Esileht Pereelu ja suhted Kui kaua teie arvetes on normaalne väljas/pubis/baaris viibida?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 53 )

Teema: Kui kaua teie arvetes on normaalne väljas/pubis/baaris viibida?

Postitas:

Olen alati püüdnud nö normaalne naine olla ja mitte näägutada erinevate asjade kallal. Aga viimasel ajal viskab ikka täiesti üle 🙁 Nimelt mees käib töökaaslastega väljas/bubis/baaris. See töökaaslastega trallitamine on suht uus asi me majas, sest vähemalt sellise tihedusega (minu jaoks on tihe käimine kui seda on kord kuus) ja on kestnud no kuskil pea aasta. Alguses ma põhimõtteliselt ei küsinud, et kellega, kuhu ja kui kauaks ta läheb – mõtlesin, et mõistlik mees ja tuleb norm ajal koju. Ütleme siis nii, et vb esimene kord tuligi nö norm ajal koju (so. 2 paiku öösel), aga mida kord edasi, seda pikemaks ära jääb. Nüüd viimased 3-4 korda on laekunud 5 paiku hommikul. No vot see teeb mind tigedaks. Sest tavaliselt algavad need nö koosistumised kohe pealt tööd ja siis laekub hommikul kell 5. No minu arvates ei ole 12 h kestvad istumised normaalse pikkusega 🙁 Tegu pole enam teismelisega kes ei märka õigel ajal koju tulla. Jah, ta küll ei maga järgmist päeva maha ja tõuseb hommikul 10 paiku üles, aga tegelikult on ta ju pehmelt öeldes väsinud terve laupäevase päeva kui naine ja lapsed ka pisut tähelepanu sooviksid saada. Viimasel korral teatasin ma mis ma sellest arvan (kaasa arvatud tema autojuhiks olemisest siis laupäevasel päeval kui me kuhugi läheme ja raskest hingeõhust terve laupäevase päeva läbi, mis meenutab mulle iga hetk eelmise õhtu koosviibimist) ja küsisin, et kas talle meeldiks kui naine on 12 h kadunud ja laekub hommikul kell 5 ei tea kust ja ütleb, et väike koosviibimine töökaaslastega… mõtles natuke ja ütles, et ei meeldiks. Rohkem ma seda teemat ei puudutanud. Lisaks käib ta vähemalt kahel õhtul nädalas trennis ja nendel päevadel ta ei tule ka kodust läbi enne trenni, vaid läheb töölt otse. Koju jõuab siis 22:30 tavaliselt. Mul ei ole midagi trenni vastu, aga ära viskab kogu aeg üksi olemine õhtuti. Ja siis teebki närvi mustaks kui lisaks jälle reede tulemas ja on vaja koosviibimisele minna. Tuleks ta siis norm kellaajal koju – kella kahe kanti umbes, aga ei – koospäikese tõusuga 🙁

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.04 17:11; 13.04 17:53; 13.04 18:13; 13.04 18:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ole nüüd mõistlik! Üks kord kuus on sinu jaoks tihti? Ma käin ka vast kord kuus väljas ja tulen tõesti koju järgmise päeva lõuna paiku. Ei hakka ju joogiselt kodu poole sõitma.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.04 17:44; 14.04 08:50; 14.04 12:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei rääkinud tihedusest, vaid sellest perioodist 12 h – kas see ongi normaalne. Kui me mehega koos kunagi ringi trallitasime, siis laekusime ka 2-3 paiku. Miks peab olema kuni sulgemiseni ma ei saa aru. Pealegi rahamuret ei ole ja taksod sõidavad öö läbi, et koju tulla. Mis mõnu on käia ühes baarist teise ja niisama kakerdada? Aga vb ma olengi juba ise nii kana, et ei saa sellest aru. Koos kakerdasime me viimati hmm – äkki 4 aastat tagasi. Töökaaslaste seltskonda ma saan aru oma teist poolt ei võeta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.04 17:11; 13.04 17:53; 13.04 18:13; 13.04 18:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pärast töö õlled kestavad tavaliselt ikka nii 2-3 tundi. 12 tundi on ikka juba jooming. Normaalsed kohad pannakse ka südaöö paiku kinni, nii et edasi on juba väga kahtlased urkad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis põhimõttelist vahet on, kas ta tuleb kell 2 või kell 5? Pubid-klubid on lihtsalt lahti ja pidu keeb, kes siis poole peo pealt lahkub, kui juba ennast kohale vedanud on. Natuke emmetamiseks kisub ju jutt, nagu teismelist poega tahaksid kasvatada, mitte pole sul kodus täismees, kes kord kuus sõpradega lõõgastub. Ära muutu selliseks vinguvaks-saagivaks naiseks, kelle eest mehed just pubidesse põgenevadki:P

