Esileht Pereelu ja suhted Kui kaua meest otsisite?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 36 )

Teema: Kui kaua meest otsisite?

Postitas:
Kägu

Otsin kuuendat kuud meest. Esimese kuu-paar pigem laisalt (ainult väga huvipakkuvatele meestele saatsin kirja) ja pärast seda suhteliselt intensiivselt. Nüüd on mingi madalseis…

Kui kaua läks teil uue mehe leidmiseks? Kas siis otsisite ka n-ö valimatult, kes iganes teid tahaks, või suhteliselt spetsiifilist meest?

Otsin lihtsalt lohutuseks kogemusi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Eks see oleneb ju vanusest, noorena olid suht kõik ümberringi vabad, sai järjest vahetatud. 40+ on üldiselt hõivatud, allapoole igasugust arvestust või selline, kes tahabki omaette olla.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Otsi siis naist kui meest ei leia.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas mehed ise esimesena ei kirjuta? Nendega oled proovinud suhelda?
Mina leidsin nii ja väga kiiresti.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Juhuks, kui keegi aru ei saa, miks selline imelik teema, siis siin on link algsele teemale, millest troll “lõika-kleebi” tegi.

Please wait...
Postitas:
Tõutäkk

Mina otsisin ca 9 aastat. Saatsin kirju üle 5000 naisele ja seda päris õiget pole leidnud siiamaani. Aga kuna mingi suhe praegu on, siis hetkel ei otsigi, sest praeguses suhtes on laps ja teine tulemas.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Otsin kuuendat kuud meest. Esimese kuu-paar pigem laisalt (ainult väga huvipakkuvatele meestele saatsin kirja) ja pärast seda suhteliselt intensiivselt. Nüüd on mingi madalseis…

Kui kaua läks teil uue mehe leidmiseks? Kas siis otsisite ka n-ö valimatult, kes iganes teid tahaks, või suhteliselt spetsiifilist meest?

Mäh? Anna andeks, naeran. Kirjapilt nagu mõne töötu, tööd otsiva ja juba kergelt masendusse langeva inimese oma. Aga et sina otsid hoopis meest…

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aasta aega. “Spetsiifilist” meest ja valivalt. Tulemusteta.
Paar tegelast on teele sattunud, aga need osutusid kiirelt tühikargajateks ja troppideks.
Endalgi lootus kadumas, et 30selt võimalik leida normaalset tõsiseltvõetavat meest pereeluks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mäh? Anna andeks, naeran. Kirjapilt nagu mõne töötu, tööd otsiva ja juba kergelt masendusse langeva inimese oma. Aga et sina otsid hoopis meest…

No nagu siin eelnevalt juba mainiti, siis tegu ongi peaaegu üks-ühele koopiaga ühest töö rubriigis olevast teemast, ainult sõna töökoht on vahetatud ära sõnaga mees 😀

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul on mitmeid kõrgharitud vallalisi meeskolleege. Aga sa neid ei taha, sest nad pole musklis ja ei sõida autoga ja võib-olla on sinu jaoks liiga targad koguni. Rahhi nad sulle ka loopima ei hakka, ootavad, et naine ka panustaks ega oleks ainult barbi diivanikaunistus.

Kui sa tegelikult tahaksid kedagi leida, jätaksid mingi kontakti.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Pole kunagi nö meest otsinud. Arvan, et see pole just kõige õigem teguviis..tihti lähevad inimesed kaaslaseotsingutega natuke liiga agressiivseks/hullumeelseks ning võetakse vastu iga jobu (neid 100% tundmata)..peaasi, et üksi poleks. Ja vahel vastupidi, pannakse mingisugused ebareaalsed kriteeriumid, mida ühes mehes võibki jääda otsima.

Pigem soovitaks alustada uute tuvuste/sõprade leidmisega. Käi rohkem väljas, liitu mingi vabatahtlike organisatsiooniga. Ole rohkem avatud tutvustele, isegi kui tutvud kellegagi, kes algselt sinu seatud kriteeriumitele ei vasta.

Please wait...
Postitas:
Kägu

see on nagu töötaja värbamine, värbad töölise, kes sinu eest tööd tegema hakkab?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina otsisin ca 9 aastat. Saatsin kirju üle 5000 naisele ja seda päris õiget pole leidnud siiamaani. Aga kuna mingi suhe praegu on, siis hetkel ei otsigi, sest praeguses suhtes on laps ja teine tulemas.

Jummel, jälle laps tulemas? Ja see on MINGI suhe?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jummel, jälle laps tulemas? Ja see on MINGI suhe?

