Esileht Pereelu ja suhted Kui enam ei jaksa ja elumõte kadunud

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 61 )

Teema: Kui enam ei jaksa ja elumõte kadunud

Postitas:
Kägu

Olen jõudnud punkti, kust mingit elumõtet ei näe. Ma püüan, tõesti püüan. Elukaaslasega on 3 aastane laps, lisaks kõik kodused kohustused on minu kanda. Mees vahel viib ja toob last lasteaiast, käib temaga õues (muidugi teen seda ka mina). Aga tundub et meest see häirib, kuulen kuidas ma kunagi midagi ei tee. Jääb ka see ette kui köögis süüa teen. Tema arvates lukustan ennast kööki et lapsega mitte tegeleda. Ometi jooksen köögi ja toa vahet. Piisab vaid 10 minutist kui lapsega jääb ja ma mingile rumalusele koha reageerida ei jõua. Käin ise ka tööl ja koju tulles siis kodused toimetused. Sel ajal kui mees kurdab kui väsinud ta on. Ma ei tohi jääda kauaks istuma, sest siis kuulen kuidas ma päevad läbi ainult istun. Veel hullem kui juhtub nägema et telefonis olen. Mul ei tohi olla aega iseendale. Olgu öeldud et tegelen lapsega palju, sama ka koduga. Eile oli hetk kui tegin köögis süüa. Kuulsin kui pojaga pahandas aga ei saanud tol hetkel vaatama minna. Järgmisel hetkel oli mees köögis, virutas raadio prügikasti ja ütles et mind ei huvita üldse kuidas ta lapsega hakkama saab. Passin ainult köögis. Jube vihane oli. Muidugi ärritusin ise ka. Selle peale ütles et sa oled ikka nii haige, ei suuda ennast kontrollida (seda kuulen iga kord kui üritan talle midagi vastata). Kuulen pidevalt kui läbi kukkunud ja mõttetu inimene ma olen. Eriti hulluks läheb asi siis kui vaikin. Lülitan ta solvangutest ennast välja, sest ei taha selle provokatsiooniga kaasa minna. Talle jääb ette isegi töö mida teen.
Olen emotsionaalselt nii ummikus, tunnen et ei suuda sellest välja tulla. Tunnen et olengi see mõtetu eit, kes on selle kõik sajaga ära teeninud.

Ette jääb isegi see kui pesemas käin.

+12
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minge siis lahku. Laps elab pool aega isaga ja teise emaga, kumbki vanem kannab iseenda kulud ise. Siis oled köögis palju tahad ja keegi ei kobise.

+34
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa saad ikka ise aru, et oled haige mehega suhtes. Kas sa naine sellest saad ikka aru! Piir vastu ei tule? et ära minna selle haige mehe juurest?

+42
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ooot oot, miks sa end süüdi ja mõttetuna tunned – tekstis ju kumabki samal ajal arusaamine, et viga on ikka selles teises pooles…

See ongi vaimne terror – et tunned kui mõttetu sa oled, kõik, mis teed on halvasti, sa pole miskit väärt jne. Mingi hetk on vaja lihtsalt tõdeda, et vist on mehe ja lapse isa valikuga puusse pandud ja lihtsam on juba üksi – kohustusi sama palju, aga vaim ja närvid puhkavad.

+22
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minge siis lahku. Laps elab pool aega isaga ja teise emaga, kumbki vanem kannab iseenda kulud ise. Siis oled köögis palju tahad ja keegi ei kobise.

100% tõmbab mees ringi, siis kodus otsib põhjust.Lahku tulebki minna, mida aga väsinud ja diagnoosiv isa lapsega peale mõtleb hakata? mina küll ei tea.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Saan väga hästi aru, aga tegin paar aastat tagasi rahalises mõttes ülihalva otsuse. Üürida ei saaks isegi mitte kõige väiksemat korterit. Olen palunud elukaaslast et mingu ise, kasvõi seniks kui jalad alla saan. Tema jaoks polevat see lahendus

Suuremalt jaolt ongi see mu enda põhjustatud olukord. Tunnen et väljapääsu pole ja emotsionaalselt läbi mis läbi

0
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Saan väga hästi aru, aga tegin paar aastat tagasi rahalises mõttes ülihalva otsuse. Üürida ei saaks isegi mitte kõige väiksemat korterit. Olen palunud elukaaslast et mingu ise, kasvõi seniks kui jalad alla saan. Tema jaoks polevat see lahendus Suuremalt jaolt ongi see mu enda põhjustatud olukord. Tunnen et väljapääsu pole ja emotsionaalselt läbi mis läbi

