Esileht Ajaviite- ja muud jutud “Kui ei tangi, ära pargi!”…

Näitan 27 postitust - vahemik 31 kuni 57 (kokku 57 )

Teema: “Kui ei tangi, ära pargi!”…

Postitas:
Kägu

Tore ja tänan! Olen lohakas, püüan end parandada, proovi sina ka sõbralikum olla.
Teema küsimusele vastad sa…kuidas?

Ma vastasin ju, üsna selgelt? Ei? Proovi uuesti lugeda. Vastasin, et nagu sina ei loe oma postitusi läbi, nii kõik inimesed ei loe suvalisi silte läbi. Autojuht peab jälgima liiklusmärke, see kohustus tal on, kuid iga ettetulevat silti läbi lugema ei pea. Kui on parkimine keelatud, siis on selleks vastavad märgid, parkimise keelumärk või kollane joon. Kui parkimine keelatud ei ole, siis märke pole. Ja silt on pigem nagu palve. Jah, muidugi võiks palvet täita, aga sinu räuskamisel pole ka põhjust, kui ei täida. Kui mul on jube kiire, siis ma ei soovi tõesti 100 sammu astuda, kui saab teisiti.

+7
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
talent

Territooriumi valdaja võib küll oma reeglid kehtestada.

Sina kui perekooli “talent” leiad ehk kiiresti ka riigiteatajast mingid seadused, mis mind kohustaks neid järgima?

Vist ei leia? Shit happens, eksole…

Sa ei pea isiklikuks minema kui argunendid otsas.
Muide, kirjutad eespool, et sul sest teemaalgataja tehtavast albumist poogen? Miks siis nii närviline?

0
-5
Please wait...

Postitas:
talent

Pargitakse ikka selleks ettenähtud kohta. WC-s käiakse ja suitsetatakse ka kohtades, mis on selleks määratud ja kohandatud. Tõeline hiina keel!

Territooriumi valdaja võib küll oma reeglid kehtestada. Vastu vaidlevad ikka need, kes on puuduliku lastetoaga ning kes tõesti ilma siltide, märkide ja sümboliteta käituda ei oska.

Kui territooriumi valdaja kehtestab oma reeglid, mis on midagi enamat kui üldkehtivad ja -levinud reeglid, siis mis valemiga territooriumi külastaja peaks neid reegleid “ilma siltide, märkide ja sümboliteta” teadma? Loogika on kus?

Loogikapuudus on neil, kes sildist hoolimata teevad mis tahavad. Mina muide ei pargi poe ukse ette ka ilma keelava sildita. Neile, kel mõtlemine raskendatud, et selline suvakas parkimine ei ole mitte aktsepteeritav, pandigi silt. Nagu näha, siis tühja.

+2
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Oot, sa tahad, et ma tangin ära, sõidan tankuri juurest minema, pargin kuhugi kaugemal asuvasse parklasse ja alles siis lähen poodi kütuse eest maksma ja kohvi ostma? Selle aja peale on tanklatöötaja mulle ammu politsei kutsunud kütusevarguse eest.
Sinu hüsteeria on täiesti mõistetamatu- alati on olnud nii,et peale tankimist peab esimese asjana maksma minema, mitte minema sõitma.

+14
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Oot, sa tahad, et ma tangin ära, sõidan tankuri juurest minema, pargin kuhugi kaugemal asuvasse parklasse ja alles siis lähen poodi kütuse eest maksma ja kohvi ostma? Selle aja peale on tanklatöötaja mulle ammu politsei kutsunud kütusevarguse eest.

Sinu hüsteeria on täiesti mõistetamatu- alati on olnud nii,et peale tankimist peab esimese asjana maksma minema, mitte minema sõitma.

Miks sa kassasse pead maksma?

0
-16
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Igal tanklal on oma parkla. Inimesed ei viitsi 43 sammu kaugemale parkida, vaid tulevad ja pargivad poe akna alla.

Kas seal poe akna juures on tee servas kollane joon? Parkimist keelav märk? Kui ei, siis ära võta sõna ja ära mängi mingit isehakanud parkimiskontrolli.

+6
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma saan nüüd aru, et teema on vales kohas, kuna siin ollakse valdavalt nõus, et suvalisse kohta auto jätmine on ok. Ehk oleks pidanud kuhugi “Märgatud Järvamaal” vm teema tegema? 🤔

Minule on jäänud mulje, et otse ukse ette parkimine on enamiku meelest täiesti normaalne tõesti. Kuigi umbes 10 sammu eemal on vaba parkimiskoht, peab mõni ikka parkima otse ukse ette. Nii et ei imesta, et siin aru ei saada püstitatud probleemist. Välismaalt tulles on alguses eriti ehmatav taas kokku puutuda meie autojuhtide kurjuse, enesekesksuse ja ülbusega. Eks see meie üldist elu-olu peegeldab.

