Esileht Ilu ja tervis Kui kalli mantli olete endale lubanud

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 39 )

Teema: Kui kalli mantli olete endale lubanud

Postitas:

Pean siin endaga vaidlust teemal, kas raatsin nii kallit mantlit osta omale. Kui kallis on teie kõige kallim mantel või maksimaalselt kui palju oleksite nõus selle alla panema?

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.12 08:59; 09.12 09:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, ma ise mõtlesin ka sellise piiri peale. Nüüd aga olen käinud mööda poode ja no ei leia ideaalset. Kuniks leidsin lõpuks Ted Bakeri, mis muidu ca 450 eur, tänase alega saaks 350. Ja nii krõbe hind, et nädala olen juba vaaginud. Aga mujalt ei ole lihtsalt leidnud nii hästi istuvat.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.12 08:59; 09.12 09:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

6 aastat tagasi 250. praegu on palk suurem ja hinnangud ka muutunud.
Samas on mu viimane lemmiksügismantel 30 euroga ostetud.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui leiaksin ideaalse mantli, siis ma arvan, et 400 eurot oleks ülemine piir, mis maksaksin. Sel sügisel oli just uue mantli ostmine päevakorras, aga ei leidnudki sellist, mis oleks väga meeldinud. Montonist ostsin siis lõpuks ühe ära, mis oli ok ja hetkel alla hinnatud ka, aga “seda õiget”, mis tõesti silma särama paneks, ei leidnudki. Tahaksin midagi huvitavat ja erilist, aga praegune mantlimood mulle üldse ei meeldi, nii et polegi miskit poest võtta.

Meeldivad sellised hipilikud seitsmekümnendate stiilis mantlid, aga ei ole sellist leidnud ei tavapoest ega ka vintage kauplustest.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eelmine talv ostsin mantli, 190 eurot. Ma arvan, et minu piir läheks kuskil 250 juurest, üle selle ei tahaks maksta. Õnneks see 190-eurone mantel oli just sellise lõikega ja materjalist, nagu olingi soovinud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina üle 200 ei raatsiks kuidagi, kui mõni on tõesti niii ideaalne, siis vast leiaks samasuguse lõikega ka odavamate seast. Aga mõni asi lihtsalt on niii oma, et ei saa enne rahu, kui ära ostad, olgu hind mis tahes.

Ted Baker on rohkem haip kui kvaliteet kahjuks, oleks mingi eriti heade omadustega materjal (Jack Wolfskin jt), aga nendel on rohkem mustrile ja moekusele kui kvaliteedile rõhutud… mina ei ole Ted Bakeri asjadega nii kohutavalt rahule jäänud ja ei ostaks sellise hinnaga nende märki.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.12 11:38; 18.12 16:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No see hind sõltub ju materjalist.
Kõige kallim mantel on 700 eurot, see on kašmiirist.
Sel aastal otsisin nn. paksemat porimantlit, ei olnud nõus üle 150 euro maksma, leidsin 139 euroga paksu pika sulemantli.

Kasuka hinda ma ei ütle

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alla 200 euro ei leia endale meeldivat mantlit – on ikka kallimad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mingi 700 oli

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Leidsin paari aasta eest ideaalse talvemantli, oli eemaldatava koheva rebasekraega. Eks see lisas hinda. Istus nii hästi seljas, et kui end peeglist nägin, siis kahtlusteta maksin 500 eurot.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas on see tervise- ja iluteema? Äkki hoopis raha teemasse tõsta? Aga vastuseks – 170 on minu kõige kallim mantel.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.12 22:42; 22.12 19:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

95 eurot maksin just hiljuti, allahindlus oli.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma arvan, et minu kõige kallim mantel on aastal 2000 ostetud ivo nikkolo mantel, mis oli 3000 kroonilt 2000 kroonile alla hinnatud. tollal oli see, ma pakun, paljude inimeste kuupalk. äkki isegi keskmine kuupalk? ei, keskmine oli vist ikka kõrgem siis juba. igatahes, praegu ma ei ostaks eluseeski 1000€ mantlit, olgu see kuitahes ilus. miks ei ostaks, ma ei tea, sissetuleku suhe keskmisesse palka on umbes sama mis tolla. ma arvan, et põhjus on eesti elukallidse tõusus, kontrast muu maailmaga ei ole enam nii suur.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.12 14:07; 17.12 23:26; 18.12 14:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eelistan kalleid asju võimalikult soodsalt saada. Ostsin oksjoniportaalist uueväärse sulemantli 60 euroga. Poes pea 400. Minu jaoks poehind liiga kallis.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ostsin sel aastal endale uue villase mantli 350€ eest. Eelmine klassikaline must villane mantel oli ostetud 10 aastat tagasi 3000 krooni eest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siiani on mu kõige kallim mantel 200 euro ringis maksnud (täpselt enam ei mäleta, ostsin selle mitu aastat tagasi).

