Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kui kallist lõhna/parfüümi kasutate?

Näitan 21 postitust - vahemik 61 kuni 81 (kokku 81 )

Teema: Kui kallist lõhna/parfüümi kasutate?

Postitas:
Kägu

Mul on üks Kenzo parfüüm ja Bleu de Chanel Homme, mõlemad vist midagi üle 50€.

Loodan, et oled mees, mitte lesbar lühikese pea ja meeste lõhnaga.

0
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Soovin EdT, mitte EdP, sest need on erinevad lõhnad.

Mis krdi erinevad lõhnad, ära peksa segast.

EdT ja EdP lõhnavad enamasti alati erinevalt. Kui sinul ei ole võimalust olnud seda kogeda või su nina lihtsalt ei tunne peenemaid nüansse, siis ära lihtsalt kommenteeri parfüümiteemas.

+1
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

mul on 235.-

https://cremedelacreme.shop/ee/kataloog/delina-exclusif/?item=1253

Mis point on mingeid tundmatuid asju endale peale kallata?

Mis oleks sinule tuntud? Avon?

+1
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul on üks Kenzo parfüüm ja Bleu de Chanel Homme, mõlemad vist midagi üle 50€.

Loodan, et oled mees, mitte lesbar lühikese pea ja meeste lõhnaga.

Parfüümimaailmas on muide trend unisex lõhnade suunas (kui sa tead, mis need on).

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Üks põhjus, miks mulle meeldib ühe pudeli kaupa lõhnu kanda, on see, et kui ma kunagi hiljem seda sama lõhna tunnen, siis mulle tuleb kohe silme ette mõni täiesti suvaline mälupilt sellest perioodist, kui mul just selle lõhna periood oli. Ei tea, kas teistel ka nii on, aga mul on lõhnade ja mälestuste vahel selline tugev seos 🙂

Ma olen seda kogenud. Mul oli teismelisena üks lõhn, mis mulle väga meeldis. Kui see otsa sai ja juurde ei ostetud, siis unustasin selle nime ja pudeli välimuse isegi ära. Eelmisel aastal tundsin tänaval seda lõhna ühel naisel ja ma olin justkui minevikus tagasi, meenusid asjad, millele üldse mõelnudki polnud ja parfüümi nimi ja välimus olid koheselt silme ees. See oli Oriflame Aloha Aqua. Enam ma seda lõhna ise ei kannaks. Praegu on mul kolm lõhna – kõige rohkem kasutan Lancome “Idole”, harvem Gucci by Gucci ja Hugo Boss Deep Red.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas Lovertes, Mylookis ei ole originaalid müügil?

Muidugi on, aga mõnele inimesele meeldib lihtsalt sama toote eest rohkem maksta. Saab ennast rikkama ja tähtsamana tunda.

Pff, mis jutt. Kuidas peaks keegi ennast tähtsamana tundma, kui maksab rohkem? Kelle ees tähtsamana või rikkamana? Kes üldse tahab paista kellegile rikkana?

Mina olen üks nendest kes ostab oma lõhnad kõik kaubamajast. Miks? Sest mulle meeldib sealne teenindus, nad pakuvad lõhnasi, mille peale nagu ise ei tulekski.

Mul oli kunagi klassiõde, kes alati, kui kellelgi midagi huvitavat seljas nägi, teatas, et tal on kodus samasugune, aga tema ostis enda oma Stockmannist 😄

Neid inimesi on palju, kes justnimelt tunnevad ennast paremini, kui saavad rohkem maksta. Ega nad seda muidugi ise endale teadvusta.

Mul on tsipa raha, aga mitte eriti palju aega. Kõik mu esmavajalik asub kaubsis, seega vajadusel võtan lõhna kosmeetikaosakonnast läbi kõndides kaasa. Ma tõesti ei viitsi kuskil netipoodides passida ja siis kuhugi ettemääratud ajal pakiautomaati kobistada. Milleks? Et võita mõni euro?

+1
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

EdT ja EdP lõhnavad enamasti alati erinevalt. Kui sinul ei ole võimalust olnud seda kogeda või su nina lihtsalt ei tunne peenemaid nüansse, siis ära lihtsalt kommenteeri parfüümiteemas.

Ära seleta, olen aastakümneid parfüümidega tegelenud. Vahe on kontsentratsioonis, mitte lõhn ei ole erinev. Ma mingeid edt ei kasutagi, pigem essence.

+4
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Parfüümimaailmas on muide trend unisex lõhnade suunas (kui sa tead, mis need on).

Bleu pole mingi unisex lõhn. Mu mees ja laps kasutavad seda aastaid signatuurlõhnana, väga mehelik lõhn. Mitte unisex, nagu näiteks Hermes Voyage või sada aastat turul olnud CK One.
Bleud kasutav naine on suht kindlalt poisipeaga lesbar.

0
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ära seleta, olen aastakümneid parfüümidega tegelenud. Vahe on kontsentratsioonis, mitte lõhn ei ole erinev. Ma mingeid edt ei kasutagi, pigem essence.

Ja ikka nii algaja? 😀

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Bleu pole mingi unisex lõhn. Mu mees ja laps kasutavad seda aastaid signatuurlõhnana, väga mehelik lõhn. Mitte unisex, nagu näiteks Hermes Voyage või sada aastat turul olnud CK One.

Bleud kasutav naine on suht kindlalt poisipeaga lesbar.

Kas ma ütlesin, et Bleu’d müüakse unisex lõhnana? Ei öelnud. Aga sa mine googelda, mida unisex tähendab, pane silmad kinni ja proovi mõelda olukorrale, kus naine ostab endale (nime poolest) meeste lõhna. Või siis vastupidi.
Mitukümmend aastat parfüümidega töötanuna võiksid su teadmised unisex lõhnadest olla pisut laiemad kui CK One (mis oli vist üks esimesi, mis selle nime all välja julges tulla).

