Esileht Pereelu ja suhted Kui enam ei jaksa…

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Kui enam ei jaksa…

Postitas:

Lugu selline, olen 10 aastat oma abikaasaga koos olnud.Selelst 5 abielus meil on kaks imearmast last 7 ja 4 aastane. Mina olen kodune , oma 4 aastase puudega lapse hooldaja. Lapsel on astma ja nõrk immuunsussüsteem lasteaias heal juhul nädala, kuu jooksul.
Raha teenimise võimalusena müün netis riideid ja muid asju, olen oma kanda võtnud kõik muud kulud peale majalaenu. Kodus istumine on mind 1,5 aasta jooksul hulluks ajanud. Väikelinn kus elame on suht võimatu tööd leida.
Abikaasa käib tööl mustalt, teenib ühteist aga kohusetunnet tal ei ole, maja laen on enamasti 2 kuud võlas aga mees ostab enda hobiga tegelemiseks vidinaid.
Viimasel ajal on lähedusega ka nagu on, rääkimatta imntiimsetest hetkedest . Minul on täielik vastikus tema läheduse suhtes. Aga mees, kui napsu võtab hakkab sõprade ees mind halvustama ja mõnitama ,et naine ei ole tal kodus piisavalt naine.
Isana ma talle etteheiteid teha ei saa, tegeleb lastega palju.
Kodu on mul korras, söök laual lapsed puhtad ja kasitud.
Aga minu jaks on otsas. Mul on pidevad nutu hood, seede probleemid , unehäired ja olen meeletult närviline. Iga päevaga enam mõtlen lahutusele aga hirm üksi hakkama saamise ees on meeletu. Selline pidev vaimne terror ja kindlustunde puudumine,et ükshetk ei ole mul kodu, ajab mind hulluks.
Kas tõesti lõputu õudus mitte õudne lõpp.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.05 15:25; 03.05 15:45; 03.05 16:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas siin portaalis on ka keegi, kelle lapsed pole \”imearmsad\”? Ajab öökima juba, kui järjekordne postitus algab:\” Mul on kaks imearmast last…\”

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]oma 4 aastase puudega lapse hooldaja. Lapsel on astma ja nõrk immuunsussüsteem lasteaias heal juhul nädala, kuu jooksul.
[/tsitaat]
Sinu suhtumine on ikka väga imelik.
Astma pole mingi puue. Kas see laps ei lähe sinu meelest ka kooli?
See laps peab kindlasti trennis käima lisaks lasteaiale.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Astma on erivajadus, sellise erivajadusega lastele on vist isegi omaette lasteaedu olemas. Väikelinnas on neid muidugi raske leida. Astmaga saab ka puude taotleda ja natuke riigitoetust.
Mehega on sul jah jamad lood.
Lahku, koli korterisse, mehelt nõua elatis välja ja mõnitagu siis omaette tühja seina oma majas.
Juhul, kui see laen pole teil kahe peale võetud, peaksid niimoodi paremini hakkama saama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Astma on puue ja minu laps on keskmise puudega laps. Ma saan riigitoetust ja hooldajatasu. Laps läheb kohe kindlasti kooli ja kui vähegi võimalik siis ka trenni, mis füüsiliselt suurt pingutust ei nõua.
Laen on vaid mehe nimel.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.05 15:25; 03.05 15:45; 03.05 16:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kontrolli all olev astma ei takista täisväärtuslikku elu. Kui laps õpib ennast iseseisvalt inhaleerima, siis läheb elu tükk maad kergemaks. Praegu on raske, aga paar aastat veel – laps kasvab, hakkab koolis käima – küllap ta õpib ka oma astmat kontrollima. Muidugi järelevalvet on vaja (et ravimid korralikult võetud oleks).
Mehega on aga raskemad lood: sellist vaimset terrorit ei saa kuidagi välja ravida 🙁 Lootusetu juhtum paistab olevat.
Teemaalgataja: lapsega läheb kergemaks, aga mees võib muutuda veelgi väljakannatamatumaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah minu ainuke lootus ongi,et laps on tervem ja leian töö mis võimaldab mul laps lasteaeda viia ja järgi minna. Kuigi jah 8-18ni töö leidmine on suht raske.
Iga kord kui tüli on möödas ja paar päeva suudame rahulikult abikaasaga olla loodan,et nii see ka jääb Aga ma lollitan ju tegelikult vaid iseennast.
Abikaasalt elatusraha lastele saamise suhtes olen ma väga ebakindel. Tal on nimelt eelnevalt veel üks laps keda ta toetab vaid siis kui \”raha on\”.
Ja kuna lapsed on isas suht kinni, kardan lastele tekitatava trauma pärast. Ei tea kas isa tahab nendega edaspidi suhelda. Üks laps on sügisel kooli minemas, ei kujuta ette kuidas lahutus neile küll mõjuda võib:((

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.05 15:25; 03.05 15:45; 03.05 16:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks sa sellise tohmani mehega elad? Mine ära. Soovitan soojalt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kas siin portaalis on ka keegi, kelle lapsed pole \”imearmsad\”? Ajab öökima juba, kui järjekordne postitus algab:\” Mul on kaks imearmast last…\”[/tsitaat]

Minu meelest ei leidu jälle siin portaalis naist, kelle mees niimoodi ei jooks, et enesekontroll kaob:
-mees napsuse peaga ütles\tegi
-mehed jõid enne peole minekut köögis
-mees ikka peale tööd joob mõne õlle
-muidu hea mees, aga kord kuus ikka sõpradega suurem pidu
-mul on hea mees, käib tööl ja vaid nädalavahetustel joob

jne jne

Minu arvates täiesti haiged perekonnad ja suhted.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja kirjuta mulle, tundub et jagame hetkel suhteliselt sarnast elukogemust ehk õnnestub vastastikku üsteisele toeks olla: allikas3@hot.ee

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

sul on seal mitu probleemi korraga. yhe raksuga köike korda ei saagi. esmalt see mehe poolt sinu halvustamine. sellist asja ei pea sa kannatama. on lastele tore isa? toredaks isaks jääb ta ka siis kui te enam koos ei ela. kui laenu ei jaksa maksta tuleb väiksem elamine muretseda. vastavalt vöimalustele. aga kui ta sind mustab siis sa kysi vastu, et aga milline sa ise oled, ei jaksa isegi majalaenu maksta. kes oled sina minu halvustamiseks. ja hobi rahastamine tuleb kohe ära jätta kui majalaen maksmata. kas te elate hobiasjade all kui katust enam peakohal pole. mees tuleb kiirelt liistule vötta. vöi jäägu ise lapsega koju ja sa otsid tööd? kuradi mehed ikka, et lasete endaga nii käituda. siinseid lugusid lugedes on sydamest kahju osadest naistest. seiske enda eest. ja anda laste eest. mees tuleb paika panna:)

soovitan sul hakata endamisi mötlema nii, et ainult endale saad loota. ja ka nii käituma. alateadlikult mees hakkab tajuma, et sa hakkad käest libisema ja vötab ennast kokku. töenäoliselt. aga jah, sead lapsed esikohale ja nöuad mehelt, et hobidesse ei investeeri vaid laste peavarju. unusta teievahelised suhted möneks ajaks. ka hakka teda iga päev hurjutama teemal pysiv töökoht. st mitte hurjutama vaid rahulikult sel teemal rääkima. pysivus viib sihini

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Pereelu ja suhted Kui enam ei jaksa…

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.