Unistuste mantli eest (kapuutsiga, seemisnahast, peaaegu maani, alt laienev ja karusnahast siiludega) maksaksin 600-700 eurot, aga kahjuks pole sellist Eestis näinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://www.tedbaker.com/seu/Womens/Clothing/Jackets-and-Coats/c/category_womens_clothing_jackets-coats?int_cmpid=_w_sub-category_clothing_jackets_and_coats_37
siit? milline? mina sel lehel meie talve sooje mantleid ei näe. seega arvan, et soovid osta sügismantlit. sügismantli eest ma üle 300 ei raatsiks maksta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui üle-eelmisel aastal otsisin pikka villast talvemantlit, siis leidsin ühe ideaalse, mis maksis 650€, sel hetkel tundus liiga kallis ja ei ostnud. Ostsin hoopis paksu pika sulemantli 90€ (oli allahinnatud, tavahind 190€). Aga tunnen ikkagi villasest mantlist väga puudust. Võib-olla täna juba ostaksin sellise hinnaga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

no ma ei tea, kui eriline see mantel peab olema, et mingi 400 euri välja käia (ja lõpuks ikka on kõigil selline). Mida erilisem ja ekstravagantsem rõivatükk, seda suurem on pettumus, kui kellelgi veel.

Ma ise üldiselt olen vaadanud mantleid montonist, mosaicist. Viimati ostsin endale kevadel soodukate ajal mantli alla 60 eur mosaic-ist. Lihtne ja soliidne, kuid mis minu jaoks oluline – kapuutsiga, neid on vähe saada, just soliidseid. Eelmine mantel pärines mul montonist ja käisin 6-7 aastat sellega.

siin eelmised vastajad ikka väga rikkad kõik. Ja ma ei ole vaene.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tegin täiesti hullu mantliostu 1993. aasta talvel. Mõelge mis väärtus oli rahal pool aastat pärast krooni tulekut? Välismaa sugulane saatis raha, vahetasin eesti kroonideks, sain 3000 krooni. Sellest rahast 1800 krooni eest ostsin mantli. Ma olin vist natuke totu ka tollal. Tööl ma polnud siis krooni eest veel käinud, suvel oli laps sündinud ja olin kodune. Abikaasa töötas Soomes ja otsest rahahäda polnud. Aga just talvemantlit oli mul siis vaja. Need villased nõuka-aja mantlid olid nii koledad ja rasked. Ostsin selle raha eest ühest vanalinna poest pika kerge karusnahkse kraega mantli, mitte villase, vaid nagu jopematerjalist. Järgmisel suvel läksin tööle ja see 1800 oli siis mu kuupalk. Alles siis hakkasin aduma, kui palju raha ma selle mantli eest välja käisin. Aga mis seal ikka kahetseda, eks oleks muidu selle raha lihtsalt ära söönud.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma arvan, et minu kõige kallim mantel on aastal 2000 ostetud ivo nikkolo mantel, mis oli 3000 kroonilt 2000 kroonile alla hinnatud. tollal oli see, ma pakun, paljude inimeste kuupalk. äkki isegi keskmine kuupalk? ei, keskmine oli vist ikka kõrgem siis juba. igatahes, praegu ma ei ostaks eluseeski 1000€ mantlit, olgu see kuitahes ilus. miks ei ostaks, ma ei tea, sissetuleku suhe keskmisesse palka on umbes sama mis tolla. ma arvan, et põhjus on eesti elukallidse tõusus, kontrast muu maailmaga ei ole enam nii suur.

Sellel ajal oli see alla minu poolt palka, pigem umbes kolmandik ja ma ei saanud just väga suurt palka, sellist keskmist.
Praegu ostsin 275EUR maksva mantli, pisut nagu krõbe tundus, aga mulle meeldis. Ei oskagi niimoodi öelda palju ma üldse maksaksin, sõltub konkreetsest asjast. Kuipalju ta mulle meeldib, sobib ja väärt on. Mingi haibitud brändi eest mis reaalsuses pooltki hinda väärt pole ei anna. Kui on ilus ja oma hinda väärt asi siis annan päris palju. Muidugi sõltub oluliselt sellest kas mul tegelikult teda vaja ka on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on iseenda jaoks selline reegel, et kui miski näeb hea välja, on kvaliteetne ja ma seda väga tahan, siis hind ei loe. Juhul kui saan seda endale lubada, siis lubangi. Ma olen juba nii kaua elanud, et maitse on üsna välja kujunenud ja ostud naljalt seisma ei jää, kõik riided-jalanõud saavad ribadeks kantud. Ja kui mantli maksumus 10 aasta peale ära jagada, ei olegi ju nii palju (hiljuti avastasin, et vihmajope, mille kunagi kalli raha eest soetasin, näeb endiselt välja nagu uus, meeldib mulle täpselt sama palju kui ostupäeval ja on nüüdseks peaaegu 20 aastat vana!)