Ajab su peast ju hulluks. Kiirlaenud kaelas? Vanemaid ei ole?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Saan väga hästi aru, aga tegin paar aastat tagasi rahalises mõttes ülihalva otsuse. Üürida ei saaks isegi mitte kõige väiksemat korterit. Olen palunud elukaaslast et mingu ise, kasvõi seniks kui jalad alla saan. Tema jaoks polevat see lahendus Suuremalt jaolt ongi see mu enda põhjustatud olukord. Tunnen et väljapääsu pole ja emotsionaalselt läbi mis läbi

Ajab su peast ju hulluks. Kiirlaenud kaelas? Vanemaid ei ole?
Kiirlaenusid pole. Võtsin kodu põhjalikuks remondiks suurema summa pangast laenu. Kuumakse on üsna suur
Ei võtnud maksimumaja peale mis pakuti

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas korter, mille jaoks remondilaenu vôtsid, kuulub sulle vôi mehele?

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen jõudnud punkti, kust mingit elumõtet ei näe. Ma püüan, tõesti püüan. Elukaaslasega on 3 aastane laps, lisaks kõik kodused kohustused on minu kanda. Mees vahel viib ja toob last lasteaiast, käib temaga õues (muidugi teen seda ka mina). Aga tundub et meest see häirib, kuulen kuidas ma kunagi midagi ei tee. Jääb ka see ette kui köögis süüa teen. Tema arvates lukustan ennast kööki et lapsega mitte tegeleda. Ometi jooksen köögi ja toa vahet. Piisab vaid 10 minutist kui lapsega jääb ja ma mingile rumalusele koha reageerida ei jõua. Käin ise ka tööl ja koju tulles siis kodused toimetused. Sel ajal kui mees kurdab kui väsinud ta on. Ma ei tohi jääda kauaks istuma, sest siis kuulen kuidas ma päevad läbi ainult istun. Veel hullem kui juhtub nägema et telefonis olen. Mul ei tohi olla aega iseendale. Olgu öeldud et tegelen lapsega palju, sama ka koduga. Eile oli hetk kui tegin köögis süüa. Kuulsin kui pojaga pahandas aga ei saanud tol hetkel vaatama minna. Järgmisel hetkel oli mees köögis, virutas raadio prügikasti ja ütles et mind ei huvita üldse kuidas ta lapsega hakkama saab. Passin ainult köögis. Jube vihane oli. Muidugi ärritusin ise ka. Selle peale ütles et sa oled ikka nii haige, ei suuda ennast kontrollida (seda kuulen iga kord kui üritan talle midagi vastata). Kuulen pidevalt kui läbi kukkunud ja mõttetu inimene ma olen. Eriti hulluks läheb asi siis kui vaikin. Lülitan ta solvangutest ennast välja, sest ei taha selle provokatsiooniga kaasa minna. Talle jääb ette isegi töö mida teen.

Olen emotsionaalselt nii ummikus, tunnen et ei suuda sellest välja tulla. Tunnen et olengi see mõtetu eit, kes on selle kõik sajaga ära teeninud.

Ette jääb isegi see kui pesemas käin.

Ainult üks asi mida teha – lahuta!

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Korter on meie ühine vara. Aga tean et tema ei lähe siit kuhugi. Oleks vaid võimalik, läheksin ise ja ei vaataks tagasi ka

Ei jõua ennast ära kiruda kui rumal ja loll olen olnud, et temaga üldse suhtesse astusin. Aga ta on üliosav manipulaator ja kuna eelnevalt selliste inimestega kogemus puudus, siis ei osanud seda märgata. Tagantjärgi saan aru et ohumärke oli oi kui palju. Nüüd olen selles nii sees kui sees. Igatpidi lõksus millest väljapääsu ei näe

+9
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Igatpidi lõksus millest väljapääsu ei näe

Küsi otse, kas tahab lahutust? Miks ta tahab “haige” inimesega koos elada?  Kallale ka on tulnud? Tarbib meelemürke? On üldse tegemist eesti mehega? Mingid tunded sul ka veel mehe vastu, kes sind haigeks sõimab?

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Korter on meie ühine vara. Aga tean et tema ei lähe siit kuhugi. Oleks vaid võimalik, läheksin ise ja ei vaataks tagasi ka

Korter tuleb müüki panna. Ega ühise korteri pärast ei pea koos elama.

+25
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Igatpidi lõksus millest väljapääsu ei näe

Küsi otse, kas tahab lahutust? Miks ta tahab “haige” inimesega koos elada? Kallale ka on tulnud? Tarbib meelemürke? On üldse tegemist eesti mehega? Mingid tunded sul ka veel mehe vastu, kes sind haigeks sõimab?

