Esileht Beebi ja mitmikud Kui kaua 8 kuune emast eemal?

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Kui kaua 8 kuune emast eemal?

Postitas:

Tere,kui kaua võiks olla 8 kuune emast eemal,nt emal on mingi reis või paar päeva eemal kuskil? Kuidas see lapse psüühikale mõjub?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

palju oleneb kellega ta on ja kus, kas täitsa võõras kohas, oma kodus,. ja kas on kõrval inimene kellega ta on harjunud sünnist saadik,. mina viibisin 10 kuusest 20 päeva eemal,. olin teiselapsega haiglas,. laps oli siis vanaema ja tädi hoolel kellega ta on sünnist saadik kokku puutunud ja harjunud, käis iga päev ka oma kodus aga öösel oli siis vanaema juures , sealsesse reisivoodisse ta ei leppind, ja magaski kõik 20 ööd vankris toas,. aga nii kui mind nägi ossa jummal, jooksis minu suunas ja kallistas,. seega ei unustanud,. muidugi häält ja mind nägi laps ja kuulis kas läbi telefoni või arvuti ,

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]oi, ma ei saanud kirjutamata jätta kohe. Küll see võis sulle raske aeg olla xkestx.

Ma arvan, e tkokkuvõttes ei mõju see lapse psüühikale küll kuidagi. Kindlasti ta igatseb ka, aga ta on nii vääike, et tal puudub ajataju, seega ta ei saa aru, et su reis kestis 24h või 3 päeva. Mina tegin 9-kuuse kõrvalt palju tööd ja tulin koju vaid ööseks(rinnalaps oli, seni sai lihtsalt piima pudelist, edaspidi sai rinda edasi) lapsega oli kõik hästi ja kenasti, minul aga oli suur igatsus, sest laps läks juba kl19 ööunne ja ma ei näinudki teda üldse.[/tsitaat]ei olnud, sest minu laps oli see aeg heades kätes, ja hästi hoolitsetud..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina olen olnud paar päeva eemal, aga laps oli mu emaga, kellega igapäevaselt väga harjunud. ise olin ka rahulik, sest teadsin, et lapsega on kõik korras.
üldiselt kui sul on keegi, keda sa ise väga hästi usaldad ja laps samuti väga hästi tunneb ja usaldab, siis paar päeva pole midagi hullu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Beebi ja mitmikud Kui kaua 8 kuune emast eemal?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.