Esileht Beebi ja mitmikud Kui kaua kestab üks Rhinomeri pump?

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Kui kaua kestab üks Rhinomeri pump?

Postitas:

Kui lapsel kord kuus nädal aega ikka on tatine. Kaua see voolik puhas püsib? Me alles otsime endale.
Samas on ahvatlev ka nö. elektriline nohupump, aga see kõvasti kallim.
Mõte siis selline, et kas elektriline pump on siis tasuvam paari aasta peale kui Rhinomeri pumpa vahetada?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rhinomer ka praktiliselt igavene:)
Kõiki osi k.a voolikut saan pesta.
¨vammid lähevad pestes küll millalgi \”ära\” st ei lase enam hästi õhku läbi, aga selle asemel saab kasutada nt vatti, salvrätitükikest vms:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul Rhinomer kasutuses viiendat aastat, täiesti terve on. Esimesed 2a kasutasin neid kaasas olnud otsikuid, siis muutusid need svammid kõvemaks. Ostsin lisaotsikuid, neid jaub vist 10.aastaks:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie Rhinomer on olnud töökorras 3 ja pool aastat ja kulumisjälgi ei näita.
¦vammid kadusid mingil hetkel teadmata suunas, aga asendasin need salvrätitükiga.
Keegi siin kunagi tegi kurja teema, et Rhinomer läheb nii kalliks, sest kogu aeg peab uued kallid otsikud ostma. Ta ei tulnud selle peale, et kogu Rhinomer on otsast lõpuni vabalt puhastatav ja viskas iga otsiku peale ühekordset kasutamist ära. 🙂 Äkki teemaalgataja mõtles just seda kalliduse suhtes?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!
R. pump olnud kodus juba 2 aastat, neist esimene aasta oli väga aktiivses kasutuses.
Seisukord on endiselt väga hea, kuna peres nüüd teine beebi juures, siis ostsin lihtsalt uued otsikud.
Tegu väga hea asjaga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänud vastajatele. Mulle lihtsalt pakuti ka seda elektrilist nohupumpa, aga see maksab ligi 29 ¤ ja tuli tellida. Rhinomer oli kohe olemas. Seepärast siis algatasingi selle teema, et kui vastupidav üks Rhinomeri pump on:))

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul 2 Rhinomeri ja need on algusest peale olnud.
Aga need svammid võtsin ammu ära, sest kui minu lapsel nohu on, siis kuskil taga kinni. Loputan ja leotan, aga raske välja saada. Suhu pole kordagi tatt veel sattunud:))

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie poja saab aastaseks ja meil on ikka vaja läinud teda, kasutusel siiani see esimene otsik ja karbis on vist veel kaks? Svami võtsin ise ära, sest tatti pole iial nii palju olnud, et ta otsikuski poolepeale jõuaks, voolikusse kohe kindlasti mitte ja ma ei viitsinud svammi urgitseda alati peale asutamist, et siis otsik ära pesta:) Niiet minupoolne arvamus on, et suht igavene, kui lapsele mängida ei anna ja mittekasutamisel kenasti karbis hoida:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Beebi ja mitmikud Kui kaua kestab üks Rhinomeri pump?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.