Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kui kaua läheb tollis vabastatud kauba kättesaamisega?

Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Teema: Kui kaua läheb tollis vabastatud kauba kättesaamisega?

Postitas:
Kägu

Kas kellelgi on juulikuus kaup tolli läinud, kui kaua läks aega paki kättesaamisega?

Sain 5. juulil teate,  et pakk Eestis ja vaja deklareerida.  Täitsin samal päeval deklaratsiooni, tasusin ja sain mõni tund hiljem teate,  et kaup on vabastatud.  Samas pakki pole siiamaani veel kätte saanud. Ja ei ole mingi probleemne kaup, kõiges koolikott.

Kas peaksin uurima hakkama või ongi praegu pakke palju, inimesed puhkusel jms põhjused?

+1
-1
Please wait...

Postitas:
merksik

Mul oli eelmine nädal pakk tollis. Samal päeval tollisin ära, vabastati. Kohal oli päev hiljem juba.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Üle 2-3 päeva ei peaks jah aega kuluma.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mees tellib oma hobiautole pidevalt Ameerikast varuosasid, nii kui tollideklaratsiooni ära teeb on kuller järgmisel päeval kohal, et ma ise olen kodustöötaja, pean neid pakke vastu võtma. Üle ühe päeva ei ole DHL-i puhul kordagi läinud, kui Eesti Postiga saadetakse, siis läheb paar päeva kauem

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Läks kaks päeva.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas kellelgi on juulikuus kaup tolli läinud, kui kaua läks aega paki kättesaamisega?

Sain 5. juulil teate, et pakk Eestis ja vaja deklareerida. Täitsin samal päeval deklaratsiooni, tasusin ja sain mõni tund hiljem teate, et kaup on vabastatud. Samas pakki pole siiamaani veel kätte saanud. Ja ei ole mingi probleemne kaup, kõiges koolikott.

Kas peaksin uurima hakkama või ongi praegu pakke palju, inimesed puhkusel jms põhjused?

Kas sa postiasutust teavitasid paki vabastamisest?

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul läks kolm nädalat peale vabastamist.  Suht tige olin.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sain 5. juulil teate, et pakk Eestis ja vaja deklareerida. Täitsin samal päeval deklaratsiooni, tasusin ja sain mõni tund hiljem teate, et kaup on vabastatud. Samas pakki pole siiamaani veel kätte saanud. Ja ei ole mingi probleemne kaup, kõiges koolikott.

Olen sadu pakke deklareerinud ja mitte kunagi pole ise pidanud postiasutust teavitama.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Täpselt nii kaua nagu vaja.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul läks vabastamisest kättetoimetamiseni kaks päeva. Kullerfirma (DHL) tahtis, et neile ise vabastamise kohta käiva MTA kinnituse saadaksin.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina olen Omnivaga ka üsna kiiresti kätte saanud. Mitu nädalat tundub tänapäeval küll ikka ulmekaua.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas sel pakil siis trackingut pole?
Mul 99% samal päeval kui vabastatud juba pakk liikuma hakanud ja 1-2 tp hiljem kätte saanud. Pole kunagi kauem läinud. Deklareerides saab ise valida, et kas a) ise teada anda vabastamisest b) nemad teavitavad

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Olen sadu pakke deklareerinud ja mitte kunagi pole ise pidanud postiasutust teavitama.

Kui sa hoolega vaatad, siis deklareerimise keskkonnas on sul võimalik valida, kas teavitad postiasutust ise või lased emta-l seda teha. Mina teavitan alati ise ja ka pakk on järgmisel päeval kohal. Kui teil on aega nädalaid oodata, siis ei ole muidugi oluline teavitamisega vaeva näha.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

huvitav, kas omniva on jõudnud lõpuks mingis oma pakihoidla taganurgas oleva pisipakkide sorteerimiseni?
meil on viimastel päevadel postkasti jõudnud järjest 2 pisipakki (ilma deklaratsiooni nõudmata), mõlemad ostud on tehtud Alis 2021a jaanuaris ja postitemplite järgi on need jõudnud hiinast välja juba kuid tagasi.
Esimene pakk oli teel täpselt 6 kuud ja teine 6 kuud ja 3 päeva. Üks jaanuaris tehtud ost on veel saabumata.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul on küsimus selle deklareerimise kohta. Lolli peaga tellisin ali expressist üsna mitmeid pakke. Nüüd siis hakkasid saabuma. Jube raske vahet teha, et mis just täpselt nüüd tulnud on. Arvasin, et püksid ja tasusin ka selle järgi, sest need olid märgitud eu customsis juba. Saabus aga hoopis t.särk ( mille tarne oli märgitud novembrisse) , mis oli palju odavam ja seega maksin rohkem. Tundub, et keegi ei kontrolli neid summasid ja teada ei anta, mis hinnaga pakk tuli. Mõtlen, et nüüd kui siis päriselt püksid saabuvad, maksan t.särgi summa sinna. Jube ebamugavaks on kõik tehtud. Lisaks peab eraldi maksma riigisisese posti hinna. See oli täitsa üllatus.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul on küsimus selle deklareerimise kohta. Lolli peaga tellisin ali expressist üsna mitmeid pakke. Nüüd siis hakkasid saabuma. Jube raske vahet teha, et mis just täpselt nüüd tulnud on. Arvasin, et püksid ja tasusin ka selle järgi, sest need olid märgitud eu customsis juba. Saabus aga hoopis t.särk ( mille tarne oli märgitud novembrisse) , mis oli palju odavam ja seega maksin rohkem. Tundub, et keegi ei kontrolli neid summasid ja teada ei anta, mis hinnaga pakk tuli. Mõtlen, et nüüd kui siis päriselt püksid saabuvad, maksan t.särgi summa sinna. Jube ebamugavaks on kõik tehtud. Lisaks peab eraldi maksma riigisisese posti hinna. See oli täitsa üllatus.

Kui suur see riigisisene posti hind veel tuleb?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui suur see riigisisene posti hind veel tuleb?

Olen Soomes tegelikult. Siin on + 2.90 igale pakile lisaks. Varem oli ikka nii, et seal märgitud transpordi kulu oligi kogu transpordi kulu. Nüüd igale pakile veel lisaks 2 90 + veel see tolli raha ( kuigi ka alis on ilmunud eraldi tolli rida toodetele). Ei saagi aru, nüüd tuleb nii tolli kui ka posti topelt maksta.

0
0
Please wait...

Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kui kaua läheb tollis vabastatud kauba kättesaamisega?