Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Kui folliikulid ei kasva nii nagu peaks (IVF)

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Kui folliikulid ei kasva nii nagu peaks (IVF)

Postitas:

Tere!
Olen esimesel IVF-i ringil ja mul selline küsimus, et kas kellelgi on olnud samamoodi, et folliikulid ei kasva nii kiiresti nagu peaks? Mul pidi kuuendal olema punktsioon, aga folliikulid on liiga väikesed. Esialgu süstisin 150 bemfolat, siis tõsteti doosi 300-le ja nüüd täna siis arst tõstis 450-le ja lisaks veel Luverist. Ja nüüd ma siin närin küüsi ja närvitsen, et miks ometi ei kasva. Meie IVF-i põhjus on üleüldse mehepoolne viljatus. Mul ovlatsioonid käisid nagu kellavärk ja kõik oli folliikulite, hormoonidega jms korras. Samuti olen varem ise rasestunud mitu korda. Nii palju küsimusi, et miks siis nüüd stimuleerides need ei kasva. Ja mis saab edasi kui nüüd ei kasvagi nõutud suuruseni? Arst ütles, et saab veel ca nädalakese venitada ja neid veel kasvatada, aga kui siis ka ei kasva? Ei osanud kohe ka kõiki küsimusi arstilt küsida.

Ma lihtsalt olen täiesti uus selles IVF teemas:)

Nüüd nagu tunnen kerget valu ja kõht vist ka rohkem punnis, et ehk ikka hakkab mõjuma? Või siis kujutan ette 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.06 17:12; 02.06 12:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul tõsteti esimesel täisringil ühe korra ravimikogust, sest ei olnud ka soovitult kasvanud. Saan aru, et esimesel korral on see üsna tüüpiline, sest arst ei tea, kuidas su keha ravimitele reageerib.
Minul see esimene täisring omal ajal kohe õnnestus kahekordselt 🙂

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on loomulik ja tavaline. Luveris hoiab ära enneaegse ovulatsiooni, kõik on ok, gonali doose muudetaksegi vastavalt uh ja vereproovide tulemustele. Kuuendani ongi ju nädal peaaegu ja küllap kõik läheb plaanipäraselt, pole mõtet üle muretseda, küll arstid panevad munarakkude punktsiooni aja optimaalse sellele, et võimalikult paljud neist oleks paraja suurusega. Hoian sulle p6ialt, usalda arste ja palju edu!
Minul oli küll mingi hetk gonali doos 450, aga vähendati ruttu, siis jrjest vhem, 290 ja 150.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänan julgustavate sõnade eest.

Ravimidoosi tõstmine on tavapärane jah, aga see, et minu kaalu ja pikkusega naine võtab 450, pidavat väga erakordne olema. Ja nüüd ma siis põengi, et kui ma siiani ei ole sellele ravimile eriti reageerinud, siis ei tee seda ka nüüd mitte. Pärast eilset (kõrgendatud koguse) süstimist oli kõht punnis ja valutas. Justnagu oli lootust, et ehk mõjub. Pärast tänast süstimist aga ei ole midagi. Kõik täiesti normaalne 🙁
Arst oli ka pisut sellise olemisega viimasel vastuvõtul, et asjad on kehvasti, samas lohutas, et proovime ikka korda saada.

Teisalt jälle, mingi reaktsioon on ikka ju olnud sellele ravimile, sest ega muidu ei oleks mul organism ju ca 13 folliikulit valmis kasvatanud. Varasemalt ikka vabanes ainult üks. Oeh, miks ta siis küll neid suureks nüüd ei kasvata. Juba ei jõua teisipäeva ära oodata, et saaks arstile mõõtma.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.06 17:12; 02.06 12:50;
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Kui folliikulid ei kasva nii nagu peaks (IVF)

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.