Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kui kandideerid mitmesse kohta ja saad pakkumise

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Kui kandideerid mitmesse kohta ja saad pakkumise

Postitas:

Kuidas käituda, kui kandideerid mitmesse kohta ning esimesena teeb pakkumise koht, mis polnud su esimene eelistus?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui on teada, millal sellest teisest kohast info tuleb, siis võtad nii kaua mõtlemisaega. Keegi ei eelda, et sa päevapealt vastaksid tööpakkumisele, küll aga eeldatakse, et annad tähtaja millal otsuse teed.

Kui teised kandideerimised on sellises seisus, et sul ei ole õrna aimugi, millal sealt võiks midagi selguda, võtad pakkumise vastu. Katseaeg on mõlemale poolele sobivuse katsetamiseks ja kui peaks parem pakkumine tulema, siis saad alati katseajal lühikese etteteatamisega sellest esimesest tööst loobuda.

Mitte midagi keerulist ei ole.

+12
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

miks sa neile ei öelnud, et kandideerid veel mõnda kohta? mina alati ütlen. kui nad mind väga tahavad, panevad palka juurde ????

Millised töökohad need sellised on, kus lastakse sedasi mängida ja oodatakse ka veel? Tavaliselt võetakse ette teised kandideerijad ja see kahtleja mitme rauaga tules ja kes aega ka kulutab, jäetakse kõrvale.

+12
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.07 12:21; 07.07 12:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

miks sa neile ei öelnud, et kandideerid veel mõnda kohta? mina alati ütlen. kui nad mind väga tahavad, panevad palka juurde ????

Millised töökohad need sellised on, kus lastakse sedasi mängida ja oodatakse ka veel? Tavaliselt võetakse ette teised kandideerijad ja see kahtleja mitme rauaga tules ja kes aega ka kulutab, jäetakse kõrvale.

Sellised kohad kuhu otsitakse oma ala spetsialiste.
Aga võib ka sinna esimese eelistuse kohta öelda, et on teisi pakkumisi ja vastust oodatakse. Võimalik, et saad vastuse kiiremini kätte. Mina kunagi sain näiteks ja võeti tööle sinna esimese eelistuse kohta. Aga võid ka äraütleva vastuse tänu sellele saada. Selle kohta on mul ka näide, kus muidu igati ok kandidaat pidi teise kohta vastuse andma, aga meil polnud võimalik kohe vastata, siis ta saigi äraütleva vastuse, sest ei tahetud panna inimest ootama ning teist pakkumist tagasi lükkama kui tulemuseks võib olla, et teda tööle ei saagi võtta.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.07 12:36; 07.07 13:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

miks sa neile ei öelnud, et kandideerid veel mõnda kohta? mina alati ütlen. kui nad mind väga tahavad, panevad palka juurde ????

Millised töökohad need sellised on, kus lastakse sedasi mängida ja oodatakse ka veel? Tavaliselt võetakse ette teised kandideerijad ja see kahtleja mitme rauaga tules ja kes aega ka kulutab, jäetakse kõrvale.

Sellised kohad kuhu otsitakse oma ala spetsialiste.

Aga võib ka sinna esimese eelistuse kohta öelda, et on teisi pakkumisi ja vastust oodatakse. Võimalik, et saad vastuse kiiremini kätte. Mina kunagi sain näiteks ja võeti tööle sinna esimese eelistuse kohta. Aga võid ka äraütleva vastuse tänu sellele saada. Selle kohta on mul ka näide, kus muidu igati ok kandidaat pidi teise kohta vastuse andma, aga meil polnud võimalik kohe vastata, siis ta saigi äraütleva vastuse, sest ei tahetud panna inimest ootama ning teist pakkumist tagasi lükkama kui tulemuseks võib olla, et teda tööle ei saagi võtta.

Ja arvad tõesti, et see üks ja ainus inimene kogu Eesti peale otsib uut töökohta ja on ainukesena oma ala spetsialist, et tasub oodata?

+5
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.07 12:21; 07.07 12:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja arvad tõesti, et see üks ja ainus inimene kogu Eesti peale otsib uut töökohta ja on ainukesena oma ala spetsialist, et tasub oodata?

Vabalt võib nii olla. Minul on elus olnud kaks sellist olukorda: üks kord lükati teisel kohal olevale kandidaadile vastuse andmine nädalaks edasi, sest täpselt nii palju palusin mina järelemõtlemiseks (esimese eelistuse otsuse ootamiseks) aega; teisel korral oodati esmalt minu vastust 2 nädalat – sest ma tõesti olin äärmiselt kahe vahel, kas üldse töökohta vahetada – ja siis oodati veel 1 kuu + 3 nädalat, kuna soovisin 3 nädalat puhata enne uues kohas alustamist.
Kui niipalju mänguruumi ei ole, siis soovitan teemaalgatajal pakkumine vastu võtta – ära öelda saab hiljem ka.

