Esileht Pereelu ja suhted Kui kaua teie arvetes on normaalne väljas/pubis/baaris viibida?

Näitan 23 postitust - vahemik 31 kuni 53 (kokku 53 )

Teema: Kui kaua teie arvetes on normaalne väljas/pubis/baaris viibida?

Postitas:

Käisin ka üle hulga aja (viimati oli uusaastaööl) eile öösel baarides-klubides. Koju jõudsin kolme paiku. Ühest küljest on praegu pisut kuhtunud olemine ja liigub mõte, et oleks võinud ju ikka südaöö paiku ennast koju ajada. Teisalt jällegi oli päris vahva Valli baaris lahedate inimestega juttu puhuda (ikka uskumatu kaader käib seal!) ja klubis ühe haruldaselt ilusa tüdrukuga tantsida. Hing on rahul! Nii et mine võta kinni, mis siis nüüd normaalne on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegelikult on nii naisel kui mehel vaja nö oma aega. Praegusel juhul näen ma probleemi ainult selles, et naine seda oma aega välja ei võta, aga mees võtab. Eluterve oleks kui mõlemad saaksid vahel ilma partneri ja lasteta midagi ette võtta. Naine võibolla ei tahagi sõbrannadega kella viieni hommikul juua, võibolla tahab hoopis veeta päeva ostukeskuses, maniküüris või kohvikus.

Olen küll ise naine, kuid paljude siinsete naiste loogikat ei mõista. Mina ei arva, et kui on pere loodud, ollakse ainult perega koos ja isiklik pool kaob täiesti. Pere peaks olema lisaväärtus, mitte kuri piiraja.

Paljud suhted purunevad ju sellepärast, et naine samastab end ainult laste ja koduga, mees jääb kuidagi kõrvale. Kui muidu on sul tore mees, siis las ta käib kord kuus pidutsemas! Võibolla on just need korrad see element ta elus, mis tasakaalu paigas hoiab pingelise töö ja väikeste laste kasvatamise juures.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.04 23:33; 14.04 14:26; 14.04 17:29; 16.04 08:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mis põhimõttelist vahet on, kas ta tuleb kell 2 või kell 5? Pubid-klubid on lihtsalt lahti ja pidu keeb, kes siis poole peo pealt lahkub, kui juba ennast kohale vedanud on. Natuke emmetamiseks kisub ju jutt, nagu teismelist poega tahaksid kasvatada, mitte pole sul kodus täismees, kes kord kuus sõpradega lõõgastub. Ära muutu selliseks vinguvaks-saagivaks naiseks, kelle eest mehed just pubidesse põgenevadki:P[/tsitaat]
Aga siin ju oli ka teema, et naise taoline käimine mehele ei meeldiks. Asi on ka võrdsuses.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]k077 kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Aga siin ju oli ka teema, et naise taoline käimine mehele ei meeldiks. Asi on ka võrdsuses.[/tsitaat]

Mida selle põhimõttelise võrdsusega peale hakata? Keelata teisel pidutsemine ära, et lihtsalt võrdne oleks?

Pealegi naisele sobis, kui mees käis kella kaheni väljas, kella viieni enam ei sobinud. Kas kella kaheni oli võrdne?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.04 23:33; 14.04 14:26; 14.04 17:29; 16.04 08:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegelikult kui arvestada, et kuus on u 4 nädalavahetust, siis 1x kuus on üsna tihti, 25% nädalavahetustest peo tähe all. Teiseks võiks minu meelest töölt otse välja minnes nii südaöö kandis laekumine olla ok. No ei pea ju end töökaaslastega pinalisse jooma iga korda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mulle tundub pigem imelik see, et trenn lõppeb kell 22. vot see oleks asi mida uurida. eriti kui koju ka vahepeal ei jõuta. mis ta teeb 4h järjest trenni või?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

No 1-2 ajal võiks ikka juba koju tulla, kuid mehed…

Minu abikaasa pole kunagi tulnud baarist koju enne kella 5. Paar korda juhtunud, et jõudis alles peale kella 7. Lisaks sellele magab ta päeva lihtsalt maha.
Õnneks neid väljas käimisi pole tihti. Vahel on lausa 6 kuud vahe. Mõnikord on ka juhtunud, et 2* kuus.
Kui koos elama hakkkasime, siis pidas ta noermaalseks, et ta käis iga nädalavahetus peol ja loomulikult üksi.

Mina olen meie kooselu jooksul (7a) käinud üksi väljas vaid 1 korra ja siis sain ka vaid 2-3 tundi olla. Kell 11 olin kodus, et pärast ohkimist poleks.

