Esileht Tööelu, raha ja seadused. kui ei tee tuludeklaratsooni

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: kui ei tee tuludeklaratsooni

Postitas:

Mis juhtub kui ma see aasta seda ei tee?

alustasin oma deklari vaatamist ja tegemist teadmisega, et on null aasta nüüd, et teen lihtsalt ära. minu suureks üllatuseks oli tulemuseks see, et ma pean juurde maksma.
olin saanud terve eelmise aasta VH-d, millest tulumaksuvaba miinimum maha arvestatud, lisaks sain paar kuud töötuskindlustust, kuna tööleping lõppes tähtaja möödumise tõttu. Töötukassas ma ei teinud avaldust, et miinimumi arvestataks kuna seda arvestatakse juba VH-lt. aga minu suureks üllatuseks on nüüd see, et nad on siiski omakorda seda arvestanud.

kuna mul uut töökohta veel terendamas ei ole ja tagastatava summa peaks juba suvel ära maksma ja seda raha mul pole lihtsalt võtta, siis küsingi, kas juhtub midagi hullu kui ma see aasta deklarit ei täida ja jätan selle järgmisesse aastasse? lootuses ikkagi tööle saada sel aastal ja tagastamisele kuuluv summa see läbi ka väheneks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tagasimakstava summa pead ikkagi tagasi maksma, aga siis juba kopsaka intressiga. parem on teha deklar õigeaegselt ning paluda seejärel maksuametilt võimalust tagasi maksta graafiku alusel

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nemad ju teavad suurepäraselt, et sul on tulumaksu juurdemaksmise kohtustus. Seega isegi kui sa ei deklareeri oma tulumaksukohustust, on sul see ikkagi. Tuludeklari mitteesitamise eest nad saavad sind vist trahvida ka. Lisaks hakkab kohe 1.juulist jooksma ka maksuvõlgnevuse intress. Parem tõesti tee oma deklar ära ja taotle maksegraafikut.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. kui ei tee tuludeklaratsooni

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.