Esileht Lapse ootamine Kui kaua võtsite progesterooni lisaks?

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Kui kaua võtsite progesterooni lisaks?

Postitas:

<p style=”text-align: left;”>Google annab erinevaid vastuseid ja samuti olen saanud erinevaid vastuseid kahelt arstilt ja ämmaemandalt, nii et olen segaduses. Vastused varieeruvad 7-20.nädalani. Progesteroonitesti ei tehtud enam. Viimati tehti 5-6n paiku, kui oli määrimine ja avastati madal tase.</p>

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul tuli võtta kuni 11n täitumiseni gepretixi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina pidin võtma kuni 12. nädalani. 10. nädala pealt võtsin 2 tableti asemel 1 päevas ning 11. nädala pealt üle päeva. Selleks ajaks keha juba toodab ise progesterooni piisavalt.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul ei olnud otseselt lõpetamisest juttu, aga teadsin, et umbes 12 nädalani. Ka teadsin, et seda ei tohi äkki ära jätta, vaid järk-järgult. Kuna enda arst on puhkusel, jäi mul nüüd just viimane visiit vahetult peale OSCARit asendusarsti juurde. Tema ütles, et kuna OSCAR oli korras ja riskid madalad, siis tema ei näe vajadust seda enam edasi tarvitada ja et võin päevapealt lõpetada. Võtsin 2x päevas 1tbl ja selle arsti jutu järgi oleksingi pidanud selle koguse just nii lõpetama ilma järk-järgulise lõpetamiseta.

Kuna eelnev asendusarst (käisin mõned nädalad tagasi korraks esinenud määrimise pärast ennast igaks juhuks arsti soovil ette näitamas) oli just ütelnud, et ma kindlasti ei lõpetaks äkki võtmist ära, vaid järk-järgult, siis ei julgenud selle viimase asendusarsti soovitust päevapealt ära lõpetada kuigi tõsiselt võtta ning jätkasin veel 3 päeva 1x päevas tbl võtmist. Täna on n-ö 4s päev, kus mõtlesin, et rohkem siis edasi ei võta üldse.

Üldiselt peakski vist nii olema, et umbes 12ndl-ni võetakse ja siis selleks ajaks peaks juba keha ise piisavalt proget tootma ja kui riskid ka madalad, siis rasedus samuti juba piisavalt tugev, et ei ole vajadust edasi võtta. Kui aga esineb määrimisi vms, siis kindlasti võtaks pigem kauem, kui lühemat aega ja igal juhul konsulteeriks arstiga. Üldiselt soovitan ka sul kuulata oma enda arsti/ÄEd, sest tema on sinu looga kõige paremini kursis ja oskab seeläbi teha just sinu põhjal otsuseid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ootan oma neljandat IVF beebit ja kõigi neljaga olen peale oscarit päevapealt lõpetanud. Ei mingeid probleeme. 8 nädala paiku hakkab platsenta tööle ja 12 nädalaks on ta kuu aega täisvoimsusel proget tootnud. Loen ivf gruppe ja foorumeid nii eesti, vene kui ingl keeles ja pole kuskilt silma jäänud, et 20 nàdalani peaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Lapse ootamine Kui kaua võtsite progesterooni lisaks?