Kas kannatad ja elad edasi, või hakkad vastu ja lähed lahku. Või kuidas see lause oligi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]mulle tundub pigem imelik see, et trenn lõppeb kell 22. vot see oleks asi mida uurida. eriti kui koju ka vahepeal ei jõuta. mis ta teeb 4h järjest trenni või?[/tsitaat]

No see iseenesest ei pruugi küll imelik olla, oleneb trenni asukohast ja algusajast. Minu mees jõuab ka kell 10 koju. Tööpäev lõppeb kell 6, trenn koduga võrreldes töökohast täpselt vastassuunas ja algab kell 7. No mingi valemiga vahepealt koju ei jõuaks ja oleks ka jabr lihtsalt see tund aega edasi-tagasi sõita ju :). Trenn kestab 2 tundi, peale seda saunatatakse ja lobisetakse veel trennikaaslastega natuke ja tõesti hakkab kell 10 saama kui mees koju laekub (autoga koju sõitmine võtab ca 25 minutit).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.04 18:03; 13.04 18:13; 13.04 18:38; 14.04 20:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]No 1-2 ajal võiks ikka juba koju tulla, kuid mehed…

Minu abikaasa pole kunagi tulnud baarist koju enne kella 5. Paar korda juhtunud, et jõudis alles peale kella 7. Lisaks sellele magab ta päeva lihtsalt maha.
Õnneks neid väljas käimisi pole tihti. Vahel on lausa 6 kuud vahe. Mõnikord on ka juhtunud, et 2* kuus.
Kui koos elama hakkkasime, siis pidas ta noermaalseks, et ta käis iga nädalavahetus peol ja loomulikult üksi.

Mina olen meie kooselu jooksul (7a) käinud üksi väljas vaid 1 korra ja siis sain ka vaid 2-3 tundi olla. Kell 11 olin kodus, et pärast ohkimist poleks.

Kas kannatad ja elad edasi, või hakkad vastu ja lähed lahku. Või kuidas see lause oligi.[/tsitaat]
Miks sa sellise türanniga koos elad või miks sa teda paika ei pane? Kelleks ta enannat õige peab, et talle on rohkem lubatud kui sulle?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 13.04 18:01; 13.04 20:10; 14.04 22:37; 14.04 23:24; 15.04 00:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]
Kui koos elama hakkkasime, siis pidas ta noermaalseks, et ta käis iga nädalavahetus peol ja loomulikult üksi.

[/tsitaat]

Ja sina leppisid sellega ja olid bnõus temaga oma elu jätkama?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 13.04 18:01; 13.04 20:10; 14.04 22:37; 14.04 23:24; 15.04 00:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Miks sa sellise türanniga koos elad või miks sa teda paika ei pane? Kelleks ta enannat õige peab, et talle on rohkem lubatud kui sulle?[/tsitaat]
Kus nüüd feminist kargas välja.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.04 21:57; 14.04 23:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]

