Esileht Pereelu ja suhted Kui isa on haige, siis ei juhtu midagi, kui ema on haige, siis kukub maailm kokku

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 38 )

Teema: Kui isa on haige, siis ei juhtu midagi, kui ema on haige, siis kukub maailm kokku

Postitas:

Ja nii ongi, olen oma tervist hoidnud, sest tean, et haigeolemist ei saa ma endale lubada, mul on pisikesed lapsed kes mind vajavad. Mehest pole tolku, tema maandub koju enamasti magama ja riideid vahetama, kui ta haige on, siis vedeleb ka paratamatult kodus ja ravib ennast. Mina olen hetkel suures nohus, lisaks on ka palavik aga pole võimalik voodis lamada ja lihtsalt puhata. Mulle tundub, et nii on enamus naistega:(

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.04 13:07; 08.04 18:31; 08.04 20:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei, nii ei ole kõigiga.

ise sa ju mängid kangelasema, kui haigena ka jätkuvalt koduori oled. kas tahad aplausi selle eest? minult sa seda ei saa, sest sa oled ise sellise rolli oma peres valinud. ära nüüd enda rollist tagane. vutt-vutt kohe nõusid pesema või mis iganes asju sa teed veel haigena, mida su mees pole võimeline tegema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ja veel kord ei.
Laps on mõlema vanema oma ja samuti on kodu meie mõlema kodu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina ei ole asjal lasknud kunagi nii kaugele minnagi, et mees on justkui kauaoodatud külaline kodus ja minu truu ja valvas teenijanna, kokk, ema, nõudepesija jne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] Mina olen hetkel suures nohus, lisaks on ka palavik aga pole võimalik voodis lamada ja lihtsalt puhata. Mulle tundub, et nii on enamus naistega:([/tsitaat]
valesti tundub siis. sinuga käitutakse nii, nagu sa lubad endaga käituda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minuga on nii. Ma olen ise ennast ideaalse koduperenaisena nii sisse mässinud, et on tekkinud olukord kus mees enam ei hinda seda kõike. Alati kui ma olen haige (mida juhtub harva) on ta minu peale justkui pahane.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

peres, kus üksteisest väga hoolitakse kindlasti pole nii!!! Mina olin talvel nädalakese väga haige, kõrge palavik, nohu-köha, täielik jõuetus. Mees tegi sellel ajal kõik kodutööd, tegi söögid, ehkki ta pole köögis just parim kokk, aga pelmeene keeta, makarone teha või poest pitsat tuua pole just suur kunst.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ja nii ongi, olen oma tervist hoidnud, sest tean, et haigeolemist ei saa ma endale lubada, mul on pisikesed lapsed kes mind vajavad. Mehest pole tolku, tema maandub koju enamasti magama ja riideid vahetama, kui ta haige on, siis vedeleb ka paratamatult kodus ja ravib ennast. Mina olen hetkel suures nohus, lisaks on ka palavik aga pole võimalik voodis lamada ja lihtsalt puhata. Mulle tundub, et nii on enamus naistega:([/tsitaat]

Sulle tundub valesti. Sina võid ju kalts olla, mina seda ei ole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.04 15:40; 09.04 12:45; 09.04 14:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei nõustu! Minu mees sai väheke tigedaks kui haigena ringi tiuasin ja toimetasin. Käskis voodisse pikali heita,tegi kõik ise ja teenindas ka veel mind kui väikest last. Eks oleneb ikka palju mehest ka!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mees tegeleb kodu ja lastega ka siis, kui mina haige pole.
Kui korralikult haige olen (seda juhtub harva), teeb kõike – käib poes, teeb süüa, käib lastega õues, koristab jne.
Kui poes käib, siis toob mulle omal algatusel mõne ajakirja ja ristsõna, alati ka midagi magusat ja puuvilju, jäätist jms, mida ma muidu eriti ei söö, aga haigena tahaksin 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ise sa ju mängid kangelasema, kui haigena ka jätkuvalt koduori oled. kas tahad aplausi selle eest? minult sa seda ei saa, sest sa oled ise sellise rolli oma peres valinud. ära nüüd enda rollist tagane. vutt-vutt kohe nõusid pesema või mis iganes asju sa teed veel haigena, mida su mees pole võimeline tegema.[/tsitaat]

