Esileht Ilu ja tervis Kui kaua ma ajaliselt ja kordades pean tegema harjutusi…

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Kui kaua ma ajaliselt ja kordades pean tegema harjutusi…

Postitas:

näiteks, kui võimlen kodus.Kui teen kõhulihaste harjutusi, kui kaua pean tegema neid, et kasu ka neist oleks ( mitu korda ) Olen spordis täielik võhik ja ei oska midagi teha:-( Spordisaali minna ei saa, sest rahaline olukord ei võimalda. Tänud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.01 12:22; 23.01 19:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tee alguses igat harjutust 20 korda. Siis hakka kordi suurendama. Kui enam ei jaksa, siis pinguta kolm korda veel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jõuharjutusi tehakse seeriatena ja tavaliselt kolm seeriat. Nt 3 x 12 kätekõverdust, 3 x 12 kõhulihaseid, jne.
Seeriate vahel puhkad hetkeks, lõdvestad, venitad veidi.
Ei ole mõtet teha üht ja sama liigutust 100 x. Keha harjub ja kasu pole. Pigem ikka erinevaid. Lisad mingi nüansi, ja jälle 3 x 12 jne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alustasin eelmisel aastal kõhulihaste tegemist 10x-st ja suurendasin iga päev 1 võrra. Mingi aeg, kui olin jõudnud juba kuskil 30-ni, hakkasin tegema iga päev 50 tk ja tegin tõesti iga päev 50 kõhulihast. Ikka seda tavalist, et jalad sirgus voodiääre alla ja käed kukla taha. 3 kuu pärast oli mul vööümbermööt vähenenud ca 8c. Lisaks ma muidugi jälgisin ka söömist, ei pidanud dieeti, aga jälgisin lihtsalt, mida ja kui tihti suhu pistsin.
Kõige tähtsam ongi minu meelest järjepidevus ja siis ei jää ka tulemused nägemata. Lisaks tegin iga päev ka hantlitega (1,5 kg) harjutusi kätele, kuna lotendavate käsivartega suvele vastu minna ei tundunud kõige seksikam. Jäin endaga rahule. Vahepeal sai sügisel ja jõulude paiku laisk oldud ja nüüd tasapisi pean jälle plaani end suveks trimmi saada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ikka seda tavalist, et jalad sirgus voodiääre alla ja käed kukla taha. [/tsitaat]

palun ärge tehke sellist harjutust, see on ammu ebasobivaks tunnistatud. võite endale viga teha. internetis on tänapäeval piisavalt igasugu harjutusi saadaval.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

palun ärge tehke sellist harjutust, see on ammu ebasobivaks tunnistatud. võite endale viga teha. internetis on tänapäeval piisavalt igasugu harjutusi saadaval. [/tsitaat]

sedasi ma ei tee jah, sest mul on alaselg haige.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.01 12:22; 23.01 19:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan sirvida jooga raamatuid. eile just sattusin kogemata ühele peale ja seal oli pilte harjutustest (ja ka venitusharjutustest) ja jutt juures kuidas ja millisele kehaosale harjutus mõjub.
Harjutusi võiks ikka nii 15-20x alustada ja pärast hulka suurendada. kunagi tegin kõhulihaseid ja kätekõverdusi, hommikul ja õhtul..alustasin 10, siis 15, 20…nii palju kui suutsin teha. puhkasin veidi ja tegin uuesti.
Aa..kooliajast on üks hea harjutus meeles: oled rippasendis, tõstad koosjalad üles täisnurga alla, hoiad ja lased jälle alla…ja nii tõstadki ja nii palju kui jõuad. alguses päris raske aga nii harjutades sain minu meelest kõige kiiremini tulemuse 🙂

Otsi ka youtube.com-ist harjutusi, pane nt otsingusse bodypump. kõhulihaseid saab trimmida ka suure võimlemispalliga (pane kasvõi alguses lapse pisike pall)pöiade vahele ja hakka erinevaid harjutusi välja mõtlema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Ilu ja tervis Kui kaua ma ajaliselt ja kordades pean tegema harjutusi…

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.