Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kui kallist lõhna/parfüümi kasutate?

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 81 )

Teema: Kui kallist lõhna/parfüümi kasutate?

Postitas:
Kägu

Kasutan ainult ühte lõhna korraga ja praegu on selleks Mugleri Alien EdT. Järgmiseks lõhnaks ostan ilmselt Diori Poison Girli. Üks põhjus, miks mulle meeldib ühe pudeli kaupa lõhnu kanda, on see, et kui ma kunagi hiljem seda sama lõhna tunnen, siis mulle tuleb kohe silme ette mõni täiesti suvaline mälupilt sellest perioodist, kui mul just selle lõhna periood oli. Ei tea, kas teistel ka nii on, aga mul on lõhnade ja mälestuste vahel selline tugev seos 🙂 Praegu otsin just sellel põhjusel Givenchy Live Irresistible EdT, aga vot mitte kusagilt ei leia…

+8
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mulle meeldivad ka meeste lõhnad ja ostangi neid juba mitu aastat. Ei kannata neid lillelõhnalisi ja magusaid, nad ei sobi mulle kuidagi. Igapäevane lõhn Rabanne 50EUR ja 50ml, pidulikumal puhul Dior 90EUR ja 50ml. Lõhna lasen kaks sutsu, üks rinnakorvile ja teine kõhule. Siis ei lämmata ümberkaudseid. Kui ise lõhna tunned panid ülearu, sellest saab aru õigest kogusest.

+3
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Olen mitu pudelit järjest kasutanud Creedi “Love in White” lõhna, Kaubamajas hinnaks pisut üle 200 euro ja mujal polegi seda müügil näinud.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

mul on 235.-

https://cremedelacreme.shop/ee/kataloog/delina-exclusif/?item=1253

Kas seda müüakse Viru keskus poes? Seal on kindlasti mõni hea lõhn müügil, aga peab teadma.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Praegu otsin just sellel põhjusel Givenchy Live Irresistible EdT, aga vot mitte kusagilt ei leia…

Ainult vali: Link

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

On paar umbes 100-eurost lõhna, lemmik on Avoni 7-eurone.

+1
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Praegu otsin just sellel põhjusel Givenchy Live Irresistible EdT, aga vot mitte kusagilt ei leia…

Ainult vali: Link

Soovin EdT, mitte EdP, sest need on erinevad lõhnad. Blossom Crush, Rosy Crush jne jäävad ka mängust välja.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Olen viimased 30 aastat kasutanud üht ja sama lõhna, milleks on Chanel nr 19. Mulle kingiti see, kui olin 17, väga meeldis algusest peale ja olengi seda kasutama jäänud. Ostan hetkel siit. Ehk siis 50ml edp pudel maksab 85.50.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kasutan Victoria’s Secret spraysid. Lemmik on see Kirsi ka virsiku oma (lilla pudel). Mõnus magus ja mahe.
Maksab u 15€

0
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aga mina liitusin facebookis laheda lõhnade grupiga. Täpsemalt oli seal kirjas, et disain parfüümidest inspireeritud lõhnad.
https://www.facebook.com/groups/34330680177903/

0
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kasutan Victoria’s Secret spraysid. Lemmik on see Kirsi ka virsiku oma (lilla pudel). Mõnus magus ja mahe.

Maksab u 15€

Mulle endale isiklikult absoluutselt need ei meeldi. Vahel kolleegid või kliendid kasutavad neid spreisi ja juba kaugelt hakkab ninna. Samas on need väga populaarsed seega ju enamikele lõhn meeldib.

Aga näiteks on Victoria Secretel teised lõhnaspreid, mis mulle väga meeldivad (Angel Mist vms). Kasutan neid niisama kiireks lõhnastamiseks. Kestavad kaua.

Igapäevaselt on mul 2-3 enda tunnuslõhna, mida vastavalt tujule vahetan. Hind jääb 60-100€ piiresse (kõige väiksem pudel). Tihti palun lõhna endale kingituseks (kui tehakse näiteks mitme peale kingitus vms). Kallis küll, aga samas asi millest loobuda ka pole suutnud. Paraku armun tavaliselt lõhnadesse, mida ainult üksikutes kohtades müüakse ja raske leida 🙄.

+2
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei kannata neid lillelõhnalisi ja magusaid, nad ei sobi mulle kuidagi. Igapäevane lõhn Rabanne

Ega mitte 1 million? Minu arust on just see maailma kõige magusam ja rõvedam meestelõhn, põhjendamatult ülehaibitud ja ülipopulaarne. Tekitab alati vastikust, kui seda kuskil tunnen. Ja paraku seda kasutavad tõesti paljud (mehed).

+3
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas Lovertes, Mylookis ei ole originaalid müügil?

Muidugi on, aga mõnele inimesele meeldib lihtsalt sama toote eest rohkem maksta. Saab ennast rikkama ja tähtsamana tunda.

