Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kui kallist lõhna/parfüümi kasutate?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 81 )

Teema: Kui kallist lõhna/parfüümi kasutate?

Postitas:
Kägu

Lihtsalt uudishimu teema. Siiani ostsin omale lõhnu e-poodidest just soodsa hinna tõttu, aga nüüd sain proovida laeva pealt toodud lõhna ja selle püsivus on hämmastav. Otsustasin, et enam ei osta a’la ehituspoest vms kohast omale parfüümi, aga päris poes ja ka laeval on lõhnad nii kallid. Ma raatsiks vast kõige rohkem 50€ maksta lõhna eest, aga enamjaolt on kõik isegi sellest hinnast kallimad.

+3
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

tõesti, alla 50€ on tuntud brändi lõhna keeruline saada. tallinkist allahindluse ajal ehk midagi leiab? kevadel oli neil -30% nt.

+5
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

40€ vast kõige kallim, meeldivad muidugi kallimad parfüümid aga pole seni raatsinud. Äkki ikka peaks, 1 kordki endale lubama 🙂 Sama siin, lugedes kommentaare ei kisu enam e- poodidest ostma, aga seni kui raha napib ostan ikka Mylookist ja Lovertest.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Selle pealt ma küll kokku ei hoia, parfüümipudel peab nii kaua vastu ju. Hetkel kasutan sellist, mis maksab 90 eurot keskmiselt. Aga, kui ma mõtlen selle peale, et toidupoes läheb tavaliselt 60 eurot, siis vot sellest rahast, mis ma sõna otseses mõttes ära söön, on küll kahju. Niiet, aastas 1-2 parfüümi endale lubada ei tundu küll suure laristamisena 🙂

+13
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Meeldivad head ja kallid lõhnad. Paar tükki on neid, aga on ka suvalisi avoni ja oriflame lõhnasid, mida igapäevaselt kasutan.

+3
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina kasutan tavalist odavat deodoranti. Ei tunne huvi ka millegi kallima vastu

+7
-9
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tellin Hansapostist. Tean, et neil on müügil õiged ja päris lõhnad, samad, mis kusagil ilupoodides. Minu meelest parfüümid (parfüümveed) on enamvähem samade hindadega, sõltub pigem pudeli suurusest. Tellin lõhnu koos muude asjadega ja seetõttu pole hinnale suuremat tähelepanu pööranud. Võtan alati väikseima võimaliku pudeli, sest tüdin enne kui lõhn otsa saab. Tavaliselt on korraga 2-3 lõhna kasutuses, et oleks valikut. Niimoodi kolm korraga kasutades peab üks väike pudel vastu kolm aastat, siis viskan ära, kuigi sees veel on. Ma ei ütleks, et 50-60 eurot aastas palju oleks. Pudelid võiks ainult veel väiksemad olla, sest nagu ütlesin, kolme aastaga ei saa ka kõige väiksemad tühjaks, aga kauem ma hoida ei taha.
Kunagi olin ka Yves Rocheri klient ja tellisin ka paar lõhna, mäletamist mööda ka ühe minilõhnade komplekti. See oli ikka öö ja päev võrreldes õigete lõhnadega. Ei kasutanud neid, sain teada, mis on hea ja YR viskasin peaaegu kasutamata minema.

+3
-13
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul on ca 10 üsna kallist parfüümi kaubamärkidelt Dior, Chanel, Chloé, Dolce & Gabbana, Sisley, Guerlain. Enamasti ostan Stockmannist ilupäevade ajal või lennujaamadest. Odavatest e-poodidest ei telli.

+8
-13
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ühest lõhnapudelist jätkub umbes aastaks. Kui näiteks 70€ 12 kuu peale ära jagada, ei tule ju üldse suur kulutus.

+4
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

No mul peab ka olema see hea ja minu lõhn. Muidu ei ole lihtsalt õige tunne. Juba ma ei tea mitmes pudel läheb mul Lancome’i “La vie e belle”. Ja õhtusteks käikudeks Armani punane Sì.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

mul on 235.-
https://cremedelacreme.shop/ee/kataloog/delina-exclusif/?item=1253

+3
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Hetkel 25ml pudel 60 eurot, Kaubamajast.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei kasutagi parfüümi :O Kuidagi märkamatult loobusin selle kasutamisest, kindlasti üks mõjur oli see, et mu lemmiklõhna oli raske saada, ju ei olnud eriti populaarne.

ma ei teagi, ma ei tunne nagu vajadust ka enam lõhnastada. Ega see parfüüm ühtki haisu nagunii ei varja. Kusjuures pole ka tuttavatega kohtudes enam väga märganud, et keegi lõhnaks, ju on kõik kuidagi sellest suurest lõhnastamisest välja kasvanud. Nooremast east mäletan küll, et sai ikka kommenteeritu üksteise parfüüme, kui keegi eriliselt hästi lõhnas. Aga nüüd kõik lõhnatud ja kui kellegi parfüüm juhtubki ninna, siis see pigem häirib.

