Esileht Ajaviite- ja muud jutud “Kui ei tangi, ära pargi!”…

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 57 )

Teema: “Kui ei tangi, ära pargi!”…

Postitas:
Kägu

…on kirjutatud tanklapoe seinale. Peaks olema arusaadav igale inimesele. Aga vat pole, sest keegi “parkimisgeenius” leiab, et tema krusa sobib suurepäraselt ukse alla, lausa vastu seina ääres müüdavaid klaasipuhastusvedelikke seisma. Noored siirdusid tanklapoodi ostlema.
Teine geenius parkis tankuri ette ja läks samuti pirukat ostma.

Need on vaid tänased kaks näidet, aga taolisi mühakaid on iga päev igal pool.
Mina lugesin ära – parklast poe ukseni on 43 sammu.

Miks inimesed nii enesekesksed on? Mis teil viga on, et ei saa see 43 sammu astutud?

Aa, pilti tegin ka nagu ikka ja varsti annan geeniuste albumi välja.
Tänane koht Mäo Cirkle K.

+19
-13
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Tsnkima on mullegi võõras sõna, kas selgitad lahti?
Okei, parandasid ära.

+2
-18
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Küll said aru ja näpuka ka parandasin. Tänan nokkimast!

+16
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Küll said aru ja näpuka ja parandasin. Tänan nokkimast!

Võta heaks. Tundud suur näpukameister olema, taas on lause vaid aimatava tähendusega (“ja näpuka ja parandasin”).
Vaata, igaühel on oma kiiks. Sina loed silte ja samme, aga ei loe oma postitust läbi. Teine ei loe silte, aga kontrollib postituse üle. Nii on.

+7
-22
Please wait...

Postitas:
Kägu

Teine geenius parkis tankuri ette ja läks samuti pirukat ostma.

Läks maksma äkki?
Ma ei tea, ma ise tangin ainult kaardiga kohe makstes, aga kas mitte pole see reegel, et enne ei tohi ära sõita, kui on makstud? Pluss, kui kaardiga ja tankurist maksta, siis on võimalus (mida ma pole ise kasutanud), et lähed võtad lisaks kütusele tankla poest midagi arvele juurde.

Äkki sa haugud veits vale puu all?

+10
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma pargiks ka otse ukse kõrvale, kui võimalus on. Seal on ju katus pea kohal ja pärast ei pea autos palavusse surema.

Sinu albumist on poogen. Selge see, et tahtsid ise sinna parkida, aga minu auto oli ees ja siis hakkasid kägisema.

+9
-16
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Vaata, igaühel on oma kiiks. Sina loed silte ja samme, aga ei loe oma postitust läbi. Teine ei loe silte, aga kontrollib postituse üle. Nii on.

Tõesti, mina pole sellist silti seal tähele pannud. Aga tanklapoes käin kord kuus vähemalt.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Küll said aru ja näpuka ja parandasin. Tänan nokkimast!

Võta heaks. Tundud suur näpukameister olema, taas on lause vaid aimatava tähendusega (“ja näpuka ja parandasin”).

Tore ja tänan! Olen lohakas, püüan end parandada, proovi sina ka sõbralikum olla.
Teema küsimusele vastad sa…kuidas?

+4
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ka ei usu, mingeid silte seal pole peale teemsalgataja soovmōtte.

+4
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma pargiks ka otse ukse kõrvale, kui võimalus on. Seal on ju katus pea kohal ja pärast ei pea autos palavusse surema.

Sinu albumist on poogen. Selge see, et tahtsid ise sinna parkida, aga minu auto oli ees ja siis hakkasid kägisema.

Üleni valges blond tibi, kõrvalistuja, musta mersu džiibiga, numbrilõpuga …BYP, jah? Vaata, kui ma teinekord teid kohtan, astun tanklasse ja küsin kõvahäälselt, et kes see lugemispuudeline parkimisgeenius on, kelle auto nr. on xxx xxx? Vaatame jah, kes siis kägiseb.

+4
-17
Please wait...

Postitas:
Kägu

Matse on palju. Eelmisel nädalal Keila circle k-s üks mats võttis minu eest tankuri ära. Järjekord oli ja mats tuli teiselt poolt ning kukkus tankima. Lasin signaali ka. Kuna olen naine, siis löömaks ei läinud.

+10
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Paljudes Circle K-des on see silt.

+8
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vaata, kui ma teinekord teid kohtan, astun tanklasse ja küsin kõvahäälselt, et kes see lugemispuudeline parkimisgeenius on, kelle auto nr. on xxx xxx? Vaatame jah, kes siis kägiseb.

Nagu ma juba korra ütlesin.
Tee enne kindlaks, ega inimene ei “pargi” seal põhjusega.
Põhjus võib olla täiesti reeglitekohane.

