Esileht Pereelu ja suhted Kui ilus, noor ja andekas lapsehoidja tuleb perre elama

Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )

Teema: Kui ilus, noor ja andekas lapsehoidja tuleb perre elama

Postitas:
Kägu

ajal, kus meie endi suhe on üsna sassis omadega. Ja mehele niikuinii ei meeldi minuga vestelda eriti, aga mitteomad naisterahvad teevad tal alati tuju heaks ja nendega ta jutustab ja teeb asju, mida minuga kunagi ei tee. Ja ma pole ka mingi vana ja kole, olen ka ise ilus, noor ja andekas.
Eks näis mis edasi saab….

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt
Postitas:
Käggu

RE: Kui ilus, noor ja andekas lapsehoidja tuleb perre elama

Aga vahelduse môtteks vôiks ju siis nii teha, et see ilus-noor-andeks on nn pereemand ja sina ilus-noor-andekas lapsehoidja? Noh, et kui mees pereemandaga ei viitsi jutustada ja asju teha, teiste ilusate-noorte-andekatega aga kyll.

pealegi on asjal suur pluss – hoiad iseenda lapsi ja mees on ka kohe nn saadaval.

Please wait...
Postitas:
Kägu

aga miks sa siis lasid ja valaisid ilusa,noore ja andeka naise enda koju? ja kui ise ka tead,et mehega ei ole kõik ok!kas teist lapsehoidjat ei olnud valida?) muidugi,meestele meeldivad ilusad,NOORED ja huvitavad naised,ja veelgi kui tal sinuga enam ei ole nii huvitav!

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]aga miks sa siis lasid ja valaisid ilusa,noore ja andeka naise enda koju? ja kui ise ka tead,et mehega ei ole kõik ok!kas teist lapsehoidjat ei olnud valida?) muidugi,meestele meeldivad ilusad,NOORED ja huvitavad naised,ja veelgi kui tal sinuga enam ei ole nii huvitav![/tsitaat]

Eks vist just sellepärast valisingi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga milleks teile lapsehoidja ja kas lapsehoidja valimine on puhtalt mehe otsus? Vali siis kole ja rumal hoidja.

Ja mis saab siis kui lapsehoidja ennast ahistatuna tunneb?
Teised naised ei pruugigi teie mehi ju tahta.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Nojah. Ma pakkusin kunagi ühele mitte väga ilusale, ka mitte enam esimeses nooruses ja üldse mitte haritud naisterahvale (tollal pidasin teda nagu sõbraks või nii) ulualust ja te ei taha teada, millele ma peale sattusin. Tagantjärgi võin öelda, et õnneks. Sel hetkel oli muidugi kohutav.
Niiet, ei pea isegi noor ja ilus olema, et nii läheks. Eks sa ise tead…

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Aga milleks teile lapsehoidja ja kas lapsehoidja valimine on puhtalt mehe otsus? Vali siis kole ja rumal hoidja.

Ja mis saab siis kui lapsehoidja ennast ahistatuna tunneb?
Teised naised ei pruugigi teie mehi ju tahta.[/tsitaat]

Lapsehoidja valimine on ikka minu otsus, ise tahan ka et lapsehoidja oleks noor ja andekas inimene. Varem on meil olnud vanad krõnksud, kes ei jaksa seda ega teist.
Mul ei oleks kahju kui mees kellegi teise juurde läheks, ongi hea, kui ära läheb. Aga mul oleks kahju lapsehoidjat kaotada ja jälle uut otsima hakata.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Loe raamatut ‘Tõde’,kellegi soomlse kirjutatud. Väga hea lugemine… Kusjuures igaühel on oma tõde, ka lapsehoidjal…

Aga miks hoidja peab üldse teie juures elama?

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Loe raamatut ‘Tõde’,kellegi soomlse kirjutatud. Väga hea lugemine… Kusjuures igaühel on oma tõde, ka lapsehoidjal…

Aga miks hoidja peab üldse teie juures elama?[/tsitaat]

Meie kandis pole last kellegi juurde hoidu viia. Leidsin hoidja 50 km kauguselt ja ta ei taha iga päev bussiga sõita. Lisaks soovib oma üürikorteri üles öelda, et hoiab raha kokku kuniks ta meil last hoiab. Ja niikuinii oli tal plaanis teise linna kolida, et pole mõtet korterit hoida.

Riikka Pulkkinen on vast see keegi soomlane.

