Esileht Ilu ja tervis kui kaua kõhuviiruse järel kõhus kehv tunne?

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: kui kaua kõhuviiruse järel kõhus kehv tunne?

Esmaspäeval lõi kõhu täiesti lahti, nagu vesi oli. Süda läks ka pahaks ja oksendasin kaks korda. Õhtupoole valutas kergelt ka pea ja öösel oli võib-olla ka palavik, sest mingi hetk oli hästi külm. Ühesõnaga esmaspäeva hommikust teisipäeva hommikuni olin ainult voodis ja magasin. Järgmisel päeval oli oluliselt parem olla. Kõht ei olnud juba kolmapäeval enam lahti. Olen ettevaatlikult söönud need päevad nüüd jogurtit, keefiri, saia, veega keedetud putru, joonud kummeliteed. Täna on juba reede, aga enesetunne pole ikka veel hea. Kõhus mulksub ja koriseb ning kerge iiveldus on ka kogu aeg. On see normaalne, et nii kaua aega võtab?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.03 13:59; 16.03 19:38; 20.03 17:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleneb, mis viirus sul oli. Võib küll nii kaua aega ka minna. Mul oli viimati mingi kõhuviirus, suht samade kirjeldustega (oksendasin, kõht lahti, vappekülm jne) ja peale seda läks ikka päris hulk aega (oli vist isegi nädalaid), kuni endine tervis tagasi tuli. Soovin sul manustada mingeid selliseid preparaate, mis taastavad soole normaalse mikrofloora. Astu mõnest apteegist läbi ja kindlasti oskab apteeker sulle midagi soovitada. Ise võtsin toona Lacto 7 ja lisaks Gefiluse keefiri ja neid jogrteid, kus sees soolestikule kasulikud ja paremini uuritud bakterid on Lactobacillus GG ja siis Hellusel on ka mingi. Ühesõnaga: 1) astu apteegist läbi ja las apteeker soovitab sulle kas seda Lacto 7 vms ja 2) osta poest neid \”heade bakteritega\” keefire, jogurteid, vbla on kohupiimakreeme ka selliseid. Seedimist soodustavad teed, need Kubja Ürditalu (?) omad, on ka väga hääd. Küll tervis peagi saabub, head paranemist! :)) Anna teada, kuidas läheb ka!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Jah, olengi piimhappebaktereid võtnud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.03 13:59; 16.03 19:38; 20.03 17:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et võib küll nii kaua minna. Mul oli sinust nädal varem esmaspäeval see viirus. Kõht lahti ja oksendasin iga 15 min tagant. Ma kutsusin kiirabi, kuna ma ei suutnud voodis pikaligi olla. Lisaks väike laps, kes vajas tegelemist. Õnneks siiski mees tuli koju.
Kiirabi tilgutas mulle kõike verre. Veresuhkur oli ülimadal ja iiveldusevastast rohtu ja füs. lahust.
Tänu sellele ehk sain kiiremini olemise paremaks. Neljapäeval:)) Nii, et ilma kiirabita ehk oleks pikemalt halb olla ja taastumine võtaks kauem aega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Ja

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.03 13:59; 16.03 19:38; 20.03 17:07;
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Ilu ja tervis kui kaua kõhuviiruse järel kõhus kehv tunne?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.