Esileht Beebi ja mitmikud Kui beebi ei võta lutti… (2k)

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Kui beebi ei võta lutti… (2k)

Postitas:

Emad, kelle beebi ei võta lutti, jagage palun kogemusi. Kuidas teie ööd välja näevad? Kas iga kord, kui laps ärkab, annate süüa? Kuidas oleks võimalik söögivahesid pikemaks saada?

On olnud paar korda, kus ta peale kella 21 uinumist sööb alles kell 1, aga üldiselt ärkab iga paari tunni tagant.

Meil on vastu hommikut alates kuskil kella 5-st täitsa keeruline, sest kõht on täis pugitud, aga hakkab nagu virguma ja puuksutama, siplema, ning tissi ka enam ei võta suhu, öögib selle peale, sest kõht on täis. Olen isegi kussutanud süles ta uuesti magama.

Jagage veel oma nippe. Mul eelmised lapsed olid lutilapsed ja see oli ikka nii hea rahustaja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei võtnud lutti, aga kui suhu toppisin, siis nagu lutsutas seda veidi. Kui rahunes võtsin ära ja magas edasi. Hoidsinigi ise lutti suus kuni vaja.

Hiljem juba võttis küll, aga suurt lugu ei pidanud ja juba enne esimest eluaastat ei hoolinudki enam, kui silme eest ära pandud oli.

Küll aga pooleteisena kui kuskil teiste lutte vedelemas näeb, on maru kiire suhu toppima, siis nätsutab korra ja viskab jälle minema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ootan ka soovitusi. Tita 1,5 kuune ja luti peale läheb vihaseks ja hakkab öökima. Oleme proovinud kolme erinevat.
Eelnevad lapsed võtsid mõnuga lutti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu laps võttis lutti, aga mitte öösiti. Ja kui ma oleks saanud paar tundi jutti magada, siis oleksin üsna rahul olnud, aga beebi ärkas iga tunni tagant tihtilugu. Hommikuks oli ammu lugemine sassi läinud, et mitu korda ta nüüd sõi ja ärkas. Vahel ka punnitas samuti, see on gaasidest ja möödub õnneks ajapikku. Õpetada ei oska, sest ise proovisin kõiki imenippe, aga miski ei aidanud. Ainult aeg aitab. Minu laps aastasena ärkas veel oma 4-8 korda ühe öö jooksul, kaheselt 2-3 korda ja nüüd neljasena 1-2 korda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Me tegime lutikooli, st hoidsime näpuga lutti suus, kuniks enamvähem leppis… öid ei mäletagi, olin öösiti suht zombi ja ka hommikul ei mäletanud, kas üldse sõi ja palju???? noorem nüüd 3a ja siiamaani ei lase tervet ööd magada, mingi häda on alati

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahekuune on veel nii väike, et tahabki tihti süüa ja unetsüklid on lühikesed. Sellega võib veel mitu kuud minna, et ta kauem kui mõned tunnid järjest hakkaks magama. Minu laps samuti ei võtnud lutti, aga rinda tahtis ja seda vahel söömiseks, vahel niisama lohutuseks.

Kuna mul endal on lapse beebiaeg nii värskelt selja taga ja paljudel sõbrannadel praegu beebid, siis näen selgelt, et enamiku laste puhul on esimesed kuud magamise osas väga kurnavad, edasi võib natuke lihtsamaks minna (et öösel magab veidi pikemalt korraga, nt neli tundi järjest, aga see-eest ei pruugi päeval eriti üldse magada). Neid lapsi, kelle kohta ma foorumitest loen, et sünnist saadik terveid öid magavad ja muidu ideaalsed beebid on, ei ole mina päriselus kohanudki.

Nii et lapsega on kõik hästi ja sina pole midagi valesti teinud, see on raske aeg, mis õnneks läheb aja jooksul mööda.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui beebi ei võta lutti, siis ära topi talle seda, rikub ainult lapse imemist ja ajab närvi, kui nt kõht on tühi ja mingit kummijullat topitakse. Iga paari tunni tagant süüa on kahekuusel ju täiesti normaalne. Kui vigiseb, võtad kaissu ja tiss suhu ja tukud ise edasi. Varsti saad ka lamades imetamise selgeks, siis on veel lihtsam.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ka kahekuune beebi ja ei taha lutti. Alguses oli päris keeruline saada teda pikemalt magama, aga meil aitas näiteks
-päeval kauem üleval hoidmine (eriti enne ööunne minekut)
-kui ta öösel ärkab annan ma süüa seni kuni ta ainult nätsutab rinna otsas, siis võtan suust ja panen ta oma voodisse tagasi. kui ärkab teen sssshh päris kaua ja hõõrun kõhtu ning kulme. natuke nii ja lähen ise oma voodisse pikali. eks see alguses oli edasi-tagasi jooksmine aga nüüd magab ilusti ise edasi.
-ka meil tõuseb ta kella 4-5 ajal aga siis ma võtan oma kaissu juba ja panen tissi suhu ja ise tukun edasi. kui tõuseb panen enda kõrvale kõhuli ja liigutan pepust – millegipärast talle nii meeldib. siis ta magab 7-8 ja ongi hommikuaeg.
-alguses hoidsin ka näpuga lutti kinni et magama jääks. hiljem sain aru et ta ei taha ikkagi , aga natuke ikka päästis.

Mina olen ise aru saanud, et kuna tal on tugev imemisvajadus, siis minu kaisus tal on raske magada kuna tiss on kohe kõrval ning kui ma ta oma kaissu öösel sööma võtan ärkab ta tavaliselt selle peale ülesse kui tiss suust välja kukkunud ja hakkab nutma ning taga otsima. Minu jaoks on see väsitav ning tema ei maga pikalt. Hakkasin siis oma voodisse teda panema ja nüüd ärkab vaid kaks korda ja jääb ise tuttu. Aga see ka nii erinev, osadele jälle toimib kui võtadki kaissu ja iga kord lükkad tissi suhu.

Edu!

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Proovi pisikene tilk gaasivalu rohtu (espumisan) panna luti peale, see on magus ja meil tita siis oli nõus lutti sööma. Kui ärkab liiga tihti siis proobi muuta tita asendit ja näiteks silita selga või ümise vaikselt mõnd viisijuppi. Meil toimis????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Beebi ja mitmikud Kui beebi ei võta lutti… (2k)