Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Kui hilja näitas rasedustest?

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Kui hilja näitas rasedustest?

Postitas:

Siin on kogu aeg olnud teemaks raseduse võimalikult varajane tuvastamine koduste testidega.
Küsiks teistpidi: kellel hakkasid testid näitama hiljem? Kui ov aeg on teada, siis kas on tavaline, et test hakkab näitama triipu alles 2 nädala pärast?

Minul nii: digitaalselt testides tuli püsiv naerunägu CD15. Arvestan ov ajaks CD16.
CD17 = DPO1 (loogiline?)
Täna CD28 ja DPO12. Kõik testid negatiivsed, aga kõik mu viimastel päevadel tehtud testid lõppevad eranditult kuivamistriibuga. Kasutanud olen Onestep ribasid, aga need said otsa. Apteegist olen nüüd ostnud ja teinud Biocard plaati, Livsane pulka ja Pregnatest eriti varajast rasedustesti.

Sportlikust huvist võib ju teste nii teha, aga ootan kogemuste jagamist 🙂

Vapper(41)

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.01 23:02; 09.02 21:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

biocard on mul jätnud 100% kõikidele testidele kuivamistriibud. Livsanega olingi rase ja siis oli korralik triip, et ei oska kommenteerida kuivamist. Pregnatest ei tule hetkel silme ette, milline see on. Aga see biocard on nö saatanast test ses suhtes.

12 päeva peale OV ei pea testid veel näitama. See võib olla inimestel väga erinev. Odavam on minna ja teha tasuline veretest, maksab u 5 euri näiteks ITKs ja paari tunni pärast tulemus teada. Mind veretest ikka mitmeid kordi maa peale toonud, et naine, ära imetle neid kuivamistriipe 🙂 mitte et sul ei võiks vastupidi olla muidugi.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Biocard näitas mulle DPO12 triipu, sellist keskmise tugevusega. Järgneval päeval veretest, mis kinnitas rasedust.
Üldjuhul oleneb kõik tsüklist, aga paljudel DPO12 tulrb triip, kas siis pooltume või tume, ning sealt edasi läheb veel tumedamaks.
Kõige kindlam on ikka veretest. Soovitatakse ka roosa korgiga Benu rasedustesti, One Step näitas triipe mul siis kui võtsin rohte ja paar korda oli ka õrnad kuivamistriibud. CleatBlue digital näitas rasedust ja nädalaid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma just ei tea kas sellest sul kasu on aga ov oli 3august ja esimese positiivse testi sain 20 augustil ( triip tekkis aga siis kadus kuivades ära) järgmisel päeval tekkis väga õrn triip. 2 nädalat hiljem avastati emakaväline…

Aasta enne seda oli ov 5 oktoober ja 24 sain positiivse rasedustest õrna triibuga. Nädal hiljem iseeneslik katkemine.

Mõlemal juhul tegin veretesti hcg oli madal aga tõusis nagu vaja oli 48 tunniga. Kummalgi juhul rasvast triipu ei saanud ja väga vaevu läks tumedamaks.

Tsükli pikkus oli mõlemal juhul enne rasedust olnud 26-29 päeva poole aasta jooksul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Just minul näiteks näitaski Benu roosa teist triipu 8dpo samas biocard ei näidanud 9dpo võrreldes benuga midagi!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul algas ka nii, et sain 10 ja 11dpo mitu triipu, mida pidasin kuivamistriibuks (Pregnatesti eriti varajasel oli justkui õrn vari ja Biocardil samuti). 12 dpo ei testinud ja 13dpo sain imeõrna triibu nii Livasanele kui ka Biocardi 10sele õige aja sees, 14 dpo juba selgem triip ja 15 oli kindel positiivne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli ka one step 50pakk. Hakkas näitama dpo 12. Tegin ka hasardist juba alates dpo 6 vist. Ühtegi kuivamistriipu ei saanud ja kasutasin 3 tsükli ajal. Kui midagi tulemas polnud siis ikka täiesti valge tühi plats 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tõstatan teema koduste testitulemuste kohta.
IVF siirdamine 27.01 kolmepäevased embrüod.
Alles täna first choise testil õhkõrn triip…
Siirdamisest 12 päeva…
Ülehomme veretest , kas on lootust?

Bertha

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.02 16:07; 09.02 00:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loodame et kõigil tekivad fantoomtriipude asemel ikka päris triibud ja hoian teile pöialt.
12DPO pole ikka midagi liiga hilja, kui päevade algamise tähtajaks test on ikka negatiivne, siis on lootust vähe, aga hetkel võivad teie õrnad triibud küll reaalsuseks saada. Niikaua kui ei hakka päevad, on ikka lootust.
Vapper, kuule, kas sa veretesti hoopis ei tahaks minna tegema (esmaspäeval nt siis, kui võimalust on), numbriline vastus oleks palju kindlam kui neid õrnu triipe jahtida, et kas üldse on midagi loota vms.
Berthale hoian homseks siis ka pöidlaid ja varbaid!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.02 23:58; 09.02 22:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mitte 12DPO vaid 15DPO ehk siirdamisest 12 päeva.

Loodame et kõigil tekivad fantoomtriipude asmel ikka päris triibud ja hoian teile pöialt.

12DPO pole ikka midagi liiga hilja, kui päevade algamise tähtajaks test on ikka negatiivne, siis on lootust vähe, aga hetkel võivad teie õrnad triibud küll reaalsuseks saada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.02 16:07; 09.02 00:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina sain õrna triibu alles 15DPO. Katkes nädal hiljem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oi, see on ju minu aastavanune postitus 🙂
See kuu ei saanud ma triipe, ega ka järgmisel ega ülejärgmisel tsüklil. Aga siis sain, ja test näitas juba DPO9.
Täna on minu Vaprake, tütreke 1,5 kuune 🙂

Ärgem kaotagem lootust 🙂

Vapper (42)

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.01 23:02; 09.02 21:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja ongi aasta vana teema! 😀 Palju õnne, Vapper!
Berthale hoian pöialt.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.02 23:58; 09.02 22:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kasutasin tüdrukuga Kaigert testi,nädalaid oli juba 12 pluss,aga testil teine triip oli vaevunähtav,seega ei ole kvaliteetne.Olen proovinud ka teisi kallimaid teste ja siiani pole alt vedanud,viimasega kasutasin Livsane testi ja see nöitas väga kiirelt,nädalaid siis selleks ajaks 5.Praegu 14 nädalat ja önnelik.Seega sooviatksin osta pigem veidi kallimaid teste.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Kui hilja näitas rasedustest?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.