Esileht Ilu ja tervis kui kaua paraneb hambapõletik?

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: kui kaua paraneb hambapõletik?

Postitas:

Kaks nädalat tagasi puuriti hamba alt lahti mädakolle ja pandi kanalisse AB-d ja ajutine plomm. Põsk on siiani kergelt paistes ja torgib/sügeleb, silma kõrvalt ja otsmik tuikab. Kui kaua aega läheb, enne kui turse kaob ja valud ka?

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.05 20:08; 13.05 12:17; 14.05 13:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleneb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selle hambaga pead 3 korda ravis käima. Kui vahepeal valutab pead Ibumetiini võtma.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõige õigema vastuse saad arstilt, kes asjaga kõige paremini kursis.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänan. Mul elu esimene hambapõletik ja pole kogemust. Arst ütles, et paistetus võib veel kaua olla. Ibumetini asemel kirjutati AB.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.05 20:08; 13.05 12:17; 14.05 13:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen ühe hamba põletikku ravinud juba 6 kuud – arst juba ütles, et kui see ravile ei allu siis tuleb välja tõmmata. Pean tunnistama, et tuikab praegugi – hirm on, et nii lähebki.

AB kuur on 2x peal käinud – puurib lahti, paneb erinevaid ravimeid – miski pole siiani aidanud. Selle kandi parim arst peaks olema, et pole ka mingi algaja.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mul hambapõletik oli, siis arst juhendas, et valu korral tuleks prooviplomm lahti võtta ja varem tagasi minna. Puhastab ja paneb uue rohu ja nii mitu korda.

Kirjelduse järgi on see põletik hamba all täies hoos, sest pool nägu haaratud. Kas palavikku on ka olnud? Sellist põletikku mul ei ole olnudki, 2 nädalat kinnise prooviplommiga igatahes ei istuks, kui kolmiknärv ka põletikus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mul hambapõletik oli, siis arst juhendas, et valu korral tuleks prooviplomm lahti võtta ja varem tagasi minna. Puhastab ja paneb uue rohu ja nii mitu korda.

Kirjelduse järgi on see põletik hamba all täies hoos, sest pool nägu haaratud. Kas palavikku on ka olnud? Sellist põletikku mul ei ole olnudki, 2 nädalat kinnise prooviplommiga igatahes ei istuks, kui kolmiknärv ka põletikus.

Hammas ise peaaegu ei valuta, palavikku pole. Kolmiknärvivaludega olen hädas olnud aastaid, nüüd sügisest pidevalt. Põse sügelemine lisandus ka sügisel, ja jaanuaris avastasin kerge paistetuse, mida pidasin hulk aega kolmiknärvi põhjustatuks. Nüüd hamba lahtipuurimisel need valud ja sügelemised pisut ägenesid.

Usun, et 21. maini saab hakkama, hambavalu pigem taandub tasapisi. Ma lihtsalt lootsin, et saan ühel hoobil kolmiknärvijamast ka lahti, aga sellega vist läheb aega. Enne ei taha hakata neuroloogi külastama, kui hambad korras, siis on näha, kui palju ja kas need valud alles jäid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.05 20:08; 13.05 12:17; 14.05 13:42;
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Ilu ja tervis kui kaua paraneb hambapõletik?