Esileht Pereelu ja suhted Kui hingevalu läheb üle aga…

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 32 )

Teema: Kui hingevalu läheb üle aga…

Postitas:
Kägu

Mind jäeti väga julmalt maha kuu aega tagasi. Olin õudselt endast väljas ja nutsin nädalaid. Mõned päevad tagasi pisarad lõppesid ja järsku oli tunduvalt kergem olla. Lõi mõtted klaariks ja jõudsin tõdemusele, et ilmselt nii ongi parem. Olime koos 3 aastat. Ta oli alkohoolik ja lisaks kõigele ta muutus alkoholi juues kurjaks (vägivaldseks mitte). Olid mõned kriitilised korrad, kus tahtsin ise lahku minna ja ta mind tagasi lunis suurte lubadustega. Loll olin. Imelik on nüüd see, et olen praeguseks sellest kõige mustemast august välja saanud ja järsku tekkis meeletu seksiisu. Nagu oleks hing rahu saanud ja nüüd on keha kord anda märku, et vajab ka nö võõrutust. Nii meeletult vajan kirge ja lähedust, et leevendust saaks. Täiesti ilma tunneteta inimese vastu, oleksin võimeline temaga seksima. Aga ma ei suudaks seda mingi suvalise võõra inimesega teha. Vahepeal on juba selline tunne, et helista eksile, et äkki aitab hädast välja (voodis klappisime väga hästi) ???? Mul on enne ka lahkuminekuid olnud ja päris kurbi, kuid nii imelikult ei ole ma ennast kunagi tundnud.

+3
-24
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tinder. Naine saab sealt seksi küll ilmselt väga kiiresti. Suur osa mehi seal peamiselt seksi sooviga ja oleks väga õnnes, kui naine vaid seksi tahab.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaata porri ja rahulda end ära.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tinder. Naine saab sealt seksi küll ilmselt väga kiiresti. Suur osa mehi seal peamiselt seksi sooviga ja oleks väga õnnes, kui naine vaid seksi tahab.

Ma ei taha mingit suvalist võõrast. Ma tahan sellist hoitud, kirglikku ja imetletud tunnet. Ilmselgelt sai mu enesehinnang suure hoobi aga ma ei saa aru, miks see läbi seksi tahab ennast ära lahendada. Ma ei ütleks, et muidu selline hullult seksuaalne olen. Täitsa harju keskmine, või isegi natuke madalama sooviga. Antud hetkel võiks öelda, et see tunne isegi häirib. Etteruttavalt võin öelda, et eneserahuldamine ei aita.

+4
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tinder. Naine saab sealt seksi küll ilmselt väga kiiresti. Suur osa mehi seal peamiselt seksi sooviga ja oleks väga õnnes, kui naine vaid seksi tahab.

Jaaaaa, ja enamus ei tea,et neil hiv on. Sest neil on kõigest pohhui. Lohvi peaga on enamus.

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks sa valetad? Lõi klaariks ja nüüd juba ei löönud klaariks? Ju siis ei löönud klaariks, kui tahad eksiga lausa seksida.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

 

Mõtted on klaarid, eksi tagasi ei taha oma ellu aga seksi tahan.

 

Miks sa valetad? Lõi klaariks ja nüüd juba ei löönud klaariks? Ju siis ei löönud klaariks, kui tahad eksiga lausa seksida.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jaaaaa, ja enamus ei tea,et neil hiv on. Sest neil on kõigest pohhui. Lohvi peaga on enamus.

Lillkapsamutt, sa tööl ei käi?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tinder. Naine saab sealt seksi küll ilmselt väga kiiresti. Suur osa mehi seal peamiselt seksi sooviga ja oleks väga õnnes, kui naine vaid seksi tahab.