+6
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

No siiani ei saanud Luminori kaardiga kliendikaarti vormistada ja soodustust andis näiteks Partnerkaart. Seda sai makstes registreerida ainult poes sees. Asjatu hüsteeria teemaalgataja poolt.

+7
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Seda ma arvasin ju kohe, et sul on argunendid otsas.
Või leidsid siiski midagi?

Et iga vend võib mingid “riik riigis” omad seadused teha?

+5
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Minule on jäänud mulje, et otse ukse ette parkimine on enamiku meelest täiesti normaalne tõesti. Kuigi umbes 10 sammu eemal on vaba parkimiskoht, peab mõni ikka parkima otse ukse ette. Nii et ei imesta, et siin aru ei saada püstitatud probleemist. Välismaalt tulles on alguses eriti ehmatav taas kokku puutuda meie autojuhtide kurjuse, enesekesksuse ja ülbusega. Eks see meie üldist elu-olu peegeldab.

Kurjust kehastab siin ikka teemaalgataja, vaevalt, et too korraks parkija seal ukse ees seda kuidagimoodi kurjusest teeb. Inimesed on ratsionaalsed – kui pole keelatud, siis pargin nii, nagu meeldib. Mis selles imelikku?

+5
-7
Please wait...

Postitas:
talent

Seda ma arvasin ju kohe, et sul on argunendid otsas.

Või leidsid siiski midagi?

Et iga vend võib mingid “riik riigis” omad seadused teha?

Vaata, kui terane! Oleksid ometi käitumise ja viisakuse suhtes samasugune. Sinusugused hoiustavad kola kortermajade trepikodades ja pargivad kuhu juhtub. Õigust jääb ülegi nagu matsidel ikka.

Minu argumendid kahjuks sinuni ei jõua. Küll aga julgen oma kasutajanimega esineda, erinevalt… Nimedest kinnihakkamine ja/ või nende väänamine-käänamine on ülipubekalik lisaks sellele, et muud öelda ei osata.

+5
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu argumendid kahjuks sinuni ei jõua.

Ei jõua muidugi, sest puuduvad. (selgeks said selle keerulise võõrsõna!)

Ja kola kortermaja trepikojas ei hoia, sest pole sinna asja.
Pargin, tõsi, kus juhtub ja LS seda vastavalt lubab.

Kui sina tuled plakatiga, et “sina ei tooohiii siin parkida”, siis üldjuhul vilistan sellele.

+3
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tahan.

+6
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma saan nüüd aru, et teema on vales kohas, kuna siin ollakse valdavalt nõus, et suvalisse kohta auto jätmine on ok. Ehk oleks pidanud kuhugi “Märgatud Järvamaal” vm teema tegema? 🤔

Kust see 10 sammu nüüd tuli? Teemaalgataja luges ju ära, et 43 sammu on…

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

No see pole küll ühegi kohaliku sildiga keelatud 🙂

+8
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Hmm, selgita vähe selle sildi asukohta ja mõjuala. Minu arvates sätestab parkimist meil LE, mitte silt aknal või seinal. Ehk siis kui ma Circle K-s ei tangi, siis ei tohi üldse minnagi ja parkida? Või käib jutt tankuri ees parkimisest? Mis aknapesuvedelik siia puutub siis?

Et sa nagu tegelt ka ei saanud aru või… Raske uskuda.

Kusjuures meie sõbrannaga saimegi niimoodi aru, et kui me ei kavatse Circle K-s tankida, siis ei tohi sinna ka parkida. Me tahtsime kohvi- ja söögipeatust seal teha, aga tankida polnud meil vaja. Kuna silt keelas, siis sõitsime lihtsalt edasi ja leidsime söögikoha.

+4
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Teine tangib, aga siis läheb poodi. Kel (kiirelt) vaja tankida, peavad siis nende osside ja ossitaride pärast ootama (kui juhtub nii, et kõik tankurid kas kasutusel või kinni pargitud).

Oot, ma tangin ära ja lähen sisse maksma, muidugi ei liiguta ma oma autot enne kuhugi, kui mul on makstud. Järgmine tuleb, laseb kütuse jooksma ja see läheb mu arvele otsa – mul on niimoodi juba olnud!

