka vaja.

Naine/mees, kes mitte kellegagi rahul ei ole, peab tõesti enda sisse vaatama ja endaga tööd tegema enne kui üldse mingit suhet hakkab arendama. Aga enamik inimestest ikka tahavad leida teise inimese ja siis oma eluga rahul olla.

Miks siis ei ole? Naised on rahulolematud alati.

No aga sellisel juhul ei pea ju ometi suhtes olema… püha jumal.

Pesu, nõude pesemiseks palka koristaja ja ihuvajadusi saad ju tasuliselt rahuldada, kui Tinderis ei näkka.

Oi vot selline suhtumine ajab kurjaks mind.

Naised on rahulolematud? Palun väga, ära siis seo ennast naisega! Lihtne!

Sa oled ju ka rahulolematu, kui palju negatiivsust sa toodad. Sinuga polegi mitte keegi end sidunud, lillkapsamutt.

0
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kusjuures huvitav teema, sest ma olen ise Tinderis kohanud ikka päris palju mehi, kelle puhul ma tean, et nad on suhtes/pereinimesed. Ükski pole olnud otseselt mingi hea sõbranna mees, et läheks rääkima, aga lihtsalt kodulinnast mingid vanad tuttavate kaudu tuttavad/kunagiste klassiõdede mehed, kes on mul ühtlasi sotsiaalmeedias sõbralistis ja kelle postitustelt näen, et nad on jätkuvalt koos jne. Olen alati mõelnud, et kas meestel on tõesti nii suva või mida nad mõtlevad? Ei usu mitte, et kõigil nendel meestel mingid kokku lepitud vabasuhted on, üks nt just sai naisega teise lapse.

So? Mul oli ka püsisuhtes olles aastaid Tinderi konto. Kellegagi ma ei suhelnud, vahest niisama scrollisin. Laps ütles lõpuks, et kuule, kustuta ära. Mulle oli see nagu tavaline meelelahutusäpp, nagu tiktok või insta.

Et kui sa oleksid hiljuti sünnitanud lapse, elaksid nunnut pereelu ja saaksid teada, et su mees figureerib Tinderis (uute fotodega, mitte mingi vanast ajast alles jäänud konto) ja on oma profiilile märkinud “otsin pikaajalist suhet, aga seiklus sobib ka”, siis see oleks okei? Minu hinnangul mitte..

Ma ütlen ausalt, et olen ka ise Tinderit lihtsalt scrollimiseks kasutanud ja ei ole seal olnud mingite suurte eesmärkidega, aga see ei ole ikkagi minu arust päris normaalne, kui sinna tehakse konto pikaajalise suhte kõrvalt, laetakse üles uued fotod ja kujundatakse profiil selliselt, mis annab üheselt otsese rohelise tule, et inimene otsib seal mingit laadi suhtlust. Mõnel neist nimetatutest on ka olnud nimed muudetud, aga nägudega fotod, kus inimene on tuvastatav. Tinderi konto kaob üsna kiirelt pildilt ära ka, kui seda ei kasuta, seega need jutud, et äkki inimene ei ole aastaid seal aktiivne olnud, aga ei kustutanud kontot ära, ei päde.

Ise teed, siis leiad kena selgituse, aga kui teine teeb, siis tema tegu on vale. Väga silmakirjalik oled.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas saab mees suhet päästa kui naisel on kinnisidee? Suhte ajab ju laiali naine, mitte mees, sest kui mees ei tahaks suhet, kõnniks ta minema. Mehed ei saa naisi parandada, kui saaks poleks katkiseid naisi olemas. Naine saab ainult ise end parandada, aga kui naine ongi olemuselt rahulolematu, ta pole rahul mitte ühegi mehega, kas mehed on selles süüdi? Nemad on hoopis ohvrid, sest astusid suhtesse rahulolematu naisega ja nüüd peavad veel psühholoogi juures naist ravima.

Aga äkki naisel ei ole kinnisideed? Vaid tahab lihtsalt olla normaalses suhtes partneriga, kes ka temaga tahab suhtes olla. Naine või mees üksinda ei saagi midagi ära teha, ikka on ka teise inimese pingutust ka vaja.

Naine/mees, kes mitte kellegagi rahul ei ole, peab tõesti enda sisse vaatama ja endaga tööd tegema enne kui üldse mingit suhet hakkab arendama. Aga enamik inimestest ikka tahavad leida teise inimese ja siis oma eluga rahul olla.

Miks siis ei ole? Naised on rahulolematud alati.

No aga sellisel juhul ei pea ju ometi suhtes olema… püha jumal.

Pesu, nõude pesemiseks palka koristaja ja ihuvajadusi saad ju tasuliselt rahuldada, kui Tinderis ei näkka.

Oi vot selline suhtumine ajab kurjaks mind.

Naised on rahulolematud? Palun väga, ära siis seo ennast naisega! Lihtne!

Sa oled ju ka rahulolematu, kui palju negatiivsust sa toodad. Sinuga polegi mitte keegi end sidunud, lillkapsamutt.

Ei ole lillkapsamutt, hoopis see, kelle eks ka tinderis oli. Olin seotud 10 aasatat ja nüüd naudin täiega üksi olemist.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 121 kuni 133 (kokku 133 )


Esileht Pereelu ja suhted Kui avastate mehel Tinderi konto