Ma ei taha mingit suvalist võõrast. Ma tahan sellist hoitud, kirglikku ja imetletud tunnet. Ilmselgelt sai mu enesehinnang suure hoobi aga ma ei saa aru, miks see läbi seksi tahab ennast ära lahendada. Ma ei ütleks, et muidu selline hullult seksuaalne olen. Täitsa harju keskmine, või isegi natuke madalama sooviga. Antud hetkel võiks öelda, et see tunne isegi häirib. Etteruttavalt võin öelda, et eneserahuldamine ei aita.

See on sedasi seetõttu, et sa seksisid eksiga, seksi käigus sinu kehas tekkisid teatud hormoonid ja üks neist oli hormoon, mis paneb sind tahtma seksi just selle eksiga ja mitte teistega. Kui sa nüüd natuke rahuned ja ei seksi selle eksiga rohkem, siis varsti su keha ka rahuneb, hormoonid kehas normaliseeruvad ja see mees kaotab sinu jaoks olulisuse. Ehk et ole kannatlik, küll üle läheb.

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mõtted on klaarid, eksi tagasi ei taha oma ellu aga seksi tahan.

Seksi siis eksiga, me ei keela sugugi. Kui mõtted on klaarid, siis sa heakskiitu kohe kuidagi ei vaja.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lillkapsamutt, sa tööl ei käi?

Ei käi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei käi.

Miks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks?

Ei taha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tinder. Naine saab sealt seksi küll ilmselt väga kiiresti. Suur osa mehi seal peamiselt seksi sooviga ja oleks väga õnnes, kui naine vaid seksi tahab.

Ma ei taha mingit suvalist võõrast. Ma tahan sellist hoitud, kirglikku ja imetletud tunnet. Ilmselgelt sai mu enesehinnang suure hoobi aga ma ei saa aru, miks see läbi seksi tahab ennast ära lahendada. Ma ei ütleks, et muidu selline hullult seksuaalne olen. Täitsa harju keskmine, või isegi natuke madalama sooviga. Antud hetkel võiks öelda, et see tunne isegi häirib. Etteruttavalt võin öelda, et eneserahuldamine ei aita.

Jah, aga selleks, et seda hoitust, kirge ja imetlust saada, selleks pead enne oma eelmise suhte ära leinama. Ja see võtab aega. On väga suur oht, et selleks, et (omast arust) seda hoitust ja kirge saada, lased omal mingil suva jorsil kärbseid pähe ajada ja mõtled talle ise ka kuldse kuu selga. Ja siis on kuu-paari pärast jälle simad pihus…..Selle vastu aitab see, kui sa täiesti teadlikult otsid omale seksisõbra, just nimelt ainult seksi jaoks, sellise kelle puhul suudad suurte tunnete tekkimist vältida.(eks mingid tunded ikka tekivad, sest seksimise jaoks peab inime ju sümpaatne olema, aga asja tuleb teadlikult külma kõhuga võtta)

See aitab oksütotsiini ja teiste hormoonide puudust kontrolli alla hoida nii kaua kuniks tunned, et oled oma eelmisest suhtest terveks saanud ja valmis eluga edasi minema.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei taha mingit suvalist võõrast. Ma tahan sellist hoitud, kirglikku ja imetletud tunnet.

