Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Kui kaua rasedus kestnud?

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Kui kaua rasedus kestnud?

Postitas:

Olen korra juba rase olnud,aga hetkel tunnen küll ennast nii rumalana. Palun aidake keegi.

19.juuli lasin spiraali eemaldada. 22 juuli.hakkas menses. Vahekorras olin alles augusti keskpaigas.
Augustis päevi ei hakanud, tegin kuu lõpus testi ja negatiivne.Lõpuks hakkasid 4.september. Küll teistmoodi kui muidu. Väga õrn ja lühike määrimine. Kuna olin alles spiraali eemaldanud, arvasin, et see okei.

Järgmine kord olin vahekorras 18-28 september. Jälle päevi ei hakanud ja siiani pole. Tegin eile testi õhtuse uriiniga ja kaks tugevat triipu.

Raseduskalkulaator ütleb, et rase olen päevade järgi 5+1 nädalat. Kas ma panen ise praegu millegiga pange või milles asi? Viimasest vahekorrast poleks rasedust veel nähagi ju? Või noh, positiivset testi. Pesastumine teadagi ei toimu ju vahekorra ajal.

Ma lähen küll arstile jah, aga sinna on veitsa aega. Olen väga segaduses.
Ühtegi raseduse tunnust ei ole, vma päevade ära jäämine.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.10 08:57; 16.10 11:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ainult uh aitab selgust saada. Pane arstile aeg.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oletame, et oiged päevad olid 4. septembril ja su tsukkel on 28 päeva, siis su ov oli “Kuupäevad, millal on kõige suurem tõenäosus viljastuda: 16. september 2017 – 19. september 2017” – allikas: http://kasulik.delfi.ee/calc/rasedus-ja-pere/ovulatsiooni-arvutaja.php

Miks sa viimase vahekorra pohjal arvutad, kui olid vahekorras ka 18. september? Ultrahelis on 5+1 näha juba kindlasti lootekott ja vb isegi väike täpike. Oleneb ov ajast.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.10 10:44; 16.10 12:19; 16.10 13:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli teis erasedusega positiivne test tsükli 27. päeval, paar päev varem tekkisid juba esimesed tunnused ja seetõttu tegingi testi, samas tsüklid alati üle 30-päevased olnud. Nii et kõik on võimalik. Kui palju vahekorrast möödas oli, ei tea, ei seksi nii harva, et arvestada 😀 Aga terev rasaeduse aja UH-d näitasid raseduse suuruseks päevade järgi arvestatud (ehk 28päevase tsükliga) – kusjuures sama asi oli ka esimese rasedusega, tsüklid pigem 35 päeva, aga UH järgi just see tsükkel olek snagu 28 päeva olnud 😀 SÜndisid ka suht tähtaegselt

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

4.sept võis ka äkki pesastumine olla juba? Minul oli ka pesastumisel määrimine. Ise arvasin, et päevad, aga tegelikult pesastus juba.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui päevad algasid 4. sept, siis kõige keskmise arvutuse järgi ov 18.sept (ehk siis aeg, kui olid vahekorras). Sealt veel edasi võttes testil triipe näha juba alates 28.sept.
Pesastumine toimub u 7 päeva peale ovulatsiooni.Praeguseks hetkeks peavadki juba tugevad triibud olema- kõik on ju õige ja nagu olema peab 🙂
Palju õnne, oled rase!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisin arstil ära, rasedust ei tuvastatud. Päev hiljem hakkasid päevad- test negatiivne.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.10 08:57; 16.10 11:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisin arstil ära, rasedust ei tuvastatud. Päev hiljem hakkasid päevad- test negatiivne.

Kui said kaks tugevat triipu, siis oli sul mingi (ilmselt viimase) veritsusega varajane raseduse katkemine. Niisama rasedustest ei näita tugevat teist triipu. Edu järgmiseks korraks!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.10 10:44; 16.10 12:19; 16.10 13:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui päevad algasid 4. sept, siis kõige keskmise arvutuse järgi ov 18.sept (ehk siis aeg, kui olid vahekorras). Sealt veel edasi võttes testil triipe näha juba alates 28.sept.
Pesastumine toimub u 7 päeva peale ovulatsiooni.Praeguseks hetkeks peavadki juba tugevad triibud olema- kõik on ju õige ja nagu olema peab ????
Palju õnne, oled rase!

Perekooli ime taas! Palju õnne???
Ei ole näet….

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui päevad algasid 4. sept, siis kõige keskmise arvutuse järgi ov 18.sept (ehk siis aeg, kui olid vahekorras). Sealt veel edasi võttes testil triipe näha juba alates 28.sept.
Pesastumine toimub u 7 päeva peale ovulatsiooni.Praeguseks hetkeks peavadki juba tugevad triibud olema- kõik on ju õige ja nagu olema peab ????
Palju õnne, oled rase!

Perekooli ime taas! Palju õnne???
Ei ole näet….

Inimesel oli tugev positiivne rasedustest, näet 😀 Loe teemaalgatust ka ikka.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.10 10:44; 16.10 12:19; 16.10 13:13;
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Kui kaua rasedus kestnud?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.