+13
-9
Please wait...

Postitas:
Kägu

Nagu kaaluteemades räägib perekoolikas vaid kaalust (unistades pikkuse), siis siin räägib ta “pudelist” mitte milliliitritest. On päris suur vahe, kas sama raha eest saadi 30 v 100ml EdP

+7
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Huvitav teema, et mida teised naised kasutavad. Ma pole omanud väga kallist lõhna. No sellist, mis maksab 60-200 eurot. Ma ei ela tallinnas. Niisiis proovimas pole ka eriti saanud käia ja igal pool ülikalleid polegi. Muidugi olen uurinud netis ringi.
Ka ei tea ma, kas nende kallite seas on ka selliseid, mis mulle meeldivad. Olen küllalt lõhnatundlik ja paljud, mida keegi on kirjeldanud, olgu suulielt või arvutis loetuna, on osutunud minu jaoks liiga vängeks. Isegi siis, kui kirjelduses on, et nii hea õunalõhn või nii õrn, siis minu meelst pole ei õuna või teisel õrnust.
Seega ma ei arva, et mida kallim, seda parem.
Aga olen ikkagi huvitatud. Olen selline hiline lõhnakasutaja. See on see, et keskeas sain alles esimese päris lõhna. Kunagi polnud enne selleks piisavalt raha ja kui natuke hakkaski olema ja tulem, siis ikkagi võtsin veel mitmeid aastaid hoogu, et “kuidas ma seda ikka ostan, kui alati on prioriteedid teised olnud ja kuidas ma sellele nüüd kulutan”.
Aga olemas need mul nüüd on. Võiksin ka selle 150.-eurose osta, aga ei kimbuta mind see soov. Meeldivad väiksemad pudelid, 20 ja 30 ml ja vahel ostan netist, vahel tellin kaubamajast.
Ja olen sellega rahul, et maksan 30-60 hinnavahemikus.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ma ei kasutagi parfüüme. Kunagi 25 aastat tagasi oli pikka aega lemmikuks Gucci Envy, ent alates esimesest rasedusest loobusin lõhnadest ja hiljem pole kunagi enam parfüümi kasutada tahtnud. Lihtsalt kõik liigsed lõhnad häirivad. Kasutan vaid kreemdeodoranti kaenlaalustel ja püüan selle valida võimalikult õrna lõhnaga.

Muide, naised liialdavad ikka ülisageli parfüümi kasutamisega. Uskuge, teiste jaoks võib teie hea lõhn tõeliselt vastumeelne ja ebameeldiv olla. Pole just mõnus, kui bussis, kinos või teatris satub sinu kõrvale hullult lõhnastatud inimene.

+11
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ei kasutagi parfüüme. Kunagi 25 aastat tagasi oli pikka aega lemmikuks Gucci Envy, ent alates esimesest rasedusest loobusin lõhnadest ja hiljem pole kunagi enam parfüümi kasutada tahtnud. Lihtsalt kõik liigsed lõhnad häirivad. Kasutan vaid kreemdeodoranti kaenlaalustel ja püüan selle valida võimalikult õrna lõhnaga.

Muide, naised liialdavas sageli parfüümi kasutamisega. Uskuge, teiste jaoks võib teie hea lõhn tõeliselt vastumeelne ja ebameeldiv olla. Pole just mõnus, kui bussis, kinos või teatris satub sinu kõrvale hullult lõhnastatud inimene.

Ka seda on lahe lugeda. 25 a tagasi ta isegi ei teadnud sellisest lõhnast, mida sina siis juba kasutasid. Ja ma mäletan hästi, et ma lugesin ajakirjast anne /siis oli vist selline 99 aastal) ja seal olid kirjeldused, et mida müüakse ja ka hinnad olid juures ja siis et mida keegi kasutab. Ma mõtlesin, et kes neid ometi ostab,. et kes need inimesed on. Ja kas üldse keegi ostab. Ju siis olime ikka nii vaesed.

