Esileht Sünnitus Kui kaua kestab punane veritsus pärast sünnitust?

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Kui kaua kestab punane veritsus pärast sünnitust?

Postitas:

Sünnitusest möödas 12 päeva ja ikka tuleb punast veritsust. Koguseliselt mitte palju aga on hästi erepunane. Kas see on normaalne? Lugesin kusagilt, et punane peaks olema ainult mõned päevad aga mul on siiamaani. Kas see võib tähendada, et ma olen üle pingutanud? Ma ei ole jah väga rahulikult võtnud kuna enesetunne on olnud hea.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

sul on sünnitusest ju alla 2 nädala möödas! Mina kandsin hügieenisidemeid ikka kuu aega ja sealt edasi veidi suuremaid, Tena Lady pesukaitsmeid mitu nädalat, enne kui lohhiad täielikult lõppesid. Mingi hetk sain vist niimoodi juba läbi, et öösel olin ilma, aga päeval pidi ikka pesukaitse all olema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sünnitusjärgne voolus emakast e. lohhiad kestab 4-6 nädalat. See sisaldab verd ja
emaka limaskesta jäänuseid. Esimesel 3-4 sünnitusjärgsel päeval on voolus rohke ja
verine. Rinnaga toitmisel suureneb oksütotsiini eritumine, mis
parandab emaka kontraktsiooni. Peale 5. päeva muutub voolus pruunikaks. Alates 12.-14.päevast on voolus heledam, valkjas-kollakas ning
selline voolus püsib 4-6 nädalat peale sünnitust. Kui lohhiad püsivad verised kauem,
võib see osutada kõrvalekalletele, näiteks platsenta koe tükikese peetusele
emakaõõnes või põletikulisele protsessile emakas. Põetikku tuleks kahtlustada ka siis,
kui voolus muutub halvalõhnaliseks. Siis pöörduda arsti poole.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Sünnitus Kui kaua kestab punane veritsus pärast sünnitust?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.