Kus nüüd feminist kargas välja.[/tsitaat]
Noo. Mismõttes mees käib ja teeb, mis tahab ja naine peab tegema, mis mees tahab? Kui keegi põhjendaks, miks sellist asja naine talub? Selline mees saaks minu juurest kohe kinga.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 13.04 18:01; 13.04 20:10; 14.04 22:37; 14.04 23:24; 15.04 00:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kui rääkida AINULT tööalastest istumistest siis minu jaoks ka täiesti ok.Aga see oleneb täiesti sinust endast ka.Mina näiteks armastan yksi olemist.Mulle väga meeldivad need ôhtud kus mees näiteks venna juures filmi vaatab.Vôtan alati mingi filmi ,mis mehele ei meeldi (ala \”sex ja linn\”) ja ostan midagi head paremat.Vôi teen suurpuhastuse vôi istun skaibis môndade tuttavatega -no mida iganes.Yhesônaga mulle meeldib see aeg kui saan yksi olla (mees on väljas ja laps magab).Ma ausalt naudin seda.Samas on mul tuttavaid kes ainult koos igalpool käivadki.NO tôesti-kui mina kutsun naispoole kohvile kuskile kohvikusse siis on mees alati kaasas.Noh selle vastu ei ole mul midagi aga yksteisele peaks ôhku ka andma.Pealegi minu mees ei suudaks iial seda naiste juttu kuskil kohvikus tundide viisi kuulata.Usun et ta teeks seda kui teda paluda aga mina ei leia pôhjust selleks.Tean et mehed pole huvitatud naiste jutust.Nii et mis puutub sinna väljas käimistesse siis ma arvan et sa oled lihtsalt ise oma mehes liialt kinni.
Samas murelikuks tegi see teine pool sinu jutust.Noh et teiega koos tegemiste vastu endal suurt huvi ei ole (teete midagi vaid siis kui sina tagant utsitad).MItu päeva nädalas trenn (kui perele aega on töö tôttu niigi liiga vähe) jne.Tähendab ma ise olen väga aktiivne inimene ja sport on elus tähtsal kohal aga kui tööd on ikka nii ylemôistuse palju et pere jaokski aega ei jää siis seda viimast aega ma kyll trennis käimisele ei raiskaks.Pealegi spordi tegemiseks on väga palju teisigi variante.Käite koos jooksmas,jalutamas ,kasvôi lapsevankriga .Nii saab kogu pere selle spordi pisiku endale kylge.Hantlid vôib omale ka koju osta.Ja kuna teil rahadega probleeme ei ole nagu sa ytlesid siis need crosstrainerid ja muud värgid vôib omale ka koju osta.Pangu lihtsalt see trenni raha hoopis masinate alla ja vändaku siis kasvôi elutoas,ôhtuse filmi ajal.Miskipärast on mul tunne et su mees tahab lihtsalt kodust völja saada ja seetôttu ka see tihedaim trenn kui varem.Selle kodust välja tahtmise pôhjuseid vôib olla ka erinevaid.See et ta on lihtsalt harjunud nyyd end tihedamini lôôgastama kuskil trennis vôi pubis ja nyyd ongi see harjumuseks saanud.Ei ole ka välistatud môni uus silmarôôm.Vôi vôibolla ei paku sa talle lihtsalt enam suurt huvi ja sinust on saanud tema jaoks hall hiireke? No vot ei tea mis su mehe peas toimub.Aga ma arvan et sinu syda teab seda vôi vähemalt aimab.Ja nyyd ei jäägi muud yle kui mehega rääkida.
MInu jaoks on lôôgastumine minu töö.Täiskohaga töö tähendab seda et vähemalt 8 tundi päevas,viis korda nädalas ollakse perest eemal.Lôunat pean tavaliselt töökaaslastega-lobiseme ja lôôgastume:) Peale tööd on see aeg kus mina tahan oma mehe ja lastega olla.EI kujutaks ette et peale tööd veel kuhugi trenni läheks mitmeks tunniks.Jalutuskäike teeme ka,enamjaolt ôhtuti.Trenni vahendid on meil kodus,no ikka päris palju erinevaid . Kui mina näiteks trenni teen siis ei kujuta ennast ette kuskil mône isikuga samal ajal rääkides vôi midagi sellist.See vôtab esiteks vôhmale ja keskendun siis rohkem jutustamisele kui trennile.MIna teen trenni klapid peas,muusika mängimas.Vôi siis teleka ees mônda filmi perega vaadates.Yhesônaga variante on palju,kuidas oma elu kujundada nii et aega ei peaks pidevalt varastama oma lähedaste arvelt.Pealegi mis suhe su mehel teie lastega on kui ta neid nii harva näeb?ôhtul kui tema koju tuleb siis ma eeldan et lapsed juba magavad?
[/tsitaat]

Väga raske on nii pikka teksti jälgida, kui sa ei jaga seda lõikudeks.

Lause lõppu jäetakse tühik, ka see lihtsustab lugemist. Ja \”y\” aseml \”ü\” oleks muidugi veel super hea 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.04 23:33; 14.04 14:26; 14.04 17:29; 16.04 08:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oma mehe puhul ei teeks ma sellisest käigust probleemi, kuna trennis ta ei käi ja nädala sees on kodus.
Aga meil on palju hullem probleem. Kord 2 kuu tagant käiakse 2 päeva. Ikka väike tsükkel nagu juba.
Plaanin ka vastu teha kui laps rinnast võõrutatud ja eks siis näis, mis edasi saab. Kas mõjub või ei.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

usun et sul vist endal lube ei ole?
Tee loead ära ja hakka ise oma elu elama, ära sõltu nii palju mehest, ja sellest kas tema on valmis teiega kuskile minema. olin ise samas situatsioonis, ja neid laupäevi oli palju kus ma mehe pärast pidin kodus niisama passima, kuna ta ei saanud kaineks ja ei saanud kuskile temaga minna. Nüüd on mul omal load ja käin kus tahan, teen mida tahan, olen palju uusi sõbrannasid leidnud ja lapsel on ka lõbus. 😀 mees kui tahab siis istub öisest peost kella 11ni voodis ja magab peatäit välja, pole minu mure enam. muidugi on kahju kui isa perega koos ei ole kuid nüüd ma näen et ta hakkab juba ise mõistlikumaks muutuma. ju siis oli lihtsalt vaja meist veits hinge tõmmata. Nüüd on ta heameelega meie päralt ja kime rohkem koos igalpool. Ju ta sai siis aru et kõik ei pea tema pilli järgi käima.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemalgatajale ütlen, et sa löö kord majja. Miks peaks üks täiskasvanud inimene istuma töökaaslastega kella 5 ni baaris? ja joob ka veel. Tundub, et su mehest on tulemas alkoholisõltlane. Selge on see, et midagi teda vaevab. Mu mees oli ka kunagi selline. Aga kui saime lapsed ja juba ennem seda sai normaalseks. Aga nägin väga palju vaeva. Seda ütlesin talle küll, et valigu mind või ööelu teistega. Kindlasti ära lase sel jätkuda. See ei ole normaalne!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Teemalgatajale ütlen, et sa löö kord majja. Miks peaks üks täiskasvanud inimene istuma töökaaslastega kella 5 ni baaris? ja joob ka veel. Tundub, et su mehest on tulemas alkoholisõltlane. Selge on see, et midagi teda vaevab. Mu mees oli ka kunagi selline. Aga kui saime lapsed ja juba ennem seda sai normaalseks. Aga nägin väga palju vaeva. Seda ütlesin talle küll, et valigu mind või ööelu teistega. Kindlasti ära lase sel jätkuda. See ei ole normaalne!
[/tsitaat]