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina teeks tagasi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 13.04 18:01; 13.04 20:10; 14.04 22:37; 14.04 23:24; 15.04 00:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mis põhimõttelist vahet on, kas ta tuleb kell 2 või kell 5? Pubid-klubid on lihtsalt lahti ja pidu keeb, kes siis poole peo pealt lahkub, kui juba ennast kohale vedanud on. Natuke emmetamiseks kisub ju jutt, nagu teismelist poega tahaksid kasvatada, mitte pole sul kodus täismees, kes kord kuus sõpradega lõõgastub. Ära muutu selliseks vinguvaks-saagivaks naiseks, kelle eest mehed just pubidesse põgenevadki:P[/tsitaat]

Täiesti nõus :). Nii mina kui mees oleme vahel just nii kaua kodust ära ja kui seda juhtub harva ja ülejäänud pereelu korras, siis tundub see tõesti sellise pliiatsist imetud probleemina. Kas sa tõesti ei ole ise kunagi sõpruskonnaga lobisenud ja lobisenud ja järsku on kell 5?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.04 18:03; 13.04 18:13; 13.04 18:38; 14.04 20:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ma ei rääkinud tihedusest, vaid sellest perioodist 12 h – kas see ongi normaalne. Kui me mehega koos kunagi ringi trallitasime, siis laekusime ka 2-3 paiku. Miks peab olema kuni sulgemiseni ma ei saa aru. Pealegi rahamuret ei ole ja taksod sõidavad öö läbi, et koju tulla. Mis mõnu on käia ühes baarist teise ja niisama kakerdada? Aga vb ma olengi juba ise nii kana, et ei saa sellest aru. Koos kakerdasime me viimati hmm – äkki 4 aastat tagasi. Töökaaslaste seltskonda ma saan aru oma teist poolt ei võeta.[/tsitaat]

Tihedus ei ole oluline? Et kui ta käiks iga reede ja laupäeva õhtu väljas ja oleks kella kaheni, siis see oleks ok?
Natuke kanastumise moodi kõlab tõesti :). No ja mis niisama kakerdamine :)? Näiteks meenub üks hiljutine sõbrannadega (ühel neist oli sünnipäev) peale tööd väljas käimine. Kõigepealt läksime peale tööd sööma, sealt liikusime järgmisesse kohta, kus üks tore elava muusika kollektiiv mängis, istuma (natuke keerutasime jalga ka). Ja kui see üritus lõppes, oli kõht kõigil tühi, aga juttu ikka veel jätkus ning niisiis läksime järgmisesse kohta, kus siis sellel kellaajal veel näksimist pakuti ja lobisesime ka nii neljani. No ma ei tea, ei tundunud eriliselt mõttetu kakerdamisena :).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.04 18:03; 13.04 18:13; 13.04 18:38; 14.04 20:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pastakast päris imetud probleem ikka ei ole. Sest koos me ju kuskil ei käi – kinos ainult ja seda ka mitte tihti. Miks ei käi? Sest väidetavalt on koguaeg kiire nädala sees (töö ja trenn) ja nädalavahetusel siis lisatöö, poeskäik ja vahest jah siis ka midagi perega. Kui meil külalised on või ise kõige lähedastemate juures oleme,siis ei pea ta paljuks ka diivanil silma kinni lasta, sest väidetavalt ju nii väsinud. Küll aga ei tule väsimus peale pubides käies. Kodus olles on minu kodutööd ja tema arvuti taga lisatööd tegemas. Ja nii need nädalad lähevad kuni justnimelt tema järgmise 12 tunnilise lõõgastumiseni.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.04 17:11; 13.04 17:53; 13.04 18:13; 13.04 18:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mis põhimõttelist vahet on, kas ta tuleb kell 2 või kell 5? Pubid-klubid on lihtsalt lahti ja pidu keeb, kes siis poole peo pealt lahkub, kui juba ennast kohale vedanud on. Natuke emmetamiseks kisub ju jutt, nagu teismelist poega tahaksid kasvatada, mitte pole sul kodus täismees, kes kord kuus sõpradega lõõgastub. Ära muutu selliseks vinguvaks-saagivaks naiseks, kelle eest mehed just pubidesse põgenevadki:P[/tsitaat]
Aga vahe on ju selles, palju mees selle kolme tunni jooksul veel joob ja saab kolm tundi vähem pärast magada. Kella kaheks koju jõudes ja 10-ni magades saab ju 8 tunnise ööune. Naise jaoks on probleem ju selles, et mees on järgmisel päeval peost uimane ja pere jaoks tast suurt asja pole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Pastakast päris imetud probleem ikka ei ole. Sest koos me ju kuskil ei käi – kinos ainult ja seda ka mitte tihti. Miks ei käi? Sest väidetavalt on koguaeg kiire nädala sees (töö ja trenn) ja nädalavahetusel siis lisatöö, poeskäik ja vahest jah siis ka midagi perega. Kui meil külalised on või ise kõige lähedastemate juures oleme,siis ei pea ta paljuks ka diivanil silma kinni lasta, sest väidetavalt ju nii väsinud. Küll aga ei tule väsimus peale pubides käies. Kodus olles on minu kodutööd ja tema arvuti taga lisatööd tegemas. Ja nii need nädalad lähevad kuni justnimelt tema järgmise 12 tunnilise lõõgastumiseni.[/tsitaat]