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks see mantli asi tervise teemade all on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks see mantli asi tervise teemade all on?

sest mode otsustas nii 🙂

sel hommikul, kui avastasin, et ilu ja tervis on lahku tõstetud, tulin spetsiaalselt vaatama, kumma alla siis mantel (mis tegelikult on ju raha, kui mitte ajaviiteteema) on tõstetud. oligi tervise all :)))

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.12 14:07; 17.12 23:26; 18.12 14:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks see mantli asi tervise teemade all on?

Äkki sellepärast, et kui mantel on hea, soe ja kallis, siis ei jää nii kergesti haigeks 🙂

Ma küll mantliotsingul ei ole, aga jopega küll täitsa probleem. Tahaks parkamoodi pikka, aga hästi sooja jopet ja võta näpust, proovisin mitmeid jopesid ja kõigil käised lühikesed. Ma tean küll, et ma olen pikkade kätega, aga siiani ikka saanud endale jopesid. Viimati sai Didriksons ostetud, käised täpselt parajad, aga kahjuks osutus see jope külmaks ehk siis mõeldud 0 kraadi ringis käimiseks. Talve Didriksonsid aga käistest lühikesed. Nüüd siis jäänud veel üks Fjällräven proovida, aga pole veel poodi jõudnud. Ei tea, kas tulebki tõesti sooja jope eest 470euri välja käia. Uurisin veel, et äkki Soomes odavam, aga sealsed hinnad päris ulmelised. Ühed Canada joped maksid lausa 900euri.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks see mantli asi tervise teemade all on?

Miks see mantli asi tervise teemade all on?

sest mode otsustas nii ????

sel hommikul, kui avastasin, et ilu ja tervis on lahku tõstetud, tulin spetsiaalselt vaatama, kumma alla siis mantel (mis tegelikult on ju raha, kui mitte ajaviiteteema) on tõstetud. oligi tervise all :)))

Sest Ilu ja tervis on lahus ainult rippmenüüs, alafoorumi pealkiri on endiselt Ilu- ja tervis. Ilus mantel on ilus asi küll, moeteema alla kuulub kah.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks see mantli asi tervise teemade all on?

Miks see mantli asi tervise teemade all on?

sest mode otsustas nii ????

sel hommikul, kui avastasin, et ilu ja tervis on lahku tõstetud, tulin spetsiaalselt vaatama, kumma alla siis mantel (mis tegelikult on ju raha, kui mitte ajaviiteteema) on tõstetud. oligi tervise all :)))

Sest Ilu ja tervis on lahus ainult rippmenüüs, alafoorumi pealkiri on endiselt Ilu- ja tervis. Ilus mantel on ilus asi küll, moeteema alla kuulub kah.

alguses olid kusjuures eraldi, aga mingil hetkel pandi jah kokku. samas eile nt oli ilu all üks teema (neiu pesu – no mis iluteema ee on, otsiti mõistliku hinnaga väljapaistmatut pesu tütarlapsele).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.12 14:07; 17.12 23:26; 18.12 14:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No vahepeal pandi kokku, aga nüüd on nad jälle lahus ja ilurubriiki peab hakkama uuesti üles ehitama. Keegi nähtavasti ei viitsi käsitsi teemasid ümber tõsta ilu ja terviseteemadest eraldi, vähemalt 1 lehekülje jagugi. Küll nädalaga on iluteemades juba uued teemad ja siis läheb edasi kaks eraldi foorumit nagu varem.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.12 11:38; 18.12 16:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mõlemad mantlid (kevad-sügis ja talve) on praegu maksnud veidi üle 100€, talvemantel oli vist täpsemalt 118€. Arvan ka, et oleksin nõus maksma maksimaalselt umbes 250€, rohkem minu eelarve ei lubaks – minu netopalk on kolmekohaline. Samas olen ma oma praeguse hinnaklassi mantlitega ka väga rahul, talvemantel on tõeliselt soe ja istub ilusti seljas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.12 21:47; 23.12 18:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kust te leiate neid ideaalselt istuvaid, sooje ja ilusaid mantleid 100 euro eest? Minu arust hakkavad selliste hinnad 300 ümber, mis poleks sünteetikast ja kvaliteet oleks hea. Selle hinnagagi raske leida.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 39 )


Esileht Ilu ja tervis Kui kalli mantli olete endale lubanud

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.