Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kui kaugel töökoht kodust?

Näitan 25 postitust - vahemik 31 kuni 55 (kokku 55 )

Teema: Kui kaugel töökoht kodust?

Postitas:

35km, 30min

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

1,4km ja autoga 3min

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

800 m, aega pole võtnud (liigun jala, rattaga, autoga).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas kõigi bussid 4km kaugusele nii kaua sõidavad? Mul töökoht u sama kaugel, buss sõidab 9-11 minutit, olenevalt liiklusest.

Kui sul buss peatud koduukse ja töökoha ees, siis küll. Tavaliselt võtab bussipeatusesse minek ka mingi aja.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.12 23:30; 24.12 10:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas kõigi bussid 4km kaugusele nii kaua sõidavad? Mul töökoht u sama kaugel, buss sõidab 9-11 minutit, olenevalt liiklusest.

Ma elasin varem sellises kohas, kust liikus kaks bussi, lõpp-peatus täpselt samas kohas. Üks tiirutas rohkem majade vahel ja sellel oli rohkem peatusi, teine sõitis otsemat teed pidi ja oli vähem peatusi (ekspressbuss). Ühega sai linna 10 minutiga, teisega kulus 20-25 minutit, olenes ka sellest, mis kellaajal see buss sõitis (inimesi rohkem, siis seisis peatuses pikemalt)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.12 13:39; 24.12 12:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

5 minuti autosõidu kaugusel. Vaatasin Google Mapsist järele, 2,9 km näitab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

52 km. Aega kulub 42-52 minutit. Suurem osa sõitu on mööda maanteed.

Varem oli vahemaa ca 18 km (Meriväljalt Delta Plaza kanti) ja kulus 35-47 minutit. Öösel oleks saanud ka 20-22 minutiga, aga mitte päeval. Kui pead linnas sõitma, jube, see on meeletu ajaröövel.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.12 15:05; 30.12 18:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas kõigi bussid 4km kaugusele nii kaua sõidavad? Mul töökoht u sama kaugel, buss sõidab 9-11 minutit, olenevalt liiklusest.

Kui sul buss peatud koduukse ja töökoha ees, siis küll. Tavaliselt võtab bussipeatusesse minek ka mingi aja.

4km, 30 min bussiga (uksest ukseni)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 24.12 02:14; 24.12 15:16; 25.12 22:21; 29.12 16:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas kõigi bussid 4km kaugusele nii kaua sõidavad? Mul töökoht u sama kaugel, buss sõidab 9-11 minutit, olenevalt liiklusest.

Sest vähemalt Tallinnas peatub ühistrantsport iga posti juures ja seisab peatuses rahulikult tükk aega. See on ka põhjus, miks ma autot eelistan, kuigi trollisõit on tasuta. Lihtsalt ei viitsi loksuda pool tundi, eriti, kui sellest ajast kulub suurem osa seismisele, mitte sõitmisele.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Töötan kodus ainult. Paar meetrit magamistoast kontoriruumi vaja minna 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ca 5-600meetrit. olen rahul 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Umbes 15km ja arvestan sõiduks samuti 15 minutit.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas kõigi bussid 4km kaugusele nii kaua sõidavad? Mul töökoht u sama kaugel, buss sõidab 9-11 minutit, olenevalt liiklusest.

Sest vähemalt Tallinnas peatub ühistrantsport iga posti juures ja seisab peatuses rahulikult tükk aega. See on ka põhjus, miks ma autot eelistan, kuigi trollisõit on tasuta. Lihtsalt ei viitsi loksuda pool tundi, eriti, kui sellest ajast kulub suurem osa seismisele, mitte sõitmisele.

Mina elan ka Tallinnas, aga mul – nagu kirjutasin – sõidab buss seda maad 9-11 minutit. Sellepärast tunduski veider, et teistel poole rohkem aega kulub sama pikaks ühistranspordisõiduks.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 24.12 02:14; 24.12 15:16; 25.12 22:21; 29.12 16:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Autoga sõidan tööle 4-5 minutit, jalgsi umbes 40 minutit.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas kõigi bussid 4km kaugusele nii kaua sõidavad? Mul töökoht u sama kaugel, buss sõidab 9-11 minutit, olenevalt liiklusest.