Please wait...
Postitas:
Kägu

et siis paned proovile… sihilikult õrritad. noojahhhh. kui see just tundub parim lahendus, õige tee.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]et siis paned proovile… sihilikult õrritad. noojahhhh. kui see just tundub parim lahendus, õige tee. [/tsitaat]

Mitte sihilikult ei õrrita, vaid sihilikult ei soovi enam vanema generatsiooni lapsehoidjaid.

Ma saan aru, et kui kodus joodikmees, siis ei too alkoholi koju, see oleks sihilikult õrritamine. Aga minu arust inimesed on ikka midagi muud, kui asjad, millega õrritada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui oled ilus, noor ja andekas, siis on kindlasti raskem leida head lapsehoidjat kui meest. Ütle lapsehoidjale, et mehel on suguhaigus.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Just, et tal on genitaalherpes 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

no aga siis pole ju probleemi ja põhjust teemaalgatuseks suurt ei leia…
kui just see, et kuivõrd rahul sa oled kujuneva olukorraga.

Please wait...
Postitas:
Kägu

ei tea kui noored ja ilusad te oma mehega olete muidugi aga meil näiteks meil on oma 5-6 lapsehoidjat meie juures elanud, kõik noored ja ilusad ja andekad kuid minu vanameest küll keegi ei himustanud, neil oma vanuseid kutte ka jalaga segada.
meie olime üle 30a ja lapsehoidjad seal 20 ringis.
mees hakkas veel rohkem mind hindama, noortel oli pea laiali, süüa teha ei oskanud ja enda järel koristada enamus ka ei viitsinud ja raha sai neil ka alati enne palgapäeva otsa.vaba aja veetsid arvuti ees tolgendades ja vestlust arendada ei osanud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]ei tea kui noored ja ilusad te oma mehega olete muidugi aga meil näiteks meil on oma 5-6 lapsehoidjat meie juures elanud, kõik noored ja ilusad ja andekad kuid minu vanameest küll keegi ei himustanud, neil oma vanuseid kutte ka jalaga segada.
meie olime üle 30a ja lapsehoidjad seal 20 ringis.
mees hakkas veel rohkem mind hindama, noortel oli pea laiali, süüa teha ei oskanud ja enda järel koristada enamus ka ei viitsinud ja raha sai neil ka alati enne palgapäeva otsa.vaba aja veetsid arvuti ees tolgendades ja vestlust arendada ei osanud.[/tsitaat]

Mitte selles pole asi, et lapsehoidja mees himustaks. Pigem ikka vastupidi. Mees ei pea isegi lapsehoidjat himustama. Lihtsalt on tähelepanelikum, lahkem ja jutukam. No näide, et mees aitab teise naisterahva kohvreid kanda samal ajal kui naine peab enda suuri kohvreid ise vedama.
Viib võõraid naisterahvaid ümbruskonda jalutama (tutvustama ümbruskonda). Samal ajal minuga ei ole kunagi nõus jalutama tulema, et ma saan ise ka jalutatud.
Jutustab õhtud otsa teiste naisterahvastega. Minuga polevat midagi rääkida enam. jne jne jne

Minu poolest mingu või teise naise juurde elama, see mind ei häiriks, aga kui selline asi toimuks päevast päeva omas kodus, siis oleks raske ise selle keskel elada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

aga ma siis üldse ei näe probleemi. sul on suht savi ju,kas mees vaatab teisi või mitte. sind ju ei huvita see. ise kirjutad, las läheb ja las vaatab. milles siis mure? ma ei saa aru…ei paista ka et sa teda armastad või hoolid ja ei ole ka armukade!?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

