Esileht Kodunurk Kui kaua peab keetma kondenspiima, mis napoleonikoogi vahele kreemi asemel pannakse?

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Kui kaua peab keetma kondenspiima, mis napoleonikoogi vahele kreemi asemel pannakse?

Postitas:

Olen kuulnud, et napolenikooki võib teha ka ilma keedukreemita, selle asemel siis keedetakse kondenspiima koos purgiga rohkes vees. Aga kui kaua siis seda keetma peaks ja kas pärast tuleb midagi veel sinna juurde ka segada?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina võtan valmis kondenspiima suhkruga, segan vahustatud võiga, lisan natuke sidrunimahla ja voila 🙂

Keeta pole vaja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei ole kunagi keetnud

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sa koos purgiga keedad, siis saad tulemuseks iirisetaolise massi.
Aga, kui soovid napoleoni vahele panna (keedukreemi asemel) siis ikka keetmata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kinnitan: Napoleoni koogi vahele pannakse kondenspiim ilma keetmata 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lisan siia, et keedetud kondentspiima on poes müügil ka minu meelest. Ei pea tingimata ise keetma.
Samas see on üsna paks, ei tea kas saab koogi vahele panna üldse.

Meie peres keedeti nõuka-ajal ise kondentspiimapurke, et saada iirist. Minu meelest keedeti neid ikka tunde, aga võibolla magusanäljas lapse mälestus see 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu mäletamist mööda pidi 2 tundi keetma, aga teemaalgatajal pole tõesti vaja selle koogi jaoks seda keeta:) Keedetud kondentspiim on pruunikat värvi ja napoleoni vahel pole ju pruuni värvi kreemi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ühest retseptiraamatust lugesin, et keedukreemi sisse pandi keedetud kondenspiima. Kui teha keetmata kondenspiimaga Napoleoni, siis minu meelest tehakse võikreem keetmata magusa kondenspiimaga. Ma ainult kondenspiimaga varianti pole juhtunud küll sööma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See võib räigelt magus olla:S

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Kodunurk Kui kaua peab keetma kondenspiima, mis napoleonikoogi vahele kreemi asemel pannakse?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.