sina oledki see igas teemas \”vutt-vutitaja\” Ja arvad, et kohe \”vutt-vutt\” tehaksegi sinu vutitamise peale, jube pubekalik sõna igatahes, sorry et teemast välja aga jääb silma kogu aeg see nõme väljend.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] vutt-vutt kohe nõusid pesema või mis iganes asju sa teed veel haigena, mida su mees pole võimeline tegema.[/tsitaat]

sa mine vut-vutt seenele eluvõõras tutt…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.04 13:07; 08.04 18:31; 08.04 20:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mismõttes \”sul on pisikesed lapsed\”? Mehel ei ole? Ja sa tegid sellise mehega neid lapsi kohe mitu?

Ei, enamuse naistega ei ole nii.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

sa mine vut-vutt seenele eluvõõras tutt…[/tsitaat]

See, et teised ei ole orjad teeb eluvõõraks tuttiks 😀 Teemaalgataja ole nüüd haige voodis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ja nii ongi, olen oma tervist hoidnud, sest tean, et haigeolemist ei saa ma endale lubada, mul on pisikesed lapsed kes mind vajavad. Mehest pole tolku, tema maandub koju enamasti magama ja riideid vahetama, kui ta haige on, siis vedeleb ka paratamatult kodus ja ravib ennast. Mina olen hetkel suures nohus, lisaks on ka palavik aga pole võimalik voodis lamada ja lihtsalt puhata. Mulle tundub, et nii on enamus naistega:([/tsitaat]

Kui mina olen haige, tegeleb mees lapsega. Kusjuures, tegu ei ole mehe biol lapsega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

See, et teised ei ole orjad teeb eluvõõraks tuttiks 😀 Teemaalgataja ole nüüd haige voodis.[/tsitaat] Elus juhtub paljugi, kui seni on sinu mees eeskujulik pereisa ja armastav abikaasa, siis ole õnnelik aga nii see ei pruugi jääda. Ma ei pea oma meest orjama aga paratamatult on laste eest hoolitsemine minu rida, sest mees saabub tavaliselt sel kellaajal, kui lapsed juba magavad. Kas peaksin kohe lahutama?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.04 13:07; 08.04 18:31; 08.04 20:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Perekooli lugedes kaob vahel täiesti isu kunagi endale mingi pere organiseerida.

Õnneks on mu ümber reaalis hoopis teistsugused inimesed, seda enam, et ma ei ela Eestis.
Nii et usk võrdsusesse, teineteise abistamisse ning vastastikusesse truudusesse ikkagi veel püsib.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 08.04 21:21; 09.04 13:07; 09.04 14:31; 09.04 14:49; 09.04 15:02; 09.04 15:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Perekooli lugedes kaob vahel täiesti isu kunagi endale mingi pere organiseerida.

Õnneks on mu ümber reaalis hoopis teistsugused inimesed, seda enam, et ma ei ela Eestis.
Nii et usk võrdsusesse, teineteise abistamisse ning vastastikusesse truudusesse ikkagi veel püsib.[/tsitaat]Mis see \”seda enam, et ma ei ela Eestis\” siia puutub?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei kujuta ette, et hakkasin last ise haige olles kantseldama. Mul laseb abikaasa lapsega just nelja tuule poole:D et nad jumala eest viirust ei saaks:D

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellised naised nagu teemaalgatja ajavad mul südame pahaks. Allaheitlikud orjad, kes türann-mehi juurde toodavad ja seda veel normaalseks peavad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.04 15:40; 09.04 12:45; 09.04 14:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olin esimest korda tõsisemalt haige, kui laps oli 5-kuune. Mees jäi hoolduslehele lapsega ja toimetas need mõned päevad temaga ise. Kuna laps sai rinnapiima, siis söömise ajaks pani mu kõrvale voodisse :), aga muul ajal said ilusti hakkama. Hiljem samamoodi. Kui ikka haige oled, siis tuleb end korralikult ravida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Mis see \”seda enam, et ma ei ela Eestis\” siia puutub?