mina olin ühes peres lapsehoidja, kui olin umbes 20-aastane. härra ja proua neljakümnendates. naisel olid pikad tööpäevad, ôhtuti halvas tujus, väsinud, said pragada mees, laps ja kass. lapsel oli minuga lôbus, lôpuks ometi keegi tegeles temaga. mees alguses ei julgenud, aga mida edasi, seda rohkem hakkas kontakti otsima, leidis minus selle, kellega vôis niisama laterdada, ilma et pragada saaks vôi kästaks midagi parandada vôi tassida. mind see mees ei huvitanud, olin temaga lihtsalt lahke ja viisakas. pereema seda ei kannatanud ja tegi mul elu pôrguks, selle asemel, et oma suhet lappida, mônikord töölt enne kella 19-20 koju tulla ja mehele, lapsele ja kassile pai teha.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul oli ka kord selline kogemus. Saime mehega üsna kõrges vanuses lapse, nii üle 35. Mõlemad olime harjunud vaid tööle pühenduma. Laps tõi välja selle, et me ei saa enam nii oma elu jätkata, üksteisest olime juba ka võõrandunud. Mõlemal vaid töö, töökaaslased, töökaaslastega seotud peod jne. Võtsime noore ja kena lapsehoidja, kes mu mehega rohkem jutustama hakkas. Mehel lõi ka kergelt kupli segi, et nii ilus noor naine temaga flirdib, kellel on aega ja kes räägib ta lapsest. Kui märkasin seda olukorda, siis võtsin paar päeva vabaks ja mõtlesin, mida ma siis tahan. Jõudsin järeldusele, et ikka tahan oma meest tagasi ja head suhet oma lapsega. Kogu see asi oli mulle nagu wake-up call, et võta oma eluga ometi midagi ette, muidu see libiseb käest. Õnneks mu mees võttis ikka veel vedu minu pingutuste osas ja saime selle kaunitari oma elust välja. Aga täiesti teadvustasin endale, et ise olen oma elu käest lasknud ja mul väga vedas, et mul oli nii heatahtlik ja lapsest hooliv lapsehoidja. See naine oleks suutnud meie elus korraldada täieliku katastroofi, kui ta oleks seda soovinud, aga ta ei teinud seda. Ta on nüüd Eestis tagasi, ikka saadan talle kinke ja ka raha, sest ta oli tõesti imearmas mu lapse vastu ja mehe puhul piirdus vaid kerge flirdiga, mis polnud tema süü. Ja mõtlema pani ta mind kõvasti.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Mul oli ka kord selline kogemus. Saime mehega üsna kõrges vanuses lapse, nii üle 35. Mõlemad olime harjunud vaid tööle pühenduma. Laps tõi välja selle, et me ei saa enam nii oma elu jätkata, üksteisest olime juba ka võõrandunud. Mõlemal vaid töö, töökaaslased, töökaaslastega seotud peod jne. Võtsime noore ja kena lapsehoidja, kes mu mehega rohkem jutustama hakkas. Mehel lõi ka kergelt kupli segi, et nii ilus noor naine temaga flirdib, kellel on aega ja kes räägib ta lapsest. Kui märkasin seda olukorda, siis võtsin paar päeva vabaks ja mõtlesin, mida ma siis tahan. Jõudsin järeldusele, et ikka tahan oma meest tagasi ja head suhet oma lapsega. Kogu see asi oli mulle nagu wake-up call, et võta oma eluga ometi midagi ette, muidu see libiseb käest. Õnneks mu mees võttis ikka veel vedu minu pingutuste osas ja saime selle kaunitari oma elust välja. Aga täiesti teadvustasin endale, et ise olen oma elu käest lasknud ja mul väga vedas, et mul oli nii heatahtlik ja lapsest hooliv lapsehoidja. See naine oleks suutnud meie elus korraldada täieliku katastroofi, kui ta oleks seda soovinud, aga ta ei teinud seda. Ta on nüüd Eestis tagasi, ikka saadan talle kinke ja ka raha, sest ta oli tõesti imearmas mu lapse vastu ja mehe puhul piirdus vaid kerge flirdiga, mis polnud tema süü. Ja mõtlema pani ta mind kõvasti. [/tsitaat]

Sinu jutust tuli silme ette hiljuti nähtud soome film Vuosaari. Lenna Kuurmaa mängis selles filmis noort tudengit, kes koristajana lisa käis teenimas. Selles peres, kus koristamas käis oli suhe samasugune, et naine millegagi ega kellegagi rahul polnud. No okei polnud nii must-valge kogu lugu aga lõpp neil nii hästi ei läinud ja \”Lenna\” sai mehe endale.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga näiteks selline olukord, kus naine rügab tööd teha, et oleks kodu ja süüa ja muud ka. Mees niisama lihtsalt on. Naine tuleb õhtul koju, lapsed on näljas ja paljas, kodu seganimi, kraanikauss nõusid täis. Võtab kupli segi küll ja mees võib paitamisest ainult unistada. Naine jällegi unistab, et saaks rahuski omaette lastega elada, aga mees ka ära ei lähe. No ja nii see elu jätkub. Naine tahaks ise oma väikeste lastega kodus olla, aga süüa ja elada on vaja. Noorem laps on ainult aastane ja naine siis otsustab hoidja talle võtta, kuna lapse isa jätab lapse unarusse.
Kõige parem variant olekski, et lapsehoidja mehe minema lohistaks, saaks mehest lahti. Aga et kui omas kodus hakkab midagi toimuma ja iga päev pead selle keskel elama, siis pole see sugugi tore.

Please wait...
Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )

Esileht Pereelu ja suhted Kui ilus, noor ja andekas lapsehoidja tuleb perre elama

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.