Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kui ei soovi pärandada

Näitan 15 postitust - vahemik 31 kuni 45 (kokku 45 )

Teema: Kui ei soovi pärandada

Postitas:
Kägu

Väga hea ja rahulikult seletav notar on Heli Mõttus, notaribüroo asub Estonia pst.15. Vanem proua, tark ja rahulik. Olen selles büroos käinud kõikide pärandiga seotud protseduuridega.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ära sa jumala eest asukohta ütle…

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ära sa jumala eest asukohta ütle…

See ei ole vajalik, notarid teevad kaugtõestamisi.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ära sa jumala eest asukohta ütle…

See ei ole vajalik, notarid teevad kaugtõestamisi.

Ma kahtlen väga, et testamenti tehakse kaugtõestamisel, notar peab olema veendnud, et keegi ei mõjuta testaatorit. Notar saadab testamendi tegemisel teised välja.

Minu arust selgitavad notrid rohkem, kui vaja ning kordi üle, et inimesed ikka saavad aru, kuhu nad alla kirjutavad.

+2
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ära sa jumala eest asukohta ütle…

See ei ole vajalik, notarid teevad kaugtõestamisi.

Ma kahtlen väga, et testamenti tehakse kaugtõestamisel, notar peab olema veendnud, et keegi ei mõjuta testaatorit. Notar saadab testamendi tegemisel teised välja.

Minu arust selgitavad notrid rohkem, kui vaja ning kordi üle, et inimesed ikka saavad aru, kuhu nad alla kirjutavad.

Kui sa ei ole sel alal pädev ja ei tööta notaribüroos, siis lõpeta targutamine ja valeinfo jagamine. Kaugtõestamise teel ei toimu abiellumist ja lahutamist, kõiki muid toiminguid tehakse kaugtõestamise teel.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Anne Kaldvee on hea ja professionaalne notar.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teine võimalus on võtta leht paberit ja pastaks ja panna sinna kirja, millisele lapsele ta mida tahab jätta – esimesele lapsele oma osa majast, teisele oma osa korterist ja kolmandale metsa. Samuti võib panna sinna ka kirja, kes tema looma eest peab hoolitsema (loodetavasti see laps siis ikka teeb seda, mitte ei pea teda looma toitmata jätmise eest pärandist ilma jätma.) Selline testament kehtib kuus kuud. Siis tuleb uue kuupäevaga ümber kirjutada.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina soovitaks tal alustuseks kodune testament kirjutada, seda tunnistajate juuresolekul ja allkirjad alla. Seejärel notariaeg ja notariaalselt kõik kinnitada. Kunagi ei tea, kas lubatud kaks kuud kujunevad kaheks kuuks või juhtub midagi homme, sel ajal kui alles notari aega oodatakse.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina soovitaks tal alustuseks kodune testament kirjutada, seda tunnistajate juuresolekul ja allkirjad alla. Seejärel notariaeg ja notariaalselt kõik kinnitada. Kunagi ei tea, kas lubatud kaks kuud kujunevad kaheks kuuks või juhtub midagi homme, sel ajal kui alles notari aega oodatakse.

Soovitan ka seda. Minu tuttav pidi minema teisipäeval notarisse testamenti tegema, aga tervislik seisund siiski ei võimaldanud sel päeval. Arutati, et ehk reedel uus aeg, kuid saadi ikka kompromiss, et notari asendaja läheb haiglasse. Reedeks inimest enam ei olnud.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täditütrel sai testament tehtud ja selgus, et tõesti on notarid väga erinevad, aga tal õnnestus heas notaribüroos testament teha ja kõik soovid said samuti kirja pandud. Soovide kiri jääb pärijate südametunnistusele, aga kõik muu sai tehtud vastavalt seadusele. Kuigi mehega on tal ühisvara, siis sai päris palju laste kasuks muudetud, sai häid soovitusi kuidas ja mida teha ja nüüd on tal süda rahul, saab rahulikult surmale vastu minna.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ilmselt oleks Tuula ja ta lapsed rohkem saanud, kui ta poleks väljapressimisega tegelema hakanud, meediasse oma suhtega läinud jne. Aga kellele selline ähvardamine ja väljapressimine meeldivad.

+3
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ilmselt oleks Tuula ja ta lapsed rohkem saanud, kui ta poleks väljapressimisega tegelema hakanud, meediasse oma suhtega läinud jne. Aga kellele selline ähvardamine ja väljapressimine meeldivad.

Mees sai vähemalt 12 aastat väljaspool abielu suhet peetud, kaks last valmis tehtud ja vastutama ei peagi? Mehel oli 450 miljonit, kas tõesti on kahe lapse jaoks rahast kahju? Kuhu ta selle raha nüüd võttis, kirstu kaasa?

Sai lapsed tehtud, tuleks vastutada nagu mees.

+6
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ehk hoiaks selle Tuula värgi  mõnes omaette teemas, nt  Pereelu foorumis, kus sellest on pikalt jahutud ja jahutud.  Tüütu on sellele suvalises alafoorumis jälle otsa kukkuda.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Rikaste inimeste raha kujutatakse ette nagu mingit Vanapagana kübarat, mis kuldrahasid täis või nagu rahapakki madratsi all. Tegelikult on see ju maja, kus elab seaduslik pere Kas peaks pipi ka saama seal elada?,  suvila, kus lapsed suvitavad (pipi kolmapäeviti?), osalus firmades, kus istub siis juhatuses koos lastega pipi, keda keegi ei salli, ja kes ärist midagi ei tea.. Rahamägesid pole ju kuskil hunnikutes vedelemas, et lükkan sellest kepiga ühe osa kõrvale pipile..

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Rahamägesid pole ju kuskil hunnikutes vedelemas, et lükkan sellest kepiga ühe osa kõrvale pipile..

See konkreetne pipi tahabki, et müügu maha oma kraam ja talle paluks sulli. Mingi firma osalusega ei oska ta tõesti midagi pihta hakata ja lastelt on seda ka keeruline pihta panna.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 31 kuni 45 (kokku 45 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kui ei soovi pärandada