Pff, mis jutt. Kuidas peaks keegi ennast tähtsamana tundma, kui maksab rohkem? Kelle ees tähtsamana või rikkamana? Kes üldse tahab paista kellegile rikkana?
Mina olen üks nendest kes ostab oma lõhnad kõik kaubamajast. Miks? Sest mulle meeldib sealne teenindus, nad pakuvad lõhnasi, mille peale nagu ise ei tulekski.

+1
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas Lovertes, Mylookis ei ole originaalid müügil?

Muidugi on, aga mõnele inimesele meeldib lihtsalt sama toote eest rohkem maksta. Saab ennast rikkama ja tähtsamana tunda.

Pff, mis jutt. Kuidas peaks keegi ennast tähtsamana tundma, kui maksab rohkem? Kelle ees tähtsamana või rikkamana? Kes üldse tahab paista kellegile rikkana?

Mina olen üks nendest kes ostab oma lõhnad kõik kaubamajast. Miks? Sest mulle meeldib sealne teenindus, nad pakuvad lõhnasi, mille peale nagu ise ei tulekski.

Mul oli kunagi klassiõde, kes alati, kui kellelgi midagi huvitavat seljas nägi, teatas, et tal on kodus samasugune, aga tema ostis enda oma Stockmannist 😄
Neid inimesi on palju, kes justnimelt tunnevad ennast paremini, kui saavad rohkem maksta. Ega nad seda muidugi ise endale teadvusta.

+15
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul on Diori Balade Sauvage, sain koostööpartnerilt kingituseks, see peaks olema umbes 500 eurot. Ise ei ostaks, aga sattus hea lõhnaga ja kauakestev.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Lihtsalt uudishimu teema. Siiani ostsin omale lõhnu e-poodidest just soodsa hinna tõttu, aga nüüd sain proovida laeva pealt toodud lõhna ja selle püsivus on hämmastav. Otsustasin, et enam ei osta a’la ehituspoest vms kohast omale parfüümi, aga päris poes ja ka laeval on lõhnad nii kallid. Ma raatsiks vast kõige rohkem 50€ maksta lõhna eest, aga enamjaolt on kõik isegi sellest hinnast kallimad.

Minu ostan parfüüme ka veebipoest aga mitte igasugustest. Enamjaolt tulevad kõik Tallinkist aga ka Douglasest ja I.LU-st. Alati ostan allahindluste ajal, hinnaklassis 30-70 koos allahindlusega.
Iial ei osta ehituspoest või muidu kahtlastest kohtadest. Pigem maksan veidi rohkem kuid soovin kindel olla et tegu on õige asjaga.
Olen üldiselt suur parfüümikasutaja, hommikul 3-4 sutsu ja päeval mitu korda lisan juurde.
Kasutan iga päev, isegi kui ei puutu kellegagi kokku ei puutu ja välja ei lähe, enda tarbeks.
Lõhna vahetan iga päev, nagu ka riideid, mitu päeva järjest sama ei kasuta.
Kokku on riiulil 15 pudelit, kõik on kasutuses. Mõningad on ka kingitud.

0
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Nende kvaliteetsete parfüümidega on tõesti lihtne üle lõhnastada. Mul oli sihikul üks 350 eurone erakordselt hea lõhn, käisin seda paar korda poes nuuskimas, ei olnud tookord võimalust osta ja pihustasin korra oma villasele kindale. Sa juudas – see kinnas lõhnas mingi kolm kuud kindlasti pärast seda. ÜHEST pihustamisest! Natuke pani mõtlema, et kas ma tahaks nagu mingi parfümeeriaosakond ringi käia, ise ju peagi ei tunne. Teatris käies näiteks on totaalne piin, teatrikülastajad sageli valavad ennast korralikult odööriga üle ja mina tegelen terve esimese vaatuse aevastuste allasurumisega.
Olengi jäänud oma 50 euroste kergemate lõhnavete juurde, mis loodetavasti hajuvad paremini ära.

+4
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul on Diori Balade Sauvage, sain koostööpartnerilt kingituseks, see peaks olema umbes 500 eurot. Ise ei ostaks, aga sattus hea lõhnaga ja kauakestev.

Päris niipalju ei ole, aga ei ole ka mingi väga odav asi.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Lemmiklõhn on Narciso Rodriguezi “For Her”, 100ml maksis üle 100€, teised olen ostnud 50ml pudelis – YSLi “Mon Paris” nt. Minu jaoks on parfüüm igapäevaluksus, nii et ostan pigem kallimapoolseid, mitte nt Avonist vms.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mulle pole kunagi meeldinud need lõhnad, mida kõik kasutavad. Vaatasin just, mis maksab mu lemmik Tiffanys- 104€ (mees kinkis seepärast ei teadnud hinda), veel on lemmik La petite robe noire (67€), Voyage d’Hermes (u.100€), Chloe Love (u.90€ vaatasin, et seda kindlat, mis mul, polegi müügil Eestis enam), Penhaligon’s Opus1870 (u.80€) . Üldiselt ei kasuta IGA päev aga mitte ka ainult pidude puhul, mulle piisab kui kolleegid on hommikuti hullunud 🙂

+1
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Lemmiklõhn on Narciso Rodriguezi “For Her”, 100ml maksis üle 100€, teised olen ostnud 50ml pudelis – YSLi “Mon Paris” nt. Minu jaoks on parfüüm igapäevaluksus, nii et ostan pigem kallimapoolseid, mitte nt Avonist vms.

