Esileht Lapse ootamine Kui erinevad on olnud teie rasedused?

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Kui erinevad on olnud teie rasedused?

Postitas:

Ma ootan oma teist last, alles algusfaasis (6 nädal) ning arsti juures pole veel käinud. Mind paneb “muretsema”, et eelmise lapsega iiveldas juba alguses jubedalt, aga praeguse rasedusega pole mitte mingeid tundemärke peale selle, et päevad jäid ära ja rasedustestid olid positiivsed.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga erinevad.

Esimene tüdruk – ainult oksendasin, näonahk käest ära, läksin paiste ja raske oli olla, lisaks vererõhuga probleemid. Sünnitus oli kiire ja suht talutav.

Teine poiss – kõht tuli küll varem ja oli suurem, aga terve rasedus oli lill. Pikk ja raske sünnitus (meeletu valu).

Laste vahe 4,5a.

Nüüd kolmas 14+ nädal (vahe tuleb 4a) ja raske on juba olla (kõht ees, esimesega oli vist 25+nädalal selline), aga ei iivelda, vererõhk vahel kõigub ja meeletu väsimus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

1.rasedus polnud mitte mingit iiveldust ega erilisi raseduse tundemärke. Kui siis kerge väsimus ja imelikud isud periooditi. Sündis tüdruk
2.rasedus oli kerge iiveldus ja meeletu väsimus. Sündis poiss
3.rasedus on seni kulgenud kõige kergemini ja ilma tunnusteta. Hetkel 18+1 ei tea veel, kes tulemas on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

1. Rasedus olid kaksikud- hea oli olla, ei iiveldanud ega midagi. Tuunikala ei tahtnud ja isutas kummikommide järele. Kerge väsimis raseduse lõpus.
2.rasedus-väga stressirohke periood tööl, olin palju haige ja väsimust oli palju, aga pigem talutav.
3.rasedus- hetkel 11n ja iiveldab kogu aeg, oksrndan üle päeva, ükski asi ei maitse, aga pidevalt pean sööma. Meeletu väsimus ja jõudu pole. Hormoonud paigast ära, nutan, sest olen niiiiii väsinud

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laste vahe üle 10 aasta, suhteliselt sarnased- sümptomiteta. Esimesega ehk olin veidi kuidagi…hädisem/nõrgem, praegu tunnen end veel kuidagi eriti terve/elujõulisena.

Lapsed erinevast soost.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kolm rasedust.
Esimesega tuli kõige rohkem kaalu juurde, teisega vähem, kolmandaga jäin suisa miinusesse.
Teise rasedusega tekkisid poole peal tihedad toonused – kõik ajas kõhu kõvaks ja valusaks: istumine, kiiresti käimine, pissihäda jne – pidin 5.kuul töövõimetuslehe võtma. Esimese ja kolmandaga seesugust jama polnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimene rasedus:
Väga kerge ja mõnus aeg.
Ei iiveldanud,ei oksendanud,käisin rõõmsalt tööl kuni 8.raseduskuuni.
Ei mäleta ka,et oleks väga väsinud olnud ja tihedalt wc vahet jooksnud.
Sündis tüdruk ja vanust mul tollal 24-aastat.

Teine rasedus:

Meeletult väsinud,varakult toonused. Käisin tihti wc vahet,raseduse viimasel trimestril kohutavad hingamisraskused-tõesti justkui keegi astuks kopsudele.
Sündis poiss ja mul vanust siis 34.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimene rasedus – kaksikud poisid. Enesetunne ok, varakult toonused, vererõhk, paistetus.
Teine rasedus – tüdruk. Mitte midagi ei olnud häda raseduse lõpuni välja, kõik analüüsid korras.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul kõik rasedused erinevad. Esimest last oodates (tütar) oli liiga palju lootevett, ning kõht raske. Lõpus taarusin. Olid erinevad isud. Teist last oodates (tütar) oli gestatsioonidiabeet, isud ja veidrused (nt kaifisin käteseepe- pesin end 2 x päevas nendega ja pesukäsnad ka!!!), lõpus kohutavad puusavalud.
Nüüd kolmandaga (poeg), diabeet jälle, isusid ja veidrusi ei ole. Tunnen end hästi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Lapse ootamine Kui erinevad on olnud teie rasedused?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.