Esileht Hobinurk Kui kaua hoiab hotell broneerimisel tehtud deposiiti?

Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Teema: Kui kaua hoiab hotell broneerimisel tehtud deposiiti?

Postitas:

Broneerisin ühes Londoni hotellis booking. com kaudu toa, valisin makseviisiks kohapeal maksmise ilma ettemaksuta. Hotell broneeris mu kontol 70 eurot. Kaua seda kinni hoitakse?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 08.03 10:50; 08.03 12:19; 08.03 16:58; 09.03 12:45; 09.03 20:34; 09.03 21:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli Pariisis sama teema, oli ettemaksuta hotell, aga ometigi võeti broneeringusumma (ühe ööpäeva maksumus) krediitkaardilt maha ja kohapeal tasaarveldati selle summa võrra arve väiksemaks. Sellega nad väidetavalt kindlustavad selle, et kaart töötab, on õige isikuga tegu ja ei lasta üle.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.03 12:09; 08.03 19:01; 11.03 09:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma broneerisin hotelli 3 ööks ja mul on maha võetud kahe ööpäeva jagu ja see ei meeldi mulle üldse. Kui on selgelt kirjas, et mingit ettemaksu ei võeta, siis nii peaks ka olema, st võivad võtta, et kontrollida, kas kaart töötab, aga siis peaksid ikkagi ju vabastama. Kirjutan booking. comi.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 08.03 10:50; 08.03 12:19; 08.03 16:58; 09.03 12:45; 09.03 20:34; 09.03 21:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kindel, et oli seal öeldud ettemaksu ei võetud? Või oli öeldud tasuta tühistamine xxx kuupäevani?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kindel, et oli seal öeldud ettemaksu ei võetud? Või oli öeldud tasuta tühistamine xxx kuupäevani?

Päris kindlalt oli. Ma spetsiaalselt vaatasin, et oleks. Confirmationi peal on see ka kirjas: no prepayment.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 08.03 10:50; 08.03 12:19; 08.03 16:58; 09.03 12:45; 09.03 20:34; 09.03 21:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vahel hotellid broneerivad mingi summa, et veenduda, et su krediitkaart toimib. See bronn lastakse suht kähku lahti jälle, paari päevaga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vahel hotellid broneerivad mingi summa, et veenduda, et su krediitkaart toimib. See bronn lastakse suht kähku lahti jälle, paari päevaga.

Kusjuures ei ole 100% alati nii. Ma tookord teadsin ise ka, et ettemaksu ei võeta (veendusin selles) kuid 30-päeva enne läks raha maha. Tookord suhtlesin nii hotelli kui bookinguga ja booking väitis, et tegu on kaardi kontrollimise tasu, et jah selle tegi hotell ja see tagastakse; hotellilt tuli aga vastus, et see ettemaksuks broneeritud summa võetakse hotellis tasudes arvelt maha ja nii ka läks. Kohapeal küsiti selle võrra väiksem summa.

Booking vastas tookord nii:
XXX hotell kinnitas just, et võttis sinu broneerimiseks kasutatud kaardilt deposiidi. See on tavapärane tegevus, veendumaks, et kaart on kehtiv ja pole kaotatud ega varastatud. See deposiit võib sinu pangakonto väljavõttel esineda ootel oleva maksena, kuid see on ajutine ning sulle tagastatakse kogu summa.

Kuid ometi seda raha kordagi tagasi ei tulnud ja seda ei plaanitudki hotelli poolt vabastadagi, vaid jah nagu ütlesin, paluti selle võrra pärast vähem maksta. Küsisin hotellist ka üle, nemad kinnitasid, et see broneering läheb ettemaksuks ja selle võrra maksate kohapeal vähem. Oleks ilmselt vaielda ka saanud, aga ei olnud otsest vajadust – jätsin vaid selle kinnituse alles, et veenduda, et hotellis rohkem ei küsitaks.
Tookord uurisin seda just sel põhjusel, et broneerisin ja kinnitasin asjad mina, aga hotellis kohapeal pidi teine inimene tegelikult tasuma.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.03 12:09; 08.03 19:01; 11.03 09:04;
To report this post you need to login first.

see on üsna levinud. Tavaliselt kaasneb teade, et oleme võtnud teie kaardilt x summa, tasaarveldame selle kui olete ööbinud, või tagastame selle, kui tühistate.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

see on üsna levinud. Tavaliselt kaasneb teade, et oleme võtnud teie kaardilt x summa, tasaarveldame selle kui olete ööbinud, või tagastame selle, kui tühistate.