Narciso lõhnad on sõltuvusttekitavad, neid on mul kôige rohkem hetkel.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul on üks Kenzo parfüüm ja Bleu de Chanel Homme, mõlemad vist midagi üle 50€.
Neid kannan küll harva, kahjuks pole piisavalt sündmusi kus neid kanda. Iga päev endale neid peale ei pane, kontorisse minnes või sõpradele korterisse külla, ei taha neid lõhnaga ära lämmatada.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Neid kannan küll harva, kahjuks pole piisavalt sündmusi kus neid kanda. Iga päev endale neid peale ei pane, kontorisse minnes või sõpradele korterisse külla, ei taha neid lõhnaga ära lämmatada.

Ma pigem arvan et kontoris ja sõpradel pole midagi meeldiva parfüümi vastu.

+3
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Selles probleem ongi, et “meeldiv” on ju suhteline mõiste. Mul oli kunagi üks meeskolleeg, kes harrastas enda ülelõhnastamist. Kahjuks nagu ma kaoma esimeses postituses kirjutasin, ükski parfüüm ei varja haisu. Nii et tema kabinetist möödudes (mida paratamatult pidin tegema oma kabinetti jõudmiseks) pidin mööduma lämmatavast haisu-parfüümi segust… (kabinetiuks oli lahti alati)

+2
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Parfüüme on mitmeid, eelistan osta 30 ml pudelikesi, kuna meeldib vaheldus. Kalleimad ehk jäävad sinna 70 euro kanti.
Väga paljud lõhnad mulle üldse ei meeldi, nii et ostan lõhna, mitte hinda. Kunagi aastaid tagasi vaese tudengina ostsin suvalisest toidupoest odavlõhna, mida uuesti soetada pole õnnestunud. Pudelgi ammu ära visatud, kahjuks. Nüüd käin ikka poes ja nuusutan, aga sarnast pole leidnud.
Minu signatuurid, neid on kaks, on ikka siinsete prouade jaoks pigem odavad: Aqua di Gio ja Kenzo Leau par Kenzo. Nendest kahest tuletatud uuemad parfüümid ei meeldi kohe mitte üks raas.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Selles probleem ongi, et “meeldiv” on ju suhteline mõiste. Mul oli kunagi üks meeskolleeg, kes harrastas enda ülelõhnastamist. Kahjuks nagu ma kaoma esimeses postituses kirjutasin, ükski parfüüm ei varja haisu. Nii et tema kabinetist möödudes (mida paratamatult pidin tegema oma kabinetti jõudmiseks) pidin mööduma lämmatavast haisu-parfüümi segust… (kabinetiuks oli lahti alati)

See oli pigem ekstreemne juhus ja no selliseid ikka juhtub.
Mis hais see siis oli, huvi pärast küsin? Higi?
Isiklikult eelistan pigem ülelõhnastamist kui üldse mitte lõhnastamist. Seda teed ju ikka enda, mitte teiste jaoks.

+1
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kasutan ainult ühte lõhna korraga ja praegu on selleks Mugleri Alien EdT. Järgmiseks lõhnaks ostan ilmselt Diori Poison Girli. Üks põhjus, miks mulle meeldib ühe pudeli kaupa lõhnu kanda, on see, et kui ma kunagi hiljem seda sama lõhna tunnen, siis mulle tuleb kohe silme ette mõni täiesti suvaline mälupilt sellest perioodist, kui mul just selle lõhna periood oli. Ei tea, kas teistel ka nii on, aga mul on lõhnade ja mälestuste vahel selline tugev seos 🙂 Praegu otsin just sellel põhjusel Givenchy Live Irresistible EdT, aga vot mitte kusagilt ei leia…

Kas EDP ei sobi: https://kaup24.ee/et/kosmeetika-parfuumid/parfuumid-ja-lohnad/naiste-lohnad/parfuumvesi-givenchy-live-irresistible-edp-naistele-30?id=1665091

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ta ju just kirjutas, et ei soovi edp. Nt Bossil ka see probleem,et edp ja edt on sageli eri lõhnad.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

mul on 235.-
https://cremedelacreme.shop/ee/kataloog/delina-exclusif/?item=1253

Mis point on mingeid tundmatuid asju endale peale kallata?

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Soovin EdT, mitte EdP, sest need on erinevad lõhnad.

Mis krdi erinevad lõhnad, ära peksa segast.

0
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 81 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kui kallist lõhna/parfüümi kasutate?