Selle alkohoolikuga, kes su “julmalt” maha jättis? Mida nartsu… Mine otsi tinderist või kesteabkust omale mingi mees või veel parem, tee ise, kõige kiirem, ohutum ja rahulduse saab ka kätte (mida suvamehega sugugi garanteeritud pole). Või mine osta vibraator, hea abimees tükiks ajaks.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seksiisu on täiesti loomulik. See on keha reaktsioon, et ärevust maha suruda. Lahkuminemine on pikem protsess, emotsioonid tulevad ja lähevad, aja jooksul läheb ka kergemaks, kuid seal on erinevad faasid. Mõnikord mõtled, et juba täitsa ok, ootamatult oled jälle augus tagasi.
Ma saan aru, miks sulle seks ex-iga äkki ok tundub. Sinu aju mõtleb igasuguseid asju välja, et saada jälle ex-iga koos oldud õnnelaksu. Ja tead, isegi kui sa temaga ära seksid, siis on see väga vägev. Lahkuminekuprtsessi ajal seks on üks kõige paremaid. Ausalt, see on nii hea, sest kõik kirg, tõmme ja krabamine, kõik see mis seksi heaks teeb, see on seal 100% olemas. Aga peale kogu seda õnnelaksu tuleb mingi hetk deprekas, mis on kordi hullem kui see alguse kehv tunne. Seda deprekat saab justkui edasi lükata, et hakkad endale valetama, et see imelik suhe hakkab ikka toimima, kuid kui ikkagi mingi hetk jõuab ajule kohale, et see mees on täpselt sama jobu edasi, ta tegelikult jättis su maha ja tegi väga haiget, ta jätab sind maha ka peale seksi, sest see seks oli vaid seks, kuid suhte nimel ta ei pinguta, sest tema kavatseb täiesti tavaline jobust joodik edasi olla, sinu tunnetega ta ei arvesta.
Seega, lahkuminemine on pikem protsess, seega hetkel hoia meestest eemale. Preagu ei ole lahenduseks kellegiga midagi luua, eriti seksida. Sa lõhud ennast vaid. Usu, olen seda kõike teinud, seega tean, et kõige mõtekam on see lahkuminemine läbi põdeda, endasse selgroog kasvatada ning siis oskad sa tulevikus oluliselt vingemaid suhteid oma ellu tuua.
Muuseas, ja mitte ükski inimene ei ole seksipuuduse kätte surnud. Tee sporti, rabeled selle soovi ja ärevuse kehast välja. 🙂

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nüüd annab keha märku, et tahaks kedagi uut. Mis siis ikka, tuleb otsida ja mitte enam nämmutada minevikus. Ja eneserahuldamine ikka annab efekti küll, ajutiseks leevenduseks kasvõi, kuni saad seda, mida vajad-tahad. See ei tule suvavõõraga seksides.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nüüd annab keha märku, et tahaks kedagi uut. Mis siis ikka, tuleb otsida ja mitte enam nämmutada minevikus. Ja eneserahuldamine ikka annab efekti küll, ajutiseks leevenduseks kasvõi, kuni saad seda, mida vajad-tahad. See ei tule suvavõõraga seksides.

Loe igaks juhuks ka internetist üleminekusuhete kohta. On hädavajalik lugemine- saad vähem haiget. 🙂

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui inimene ütleb, et tahab eksiga seksida, siis las seksib eksiga. Pärast seksi eksiga vaatab edasi, üks seks eksiga ei muuda midagi ei paremaks ega halvemaks.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Etteruttavalt võin öelda, et eneserahuldamine ei aita.

Mis mõttes? Kuidas see võimalik on, see on ju samamoodi rahuldamine ja pingelangus.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mine siis klubisse, tantsi, kallista, ja liibu seal mõne mehega, kes meeldib. Vaata, ehk jõuate kaugemalegi. Eksiga seksimist ei soovita, sest siis kolib ta jälle sisse ja olete alguses tagasi.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Etteruttavalt võin öelda, et eneserahuldamine ei aita.

Mis mõttes? Kuidas see võimalik on, see on ju samamoodi rahuldamine ja pingelangus.

Ma vajan füüsilise inimese lähedust, puudutusi jne. Eneserahuldamine ei ole kaugeltki piisav. Ma ei tea, võibolla mõned seksivadki nii pinnapealselt, paar tõuget ja kogu lugu. Seks on ikka midagi palju enamat, kui lihtsalt orgasmi saamine.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma vajan füüsilise inimese lähedust, puudutusi jne. Eneserahuldamine ei ole kaugeltki piisav. Ma ei tea, võibolla mõned seksivadki nii pinnapealselt, paar tõuget ja kogu lugu. Seks on ikka midagi palju enamat, kui lihtsalt orgasmi saamine.

