Esileht Pereelu ja suhted Kui ei leia partnerit

Näitan 15 postitust - vahemik 451 kuni 465 (kokku 465 )

Teema: Kui ei leia partnerit

Postitas:
Kägu

Ehitustöö ja teetööd võivadki olla füüsiliselt väga rasked, see on ju midagi muud kui aiatööd.

Vanasti enne mugavusi inimesed tegid väga palju asju ise. Jah, aga ega see 3h trenn pole samuti võrreldav ehitustööga. Ehitage nullist maja, vot siis saab trimmi. Ise ei oska, aga kes oskab, palun. Saab pärast topelt-kolmekordse hinnaga maha müüa.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seda on juba suudlusest ja niisama mehega koos olemise ajal aru saada, kuidas voodis sobiks. Kõigepealt mehe lõhn, kas see meeldib või ei, kuidas mind puudutab, ka ju oluline. Mind küll mingi krabamise jutuga tüüp ei huvitaks ja ma ei kraba kindlasti kedagi. Kui mees hästi ei suudle, pole enamasti ka voodis kuigi hea. Kusjuures välimuse järgi või suhtumise poolest võib olla väga minu maitse, aga puudub tõmme ja huvi.

<!– ezoic_video_placeholder-long_content-640×360-999995-clearholder –><!– ezoic_video_placeholder-long_content-640×360-999995-nonexxxclearxxxblock –><!– ezoic_video_placeholder-long_content-426×240-999995-clearholder –><!– ezoic_video_placeholder-long_content-426×240-999995-nonexxxclearxxxblock –><!– ezoic_video_placeholder-long_content-384×216-999995-clearholder –><!– ezoic_video_placeholder-long_content-384×216-999995-nonexxxclearxxxblock –>

Kahjuks ei vasta tingimata tõele. Mul kõik mehed suudelnud hästi. Muidu poleks kaugemale läinudki. Lõhn jne ka meeldis. Aga voodis olid siiski kehvad. Kui tuleb ruttu, siis ei saa igal juhul olla voodis hea. Lisaks enesekeskus ja oskamatus naist rahuldada. Aga samal ajal võib igati kirglikult ja hästi suudelda. Paraku nii on. Kui mehega suudlus ei sobiks, meeldiks, siis voodisse üldse ei lähekski.

Oskamatus, enesekeskus jne. Aga mida ise pakute. Viskate selili jalad rõuku ja inisete. Rahulda mind rsk. Mina olen naine

+1
-9
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Oskamatus, enesekeskus jne. Aga mida ise pakute. Viskate selili jalad rõuku ja inisete. Rahulda mind rsk. Mina olen naine

Jälle see hädine kibestunud mees kohal.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

2) tee iha ja flirticu konto ja pane sinna mõned riivatud pildid

53-aastase inimese riivatud pildid mõjuvad pigem naeruväärse, mitte riivatuna.

Sõltub fotograafist ja sellest kuidas need on tehtud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sellest ja teistest teemadest võiks siis teha lühikokkuvõtte “perekooli kägude miinimumnõuded meespartnerile”. Et siis alustuseks peab olema:

Maj heal järjel

Laialdaste kultuurihuvidega, suure silmaringiga

Sportlik, tugev, normaalkaalus, vähemalt keskmist kasvu, mitte kiilanev, tip-top hügieen

Sõbralik, hea suhtleja, hooliv jne

Ei oma kohustusi eelmistest kooseludest, aga ei ole ka vanapoiss

Ei tarvita alkoholi, ei suitseta

Tegeleb spordiga, aga sealjuures see ei vähenda naise/perega veedetavat aega
<!– ezoic_video_placeholder-under_first_paragraph-640×360-999998-clearholder –><!– ezoic_video_placeholder-under_first_paragraph-640×360-999998-nonexxxclearxxxblock –><!– ezoic_video_placeholder-under_first_paragraph-426×240-999998-clearholder –><!– ezoic_video_placeholder-under_first_paragraph-426×240-999998-nonexxxclearxxxblock –><!– ezoic_video_placeholder-under_first_paragraph-384×216-999998-clearholder –><!– ezoic_video_placeholder-under_first_paragraph-384×216-999998-nonexxxclearxxxblock –>
Voodieluks alati valmis, vahekord min 20 min, kui naise tippu viimiseks sellest vähe siis peab vastu ka kauem, nii kaua kui vaja

Riist min 18 cm

Võite täiendada.

M50+

 

See näitab, et kaaslased tuleb otsida elust endast, mitte tinderitest või, mis veel hullem, perekoolist.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Maj heal järjel Laialdaste kultuurihuvidega, suure silmaringiga Sportlik, tugev, normaalkaalus, vähemalt keskmist kasvu, mitte kiilanev, tip-top hügieen Sõbralik, hea suhtleja, hooliv jne Ei oma kohustusi eelmistest kooseludest, aga ei ole ka vanapoiss Ei tarvita alkoholi, ei suitseta Tegeleb spordiga, aga sealjuures see ei vähenda naise/perega veedetavat aega <!–– ezoic_video_placeholder-under_first_paragraph-640×360-999998-clearholder ––><!–– ezoic_video_placeholder-under_first_paragraph-640×360-999998-nonexxxclearxxxblock ––><!–– ezoic_video_placeholder-under_first_paragraph-426×240-999998-clearholder ––><!–– ezoic_video_placeholder-under_first_paragraph-426×240-999998-nonexxxclearxxxblock ––><!–– ezoic_video_placeholder-under_first_paragraph-384×216-999998-clearholder ––><!–– ezoic_video_placeholder-under_first_paragraph-384×216-999998-nonexxxclearxxxblock ––> Voodieluks alati valmis, vahekord min 20 min, kui naise tippu viimiseks sellest vähe siis peab vastu ka kauem, nii kaua kui vaja Riist min 18 cm

Alkoholi peab mõistlikult tarvitama, kellega ma siis veiniõhtuid teen või saunas õlut? Riist min 17. Ülejäänu, mida kirjutasid, on elementaarne ja selline endast kõvasti noorem mees juba aastaid on ka.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Riist min 17.

Kas lõdvalt või kõvas olekus? Täpsustaks selle pisiasja ka ära.

+2
0
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kas lõdvalt või kõvas olekus? Täpsustaks selle pisiasja ka ära.

Riista mõõdetakse alati kõvas olekus.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas lõdvalt või kõvas olekus? Täpsustaks selle pisiasja ka ära.

Riista mõõdetakse alati kõvas olekus.

Ma mõtelen ka, et kuidas seda pisiasja ei tea.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma mõtelen ka, et kuidas seda pisiasja ei tea.

Iseasi, et kuidas mõõdetakse. Mõõdetakse see osa kui palju sisse mahub.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Riista mõõdetakse alati kõvas olekus.

Pagan küll, mul on lõdvalt nii pikk (17). Sellisega vist ei kvalifitseeru?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pagan küll, mul on lõdvalt nii pikk (17). Sellisega vist ei kvalifitseeru?

Päris rõve. Pikemat, kui 19 ei soovi.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Päris rõve. Pikemat, kui 19 ei soovi.

Selge siis, sinuga ma siis ei arvesta.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pagan küll, mul on lõdvalt nii pikk (17). Sellisega vist ei kvalifitseeru?

https://rahvaraamat.ee/p/londiste-%C3%B5ige-nimega-vant/930241/et?isbn=9789949851171

Londiste tuli silme ette.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Googelda parem John Holmes ja asu tema filme nautima:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 451 kuni 465 (kokku 465 )


Esileht Pereelu ja suhted Kui ei leia partnerit