[/tsitaat]

Puudutab põhiliselt truudust. Siin riigis, kus ma elan, on näiteks petmine palju suurem tabu kui Eestis.

Ja tegu pole mitte mingi moslemiriigiga, vaid Inglismaaga. Ilmselt siin on see petmise värk suurem patt, kuna rohkem on usklikke ja see kujundab ka üldist mentaliteeti. Võib-olla muidugi siin ka rasva söönud chavid lasevad kõik omavahel, aga normaalsed inimesed enamasti mitte. Eestis on sellega võrreldes väga truudusetud inimesed, petab tõesti ka enamus harituid, normaalseid, viisakaid pereisasid. Vähemalt mõned üksikud korrad elus. Eestis pole väljend ‘kõik mehed petavad’ midagi nii utoopilist, siin ilmselt naerdaks selle peale.

Samuti näeb palju vähem seda, et keskealine naine vahetatakse noorema aastanumbri vastu välja. Eestis on see pigem uhkuseasi ja omavanuse naisega ärimeest vaadatakse kui luuserit või tossikest.

Ja ma ei ole seda ise üksi välja mõelnud, seda on öelnud paljud eestlased, kes ka siin elavad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 08.04 21:21; 09.04 13:07; 09.04 14:31; 09.04 14:49; 09.04 15:02; 09.04 15:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Puudutab põhiliselt truudust. Siin riigis, kus ma elan, on näiteks petmine palju suurem tabu kui Eestis.

Ja tegu pole mitte mingi moslemiriigiga, vaid Inglismaaga. Ilmselt siin on see petmise värk suurem patt, kuna rohkem on usklikke ja see kujundab ka üldist mentaliteeti. Võib-olla muidugi siin ka rasva söönud chavid lasevad kõik omavahel, aga normaalsed inimesed enamasti mitte. Eestis on sellega võrreldes väga truudusetud inimesed, petab tõesti ka enamus harituid, normaalseid, viisakaid pereisasid. Vähemalt mõned üksikud korrad elus. Eestis pole väljend ‘kõik mehed petavad’ midagi nii utoopilist, siin ilmselt naerdaks selle peale.

Samuti näeb palju vähem seda, et keskealine naine vahetatakse noorema aastanumbri vastu välja. Eestis on see pigem uhkuseasi ja omavanuse naisega ärimeest vaadatakse kui luuserit või tossikest.

Ja ma ei ole seda ise üksi välja mõelnud, seda on öelnud paljud eestlased, kes ka siin elavad.[/tsitaat]

inglismaa on ka see koht, kus on kõige rohkem alaealisi sünnitajaid ja teismelisi üksikemasid.

inglismaal on ilmselt lihtsalt lahutus ja varajagamine kallimad kui eestis. seega nii avalikult vasakule ei saa panna.

eestis on mehel lihtne, annab perele kinga ja maksab lastele miinimumhüvitist (ja ei juhtu ka midagi, kui maksa). inglismaal nii lihtsalt asi ei käi.

nii et ma ei arva, et seal inimesed kuidagi paremad on. minu arust on inimesed loomu poolest suht igalpool suht sarnased.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.04 13:30; 09.04 13:39; 09.04 14:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Mis see \”seda enam, et ma ei ela Eestis\” siia puutub?

[/tsitaat]

tead, nende väljamaa-naljavilude arust on nad nüüd, kus nad välismaal elavad, nagu mingi kõrgem ja peenem klass võrreldes kodu-eestlastega. ühtlasi on nad muidugi ka peenema tundeelu ja parema iseloomuga. sestap ongi vajadus kogu aeg mööda eesti foorumeid kolada ja kohalikke heatahtlikult õpetada, manitseda vms. ja kui ei lisa seda kohustuslikku ‘jumal tänatud, et ma enam eestis ei ela’, siis v-olla rumalad kodu-eestlased ei õpigi õigesti elama.