Tegemist on vene mehega. Kallale pole tulnud. Meelemürke ei tea et tarvitaks. Alkoholiga ka nagu ei liialda.  Olen küsinud korduvalt et miks tahab haige inimesega koos olla, mina teda selleks ei sunni. Ega mingit vastust saanud pole. Tunnetega on nii et ega neid enam nagu pole. Olen seda talle ka öelnud. Teab kuidas end tunnen. Ja täna siis öeldi et mu koht ongi surnuaial

+4
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegemist on vene mehega. Kallale pole tulnud. Meelemürke ei tea et tarvitaks. Alkoholiga ka nagu ei liialda.  Olen küsinud korduvalt et miks tahab haige inimesega koos olla, mina teda selleks ei sunni. Ega mingit vastust saanud pole. Tunnetega on nii et ega neid enam nagu pole. Olen seda talle ka öelnud. Teab kuidas end tunnen. Ja täna siis öeldi et mu koht ongi surnuaial

Hoia kaugemale. Kiida kõik solvangud heaks, jah nii ongi ja hakka tegema ettevalmistusi jalga laskmiseks. Kui solvab, ütled, et sa ei pea seda taluma ja kuulama. Käib võõrastes?

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegemist on vene mehega. Kallale pole tulnud. Meelemürke ei tea et tarvitaks. Alkoholiga ka nagu ei liialda. Olen küsinud korduvalt et miks tahab haige inimesega koos olla, mina teda selleks ei sunni. Ega mingit vastust saanud pole. Tunnetega on nii et ega neid enam nagu pole. Olen seda talle ka öelnud. Teab kuidas end tunnen. Ja täna siis öeldi et mu koht ongi surnuaial

Hoia kaugemale. Kiida kõik solvangud heaks, jah nii ongi ja hakka tegema ettevalmistusi jalga laskmiseks. Kui solvab, ütled, et sa ei pea seda taluma ja kuulama. Käib võõrastes?

Ma ei tea kas käib võõrastes. Mingeid kahtlasi käimisi pole, telefon vedeleb kus juhtub. Kui tal oleks keegi, siis see oleks mingil määral kergendus

 

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minema tema juurest. Raskem sul pärast ikka ei ole kui praegu, ainult kergem. Otsi abi, kellelt võimalik – vanemad, sugulased, sõbrad, räägi mure ära, ära häbene, tehke koos plaan.

Sinu koht EI OLE surnuaial.

+18
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei tea kas käib võõrastes. Mingeid kahtlasi käimisi pole, telefon vedeleb kus juhtub. Kui tal oleks keegi, siis see oleks mingil määral kergendus

Siis pigem kardab et jätad ta maha, sellepärast solvab. Mitmenda ringi mees?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mees peab tegema pool kodustest toimetustest, pooled toidud ning kantseldama sama palju, kui sina last. Mismõttes tema ainult sunnib sind kõike tegema?

+12
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei tea kas käib võõrastes. Mingeid kahtlasi käimisi pole, telefon vedeleb kus juhtub. Kui tal oleks keegi, siis see oleks mingil määral kergendus

Siis pigem kardab et jätad ta maha, sellepärast solvab. Mitmenda ringi mees?

Ma ei tea et ta eelnevalt üldse kellegagi koos oleks elanud. Pikemaid suhteid tal olnud pole ja lapsi ka mitte. Ilmselt on eelnevad naised olnud minust targemad.

Olen hetkel sellest olukorrast rääkinud ainult oma õele. Ega ta mind väga aidata oskagi. Elab üksi ühetoalises korteris. On välja pakkunud variandi et elaksin paar nädalat tema juures. Ehk saab mees siis aru kui kõik tema õlgadel on ja abi pole kuskil

Ma ei julge last temaga jätta. Siiani pole ta lapse suhtes vaenulikkust välja näidanud, aga ma ei tea kuidas ta sellises olukorras käituks

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minema tema juurest. Raskem sul pärast ikka ei ole kui praegu, ainult kergem. Otsi abi, kellelt võimalik – vanemad, sugulased, sõbrad, räägi mure ära, ära häbene, tehke koos plaan.

Sinu koht EI OLE surnuaial.

Naiste varjupaika saab ka pöörduda, vaimne terror ju.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mees peab tegema pool kodustest toimetustest, pooled toidud ning kantseldama sama palju, kui sina last. Mismõttes tema ainult sunnib sind kõike tegema?

Venelase arusaamine, mis sa imestad.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei julge last temaga jätta. Siiani pole ta lapse suhtes vaenulikkust välja näidanud, aga ma ei tea kuidas ta sellises olukorras käituks

Tegelikult on see hirm põhjendatud. Liigagi palju loeme ajalehest, kuidas mees sandistas väikese lapse, kui naine oli kodust väljunud. Ja ei pruugigi otseselt peksta vms, vaid võib lapse lihtsalt visata kellegi suvalise naissoost pooltuttava kaela peale, veendumata kas too üldse on adekvaatne su lapse eest hoolitsema.