+8
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu soovmõte oleks, et inimesed ei oleks nii enesekesksed. Kuid nagu näha, siis seda ei juhtu ilmaski.
Järgmisel külastusel teen pildi ja riputan siia. Imelik on muidugi see, et üks osa inimesi ei suudagi ilma siltide ja piltideta käituda.

+4
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vaata, kui ma teinekord teid kohtan, astun tanklasse ja küsin kõvahäälselt, et kes see lugemispuudeline parkimisgeenius on, kelle auto nr. on xxx xxx? Vaatame jah, kes siis kägiseb.

Reeglitekohane on parkida akna alla, kaubaaluste kõrvale?
Teine juht tankis, maksis ja läks poodi. Auto jäi muidugi tankuri ette.
Miks sa püüad ülbusele lahendust leida?

+5
-11
Please wait...

Postitas:
Kägu

Hmm, selgita vähe selle sildi asukohta ja mõjuala. Minu arvates sätestab parkimist meil LE, mitte silt aknal või seinal. Ehk siis kui ma Circle K-s ei tangi, siis ei tohi üldse minnagi ja parkida? Või käib jutt tankuri ees parkimisest? Mis aknapesuvedelik siia puutub siis?

+6
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Hmm, selgita vähe selle sildi asukohta ja mõjuala. Minu arvates sätestab parkimist meil LE, mitte silt aknal või seinal. Ehk siis kui ma Circle K-s ei tangi, siis ei tohi üldse minnagi ja parkida? Või käib jutt tankuri ees parkimisest? Mis aknapesuvedelik siia puutub siis?

Et sa nagu tegelt ka ei saanud aru või… Raske uskuda.

+9
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Üleni valges blond tibi, kõrvalistuja, musta mersu džiibiga, numbrilõpuga …BYP, jah? Vaata, kui ma teinekord teid kohtan, astun tanklasse ja küsin kõvahäälselt, et kes see lugemispuudeline parkimisgeenius on, kelle auto nr. on xxx xxx? Vaatame jah, kes siis kägiseb.

Ja mina vastan, et just tankisin ja siis parkisin auto sinna ette, et mis probleem sul on?

Kägisema hakkad taas sina. Et ei ole probleemi ja üleüldse sa plaanisid kohe lahkuda…
Ja üleüldse, sa peaksid pigem video tegema. Mitte pildi. Oskad?
Muidu astud paraskisse oma pildiga.

+7
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Igal tanklal on oma parkla. Inimesed ei viitsi 43 sammu kaugemale parkida, vaid tulevad ja pargivad poe akna alla. Tihtipeale müüvad tanklad ka õues asju: autokeemia, kaminapuud, saunavihad… Kui oled käinud, oled ehk näinud? Selle kauba ette jäetaksegi auto, et minna poodi.
Kui ma sooviksin terve aluse klaasipesuvett, siis kuidas ma saaks seal toimetada? Näiteks, eks?
Lisaks on kohe kõrval tankurid ja laiem auto ei mahu parkiva jõmmi ja tankuri vahele/ vahelt läbi.

Ma saan nüüd aru, et teema on vales kohas, kuna siin ollakse valdavalt nõus, et suvalisse kohta auto jätmine on ok. Ehk oleks pidanud kuhugi “Märgatud Järvamaal” vm teema tegema? 🤔

+4
-11
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma saan nüüd aru, et teema on vales kohas, kuna siin ollakse valdavalt nõus, et suvalisse kohta auto jätmine on ok. Ehk oleks pidanud kuhugi “Märgatud Järvamaal” vm teema tegema? 🤔

Sa ju ei suuda teha sellist teemat. Sest sa pole kõikide kohtukeissidega kursis.
Ja üleüldse, liiklusmärk on asi, mille järgi liigeldakse. Mitte mingi “My bar, my rules” silt.
Saad sa sellest aru?

+8
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sa ju ei suuda teha sellist teemat. Sest sa pole kõikide kohtukeissidega kursis.

Ja üleüldse, liiklusmärk on asi, mille järgi liigeldakse. Mitte mingi “My bar, my rules” silt.

Saad sa sellest aru?

Sa ei pea siim teemas kirjutama kui see sind nii ärritab.

+2
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina ei saa aru, et antud kiri parkimise üldse keelaks. Pigem ongi see, et tangi – sõida autoga tankuri juurest ära, et järgmine saaks tankima hakata – pargi maksmise ajaks sinna seina äärde näiteks.

Või on see mõeldud neile, kes näiteks auto sinna pargivad ja ise hoopis lähedalasuvasse poodi lähevad. Igal juhul ei keela see kiri parkimist kui niisugust.

Ise silti näinud pole, sest autoga ei sõida ja oletan huupi praegu.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

LEd ei ole ammu enam, Liiklusseadus on. Muus osas olen nõus, et silt seinal on soovituslik. Kui parkimine keelatud, pangu märk üles.

