Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kui cv on ettevõtte valikulaual.

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Kui cv on ettevõtte valikulaual.

Postitas:
Kägu

Kas siis on alati teiega ühendust võetud?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

ei ole.
pigem võiks öelda, et enamasti ei võetagi.

+1
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Et võetakse just siis, kui valikutelaual ei olegi?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Misasi on valikutelaud?
Kui cv-s samamoodi kirjutad, siis tõesti ei võeta ühendust.

+11
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Et võetakse just siis, kui valikutelaual ei olegi?

Jah, ka nii 🙂
Kuna minu cv on juba aastaid tööportaalis aktiivne (varjatud nimega küll), sealjuures ma juba vähemalt 10 aastat tööd ei otsi ega kusagile ei kandideeri, tehakse mulle ikkagi kogu aeg tööpakkumisi.
Muudkui stiilis, et “nägime sinu cv-d ja arvame, et sa võiksid meile sobida”.

No ma olen täiesti rahul oma olemasoleva tööga ja ei tunne mingisugust tungi kohta vahetada. Nii et need kutsungid jäävad minu poolt küll ilma vastureaktsioonita.
Võiks ju cv mitte-aktiivseks muuta, aga ma olen oma cv-portaali salasõna aastatega ära unustanud ja eriti ei viitsi tegeleda ka selle taastamisega. Niimoodi mul see cv seal tiksub ja tööpakkumisi muudkui tuleb. Nädalas üks või kaks kindlasti kohe.
Mõnes mõttes ju isegi päris hea selline pidev meeldetuletus, et mul oleks tööturul veel lööki kui palju.

0
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui sa mõtled seda, et kas kandideerimisele olen alati mingisuguse vastuse saanud, siis jah. Pole veel jäänud ükski kord vastuseta. Va ühel korral ootasin megapikalt vastust, siis tuli lõpuks hoopis CV-online kaudu mingi tagasiside küsitlus, et kas olen vastuse saanud, ja kui seal märkisin “ei”, sain paari päevast ka ametliku vastuse asutusest.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei saa küsimusest päris täpselt nüüd aru, aga enamasti tõesti ei võetagi ühendust, kui valituks ei osutunud. Tööportaalist tuleb tihti küsimus, et kas konkreetsest firmast, kuhu kandideerisin, sain tagasiside. Ainult “ei” vastuseid pean valima. On siis nii raske saata automaatkirigi. Tõmbasin oma lati päris alla ja kirjutasin ühe Eesti palju kirutud firma erinevatesse üksustesse, sest tahtsin tööaega ja palka teada ennem kui cv saatma hakkan. Mitte ühestki pole vastatud. Nii palju kui nüüd näinud olen, ei saa absoluutselt aru jutust, et Eestis olevat tööjõupuudus. Otse vastupidine on see asi. Järelikult on valik nii suur, et ei vaevuta isegi kirjadele vastama.

+4
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Millest sa aru ei saa? Cv Keskuse kandideerimise lehel ongi kirjas, et cv-d on vaadatud ettevõtte valikulaual. Huvitakski see, et kas siis on lootust, et helistatakse.

0
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Millest sa aru ei saa? Cv Keskuse kandideerimise lehel ongi kirjas, et cv-d on vaadatud ettevõtte valikulaual. Huvitakski see, et kas siis on lootust, et helistatakse.

Ei

+2
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sinu kui küsija ülesanne on esitada küsimus nii, et küsimus oleks selge ja üheselt mõistetav. Kui “valikulaud” (ja mitte “valikutelaud”, nagu sina kirjutasid – sinu kirjutatu ei vasta eesti keele reeglitele, näiteks “lehmapidaja” vs “lehmade pidaja”, “riidenagi” vs “riiete nagi”) on mingis portaalis kasutatav mõiste, siis pidanuks see küsimusest selguma. Näiteks, et “Kui cv-d on vaadatud CV Keskuse valikulaual, siis …”
Ma ei nori, vaid seletan, mis võinuks teisiti olla, et lugeja aru saaks. Ja on ilmselge, et korrektse ja arusaadava teksti kirjutamise oskus mõjutab ka su šansse soovitud töökoha saamisel.
Sinu küsimusele vastata ei oska, aga CV Keskuse lehelt “valikulaua” selgitust vaadates jäi pigem mulje, et see on lihtsalt töövahend kandideerijate haldamiseks ning valiku tegemiseks, st. sinna satuvad kõik kandideerijad, kui ettevõte valikulauda kasutab.

+6
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kui cv on ettevõtte valikulaual.