Täpselt nii – ma üldse ei tea kedagi, kes teaks kedagi, kes liigutaks autot enne, kui makstud on! Eriline keskonna piinamine ja lollus on panna auto käima ja sõita 6 m eemale! Ma ei tuleks sellise asja pealegi. Ja rõhutan: ma ei tea mitte ühtegi inimest, kes nii teeks 🙂 Elan ca 40 aastat ja autoga sõidan 23 aastat.
Tanklas käin tankimas = tangin, pargin.

Seisate ju rahus seal ka siis, kui maksate automaati näiteks. Mis ei ole “tangi” teemaalgatuse mõttes!
Või arvate nii, et kohe kui tankimine on läbi ajad auto ära, siis vantsid alles tagasi automaati maksma 🙂 🙂
Kusjuures sõidad lahtise korgiga, sest ka korgi pealekeeramine ei ole ju see tankimise olukord 🙂
Jube hea nali, ma tahaks seda isegi näha.
Ja filmida!

+11
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Miks sa niiii rumalaid küsimusi esitad?

+7
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Teine tangib, aga siis läheb poodi. Kel (kiirelt) vaja tankida, peavad siis nende osside ja ossitaride pärast ootama (kui juhtub nii, et kõik tankurid kas kasutusel või kinni pargitud).

Oot, ma tangin ära ja lähen sisse maksma, muidugi ei liiguta ma oma autot enne kuhugi, kui mul on makstud. Järgmine tuleb, laseb kütuse jooksma ja see läheb mu arvele otsa – mul on niimoodi juba olnud!

Kunagi küsiti ühe tanklaketi käest, kas oleks ok auto peale tankimist parklasse panna, et siis sisse maksma (ja kabanossi ostma) minna. Väidetavalt ei ole, sest nad ei tea ju, kuhu auto sõidab tankuri juurest.
Seda küll ei saa eeldada, et inimene tangib ja tahab ka kabanossi osta ning peab siis auto vahepeal kuhugi kaugemale parkima. See kiri käib ikka nende kohta, kes ainult kabanossi või kohvi ostma tulevad.
Ma käisin vahepeal kõige rohkem sellises tanklas, kus lihtsalt polnudki parkimiskohti piisavalt. Siis loomulikult pargin tankuri juurde, mujale ju ei saa. Ja kui tagasi tulin, siis vahel oli parkimiskoht vabanenud. Sina tuled ja hakkad mind sõimama?
Olen ka ukse ette parkinud, sest oli vaja üks ost teha ja autos magas beebi. Ei jäta autot päikese kätte kuumenema.

+8
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma tihti teen nii, panen auto tankima ja lähen sisse ja ostan juua ja vahest snäkki. Tulen tagasi ja vahest saan veel oodata paar minutit kuni tangitud saab. Ma ei tuleks kunagi mõttele, et tangin ja ootan. Siis sõidan kuskile eemale, et teema algataja va närvihaige ei tuleks mölisema ega kallale ja siis lähen maksma. Ikka lähen tankima ja ennem ei liigu kuskile kui makstud. Lihtne! Kunagi kui teine auto oli siis sai rehvi pumbatud nii, et see koht kus seda teha sai, oli täpselt seal kus need klaasipesuvedelikud ja puud müügis olid. Ma ju ei saa autot miniks teha, et ta ei pargiks kinni neid kahte asja paariks minutiks eksole.

+1
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma tihti teen nii, panen auto tankima ja lähen sisse ja ostan juua ja vahest snäkki. Tulen tagasi ja vahest saan veel oodata paar minutit kuni tangitud saab.

Enamus perekoolikaid siiski ei sõida tanklasse rekkadega ju?
Millel on 400L paak.
Või Tiger tankiga, mis võtab 1000L kütust pardale.

Sõiduka paak on reeglina max. 100L ja siis keegi tola paneb kütuse voolama ja LÄHEB MINEMA?
Ja siis veel tuleb auto juurde tagasi ja pärast läheb uuesti tanklasse, et kütuse eest maksta?

Mis siis saab, kui see automaatlukk ei tööta ja kütus voolab maha? – Siis tuleb järgmine perekoolikas ja viskab oma suitseva koni maha.
Käib pauk ja rohkem pole kellelgi sinna tanklasse asja.

+2
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma tihti teen nii, panen auto tankima ja lähen sisse ja ostan juua ja vahest snäkki. Tulen tagasi ja vahest saan veel oodata paar minutit kuni tangitud saab.

Enamus perekoolikaid siiski ei sõida tanklasse rekkadega ju?

