Esileht Pereelu ja suhted Kui kaua meest otsisite?

Näitan 6 postitust - vahemik 31 kuni 36 (kokku 36 )

Teema: Kui kaua meest otsisite?

Postitas:

Mina otsisin ca 9 aastat. Saatsin kirju üle 5000 naisele ja seda päris õiget pole leidnud siiamaani. Aga kuna mingi suhe praegu on, siis hetkel ei otsigi, sest praeguses suhtes on laps ja teine tulemas.

Jummel, jälle laps tulemas? Ja see on MINGI suhe?

Tõesti ???
Kui minu lapse isa minu kohta niimoodi ütlesk, tõstaksin oma kotid ja lapse auto peale ja sõidaks kohe minema, esimese hooga kasvõi kusagile hotelli ja siis vaataks edasi. Mul , tõsi küll on oma kinnisvara ka, aga see on üürile antud, nii et päris üleöö ma oma koju ei saa, kuid sellise mehe juurde ei jääks enam minutikski. Kui alandavalt ja solvavalt sa käitud. Kas Sa ise ka aru saad? Alles oli siin läbi mitme aasta kestev hala, kuidas kuidagi elukaaslast ei leia ja kõik naised sobivad, kui vanus, kehakaal ja see et ei suitseta, nõuded täidetud on. Nüüd pole päris õiget leidnud??????

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tõesti ???
Kui minu lapse isa minu kohta niimoodi ütlesk, tõstaksin oma kotid ja lapse auto peale ja sõidaks kohe minema, esimese hooga kasvõi kusagile hotelli ja siis vaataks edasi. Mul , tõsi küll on oma kinnisvara ka, aga see on üürile antud, nii et päris üleöö ma oma koju ei saa, kuid sellise mehe juurde ei jääks enam minutikski. Kui alandavalt ja solvavalt sa käitud. Kas Sa ise ka aru saad? Alles oli siin läbi mitme aasta kestev hala, kuidas kuidagi elukaaslast ei leia ja kõik naised sobivad, kui vanus, kehakaal ja see et ei suitseta, nõuded täidetud on. Nüüd pole päris õiget leidnud??????

Ma olen üsna kindel, et see naine teab väga hästi, et ta on “mingi” suhe (st, et talle on seda keerutamata öeldud) ja sellegipoolest on otsustanud järjest sünnitada.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on selline lugu, et kui ma olen olnud vallaline ja ma olen leidnud kellegi, kes mulle meeldib, siis ma lihtsalt sebin ära ja kõik. Loomulikult on kõik vallalised olnud.
Mul on olnud kolm pikka suhet(üks kestab siiani) ja kõik olen ise võtnud.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.11 15:06; 08.11 15:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Neli aastat otsin juba. Läks prügi välja viima ja ei tulnudki tagasi. Varsti võib surnuks kuulutada.

Hahahahahahhaha????????????????????

Päeva kild ????????????

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.11 15:06; 08.11 15:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen üsna kindel, et see naine teab väga hästi, et ta on “mingi” suhe (st, et talle on seda keerutamata öeldud) ja sellegipoolest on otsustanud järjest sünnitada.

Peab ikka naisel lühike pink olema, et selline otsus sünniks….

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.11 11:06; 07.11 13:09; 08.11 16:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ise olin õigel ajal õiges kohas ja voilaa, seal ta oli. Ei ole otsinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 31 kuni 36 (kokku 36 )


Esileht Pereelu ja suhted Kui kaua meest otsisite?