+2
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Igal tanklal on oma parkla. Inimesed ei viitsi 43 sammu kaugemale parkida, vaid tulevad ja pargivad poe akna alla. Tihtipeale müüvad tanklad ka õues asju: autokeemia, kaminapuud, saunavihad… Kui oled käinud, oled ehk näinud? Selle kauba ette jäetaksegi auto, et minna poodi.

Kui ma sooviksin terve aluse klaasipesuvett, siis kuidas ma saaks seal toimetada? Näiteks, eks?

Lisaks on kohe kõrval tankurid ja laiem auto ei mahu parkiva jõmmi ja tankuri vahele/ vahelt läbi.

Kas nii kaa saab, et pargin auto parklasse, teen oma 43 sammu ja kui sama palju samme tagasi minnes teen on tanklatondid mu auto ära tankinud, kohvi ja saia hoidikusse pannud ja istun sisse ning tuld?! Sellisel juhul ainult C – ks hakkakski tankima. Ja autot parklasse parkima.
Siis tekiks sul jälle probleem, et parklaz pole kunagi kohti, et seal parkida. Mida te sōidate kogu aeg SINNA tanklasse parkima!?

+1
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina ei saa aru, et antud kiri parkimise üldse keelaks. Pigem ongi see, et tangi – sõida autoga tankuri juurest ära, et järgmine saaks tankima hakata – pargi maksmise ajaks sinna seina äärde näiteks.

Või on see mõeldud neile, kes näiteks auto sinna pargivad ja ise hoopis lähedalasuvasse poodi lähevad. Igal juhul ei keela see kiri parkimist kui niisugust.

Ise silti näinud pole, sest autoga ei sõida ja oletan huupi praegu.

Täiesti loogiline! On kauplus, on parkla, on tankur. Tangid ära, pargid auto parklasse, lähed poodi. Ei ole ju keeruline? Aga jõmm pargib poe akna alla ja läheb šoppama. Lihtsalt. Teine tangib, aga siis läheb poodi. Kel (kiirelt) vaja tankida, peavad siis nende osside ja ossitaride pärast ootama (kui juhtub nii, et kõik tankurid kas kasutusel või kinni pargitud).

Aga siin e rahvas nokib lohakusvigade üle (jaa, nõustun, on kole!); uurivad kas ja kus see silt ikka on; usuvad, et eraettevõtja ei või oma territooroumil omi reegleid kehtestada ning leiavad uusi põhjuseid, miks enesekesksus ja ülbus on ok.

+2
-11
Please wait...

Postitas:
talent

Pargitakse ikka selleks ettenähtud kohta. WC-s käiakse ja suitsetatakse ka kohtades, mis on selleks määratud ja kohandatud. Tõeline hiina keel!

Territooriumi valdaja võib küll oma reeglid kehtestada. Vastu vaidlevad ikka need, kes on puuduliku lastetoaga ning kes tõesti ilma siltide, märkide ja sümboliteta käituda ei oska.

+3
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Teine tangib, aga siis läheb poodi. Kel (kiirelt) vaja tankida, peavad siis nende osside ja ossitaride pärast ootama (kui juhtub nii, et kõik tankurid kas kasutusel või kinni pargitud).

Oot, ma tangin ära ja lähen sisse maksma, muidugi ei liiguta ma oma autot enne kuhugi, kui mul on makstud. Järgmine tuleb, laseb kütuse jooksma ja see läheb mu arvele otsa – mul on niimoodi juba olnud!

+17
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Territooriumi valdaja võib küll oma reeglid kehtestada.

Sina kui perekooli “talent” leiad ehk kiiresti ka riigiteatajast mingid seadused, mis mind kohustaks neid järgima?

Vist ei leia? Shit happens, eksole…

+3
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Reeglitekohane on parkida akna alla, kaubaaluste kõrvale?

Teine juht tankis, maksis ja läks poodi. Auto jäi muidugi tankuri ette.

Miks sa püüad ülbusele lahendust leida?

Sest mind ei olnud seal ja sinu esitatud andmete põhjal pole seni võimalik täie kindlusega väita, et inimene reegleid rikkus.
Kui ei rikkunud, siis ta ju ei ülbitsenud.

+5
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Pargitakse ikka selleks ettenähtud kohta. WC-s käiakse ja suitsetatakse ka kohtades, mis on selleks määratud ja kohandatud. Tõeline hiina keel!

Territooriumi valdaja võib küll oma reeglid kehtestada. Vastu vaidlevad ikka need, kes on puuduliku lastetoaga ning kes tõesti ilma siltide, märkide ja sümboliteta käituda ei oska.

Kui territooriumi valdaja kehtestab oma reeglid, mis on midagi enamat kui üldkehtivad ja -levinud reeglid, siis mis valemiga territooriumi külastaja peaks neid reegleid “ilma siltide, märkide ja sümboliteta” teadma? Loogika on kus?

+3
0
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 57 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud “Kui ei tangi, ära pargi!”…