+3
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.07 12:56; 09.07 16:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

miks sa neile ei öelnud, et kandideerid veel mõnda kohta? mina alati ütlen. kui nad mind väga tahavad, panevad palka juurde ????

Millised töökohad need sellised on, kus lastakse sedasi mängida ja oodatakse ka veel? Tavaliselt võetakse ette teised kandideerijad ja see kahtleja mitme rauaga tules ja kes aega ka kulutab, jäetakse kõrvale.

Sellised kohad kuhu otsitakse oma ala spetsialiste.

Aga võib ka sinna esimese eelistuse kohta öelda, et on teisi pakkumisi ja vastust oodatakse. Võimalik, et saad vastuse kiiremini kätte. Mina kunagi sain näiteks ja võeti tööle sinna esimese eelistuse kohta. Aga võid ka äraütleva vastuse tänu sellele saada. Selle kohta on mul ka näide, kus muidu igati ok kandidaat pidi teise kohta vastuse andma, aga meil polnud võimalik kohe vastata, siis ta saigi äraütleva vastuse, sest ei tahetud panna inimest ootama ning teist pakkumist tagasi lükkama kui tulemuseks võib olla, et teda tööle ei saagi võtta.

Ja arvad tõesti, et see üks ja ainus inimene kogu Eesti peale otsib uut töökohta ja on ainukesena oma ala spetsialist, et tasub oodata?

Jah, on olemas Eestis selliseid töökohti, kuhu pole nii lihtne kedagi sobivat leida ja ollaksegi nõus ootama vajadusel.
Eestis on ka hetkel täiesti olemas sektorid, kus on tööjõupuudus.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.07 12:36; 07.07 13:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja arvad tõesti, et see üks ja ainus inimene kogu Eesti peale otsib uut töökohta ja on ainukesena oma ala spetsialist, et tasub oodata?

See ootamine ei ole ju kuudepikkune, samuti ei ole lehekülgede pikkune teiste kandidaatide list. On sul palju kogemusi mõne ala spetsialisti kohale kandideerimises või vastavalt töötaja otsimises? Hea kontakt ja sisetunne tekib ikka vähestega. Ja kui see hea kandidaat ütleb, et annab nädala jooksul vastuse, siis tööandja võib vabalt olla valmis ootama.
Spetsialistide kohtadele ei ole tavaliselt ka päevapealt inimest vaja, et kiirustamise mõttes kohe paremuselt järgmise peaks võtma.
p.s. Rohkem enesekindlust!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Millised töökohad need sellised on, kus lastakse sedasi mängida ja oodatakse ka veel? Tavaliselt võetakse ette teised kandideerijad ja see kahtleja mitme rauaga tules ja kes aega ka kulutab, jäetakse kõrvale.

Isegi laotöötajat oodatakse kuu-paar.
Normaalseid inimesi ei ole väga võtta.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja arvad tõesti, et see üks ja ainus inimene kogu Eesti peale otsib uut töökohta ja on ainukesena oma ala spetsialist, et tasub oodata?

Vabalt võib nii olla. Minul on elus olnud kaks sellist olukorda: üks kord lükati teisel kohal olevale kandidaadile vastuse andmine nädalaks edasi, sest täpselt nii palju palusin mina järelemõtlemiseks (esimese eelistuse otsuse ootamiseks) aega; teisel korral oodati esmalt minu vastust 2 nädalat – sest ma tõesti olin äärmiselt kahe vahel, kas üldse töökohta vahetada – ja siis oodati veel 1 kuu + 3 nädalat, kuna soovisin 3 nädalat puhata enne uues kohas alustamist.

Kui niipalju mänguruumi ei ole, siis soovitan teemaalgatajal pakkumine vastu võtta – ära öelda saab hiljem ka.

Selle postituse kokkuvõte, kui keegi pikka eneseimetluslaulu lugeda ei viitsi: vaadake (st lugege) kõik, kui tubli, hinnatud, oodatud ja tore ma olen! Lihtsalt uskumatu, ise ka ei suuda uskuda, et ma nii hea olen.

+8
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, ja teised, need on need, kel pole mingit mänguruumi, need võtku pakkumine vastu. Mina aga soovin puhata ja kõik tööandjad ootavad, kuni ma puhkan.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selle postituse kokkuvõte, kui keegi pikka eneseimetluslaulu lugeda ei viitsi: vaadake (st lugege) kõik, kui tubli, hinnatud, oodatud ja tore ma olen! Lihtsalt uskumatu, ise ka ei suuda uskuda, et ma nii hea olen.

Vaesekene!

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.07 12:56; 09.07 16:12;
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kui kandideerid mitmesse kohta ja saad pakkumise