Sest vähemalt Tallinnas peatub ühistrantsport iga posti juures ja seisab peatuses rahulikult tükk aega. See on ka põhjus, miks ma autot eelistan, kuigi trollisõit on tasuta. Lihtsalt ei viitsi loksuda pool tundi, eriti, kui sellest ajast kulub suurem osa seismisele, mitte sõitmisele.

Mina elan ka Tallinnas, aga mul – nagu kirjutasin – sõidab buss seda maad 9-11 minutit. Sellepärast tunduski veider, et teistel poole rohkem aega kulub sama pikaks ühistranspordisõiduks.

Bussi marsruut ei ole mööda kõige otsemaid teed (autoga sõidan ka 9-11 min). Lisaks ei mõelnud ma uksest-ukseni all seda, et buss sõidab, vaid aega, mis mul kokku kulub, koos kõndimisega.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.12 01:52; 28.12 09:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

80km ja umbes 1h sõitu autoga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

12 km. Autoga 15-25 minutit oleneb liiklusest. Ühistranspordiga üle tunni.  Õnneks töötan hetkel kodus

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Bussi marsruut ei ole mööda kõige otsemaid teed (autoga sõidan ka 9-11 min). Lisaks ei mõelnud ma uksest-ukseni all seda, et buss sõidab, vaid aega, mis mul kokku kulub, koos kõndimisega.

Selge, mina rääkisin just bussisõiduajast. Aga mul sõidabki buss väga otse ja kiiresti ning peatused on ka väga lähedal, nii töökohale kui kodule. Kokku kulub kodust tööle jõudmiseks siis ca 20 minutit, selle sees on see 9-11 min bussisõitu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 24.12 02:14; 24.12 15:16; 25.12 22:21; 29.12 16:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Praegu töötan kodus, aga aastaid asus töökoht 14 km kaugusel. Koduuksest väljumisest kuni töökoha ukseni läks hommikuti 45-55 minutit ja õhtul tagasi 60-70 minutit. Kui veel õhtul poest läbi käisin, siis olingi koos tavapärase tööajaga kodust eemal  pea 11 tundi. Elan Tallinnas ja sõitsin ümberistumisega ühest linna otsast teise.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

4,5 km ja väljun kodust headel hommikutel 10 min enne tööpäeva algust, keskmistel hommikutel 6 min enne tööpäeva algust ja enamikul hommikutest 2 min enne tööpäeva algust, mantlihõlmad lahti, sada kompsu käte vahel, hullumeelse pilk silmis 😀

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

15 km ja 20-25 minutit autosõitu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hetkel 300 km, töötan peamiselt kodust. Järgmisel aastal üks töökoht saab olema 40 km kaugusel, teie mõnekuuline leping 200 km kaugusel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Praegu töötan kodus, aga aastaid asus töökoht 14 km kaugusel. Koduuksest väljumisest kuni töökoha ukseni läks hommikuti 45-55 minutit ja õhtul tagasi 60-70 minutit. Kui veel õhtul poest läbi käisin, siis olingi koos tavapärase tööajaga kodust eemal pea 11 tundi. Elan Tallinnas ja sõitsin ümberistumisega ühest linna otsast teise.

See on kõige jubedam ajaröövel tõesti 🙁 Seepärast ka Tallinnast välja kolisime. Mitte ainult seepärast muidugi. Olen ka Lasnamäelt käinud tööle Magdaleena haigla juurde ja ikka päris jõhker oli. Pärast elasime mingi aeg Märjamaal ja sealt sõitsin sama kaua või 2-3 min kauem tipptunnil.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.12 15:05; 30.12 18:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

200 km ja umbes 5-5,5 tundi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

40-45 km, autoga 35-40 min suvel, 40-45 min talvel.

Huvitav, miks miinustati? Et ma suvel sõidan kiiremini? Aga kui Narva maanteel on suvel kiirusepiirang lõdvem, sis ma sõidangi selle järgi. Ja kui talvel on käänulised väiksemad teed libedamad, siis ma sõidangi seal aeglasemalt. Samuti mõjutab suvist sõiduaega väiksem autode hulk Tallinnas – puhkused, koolivaheaeg jms.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.12 22:36; 30.12 23:31;
To report this post you need to login first.
Näitan 25 postitust - vahemik 31 kuni 55 (kokku 55 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kui kaugel töökoht kodust?