Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kui kaua olete töötanud viimasel töökohal?

Näitan 7 postitust - vahemik 31 kuni 37 (kokku 37 )

Teema: Kui kaua olete töötanud viimasel töökohal?

Postitas:

10 aastat ja ära hakkab tüütama. Aga hetkel ei tule pähe ka, et mis ma teha siis rohkem tahaks.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Varsti saab aasta täis. Ma arvan, et teise tööaasta lõppu ma seal asutuses ei näe, olen viimased paar kuud uut töökohta otsinud – palka tahaks rohkem ja tunnen, et see ei ole siiski “minu” asutus.

Ühekaupa on kõik inimesed toredad, kuid üldpilt mulle ei meeldi – peadirektor on enda ümber koondanud 5 inimest, kes talle siis asutuses toimunust ette kannavad. Päris mitu inimest on vallandatud lihtsalt seetõttu, et nad mõnele juhi soosikutest ei meeldi.
Paljud töötajad on asutuses töötanud 10+ aastat ja tunnevad end üsna koduselt – tööle jõutakse 9-10 ajal, siis järgnevad kahetunnised kohvi- ja lõunapausid. Hädaldatakse väikese palga ja suure töökoormuse üle, kuid igale muudatusettepanekule vaieldakse vastu ja ka kõige väiksematest uuendustest ei taheta midagi kuulda.
Mul ei ole halb töökoht, aga see lihtsalt ei ole minu jaoks.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et vist 15 aastat või nii. Palk pole suurem asi, aga vabadus maksab ka midagi, samuti võimalus teha suurem osa ajast seda, mis meeldib.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alates 98. aastast. Tundub, et lahkun jalad ees.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arvan, et teatud erialadel on kaua ühel kohal töötanud paremad, seda kinnitab minu töökogemus suheldes nii Eestis kui välismaal. On olnud aega nüanssidesse süveneda ja teed kõiki asju palju kiiremini ja paremini kui see, kes on äsja “väljakutse vastu võtnud”, oskad teisigi juhendada ja õpetada.
Ja muidugi tõlkijad, arstid, õpetajad, raamatukogutöötajad jpt – nad saavad aastatega aina paremaks, tunnevad oma fondi palju paremini.
Arvan, et küllalt levinud stereotüüp iga 5 a tagant töökoha vahetamise kasulikkkusest on täielik jama.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kadedaks teeb, et inimesed töötavad pikalt ühel kohal, on saanud oma ala heaks spetsialistiks ja lisaks veel töökaaslased ning töö sobib. See on nagu loteriivõit ja ma loodan, et te ka sellest aru saate.
Minu viimane tööleping kehtis 1,5 kuud. Lahkusin omal soovil. Töö ei sobinud. Eelviimane leping kehtis 1 kuu. Lahkusin samuti omal soovil, et vastu võtta see viimane töö. Sel hetkel tundus see õige, aga tegelikkus oli teine. Mõlemad olid lihttööd. Mind võeti avasüli vastu ja hetkeks tekkis positiivne tunne, et keegi isegi tahab mind tööle. Viimasele tööle läksin palga pärast ja arvasin, et pean hambad ristis vastu. Ei pidanud.
Kõige kauem olen ühel tööl tähtajatu lepinguga olnud 2 aastat. Sealt läksin dekreeti ja kuna firma kolis mujale ja mina omakorda kolisin samuti ära, siis tagasi vanale tööle minna ei saanud ja ega väga ei tahtnud ka. Väike palk ja vähe tööd. Lihtsalt igavlesin tööl.
Kõige pikemalt olen ühes firmas tööl olnud, aga erinevatel ametipostidel, 5 aastat, aga tööleping oli tähtajaline ja iga kevad tehti uus leping. See oli aeg, kus ma elasingi töö nimel. Töökaaslased olid toredad ja töö huvitav. Kahjuks pole siiani midagi sarnast kogenud.
Kogu sellest perioodist olen lastega kodus olnud 12 aastat vahelduva eduga.
Otsin endiselt tööd, aga see tundub täiesti mõttetu tegevus. Vähegi sobilikele kohtadele on 100 ja isegi 400 kandideerijat. Ja siis räägitakse, kuidas meil on tööjõupuudus.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Staazh 10 aastat. Muidugi on vahel tüdimus samast majast ja samadest nägudest. Palk kusjuures on mul hoopis veidi langenud, palk kujuneb kliendibaasi põhjal ja hiilgeajad on praeguseks seljataga.

Mis kõige rohkem meeldib lisaks tööle endale on TÖÖAEG. Töötan graafiku alusel ja E-R 5 p nädalas enam tööl käia ei suudaks ega tahaks. Olen kandideerinud ka oma esimese erialaga seonduvalt kontoritööle ja on vastu võetud, kuid siis selgub, et ei taha 5 päeva kella tirina peale ärgata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 31 kuni 37 (kokku 37 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kui kaua olete töötanud viimasel töökohal?