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Olen viimased 30 aastat kasutanud üht ja sama lõhna, milleks on Chanel nr 19. Mulle kingiti see, kui olin 17, väga meeldis algusest peale ja olengi seda kasutama jäänud. Ostan hetkel siit. Ehk siis 50ml edp pudel maksab 85.50.

ja sealt sain ma aastatid tagasi täieliku vuffli, saatsin lõhna tagasi ja raha kanti arvele. Peale seda sealt ma enam ei tellinud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Olen viimased 30 aastat kasutanud üht ja sama lõhna, milleks on Chanel nr 19. Mulle kingiti see, kui olin 17, väga meeldis algusest peale ja olengi seda kasutama jäänud. Ostan hetkel siit. Ehk siis 50ml edp pudel maksab 85.50.

ja sealt sain ma aastatid tagasi täieliku vuffli, saatsin lõhna tagasi ja raha kanti arvele. Peale seda sealt ma enam ei tellinud.

Kuna ma olen sama lõhna aastaid kasutanud ja sealt alles viimasel ajal ostma hakanud, siis võin kinnitada, et see, mida mina sealt saanud olen, on küll õige.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mu mees ja laps kasutavad seda aastaid signatuurlõhnana, väga mehelik lõhn.

Lihtsalt selgituseks:

Signatuuri mõte on jätta endast maha just sind iseloomustav kerge (lõhna)jälg. Ehk et see on lõhn, mida ainult sina alati kannad. Kui kaks pereliiget kannavad sama lõhna (ja kui neil on veel teisigi lõhnu), siis see üks ühine lõhn ei iseloomusta ju neist kumbagi.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

kasutan ka creme de la creme lõhnapoest ostetuid. Need nii mõnusad, unisex lõhnad. Ja huvitav just, et tõesti erineval nahal ja paberile lastes on täiesti erinevad. kõik sellised värsked mahedad lõhnad. enam tavalisi ei tahagi.
Praegu ostetud
https://cremedelacreme.shop/ee/kataloog/mango-skin/?item=2279
https://us.hermetica.com/products/jade888?variant=33606781304971
ja https://cremedelacreme.shop/ee/kataloog/basilico-fellini/?item=2264

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sel juhul paluksin suurelt eksperdilt selgitust, miks nii minu nimetatud Givenchy ja Mugleri lõhnade puhul on EdP ja EdT versioonides konkreetselt erinevad noodid. See ei ole üksnes minu arvamus, vaid ka kiire internetiotsing tõestab seda.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Givenchy Live Irresistible EdT

Kasutan ainult ühte lõhna korraga ja praegu on selleks Mugleri Alien EdT. Järgmiseks lõhnaks ostan ilmselt Diori Poison Girli. Üks põhjus, miks mulle meeldib ühe pudeli kaupa lõhnu kanda, on see, et kui ma kunagi hiljem seda sama lõhna tunnen, siis mulle tuleb kohe silme ette mõni täiesti suvaline mälupilt sellest perioodist, kui mul just selle lõhna periood oli. Ei tea, kas teistel ka nii on, aga mul on lõhnade ja mälestuste vahel selline tugev seos 🙂 Praegu otsin just sellel põhjusel Givenchy Live Irresistible EdT, aga vot mitte kusagilt ei leia…

Givenchy Live Irresistible EdT on minu riiulis, ostsin selle Rootsi tripil Tallinki laevapoest ca aasta tagasi

Alien on ka väga minu maitse 🙂

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sel juhul paluksin suurelt eksperdilt selgitust, miks nii minu nimetatud Givenchy ja Mugleri lõhnade puhul on EdP ja EdT versioonides konkreetselt erinevad noodid. See ei ole üksnes minu arvamus, vaid ka kiire internetiotsing tõestab seda.

See “ekspert” on mõne maaletooja juures 20 aastat raamatupidaja olnud. Kogu parfüümikogemus.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma pole ei ekspert ega ka keemik, aga puusalt tulistades äkki seetõttu, et alkoholi vs parfüümiõlide sisaldus mõjutab eri komponentide aurustumiskiirust, seega jääb osa noote rohkem domineerima?

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ei ole absoluutselt asjatundja ja ütlen täiesti huupi, et kas ei ole nii, et on olemas lõhnaõli ja lõhnavesi (parfüüm). Lõhnaõli on tugev ja intensiivne. Müüakse väikeses pudelis ning maksab palju.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ajaviite- ja muud jutud

Ma ise pole lõhnaekspert, küll aga juba kogun lõhnu ja olen märganud, seda, et EDP ja EDT võivadki täiesti erinevalt lõhnata. Fragnantica lehelt saab ilusti kirjeldusi lugeda ja inimesed kirjutavad seal ka. Ka tean ma EDT-sid, mille püsivus on oluliselt parem kui mõnel EDP-l. Islikult absoluutselt ei pööra tähelepanu sellele, kas on edp/edt, ja vaatangi Fragnantica lehelt, kuidas teised püsivust hindavad.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

On olemas:

* puhas parfüüm ehk Parfum
* parfüümvesi ehk Eau de Parfum (EDP)
* tualettvesi ehk Eau de Toilette (EDT)
* kölnivesi ehk odekolonn ehk Eau de Cologne (EDC)
* lõhnavesi ehk Eau Fraiche

Nende erinevus seisneb parfüümikontsentratsioonis ning sellest tulenevalt on erinev ka lõhna sügavus ja esile võivad kerkida erinevad noodid.

+3
0
Please wait...

Näitan 21 postitust - vahemik 61 kuni 81 (kokku 81 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kui kallist lõhna/parfüümi kasutate?