Loomadel pidi nii olema, et kui suhe on vilets, siis tee kohe laps.
Ehk läheb suhe siis paremaks. Seega, imestada pole midagi.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

See on tööteemast sõna-sõnalt kopeeritud kiri.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Suhte otsimise puhul kehtib kuldreegel:kes otsib, see ei leia. Lõpetad otsimise ja hakkad oma elu elama ja, plaksti, tulebki see õige nagu välk selgest taevast.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Seda õiget ehk “printsi valgel hobusel” oma 20 aastat. Leidsin.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

See on tööteemast sõna-sõnalt kopeeritud kiri.

Perekoolikal on teema tegemise soov suurem, kui mõistus kannab.
Siis lähevadki loosi kõik tõlkelood, koopiad jne.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ma ei ole endale kunagi meest otsinud, aga millegipärast on neid kogu aeg tiirelnud. Minu valik aga on tehtud. Juba 11 aastat tagasi 🙂 ! Täna olen 34a. Kui meest ei oleks, siis oleks mul praegu hetkega 2 kandidaati võtta, kui nüüd nii mõtlema hakata. Ja kusjuures ma tegelikult olen päris valiv. Mees peab olema haridusega, pikk ja kena välimusega, tal peab olema huumorimeel, mis minu omaga ühtib, mees peab olema ettevõtlik ja enesekindel. Muidu kulgejaid ja pea pilvedes istujaid ei kannata eriti.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Neli aastat otsin juba. Läks prügi välja viima ja ei tulnudki tagasi. Varsti võib surnuks kuulutada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma ei ole endale kunagi meest otsinud, aga millegipärast on neid kogu aeg tiirelnud. Minu valik aga on tehtud. Juba 11 aastat tagasi 🙂 ! Täna olen 34a. Kui meest ei oleks, siis oleks mul praegu hetkega 2 kandidaati võtta, kui nüüd nii mõtlema hakata. Ja kusjuures ma tegelikult olen päris valiv. Mees peab olema haridusega, pikk ja kena välimusega, tal peab olema huumorimeel, mis minu omaga ühtib, mees peab olema ettevõtlik ja enesekindel. Muidu kulgejaid ja pea pilvedes istujaid ei kannata eriti.

Nagu eksminister Martti Kuusik – kõik sinu poolt esitatud omadused klapivad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sina oled

Sinu peamine tugevus on enesekindlus. See meestele meeldibki.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sina oled

Sinu peamine tugevus on enesekindlus. See meestele meeldibki.

Kust sa tead, et ta enesekindel on? Antud kommentaarist ei selgu see kuidagi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Natuke aega otsisin ja leidsin ka, aga ma ei viitsi talle ütlema minna. Siiamaani vist kössitab seal voodi alla ja arvab, et ma otsin teda… Ongi hea rahulik natuke arvutis istuda.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Natuke aega otsisin ja leidsin ka, aga ma ei viitsi talle ütlema minna. Siiamaani vist kössitab seal voodi alla ja arvab, et ma otsin teda… Ongi hea rahulik natuke arvutis istuda.

Kas su mehel on mingi vaimne hälve, mistõttu ta armastab voodi all kössitada? Natuke hirmutav pole sellisega elada?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei viitsi sellise asjaga nagu mehe otsimisega üldse tegeleda. Ja näen ka sõbranna pealt, et liigne otsimine ja meeleheide viib mehed kõik pigem eemale. Millegipärast tõmbab ta ligi abielumehi või mehi kellel juba lapsed, naine jne.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Leiad, kui keskendud enda elu elamisele. Enda elu tuleb elada ka juhul, kui meest ei leia. Tutvusringkonnas mitmed sellised naised, kes ongi üksikud, vanust juba 40ndate teine pool. Nii et võib minna terve elu. Seetõttu keskendu enda elu elamisele ja selle ülesehitamisele. Mees ei ole asi, mida poest osta saab. Tegemist on iseseisva inimesega. Sa ei saa panna ainuisikuliselt ennast vastutama selle eest, et sa pole meest leidnud. Mees peab ju sind ka leidma ja ta peab kindel olema, et kui tahab sinuga elada järgmised 50 aastat, peab peale ilu ja väljanägemise ka sisu olema. Nii et tegele sel ajal kui oled vaba, asjadega, mida saab üksi teha ja mis teevad sind paremaks inimeseks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

otsid sa kiirkeedukannu või meest?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas su mehel on mingi vaimne hälve, mistõttu ta armastab voodi all kössitada? Natuke hirmutav pole sellisega elada?

Ei. Mul endal on vist vaimne häire, et mul meeldib peitust mängida vahel.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ei otsinudki, ise tuli, kõige ootamatumal hetkel ja olukorras.

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 36 )

Esileht Pereelu ja suhted Kui kaua meest otsisite?