+1
-5
Please wait...

Postitas:
pritnispeeers

Ma pole kunagi raatsinud omale mingit norm lõhna osta. Kaltsukates müüakse neid pisikesi pudeleid, teateküll, need käivad mulle väga hästi. 6 eurikut maksab üks. Mõned korrad on mees kinkinud ka kallimaid ja ägedamaid, aga no nüüd on tütar juba suurem ja see ihub ka kõrval hammast, niiet olen talle heldelt lubanud kõik oma hinge tagant.
Tegelikult mulle meeldivad hoopis meeste lõhnad, näiteks välisriiete peale lasen kergelt hoopis abikaasa varasalvest ühtteist.

+2
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina ka ei kasuta üldse mingit lõhna.
Kasutan ainult nö. higipulga tüüpi deodorante ja selle püüan ka võimalikult neutraalse ja tagasihoidliku lõhnaga valida.
Päris pikalt olen kasutanud Garnieri kreemdeodoranti nimega “shower fresh”. Nagu nimestki võib oletada, siis hästi mahe on see. Ühel hetkel polnud seda poest saada ja valisin siis selle asemel Dove rulldeodorandi. See on ka ikka liig minu jaoks. Liiga intensiivne lõhn.

Olen 45-aastane, kui see peaks statistiliselt kuidagi oluline olema.

Nooremana ma ikka kasutasin parfüüme ka, õigemini püüdsin ennast harjutada lõhnastama. Aga enamikel päevadel ikka kippusin unustama.

Kui vanasti ma lihtsalt ise unustasin ennast lõhnastada, siis nüüd mulle tegelikult ei meeldi parfüümid üldse st. ei meeldi, kui ma tunnen kellegi parfüümi. No näiteks teatris või poes või ka tänaval.
Tänaval muidugi saab sellest kiirelt lahti – vahemaa ikka enamasti muutub selle lõhnastatud isikuga, aga näiteks teatris on väga keeruline olla, kui mõnel lähemal istuval daamil on tuntav parfüüm. Raskematel juhtudel ajab see mind köhima, kergematel juhtudel sunnib ninasõõrmeid ahendama.

Kui ma mingil hetkel avastasin selle, et ma ei kannata enam pikalt parfümeeritud inimeste lähedal olla, siis meenus kohe oma teismeiga ja vanaema, kes kogu aeg meie, noortega, kurjustas, kui me plikadena peole sättides Mai lakki ja vängelõhnalisi deodorante kasutasime. Vanaema alati siis kurtis, et ta lihtsalt lämbub ära selle kohutava haisu peale. Siis me arvasime, et ta niisama “kiusab” meid 🙂 Aga nüüd ma saan aru küll, kuidas see on, kui parfüümi lõhn lihtsalt tappa tahab.

+7
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Huvitav, aga kui palju on liiga palju lõbnastatud? Mina lasen endale tavaliselt 2 vajutust ja umbes 20 cm kauguselt. Ise ma enda lõhna enam mingi 15 min pärast ei tunne tegelikult peal. Aga jope küljes samas tunnen, kuigi jopega ennast ei lõhnasta 🙂

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Huvitav, aga kui palju on liiga palju lõbnastatud? Mina lasen endale tavaliselt 2 vajutust ja umbes 20 cm kauguselt. Ise ma enda lõhna enam mingi 15 min pärast ei tunne tegelikult peal. Aga jope küljes samas tunnen, kuigi jopega ennast ei lõhnasta 🙂

Eks natuke saab seda ise analüüsida ikka, et milline kasutaja inimene on. Mina tean, et olen tagasihoidlik kasutaja. Igapäevaselt kasutan tualetvett siis ja ma ei lase ennast ehk siis ei pumpa ennast üleni täis. Lasen kaks korda ja mitte peapiirkonda. Kui ei taha, et eriti domineeriks, siis lasen isegi seelikuservale, et kõndides kergelt hõljuks.
Samas minu sugulane laseb no ikka südamest kohe ja olen näinud, et ta võtab pudeli, tõstab oma lõua püsti lahedalt ja pihustab kolm neli korda endal kaelale või laseb kõrvade taha. Poes olles oleme koos nuusutamas käinud ja ta laseb erinevatest pudelitest peapiirkonda, ikka ühe kõrva taha ja teise kõrva taha.
Nii et väga erinevalt pannakse peale.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina ka ei kasuta üldse mingit lõhna.