No seda kõike sa oma esimeses postituses ju ei kirjutanud, no ei ole ma hiromant :). Ja sinu nüüd kirjutatust lähtuvalt tundub, et probleem ikka hoopis muus, nimelt selles, et mees ei panusta ei kodustesse toimetustesse ega sinu ja/või lastega aja veetmisse. Ja see on küll asi, mille üle murelik ja pahane olemisest ma täielikult aru saan :). Kui ta seda kõike teeks, kas siis oleks ka need 12 h lõõgastumised sulle vastumeelsed? Ma pakun et mitte? Samas kui tal neid kord kuus käike poleks, kas usud, et ta siis tõesti rohkem sinu, laste ja koduga tegeleks- pakun samuti, et mitte. Nii et minul isiklikult on kahtus, et asi ikka pigem selles, et mees elab oma naisest ja perest kuidagi täitsa mööda ja sellega peaksite küll tõesti tegelema. Selle ühe konkreetse mehe tegevuse peale kogu oma muudel põhjustel tekkinud rahulolematuse suunamine probleemi kahjuks ei lahenda :(.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.04 18:03; 13.04 18:13; 13.04 18:38; 14.04 20:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina mõistan sind täielikult. Mehel on sinust ja pereelust lihtsalt siiber kahjuks. Selle vastu aitab, kui hakkas ka OMA ELU elama, ilma meheta igal pool käima, julmalt lihtsalt lähed ja kõik ja kui mingi kobin tuleb, ajad silmad üllatusest pungi ja ütled, et sellel, kes ise käib ja elab lõbusat elu kodust väljaspool pole mingit õigust midagi kommenteerida, kannatagu ära või lõpetagu omad käigud.