huvitav, miks nad oma uue kodumaa foorumites ei käi ja targuta-õpeta?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.04 13:30; 09.04 13:39; 09.04 14:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

tead, nende väljamaa-naljavilude arust on nad nüüd, kus nad välismaal elavad, nagu mingi kõrgem ja peenem klass võrreldes kodu-eestlastega. ühtlasi on nad muidugi ka peenema tundeelu ja parema iseloomuga. sestap ongi vajadus kogu aeg mööda eesti foorumeid kolada ja kohalikke heatahtlikult õpetada, manitseda vms. ja kui ei lisa seda kohustuslikku ‘jumal tänatud, et ma enam eestis ei ela’, siis v-olla rumalad kodu-eestlased ei õpigi õigesti elama.

huvitav, miks nad oma uue kodumaa foorumites ei käi ja targuta-õpeta?[/tsitaat]

Ära muretse, ma tulen varsti tagasi teid kollitama. Lihtsalt siin on silma jäänud teatud pereelu jooned, millest mul enne aimugi ei olnud.
Kui palju pered koos aega veedavad, kui palju ma näen teineteise üle rõõmsaid vanapaare, kui suur teema on nende jaoks üle aisa löömine.

Võib-olla on see kallutatud arvamus, sest Eestis loen perekooli, Inglismaa taolisi analoogseid foorumeid mitte. Lisaks on paljudel Eesti peredel majandusmured, Inglismaal paljudel see muredimensioon puudub ja võib tihti perega naeruirvel pargis ringi jalutada.

Fakt on see, et eestlased on väga hoorakas rahvas. Petetakse palju, peetakse palju armukesi ja lahutatakse palju. Ma ei tea, kas see tuleb lahutamise lihtsusest, nagu keegi siin ütles, religiooni puudumisest või millestki muust. Igatahes paistab, et Inglismaad see mõjutab, abielu võetakse päris tõsiselt (normaalsete inimeste seas).

Teismeliste rasedused on rasvasöönud chavide teema, nende elust ei tea ma midagi. Võib-olla mõnda ‘Inglismaa-perekooli’ lugedes teaksin.

P.S. Sa arvad seda ka, et eesti mehed on naisi kividega surnuks pildutave ja happega üle valavate rahvastega suht sarnased? Ju siis on, ju siis miski hoiab neid eesti mehi lihtsalt tagasi. Ühiskondlik hukkamõist on siin äkki suurem, ekspruudi kividega surnuks pildumist vaadatakse natuke viltusema pilguga. Ehk saab isegi mõne kuu tingimisi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 08.04 21:21; 09.04 13:07; 09.04 14:31; 09.04 14:49; 09.04 15:02; 09.04 15:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ära muretse, ma tulen varsti tagasi teid kollitama. Lihtsalt siin on silma jäänud teatud pereelu jooned, millest mul enne aimugi ei olnud.
Kui palju pered koos aega veedavad, kui palju ma näen teineteise üle rõõmsaid vanapaare, kui suur teema on nende jaoks üle aisa löömine.

Võib-olla on see kallutatud arvamus, sest Eestis loen perekooli, Inglismaa taolisi analoogseid foorumeid mitte. Lisaks on paljudel Eesti peredel majandusmured, Inglismaal paljudel see muredimensioon puudub ja võib tihti perega naeruirvel pargis ringi jalutada.

Fakt on see, et eestlased on väga hoorakas rahvas. Petetakse palju, peetakse palju armukesi ja lahutatakse palju. Ma ei tea, kas see tuleb lahutamise lihtsusest, nagu keegi siin ütles, religiooni puudumisest või millestki muust. Igatahes paistab, et Inglismaad see mõjutab, abielu võetakse päris tõsiselt (normaalsete inimeste seas).

Teismeliste rasedused on rasvasöönud chavide teema, nende elust ei tea ma midagi. Võib-olla mõnda ‘Inglismaa-perekooli’ lugedes teaksin.

