Esileht Beebi ja mitmikud Kui emme läheb tööle

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Kui emme läheb tööle

Postitas:

Laps on hetkel 1aastane ja kahe kuune. Otsustasime abikaasaga, et lähen tööle kuna vaja eluaseme laenuks raha kokku saada. Töö on 16:00-22/23:00. Mina olen siis päeval lapsega ja mees õhtul, paneb magama jne.
Süda on nii raske… Tean et mees saab hakkama, aga ikkagi on nii raske minna.
Küsin teie kogemusi, kas oli alguses sama raske ja kui väikse lapse kõrvalt tööle läksite?
Ja üks tähtis küsimus veel- kas näidata lapsele,et ema läheb uksest välja või on talle parem kui ma salaja ära kaon?
Siiani olen läinud nii, et lehvitan talle ja ta näeb, et ma lähen ära ning pole vaja mind mööda tube otsima hakata.
Jagage kogemusi!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aasta ja kahe kuune on täitsa asjalik juba, pealegi saad ju terve päeva temaga ise koos veeta ja õhtul saab laps isaga olla. Nii väikesed lähevad üsna vara magama ka, seega on aeg, mil temast eemal oled, tegelikult ainult mõni tund. Ma arvan, et pigem võib kodust välja saamine ja lapsevaba aega (isegi kui pead selle tööl veetma) sulle isegi kasuks tulla.

Mina olen alati öelnud oma lastele kui välja lähen. Tundub ausam kuidagi ja ma ei taha, et nad muul ajal hakkaks klammerduma ja kartma, et äkki ma haihtun jälle.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teil on ju väga hästi. Laps on juba piisavalt suur ning saab olla oma vanematega. Minu laps jäi hoidjaga, oli veidi noorem. Saime ka kenasti hakkama ning mingit draamat sellest ei tekkinud. Ja ikka lehvita lapsele.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oli väga raske alguses. Tundsin end nagu rongaema aga võlgasid ka kaela ei tahtnud. Ei ela Eestis ja ja siin riigis saab emapalka 9kuud. Laps läks lasteaeda aastaselt.

Teil ju kõik väha hästi selles mõttes, et laps ei pea olema kellegi võõraga, vaid ikka on kodus oma pereliikmega.

Selle salaja kadumise osas olen nõus eelmistega, et see on vale. Lapsele tuleb ikka öelda, et tulen (varsti) tagasi.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Noo me läksime ükskord pulma nii, et kadusime keset 1,5aastaselaspe lõunaund – ei hakanud ju ekstra 2 h varem liikuma, et lapsele lehvitada ja ilsmelt ikka ei saanud ta veel aru jutust, et ärgates emmet-issit pole, aga homseks oleme tagasi. Igaljuhul – kuigi kodus hoidjaga oli kõik okei, ja järgmisel hommikul tundus ka, siis järgmised paar päeva laps lihtsalt keeldus lõunaunne jäämast :/ täiesti paanikas oli. Nii et salaja ei tohi kunagi kaduda 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Beebi ja mitmikud Kui emme läheb tööle

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.