Edasi on 2 stsenaariumi:
1) mees mõistab, et on teinud halvasti ja valesti, kui pere unarusse jättis ja pühendub edaspidi rohkem perele. Iseasi muidugi kas sina teda enam tagasi tahad.
2) käitegi igal pool ilma üksteiseta, kasvate lahku ja lõpuks lähete lahku. Selline ilma pereta igal pool pralletamine on lahku kasvamise algus. Muidugi tuleb vahel aega sõpradega ja ilma kaasata veeta, kuid seda ainult siis, kui enamus vaba aega siiski perele on pühendatud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ma selle 15 aastase kooselu olen harjunud sellega, et tihti arvutis midagi vaja toimetada. Ja ka kodutöödes saan ise hakkama. Muidugi ta aitab kui midagi raskemat on või nii. Aga ma ei suuda ennast jah taltsutada ja nähvamata jätta kui tal järgmine käik plaanis on. Jah, ta küsib minult, et mida ma siis teha tahan või kuhu tahan minna ja et ma mõtleks midagi välja, et mida koos lastega teha jne. Aga ainult mina pean mõtlema… ja kui ei mõtle, siis ei teegi midagi. Kuidagi punnitamisena tundub. See suhtumine teeb haiget. Näiteks tegi ta endale lühema tööpäeva, et mitte just igapäevase trennikaaslasega trenni minna. Miks ei tehta lühemat tööpäeva ja miks mitte helistada siis oma naisele, et kuule ma tulen varem töölt, kas lähme ja teeme midagi? Alati kuulen juttu, et kiire ja kiire ja siis täiesti uskumatu plaaniväline trenn lisaks tavapäeastele kordadele. No siis lihtsalt tekib mõte,et miks nii uskumatuid asju ei võiks pereelus juhtuda…No ja siin jõuangi selle küsimuseni, et kas need 12 tunnised käigud on nö tavapärased lõõgastumiseks?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.04 17:11; 13.04 17:53; 13.04 18:13; 13.04 18:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Pärast töö õlled kestavad tavaliselt ikka nii 2-3 tundi. 12 tundi on ikka juba jooming. Normaalsed kohad pannakse ka südaöö paiku kinni, nii et edasi on juba väga kahtlased urkad.[/tsitaat]
Mis on sinu jaoks normaalsed kohad? Mingi mäkdoonalds? või burksiputka?
Ööklubid-pubid ju avataksegi kell 23 alles ja kell 5 suletakse.Mina isiklikult astun uksest välja siis kui tuled põlema pannakse ja antakse märku et hakake astuma. Kõige eest on makstud ja miks ma peaksin sealt varem ära tulema, kui mulle seal meeldib ja mul soov aega mõnusalt veeta ja lõõgastuda. Mina probleemi ei näe.Korra kuus on igati normaalne intervall.Mina muidugi käin kahe nädala tagant, samas oleneb ka sõpradest ja kuidas nädal kulgenud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Täiesti nõus :). Nii mina kui mees oleme vahel just nii kaua kodust ära ja kui seda juhtub harva ja ülejäänud pereelu korras, siis tundub see tõesti sellise pliiatsist imetud probleemina. Kas sa tõesti ei ole ise kunagi sõpruskonnaga lobisenud ja lobisenud ja järsku on kell 5?
[/tsitaat]

Kui naine ka käib ja mehel selle vastu midagi pole, on muidugi kõik OK. Mees siis juhib laupäeval autot ja kantseldab lapsi. Aga teemaalgatuse mehele naise samasugune käitumine ei sobi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.04 19:13; 14.04 13:07; 19.04 20:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja, mis on õieti sinu probleem? Kas:
A. su mees lõbutseb küll teistega, aga mitte sinuga?
B. su mees on oma vähesest vabast ajast liiga suure osa töökaaslastega lõbutsemas, mis tuleb pere arvelt?
C. hilise kojutuleku tõttu on mehel sisuliselt ka järgmine päev nullis?

Vastavalt sellele, mis sind tegelikult häirib, peaksite koos mehega leidma lahenduse:
A. su mees käib nt iga teise kuu väljas sinuga, või siis võtab su kaasa oma töökaaslaste olengutele, aga sel juhul pöörab ikkagi sinule ka tähelepanu, kuna oled võõras seltskonnas.
B. mees võtab perele lisaaega muudest ressurssidest, näiteks teeb vähem lisatööd, loobub osast trennist …
C. mees tuleb varem koju, et olla järgmine päev kontaktne ja võimeline täisväärtuslikult koos perega aega veetma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Teemaalgataja, mis on õieti sinu probleem? Kas:
A. su mees lõbutseb küll teistega, aga mitte sinuga?
B. su mees on oma vähesest vabast ajast liiga suure osa töökaaslastega lõbutsemas, mis tuleb pere arvelt?
C. hilise kojutuleku tõttu on mehel sisuliselt ka järgmine päev nullis?

Vastavalt sellele, mis sind tegelikult häirib, peaksite koos mehega leidma lahenduse:
A. su mees käib nt iga teise kuu väljas sinuga, või siis võtab su kaasa oma töökaaslaste olengutele, aga sel juhul pöörab ikkagi sinule ka tähelepanu, kuna oled võõras seltskonnas.
B. mees võtab perele lisaaega muudest ressurssidest, näiteks teeb vähem lisatööd, loobub osast trennist …
C. mees tuleb varem koju, et olla järgmine päev kontaktne ja võimeline täisväärtuslikult koos perega aega veetma.[/tsitaat]