Millel on 400L paak.

Või Tiger tankiga, mis võtab 1000L kütust pardale.

Sõiduka paak on reeglina max. 100L ja siis keegi tola paneb kütuse voolama ja LÄHEB MINEMA?

Ja siis veel tuleb auto juurde tagasi ja pärast läheb uuesti tanklasse, et kütuse eest maksta?

Mis siis saab, kui see automaatlukk ei tööta ja kütus voolab maha? – Siis tuleb järgmine perekoolikas ja viskab oma suitseva koni maha.

Käib pauk ja rohkem pole kellelgi sinna tanklasse asja.

Tahan näha juhtumit kus on kellegil küte maha voolanud ja siis räägime edasi. Mina olen tankinud 13 aastat ja pole veel kuulnud seda et kellegil küte maha jooksnud. Ja kas sa tead, et tanklas ja tankla ümbruses ei tohi suitsetada. Kui sa seda ka ei tea, siis ma ei tea kas sa oled loll või mängid lolli.

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Eile tankisin Uuemõisa Statoilis ja keset tankimist viskas sinna suurele ekraanile teate “Kui ei tangi, ära pargi”. No ma sattusin algul ikka paanikasse, mida kuradit, ma olen tankimas üle 100 liitri kütust ja selline kiri…

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tahan näha juhtumit kus on kellegil küte maha voolanud ja siis räägime edasi. Mina olen tankinud 13 aastat ja pole veel kuulnud seda et kellegil küte maha jooksnud. Ja kas sa tead, et tanklas ja tankla ümbruses ei tohi suitsetada. Kui sa seda ka ei tea, siis ma ei tea kas sa oled loll või mängid lolli.

Kas sa tõesti tahad seda OMA auto puhul näha? Ja siis veel edasi rääkida? Näiteks see.

Miks sa minu lollimängimise teemasse perekoolika tõid?
Tema on ju see, kes kõigele ka kõigile vastu vaidleb ja sealjuures mingeid teadmisi ei oma. Mitte mina.
Mis sul viga on, tekib küsimus.

+1
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas sa tõesti tahad seda OMA auto puhul näha? Ja siis veel edasi rääkida? Näiteks see.

Miks sa minu lollimängimise teemasse perekoolika tõid?

Tema on ju see, kes kõigele ka kõigile vastu vaidleb ja sealjuures mingeid teadmisi ei oma. Mitte mina.

Mis sul viga on, tekib küsimus.

Ma ei näe, et seal videos oleks tegemist olnud eestiga.Või oli? Mine mängi lolli kuskil mujal.Lisaks seal videos ei märganud ma, et seal oleks auto üksi jäetud.Või nägin valesti? Ja seal polnud ka näha, et küte oleks maha voolanud 😀 Nüüd ma olen kindel, et tegemist on täitsa lolli inimesega.

+1
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Need on vaid tänased kaks näidet, aga taolisi mühakaid on iga päev igal pool.

Mina lugesin ära – parklast poe ukseni on 43 sammu.

Ma pargiks ka otse ukse kõrvale, kui võimalus on. Seal on ju katus pea kohal ja pärast ei pea autos palavusse surema.

Sinu albumist on poogen. Selge see, et tahtsid ise sinna parkida, aga minu auto oli ees ja siis hakkasid kägisema.

Vaata kui su küna mulle seal poe ukseees ette jääb kõnnin sellest otse üle mitte ei lähe kõrvalt. Kui nii kõva “meest” mängid siis ole valmis ka selleks, et teised sanuti…..

+2
-8
Please wait...

Postitas:
Kägu

Need on vaid tänased kaks näidet, aga taolisi mühakaid on iga päev igal pool.

Mina lugesin ära – parklast poe ukseni on 43 sammu.

Ma pargiks ka otse ukse kõrvale, kui võimalus on. Seal on ju katus pea kohal ja pärast ei pea autos palavusse surema.

Sinu albumist on poogen. Selge see, et tahtsid ise sinna parkida, aga minu auto oli ees ja siis hakkasid kägisema.

Vaata kui su küna mulle seal poe ukseees ette jääb kõnnin sellest otse üle mitte ei lähe kõrvalt. Kui nii kõva “meest” mängid siis ole valmis ka selleks, et teised sanuti…..

Siis tuleb sinul politseiga tegemist teha kuna rikud teise vara ehk lõhud autot.Lihtne!

+5
-2
Please wait...

Näitan 27 postitust - vahemik 31 kuni 57 (kokku 57 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud “Kui ei tangi, ära pargi!”…