Mulle pole mingit teadet tulnud kahjuks. Ja ma ei saa ka selle sammu loogikast aru. Kui on ära kontrollitud, et kaart töötab ja on märgitud, et prepaymenti ei võeta, siis miks seda summat ei tagastata kohe. Mis mõte sellel “no prepayment” valikul siis üldse on. Selline raha kinnihoidmine tekitab ainult soovi sellest hotellist loobuda. Nagunii on praegu kõik ööbimiskohad vabu kohti täis.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 08.03 10:50; 08.03 12:19; 08.03 16:58; 09.03 12:45; 09.03 20:34; 09.03 21:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega sa sellest rahast ju ilma ei jää. Maksma pead ju lõpuks igal juhul.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega sa sellest rahast ju ilma ei jää. Maksma pead ju lõpuks igal juhul.

jah, ei jää, aga pikemaajalise peatumise ja varase broneerimise korral võib juhtuda, et sul on päris hea summa kinni. meil oli korra kogemus, et hongkongi hotell võttis enne kaardilt kogusumma maha, kuid pärast mitte ei arvestanud seda maha, vaid võttis uuesti kogusumma kaardilt ja vabastas deposiidi alles rohkem kui nädala pärast. hea, et oli reisi viimane peatumine. hiina hotell ütles üldse, et vabastamisega võib minna kaks nadalat. õnneks oli too summa väiksem. kui sellised asjad ühe kuu sisse jäävad, võib limiit liiga väikseks jääda.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.03 20:09; 11.03 10:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega sa sellest rahast ju ilma ei jää. Maksma pead ju lõpuks igal juhul.

Asi on põhimõttes. Ilma ettemaksuta variandi puhul on toa hind kallim kui ettemaksuga variandi puhul. Ma valisin spetsiaalselt selle variandi, kus oli kiri juures, et midagi kohe maksma ei pea – tasu kohapeal.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 08.03 10:50; 08.03 12:19; 08.03 16:58; 09.03 12:45; 09.03 20:34; 09.03 21:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sain hotellilt vastuse, et see on pre-authorization tasu, mille pank automaatselt bukib. Ja et hotell ei saa midagi teha, sest see on teie pank, mis hoiab 2 nädalat seda raha kinni. No ma ei tea, mul tekkis soov see booking tühistada.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 08.03 10:50; 08.03 12:19; 08.03 16:58; 09.03 12:45; 09.03 20:34; 09.03 21:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil juhtus sama asi Londoni hotelliga, et majutuse summa pandi deposiiti ja ma ei saanudki seda kaarti seejärel põhimõtteliselt kuu aega kasutada, sest vaba jääki justnagu ei olnud. Reis ise toimus järgmisel kuul. Hotellis maksin justkui uuesti aga eelmise kuu limiiti ju enam uuesti kasutada ei saanud, loogish. Tegemist oli krediitkaardiga, seega oli see pigem panga raha mis kinni oli, aga see süsteem pani mind tõsiselt kulmu kergitama. Oleks võinud ju kohe broneerimisel võtta selle makse ära ja mul oleks järgmisel kuul olnud vahendid vabad.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sain hotellilt vastuse, et see on pre-authorization tasu, mille pank automaatselt bukib. Ja et hotell ei saa midagi teha, sest see on teie pank, mis hoiab 2 nädalat seda raha kinni. No ma ei tea, mul tekkis soov see booking tühistada.

Krediitkaardil võib pank summat kinni hoida ca kuu enne kui vabastab – selle vastu ei saa tõesti hotell miskit teha. Kuid helista oma panka ja nad vabastavad selle summa käsitsi.

Tegelikult on nõme süsteem, kuna kasutan ka krediitkaarti, aga ei taha suurt limiiti, krediidi limiiti tõestsin 1000 1500 peale. Kuid kui mul on isegi reisiks vabu vahendeid ca arvestatud 2000, siis kui autorent broneerib ca 500-1000, hotell broneerib teise 500-1000, siis maksad omast rahast ju autorendi+hotelli lisaks, mitte broneeringust. Siis pank ütleb, et summa vabastatakse üks kord kuus, et võib ca kuu aega kinni hoida broneeringut. Siis kui peaks mingi ootamatu kulu tulema siis on sekeldusi rohkem kui … eest.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.03 12:09; 08.03 19:01; 11.03 09:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

see on üsna levinud. Tavaliselt kaasneb teade, et oleme võtnud teie kaardilt x summa, tasaarveldame selle kui olete ööbinud, või tagastame selle, kui tühistate.

Kuidas see saab levinud olla, kui hotell bookingus väidab, et ettemaksu pole?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuid kui mul on isegi reisiks vabu vahendeid ca arvestatud 2000, siis kui autorent broneerib ca 500-1000, hotell broneerib teise 500-1000, siis maksad omast rahast ju autorendi+hotelli lisaks, mitte broneeringust.

ja eriti vahva on sel juhul, kui broneerimisel on öeldud, et kohapeal tuleb arve tasuda sama kaardiga, mida kasutati broneerimisel.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.03 20:09; 11.03 10:35;
To report this post you need to login first.
Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )


Esileht Hobinurk Kui kaua hoiab hotell broneerimisel tehtud deposiiti?