Kui sulle seks nii oluline oli, poleks pidanud lahku minema või oleksid pidanud edasi keppima, ainult keppima. Paljudele meestele see mõte meeldib, et eks, kes turvaline, temaga saab edasi teha. Milles küsimus? Teema tegid päeval, oleks võinud juba ammu oma ekselukaaslase/eksabikaasaga tõukeid teha.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja mitte kõik ei tunne kaasa ega ütle, et eksiga seksimine on seksiga eksimine ja et narts jne. Pole ka läbi lillede öeldud, vaid päris otse, et istu see riist endale sügavale sisse.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vabandust kui eksin, aga mulle tundub see ettekäände otsimisena eksiga ühendust võtta. Kõigepealt pikk jutt, kuidas nüüd on kõik nii klaar ja selge, aga siis ikkagi “naljaga”, et helista või eksile. Ilmselgelt sa ei ole mõttes temast vaba ja kui sa peale mahajätmist mingit “lihtsalt seks” mängu alustad, siis saad veel rohkem haiget.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ma ei helista eksile seksisooviga. Oma fantaasiates on lihtsalt raske kedagi teist praegu ette kujutada 🙂  Ma lihtsalt pole seda enne enda puhul märganud, et kui hing on läinud aga keha jääb igatsema. Valusaid lahkuminekuid on olnud aga siis on korraga kogu kupatusega sellest üle saadud.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen ka sellist tunnet kogenud pärast lahkuminekut, järsku hüppas libiido lakke. Samuti oleks tahtnud meeleheitlikult kaisutada kellegagi, oleks võinud seda äsja kohatud meeldiva tutvusegagi teha. Aga järele ma kummalegi soovile ei andnud, nii et võin kinnitada, et see faas läheb täpselt samamoodi üle nagu kõik muudki etapid.

See ütlus, et “eksiga seksimine on seksiga eksimine” ei ole mingi niisama lõbus sõnamäng, vaid siin on tõetera sees. See tegevus lükkab leinaperioodi edasi ning ajab emotsionaalselt veel rohkem puntrasse sind, mis ei lase temast üle saada. Teed endale ainult karuteene ja mitte midagi kasulikku. Halvemal juhul hakkate veel vana suppi uuesti soojendama. Lahkuminek on liiga värske veel, et selliseid tükke hakata tegema.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Otsustasin ka 5 aastat kestnud suhte sarmika alkohoolikuga lõpetada aga seksisõltuvus temast venis pikemaks kui oleks pidanud. Tema vist aru ei saanudki et meil suhe läbi on, käis mind korra kvartalis “vaatamas”.

Mul oli lähedusvajadus väga suur ja proovisin seda rahuldada mõne teise mehega. Ja ka ühe töökaaslasega aga täitsa jama, ta armus minusse kõrvuni, meil tekkis ka täitsa nunnu suhe ja kooselu, mis kestab.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui see eks su nii julmalt maha jättis, siis miks sa üldse nii kindel oled, et ta sinuga veel seksi osas kohtuda sooviks?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui see eks su nii julmalt maha jättis, siis miks sa üldse nii kindel oled, et ta sinuga veel seksi osas kohtuda sooviks?

See ongi kõige nõmedam, et mehed on alati valmis seksi vastu võtma, kui lahkelt aga pakutakse. Sind ta ei taha, aga seksida kõlbab küll ning su keha kasutada. Pärast tunned end emotsionaalselt veelgi halvemana ning nagu solgiämbrina.

Kui tõesti nii suur läheduse järgi, siis soovitan pigem Tinderit või muud tutvumiskohta, kust leida keegi UUS. Praegu vajad lohutust ja lähedust, see väljendub lihtsalt seksuaalsel kujul sul.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 32 )


Esileht Pereelu ja suhted Kui hingevalu läheb üle aga…