Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kui kaua 8 kuune emast eemal?

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Kui kaua 8 kuune emast eemal?

Postitas:
Kägu

Tere,kui kaua võiks olla 8 kuune emast eemal,nt emal on mingi reis või paar päeva eemal kuskil? Kuidas see lapse psüühikale mõjub?

Please wait...
Postitas:
Kägu

RE: Kui kaua 8 kuune emast eemal?

Oi jummal küll..

Emana pead ise seda tajuma, kui kaua saab su laps ilma sinuta hakkama, paar päeva ei juhtu ilmselt midagi kui ta on kindlates kätes.

Please wait...
Postitas:
Kägu

kui lapsel on hea hoidja, siis pigem ole valmis enda psüühikaga toimetulekuks. Sellises vanuses laps kohandub väga ruttu ja pole tal häda midagi. Ema võib pettuda, kui laps ära ei tunne. Lapsel endal pole häda midagi

Please wait...
Postitas:
Alfonss

enne last tuleks isu täis reisida.

Please wait...
Postitas:
bitch28

[small]Alfonss kirjutas:[/small]
[tsitaat]enne last tuleks isu täis reisida.[/tsitaat]

aga kui reisimine on inimesele selline asi millest kunagi isu täis ei saa saada? Ma pean vähemalt aastas korra kuskil kaugemal ära käima….

Please wait...
Postitas:
Kägu

Selles vanuses olin max. eemal natuke alla ööpäeva, sinna sisse jäi ka öö.

Please wait...
Postitas:
Kägu

kui laps pole rinnapiimal, saab ta selles vanuses paar päeva kenasti isa või armastavate vanavanematega hakkama.

Please wait...
Postitas:
Kägu

3-4 päeva ja laps võib juba võõrastama hakata. Nii et kui pikem reis, arvesta, et võtab sind kui võõrast inimeste. Ja hoiab nende poole, kes tema eest vahepeal hoolitsenud on. Kehvemal juhul jääbki nende poole hoidma.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sõltub lapsest. Esimene laps ei olnud selles vanuses rinnapiimal ja max aeg oli nädal, kui ära olin. Polnud probleemi, sest hoidjaks oli vanaema, kes lapsega esimestest elukuudest alates tegelenud.
Teine laps on aga rinnapiimal ja ei tuleks kõne allagi, et jätaksin ta hoidjaga kauemaks kui terve päev. laps hakkab meeletult igatsema juba selle aja jooksul ning on rõõmust segane, kui mind näeb. Rääkimata sellest, et rinnapiimaga toitmisele paneks mõnepäevane äraolek paraja põntsu. Seega jah, sõltub ikka lapsest.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu laps läks isaga reisile selles vanuses. Olid ära 2 nädalat. Esimene öö oli hull, edasi läks tavaliselt. Laps oli rõõmus ja rahul. Tundis ära ka kui tagasi tulid. Isa oli eelnevalt ka mõne aja vanemapuhkusel ning tuttav lapse igapäevaeluga.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tuttav hakkas siis juba tööl käima, laps jäi hoidjaga. Tööpäev kestis 8-17, mingit võõristamist küll ei toimunud 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul oli 9-kuune laps minust, isast ja vennast eemal umbes 10 päeva (olime reisil). Kõik läks hästi, vanaemale ma reisi jooksul ei helistanud (et mitte ennast häirida) ja lapsel mingit psüühikahäiret ei täheldanud:)
Laps oli olnud väga tubli, ei nutnud, ei igatsenud silmnähtavalt ega midagi, sest temaga tegeleti koguaeg.
Aga eks oleneb sellest ka, kui \”memmekas\” laps oma natuurilt on. Mina olen püüdnud sünnist saati üsna iseseisvaks oma lapsi kasvatada, kuigi paljud seda õigeks ei pea.

Please wait...
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kui kaua 8 kuune emast eemal?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.