Missugune mees ütleb oma naisele, “sinu koht on surnuaial”? Endine mees. Soovitan kiiremas korras laps võtta ja lahku minna. See olukord ei parane, vaid läheb ainult hullemaks.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vene meestel on range kord majas. Kõik mis puudutab majapidamist ja lapsi on rangelt naiste rida. Mees toob ainult raha koju ja naine peab teda selle eest teenindama. Mees vahib kodus telekat, sööb ja suitsetab. Eit olgu vait! Aga alguses on nad üliromantilised. Toovad lilli ja on väga galantsed, kuni naine käes. Siis tuleb tavaelu. Väga armukadedad on ka. Tema eit on tema oma ja keegi ei tohi teda nillida ja flirtida. Ja kui see juhtubki, siis peksa selle eest saab naine. Mis ta siis volksutab teistele Vovadele silmi. Nii et jõudu!

+13
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas olete abielus või on teil ainult ühine kinnisvara?

Sa oled noor ja kõik saab korda, alati leidub väljapääs. Teisest kultuurist meestega võibki tulla kergemini arusaamatusi, armastus on pime.  Naiste tugikeskused on olemas, kus nõustatakse naisi, kuidas turvaliselt vägivaldsest suhtest lahkuda. Kuidas valmis panna asjad kiireks lahkumiseks, enda ja lapse dokumendid ja asjad, millest ilmajäämine oleks tõesti emotsionaalselt talumatu, võiksid olla juba varem ohutusse kohta viidud. Saad need kasvõi tööle kabinetti jätta, kui on selline võimalus, või õe juurde. Samuti kogu väike summa hädajuhuks, et saaksid vajadusel kiirelt kasvõi takso eest maksta.

Sa oled väärt hirmuvaba elu, kus ei pea oma kodus munakoortel käima ja sellist jama iga päev kuulama.

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mees peab tegema pool kodustest toimetustest, pooled toidud ning kantseldama sama palju, kui sina last.

See kehtib ainult juhul, kui ka muus osas ollakse 100% võrdsed. Mõlemad käivad sama palju tunde nädalas tööl ning teenivad sama suurt palka. Näiteks mina töötan poole kohaga ja mees rügab rohkem kui ühe kohaga. Tänu temale elan finantsiliselt oluliselt paremini kui ilma temata elaksin. Ilmselgelt on lastega tegelemine ja koduasjad rohkem minu peal, sest mul on selleks ka rohkem aega.

Teemaalgataja võib meile siin mida iganes kokku luuletada. Võib-olla on korter siiski ainult mehe oma ja võetud laen ikkagi kiirlaen, millest nüüd kuidagi välja ei suuda rabeleda. Vastasel juhul on ju lahendus lihtne – ühine korter müüki ja kumbki kasutab sellest saadud raha järgmise sissemaksuks. Kui sissemaksuks ei jagu, saab seda mõnda aega üürimiseks kasutada, igal juhul ei ole tegemist väljapääsmatu olukorraga.

+8
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pöördu palun naiste tugikeskusesse või ohvriabi poole. Nad korraldavad sulle ka eluaseme. Sa elad vaimse terrori all. Ykski laps ei peaks oma ema kaotama, palun otsi abi!

+11
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Korter on meie ühine vara. Aga tean et tema ei lähe siit kuhugi. Oleks vaid võimalik, läheksin ise ja ei vaataks tagasi ka

Ei jõua ennast ära kiruda kui rumal ja loll olen olnud, et temaga üldse suhtesse astusin. Aga ta on üliosav manipulaator ja kuna eelnevalt selliste inimestega kogemus puudus, siis ei osanud seda märgata. Tagantjärgi saan aru et ohumärke oli oi kui palju. Nüüd olen selles nii sees kui sees. Igatpidi lõksus millest väljapääsu ei näe

Laenu panid seina sina üksi ja korter kaasomandis? No kui nii loll oled, siis tõesti saad kirikus ka peksa.

+2
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mees peab tegema pool kodustest toimetustest, pooled toidud ning kantseldama sama palju, kui sina last. Mismõttes tema ainult sunnib sind kõike tegema?

Sõltub olukorrast. Ega ikka ei pea küll, kui kannab kätel ja kindlustab luksusliku elamise.

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mees peab tegema pool kodustest toimetustest, pooled toidud ning kantseldama sama palju, kui sina last. Mismõttes tema ainult sunnib sind kõike tegema?

Sõltub olukorrast. Ega ikka ei pea küll, kui kannab kätel ja kindlustab luksusliku elamise.

Kas sinu arvates on kätel kandmine tõesti see, kui mees soovitab naisel surnuaiale minna???

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 61 )


Esileht Pereelu ja suhted Kui enam ei jaksa ja elumõte kadunud