Esileht Imetamine Kui ei saa imetada?

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Kui ei saa imetada?

Postitas:

Kas need lapsed kes kohe sünnist saadik rinnapiima saanud pole kasvavad kuidagi hädisemad kui teised?
Mulle arst ütles, et mul ei pruugigi rindadest midagi tulla, kuna aastaid tagasi pandud silikoonid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole hädisemad 🙂 lihtsalt rinnapiimas on palju vajalikke aineid vastsünditule. Minul ka esimene laps kasvas üles rinnapiima asendaja peal ja hetkel tulbi ja terve mees 🙂 sellepärast küll ära muretse 🙂

Aga see on huvitav väide, et piima ei pruugi tulla kuna sul silikoonid. Mul endal ka silikoonid (olin pärast esimest last 70AAAAAA), pärast teist last lasin paigaldada. Hetkel püüan kolmandaid triipe hetkel 🙂 oleks huvitav teema minu jaoks 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://www.drugs.com/cg/breastfeeding-and-breast-implants.html

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Silikoonid väga väga väga harva takistavad imetamist ja tihti on seal pigem mõni muu lisategur mängus. On tõestatud väga palju suuri kasutegureid rinnapiimatoidule ja piimasegu võib lapse tervisele halvasti mõjuda, aga kui ei ole võimalik rinnapiimaga last toita, siis maailmalõpp see pole. Igaljuhul kui probleeme tekib, siis kindlasti võta ühendust pädeva imetamisnõustajaga. Paljudest probleemidest on võimalik õigete võtetega üle saada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

osad lasevad opereeida risti nibudest läbi, siis pole sealt nibust tõesti midagi tulemas, kas siis enne operatsiooni ei saa keegi küsida, et kas imetada ikka saan…ikka rinnad enne, ja lapseplaan jäägu saatuse hoolde, vihkan taolist kontingenti, kes pärast imestamad, et issand, tissid on ilusad, aga titte tahaks ka..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Imetamine Kui ei saa imetada?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.