… ja su meest tõmbab tegelikult ka voodis käima selline emme, kes teda enne on noominud vara koju tulema? kes õpetab ja kamandab enda äranägemise järgi?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.04 22:26; 18.04 22:29; 18.04 22:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kord kuus pidutseda ei ole mitte mingisugune sagedus. see on tuhvlialuse elu. mul läheks süda pahaks, kui mu mees loeks mu pubituuridel veedetud tunde ja loeks minuteid minu saabumiseni. igasugune austus kaoks hoobilt. aga no eks mõnedele sobibki selline ema-poja või isa-tütre rollidega elu, kus keegi käsutab ja keegi alandub.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.04 22:26; 18.04 22:29; 18.04 22:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ma ei rääkinud tihedusest, vaid sellest perioodist 12 h – kas see ongi normaalne. Kui me mehega koos kunagi ringi trallitasime, siis laekusime ka 2-3 paiku. Miks peab olema kuni sulgemiseni ma ei saa aru. Pealegi rahamuret ei ole ja taksod sõidavad öö läbi, et koju tulla. Mis mõnu on käia ühes baarist teise ja niisama kakerdada? Aga vb ma olengi juba ise nii kana, et ei saa sellest aru. Koos kakerdasime me viimati hmm – äkki 4 aastat tagasi. Töökaaslaste seltskonda ma saan aru oma teist poolt ei võeta.[/tsitaat]

see on ju ainult SINU arvamus? miks peaks sinu arvamus olema SEE õige arvamus? kelleks sa ennast pead? emaks oma mehele? ülemuseks? jumalaks? see, et sinul juba kell 2-3 öösel peol igav hakkab, on ju sinu isiklik probleem. ju sa ei paku pinget seltskonnale ja see vajub laiali?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.04 22:26; 18.04 22:29; 18.04 22:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei viitsi kõike lugeda, aga mõistan sind täielikult. Meil asi veel hullem. Tööpäeviti 3x nädalas trenn, 1x üks koolitus (õnneks saab varsti läbi). Seega töölt otse koju tuleb ainult 1x nädalas.
Nädalavahetused on mees väljas lõõgastumas või oma hobiga tegelemas (samuti kodust eemal). Pühapäev magatakse täies mahus maha.
Ja tulnud on see sellest, et ka mina mõtlesin, et olen mõistlik ja mittenäägutav naine ning mees oskab ise piiri pidada, AGA EI.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

… ja su meest tõmbab tegelikult ka voodis käima selline emme, kes teda enne on noominud vara koju tulema? kes õpetab ja kamandab enda äranägemise järgi?[/tsitaat]

et kui mees hakkab kaineks ja enam töökaaslastega öösiti ei joo siis on kohe emme-issi suhe või?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]kord kuus pidutseda ei ole mitte mingisugune sagedus. see on tuhvlialuse elu. mul läheks süda pahaks, kui mu mees loeks mu pubituuridel veedetud tunde ja loeks minuteid minu saabumiseni. igasugune austus kaoks hoobilt. aga no eks mõnedele sobibki selline ema-poja või isa-tütre rollidega elu, kus keegi käsutab ja keegi alandub.[/tsitaat]

Vaata, teemaalgatuses on probleem muus – mees ei taha, et tema tunde loetaks, aga naise omi ta loeks küll.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.04 19:13; 14.04 13:07; 19.04 20:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Kus nüüd feminist kargas välja.[/tsitaat]

See on jah lausa radikaalfeminist, kes arvab, et see on imelik, kui naine peab punkt kell 11 kodus olema, et \”ohkimist poleks\”, samas kui mees teeb seda, mis tahab. Mul on tunne, et mees ajab naise ja koera omavahel sassi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 23 postitust - vahemik 31 kuni 53 (kokku 53 )


Esileht Pereelu ja suhted Kui kaua teie arvetes on normaalne väljas/pubis/baaris viibida?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.