[/tsitaat]

Kõige ilgem hoorapurikas, kellega mind elu kokku on viinud oli inglane. Nende seltskonnas käis selline petmine, et see kiskus juba insestiks. Kõik puha kõrgharidusega ja kõrgetel kohtadel töötavad inimesed.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.04 15:40; 09.04 12:45; 09.04 14:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Kõige ilgem hoorapurikas, kellega mind elu kokku on viinud oli inglane. Nende seltskonnas käis selline petmine, et see kiskus juba insestiks. Kõik puha kõrgharidusega ja kõrgetel kohtadel töötavad inimesed.
[/tsitaat]

Ei ole sellistega kokku puutunud, vähemalt selliste abieluinimestega mitte. Muidu noored kepivad siin küll usinalt ringi, inglise piigad on üsna lahke anniga ka.

Hetkel olen ilmselt perekoolist pimestatud, sest siinne annab utreeritult jubeda pildi Eesti pereelust.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 08.04 21:21; 09.04 13:07; 09.04 14:31; 09.04 14:49; 09.04 15:02; 09.04 15:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ei ole sellistega kokku puutunud, vähemalt selliste abieluinimestega mitte. Muidu noored kepivad siin küll usinalt ringi, inglise piigad on üsna lahke anniga ka.

Hetkel olen ilmselt perekoolist pimestatud, sest siinne annab utreeritult jubeda pildi Eesti pereelust.
[/tsitaat]

jah, säti irve näole ja mine parki jalutama.

saad isegi aru ju, et perekool on läbilõige eesti elanikest ja et siin kajastub ikka pigem elu pahupool.
kindlasti on ka eestis selliseid seltskondi, kus petmine ei ole levinud.

ja jumala eest, loe siis oma asukohamaa foorumeid ja saad tõesti aru, et ei ole nii, et inglismaa – lill, eesti – pask. üsna sarnased tunduvad olevat.

aga sa eestist tagasitulemist ära parem planeerigi – su suur pea ei mahu enam siia riiki sisse… mis teha

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.04 13:30; 09.04 13:39; 09.04 14:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

jah, säti irve näole ja mine parki jalutama.[/tsitaat]

Hetkel sajab, aga eks üldjoontes on see pargis jalutamine mõnevõrra kenam alternatiiv haigena mehe ja laste orjamisele.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 08.04 21:21; 09.04 13:07; 09.04 14:31; 09.04 14:49; 09.04 15:02; 09.04 15:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

jah, säti irve näole ja mine parki jalutama.

saad isegi aru ju, et perekool on läbilõige eesti elanikest ja et siin kajastub ikka pigem elu pahupool.
kindlasti on ka eestis selliseid seltskondi, kus petmine ei ole levinud.

ja jumala eest, loe siis oma asukohamaa foorumeid ja saad tõesti aru, et ei ole nii, et inglismaa – lill, eesti – pask. üsna sarnased tunduvad olevat.

aga sa eestist tagasitulemist ära parem planeerigi – su suur pea ei mahu enam siia riiki sisse… mis teha[/tsitaat]

Tunnistasin seda juba ise mitmes oma postituses.

Aga sellest arvamusest, et Inglismaal üldiselt abielu tõsisemalt võtakse, ma ei tagane. Tõid ju isegi siin mõned põhjused välja – raskem minema jalutada, mehel suuremad majanduslikud kohustused. Võib-olla religioossed põhjused, mida iganes. Ja kui ma ütlen, et Eestis petetakse ja lahutatakse rohkem, siis ma ei räägi ainult mingist kõntsakihi mentaliteedist, vaid ka edukatest ja haritud inimestest.

Pole nii tarvis põlema minna mingist tähelepanekust ühe ühiskonna kohta, eks Eestis ole jälle mõningaid muid plusse.

Vabandan k6igi eestlaste ees, kes ei j2ta k6ike kaasa 6lule, ei l2he terveks n2dalavahetuseks naabri juurde ‘autot parandama’ jne.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 08.04 21:21; 09.04 13:07; 09.04 14:31; 09.04 14:49; 09.04 15:02; 09.04 15:14;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 38 )


Esileht Pereelu ja suhted Kui isa on haige, siis ei juhtu midagi, kui ema on haige, siis kukub maailm kokku

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.