Mina jällegi arvan, et see mehe töö olengutele kaasaminek küll hea mõte pole:P Elus igasugu \”nalja\” selliste asjade pärast näinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Pastakast päris imetud probleem ikka ei ole. Sest koos me ju kuskil ei käi – kinos ainult ja seda ka mitte tihti. Miks ei käi? Sest väidetavalt on koguaeg kiire nädala sees (töö ja trenn) ja nädalavahetusel siis lisatöö, poeskäik ja vahest jah siis ka midagi perega. Kui meil külalised on või ise kõige lähedastemate juures oleme,siis ei pea ta paljuks ka diivanil silma kinni lasta, sest väidetavalt ju nii väsinud. Küll aga ei tule väsimus peale pubides käies. Kodus olles on minu kodutööd ja tema arvuti taga lisatööd tegemas. Ja nii need nädalad lähevad kuni justnimelt tema järgmise 12 tunnilise lõõgastumiseni.[/tsitaat]
Kuule, mingit silmarõõmu ei ole talle tööle tulnud aasta tagasi? Ma olen alati ettevatlikul seisukohal, kui inimene järsku teistmoodi käituma hakkab…Ok, kui inimene käitub, nagu su mees, kuid kodus super nagu ikka, siis ma nii ei mõtleks. Aga kui käitub nii ja sinu jaoks aega pole. Sry.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 13.04 18:01; 13.04 20:10; 14.04 22:37; 14.04 23:24; 15.04 00:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind ajas ka muigama seisukoht, et miks ta kell 5 koju tuleb, miks kell 2 ei tule. Tõsine vahe tõesti:D

Aga üldiselt, kui kord kuus käib väljas siis käib niigi harva. Vahepeal peab meestejutte ka rääkima.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.04 21:57; 14.04 23:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma olen naine ja laekun 5-6 paiku hommiku.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina töötan sellises kollektiivis, kus ka ikka tihti reedeti välja minnakse. See kuidagi on tööl väärtusliku sotsiaalse suhtlemise üks sammastest. Lihtsalt on mõnus nö neutraalse, samas mingist kandist ühendatud seltskonnaga aega veeta. Noh et ei ole nii nagu perega, et keegi kellegi eest konkreetselt hoolitsema peaks, või kätt hoidma või pereasju arutama. Mulle üldiselt väga meeldib, et minu pereasjadest kolleegid suurt ei tea. Selline meeldiv distants. Seepärast olen ka vastu, et mees kaasas oleks. Mina käin omadega, tema omadega, pärast kodus natuke klatshime 😛
Koju jõudmise kellaaeg ei ole limiteeritud.
No ja koos elame 19a.
Kui mees ühel päeval hakkaks mulle rääkima, et jama lugu ja tuleb ära lõpetada – ausalt, ma tõmbaks ikka sae käima küll.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei väida, et siin sama lugu on, aga mehe tihe trenniskäimine ja pubitamine-klubitamine tuli siis, kui tal oli tekkinud pereelust ja tööst rutiin ning väsimus. Asi tipnes meil kõrvalsuhte tekkimisega, minu arvates ta lausa otsis seda. Olime ka selleks ajaks 15 aastat koos olnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sul on mees, kes nädala sees teeb tööd ja nädalavahetusel teeb lisatööd – ja siis ta, kurivaim, tahab veel ühe õhtu kuus töökaaslastega pidutseda. No on mats!

Mina arvan, et sul on kaks võimalust, sa kas tõmbad tuure maha ja saad aru, et mehel on ka vaheldust vaja või valmistud temast ilma jääma.

Mina ei viitsi eriti väljas käia, mees käib pea igal nädalavahetusel. Hommikuti magab kauem, sel ajal teengi omi asju või käin shoppamas, mingit probleemi pole. Omavahelised suhted väga head ja ma ei näe vähimatki vajadust teda piirata.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.04 23:33; 14.04 14:26; 14.04 17:29; 16.04 08:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

no mina olen siis teemaalgataja \”parteist\”. Minu meelest on 12-tunnine \”väljaskäimine\” pereisa puhul ikka liig küll. Elad üksi – tee mis tahad. Aga kui sul on pere ja see sinu pidutsemiste pärast ebameeldivust tunneb ja ajanappust kannatab, siis ei ole see õige.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.04 00:22; 14.04 11:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]no mina olen siis teemaalgataja \”parteist\”. Minu meelest on 12-tunnine \”väljaskäimine\” pereisa puhul ikka liig küll. Elad üksi – tee mis tahad. Aga kui sul on pere ja see sinu pidutsemiste pärast ebameeldivust tunneb ja ajanappust kannatab, siis ei ole see õige.[/tsitaat]