Kasutan ainult nö. higipulga tüüpi deodorante ja selle püüan ka võimalikult neutraalse ja tagasihoidliku lõhnaga valida.

Päris pikalt olen kasutanud Garnieri kreemdeodoranti nimega “shower fresh”. Nagu nimestki võib oletada, siis hästi mahe on see. Ühel hetkel polnud seda poest saada ja valisin siis selle asemel Dove rulldeodorandi. See on ka ikka liig minu jaoks. Liiga intensiivne lõhn.

Olen 45-aastane, kui see peaks statistiliselt kuidagi oluline olema.

Nooremana ma ikka kasutasin parfüüme ka, õigemini püüdsin ennast harjutada lõhnastama. Aga enamikel päevadel ikka kippusin unustama.

Kui vanasti ma lihtsalt ise unustasin ennast lõhnastada, siis nüüd mulle tegelikult ei meeldi parfüümid üldse st. ei meeldi, kui ma tunnen kellegi parfüümi. No näiteks teatris või poes või ka tänaval.

Tänaval muidugi saab sellest kiirelt lahti – vahemaa ikka enamasti muutub selle lõhnastatud isikuga, aga näiteks teatris on väga keeruline olla, kui mõnel lähemal istuval daamil on tuntav parfüüm. Raskematel juhtudel ajab see mind köhima, kergematel juhtudel sunnib ninasõõrmeid ahendama.

Kui ma mingil hetkel avastasin selle, et ma ei kannata enam pikalt parfümeeritud inimeste lähedal olla, siis meenus kohe oma teismeiga ja vanaema, kes kogu aeg meie, noortega, kurjustas, kui me plikadena peole sättides Mai lakki ja vängelõhnalisi deodorante kasutasime. Vanaema alati siis kurtis, et ta lihtsalt lämbub ära selle kohutava haisu peale. Siis me arvasime, et ta niisama “kiusab” meid 🙂 Aga nüüd ma saan aru küll, kuidas see on, kui parfüümi lõhn lihtsalt tappa tahab.

Ma olen 21, aga tahtsin ka just sama öelda. Lisaks veel, et paljud inimesed ei oskagi parfüümi kasutada ja lõhnastatakse end nii üle, et jube. Kord kuulsin kuskilt sellist asja, et juhul kui tunned parfüümi kandes pärast kaht tundi selle lõhna, siis tea, et kasutad liiga suurt kogust ja ümberringsetel kaaskodanikel võib juba pea valutada 🙂

+3
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul on riiulis kolm lõhna, kõik on umbes 80 eurosed. Esimesed kaks on ostetud umbes aasta tagasi ja viimane mõned kuud tagasi. Ma kasutan neid viimasel ajal üsna harva. Ja kui kasutan, siis ma palju ei pane.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Huvitav, aga kui palju on liiga palju lõbnastatud?

Mina isiklikult arvan, et kui keegi tunneb teise inimese parfüümi lõhna ilma, et oleks talle nö. intiimselt lähedal, siis ongi juba liiga palju lõhnastatud.

Aga noh, ma olen ka väga väikese taluvusega.

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu kalleim parfüüm on Hermese Ambre Narguilé Eau de toilette – 235 € 100 ml (www.hermes.com/fr/fr/product/ambre-narguile-eau-de-toilette-V20282/ )

Aga muidu jäävad 50 ml hinnad circa 35-45 euro piiridesse.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Lemmiklõhna tellin Avonist – sealsed hinnad jäävad 10-30 eurosesse vahemikku. Olen ka veebipoodidest tellinud, aga pole rahule jäänud.

+1
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

No mul peab ka olema see hea ja minu lõhn. Muidu ei ole lihtsalt õige tunne. Juba ma ei tea mitmes pudel läheb mul Lancome’i “La vie e belle”. Ja õhtusteks käikudeks Armani punane Sì.

La vie e belle – Elu ja kaunitar
La vie est belle – elu on ilus

+5
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Oleneb ka lõhnast, mõne puhul on korra vajutades juba väga tugevalt ja ka tundide pärast tunda, üleriietel isegi päevi.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas Lovertes, Mylookis ei ole originaalid müügil?

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas Lovertes, Mylookis ei ole originaalid müügil?

Muidugi on, aga mõnele inimesele meeldib lihtsalt sama toote eest rohkem maksta. Saab ennast rikkama ja tähtsamana tunda.

+15
-2
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 81 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kui kallist lõhna/parfüümi kasutate?