Esileht Ilu ja tervis Kui kaua vaskspiraali paigaldamine aega võtab ja kas pärast paigaldamist määrib ka?

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Kui kaua vaskspiraali paigaldamine aega võtab ja kas pärast paigaldamist määrib ka?

Postitas:

Annan veel rinda lapsele ja päevi ei ole mul hakanud. Kas peale spiraali panekut hakkab määrima ka, mõtlen, et kas pean igaksjuhuks sideme panema. Kas siis peale paigaldamist hakkavad päevad ka käima?

Äkki keegi oskab vastata.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.01 18:22; 17.01 08:21; 17.01 12:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No mina panin spiraali tavalisel ajal (päevad olid just läbi saanud, ei pannud päevade ajal) ja rinnaga ka ei toitnud. Paigaldus võttis aega vb pool minutit või vähem ja kindlasti varu et aluspesus oleks pesukaitse ja side kaasas, sest minul hakkas peale seda kohe ikka korralikult verd jooksma :S. Eks see on individuaalne, aga mulle seda keegi ei öelnud ja mul oli hea meel, et ise selle peale tulin. Oleks päris piinlik olnud. Arst ka enne ei hoiatanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui valus on spiraali paigaldamine? Kas on vahet ise sünnitanul või keisrilõike läbinul?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

olen teemaalgataja… käisin ka paigaldamas ära. Minul oli küll valus, muidu nagu polnud midagi, aga siis kui ta arst hakkas seda emakat mingite asjadega haarama(nii ta seda nimetas), no et natuke emaka suuet laiali tõmmata, et seda spiraali siis sinna paika panna. Vot see emaka haaramine oli minu jaoks sama valus kui valud ennem sünnitust, ok võibolla siiski vähem nats, aga see kestis mitte väga kaua. Kannatab ära. Minul oli see asi ka, et mul ei olnud mentstruatsioon veel alanud, annan veel rinda. Tavaliselt nad panevad seda mentsi ajal, et siis emaka suue natuke rohkem avatud vms, selleks võibolla mul oligi valus. Nii ka arst väitis.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.01 18:22; 17.01 08:21; 17.01 12:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]olen teemaalgataja… käisin ka paigaldamas ära. Minul oli küll valus, muidu nagu polnud midagi, aga siis kui ta arst hakkas seda emakat mingite asjadega haarama(nii ta seda nimetas), no et natuke emaka suuet laiali tõmmata, et seda spiraali siis sinna paika panna. Vot see emaka haaramine oli minu jaoks sama valus kui valud ennem sünnitust, ok võibolla siiski vähem nats, aga see kestis mitte väga kaua. Kannatab ära. Minul oli see asi ka, et mul ei olnud mentstruatsioon veel alanud, annan veel rinda. Tavaliselt nad panevad seda mentsi ajal, et siis emaka suue natuke rohkem avatud vms, selleks võibolla mul oligi valus. Nii ka arst väitis.[/tsitaat]
Ähh. Saamatu arst lihtsalt.
Mulle paigaldati ka pärast sünnitust kui päevi veel ei olnud ja ei tundnud absoluutselt mitte midagi. Pärast paigaldamist oli tunne, et \”huvitav, kas ta üldse selle paigaldas või pistis lauasahtlisse?\”

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli mõlemad korrad paigaldamine valus, aga eriti ei määrinud. Aga peale teist last \”õnnestus\” mul vastspiraaliga paar kuud peale paigaldamist emakaväline rasedus saada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

teemaalgataja olen… mulle paigaldas dr Krunks hariduse tn. Minul temaga kogemust ennem ei ole olnud, seega ei tea kas tegu hea arstiga, aga inimesena oli küll väga tore. Ja kui küsisin, et kas on valus ka, siis ütles, et see nii erinev, et osad ei tunne midagi. Mulle küll tundus, et tegu ei olnud mingi koba arstiga.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.01 18:22; 17.01 08:21; 17.01 12:24;
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Ilu ja tervis Kui kaua vaskspiraali paigaldamine aega võtab ja kas pärast paigaldamist määrib ka?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.