Et siis kui sa juhtumisi oled pereinimene, on sul igasuguse muu eluga lõpp? Ei tohi sõpradega väljas käia, töökaaslastega jutustada? Kord kuus ka ei tohi? Tohib käia ainult tööl ja kodus naise kätt hoida? See oleks küll päris karm.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.04 17:44; 14.04 08:50; 14.04 12:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin ei saa tegelikult probleemist tegelikult paljud aru.
Mul on sama teema kodus. Aga teema on selles, et kui käib mees, siis peaksin sama ka mina saama. Aga ma ei saa, kuna üks lastest veel liiga pisike. Või üldse mitte käima, sest esiteks oli nii kokku lepitud enne last ja teiseks ei peaks eriti eraldi üldse kuskil käima paarid.
Minul tegelikult pole selle vastu kunagi midagi olnud, aga nüüd, kus meil käiakse igal nädalavahetusel kuskil väljas ja mina istun kodus, siis olen jah kuri. Kusjuures olgu öeldud, et olen ise ka käinud 2x väljas, aga seda ka vaid loetud tunnid, sest mees ei suuda lapsega kaua hakkama saada. Magama ammugi ei saa.
Kokkuvõttes on see titeaeg nii lühike, et selle võiks mõlemad pooled ilustiära kannatada ja küll jõuab seda lõbuelu ka elada hiljem.
Aga meil on asi täitsa kontrolli alt ära. Vajus mul siin ka kell 4 koju. Aga parim selle loo juures oli see, et mulle valetati. Valetati, kus käidi. Ma lihtsalt ootan nüüd, millal üles ärgatakse ja mida räägitakse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Et siis kui sa juhtumisi oled pereinimene, on sul igasuguse muu eluga lõpp? Ei tohi sõpradega väljas käia, töökaaslastega jutustada? Kord kuus ka ei tohi? Tohib käia ainult tööl ja kodus naise kätt hoida? See oleks küll päris karm.[/tsitaat]
Miks lõpp? Väljas käia saab ka nii, et sa oma perele sellega meelehärmi ei valmista. Elus ei ole ainult äärmused.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.04 00:22; 14.04 11:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Miks lõpp? Väljas käia saab ka nii, et sa oma perele sellega meelehärmi ei valmista. Elus ei ole ainult äärmused.[/tsitaat]

Teemaalgataja mees käib väljas kord kuus. Kui harv see väljaskäimine peaks siis olema, et see naisele meelehärmi ei valmistaks? See, et ta lastega ei tegele, on teine teema. Praegu teemaalgataja viriseb, et miks mees tuleb koju kell 5, aga mitte kl 2. Ma sel ajal magaks rahulikult ja ei passiks peale, või mis veel hullem, kukuks helistama. Ma teeks kodus ikka korraliku skandaali, kui ma saaks üle hulga aja välja minna ja mees helistaks öösel ja kamandaks kl 2 koju. Tulen siis kui pidu läbi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.04 17:44; 14.04 08:50; 14.04 12:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Et siis kui sa juhtumisi oled pereinimene, on sul igasuguse muu eluga lõpp? Ei tohi sõpradega väljas käia, töökaaslastega jutustada? Kord kuus ka ei tohi? Tohib käia ainult tööl ja kodus naise kätt hoida? See oleks küll päris karm.[/tsitaat]

Igatahes tohib. Aga ikka mõlemad, mitte ainult mees. Teemaalgatuses olnud mees aga millegipärast ei arva, et naine võiks samamoodi teha.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.04 19:13; 14.04 13:07; 19.04 20:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

korra – kaks kuus hommikuni istuda oleks ok kui sellest pere tegemised ei kannata. Aga sellisel juhul peavad ka sinul sellised õigused olema, st mees valvab lapsi ja sina möllad kuskil.

Meil käiakse pidutsemas 1-2 korda aastas ja siis ka pigem mingi ürituse järelkajana. Koju jõutakse ikka 2-3 ajal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 53 )


Esileht Pereelu ja suhted Kui kaua teie arvetes on normaalne väljas/pubis/baaris viibida?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.