Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Kui kiirelt arstile tartus

Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )

Teema: Kui kiirelt arstile tartus

Postitas:

Heii,
Peale 3 aastat higi, verd ja pisaraid saime oma triibud kätte jõuludeks.
Helistasin Tartu ülikooli kliinikumi ja aega pakuti 21.01.2019. Nädalaid mul praegu 6+3. Kas see on okei aeg nii hilja minna? Kas kuskil oleks võimalik varem saada ultrahelile?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui kiire taga siis proovi Tammesse, seal on üsna lühikesed järjekorad.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Elitesse saab samuti ruttu. Visiit koos UH-ga minuteada 60.-.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.12 21:18; 17.12 12:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas ütlesid TÜK-i registratuuris, et soovid just rasedusega arvele võtta? Kui jah aga seal tõesti ummik ja alles 12+ nädalal vastuvõtt siis soovitan ka Tamme või Elitesse minna.

Osadel uuringutel on kitsad ajaaknad. Näiteks Panorama test tasub teha 10. nädalal, siis jõuavad tulemused nii et vajadusel jõuab ka koorionibiopsia teha. Kui kliinikum nii umbes, siis võivad järjekorrad raseduse jälgimist ja ka II ja III trimestri uuringute tegemist segada.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina läksin samuti Tammesse samal põhjusel.
Ikka öeldakse,et pole mõtet enne 6-7 nädalat TÜK’i üldse helistada ja nii ma siis järgisin juhtnööre. Kui õigel ajal helistasin,pakuti mulle esimest aega nii,et rasedust oleks juba 13nd. Nad ütlesid seepeale,et ega midagi teha ei ole.

Helistasin kohe järgmiseks Tammesse ja sain aja juba järgmiseks nädalaks. Minu arst on dr.Liivak- nii meeldiv arst!Tammes on rahulik keskkond ja keegi ei riidle.
Vereanalüüsid ja UH küll maksavad,aga mitte nii palju et ära ei jõuaks maksta. UH viimati oli vist 7eur ja pilt 5eur või vastupidi, põhjalikum vereanalüüs 30 eurtsi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.12 09:13; 27.12 13:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis seal TÜK-is siis lahti on, et järjekorrad nii pikad?
Kas nüüd ongi nii, või mingi ajutine jama.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.12 21:18; 17.12 12:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

TÜK-s sain mina ka aja 18.01, hetkel 4+5.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis seal TÜK-is siis lahti on, et järjekorrad nii pikad?

Kas nüüd ongi nii, või mingi ajutine jama.

Jõulupuhkus loomulikult.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.12 08:23; 27.12 15:34; 31.12 09:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jõulupuhkus ei alga juba suvel. Seal on üleüldse aegade nappus- mis teha.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.12 09:13; 27.12 13:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jõulupuhkus ei alga juba suvel. Seal on üleüldse aegade nappus- mis teha.

Püha müristus, suvel on suvepuhkus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.12 08:23; 27.12 15:34; 31.12 09:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Proovi ka medexisse aega saada! Seal on ports haigekassaaegu, maksad tavapärase visiiditasu ja arstid samad, kes TÜK-is. Mul oli üleeelmine suvi sama probleem ja kuna oli ka riskirasedus, siis sain aja juba järgmisel nädalal Medexisse. Uh aparaat on seal küll iidamast-aadamast, kuid arsti kogenud silm leidis loote koos südametööga ikka õigest kohast.
Minu jaoks oli üllatav veel ka see, et arst, kelle kohta TÜK-is juba aastakümneid hirmujutte räägiti ja kelle käest isegi olen valvekabinetis sõimata saanud, jättis Medexis äärmiselt meeldiva ja positiivse mulje – Riikliku ja eraarstiabi eripärad vist.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

TÜK on KA eraasutus. Mõlemad ühesugused eraasutused, kes pakuvad kas haigekassa rahastatavat abi või maksad ise.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.12 08:23; 27.12 15:34; 31.12 09:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Proovi ka medexisse aega saada! Seal on ports haigekassaaegu, maksad tavapärase visiiditasu ja arstid samad, kes TÜK-is. Mul oli üleeelmine suvi sama probleem ja kuna oli ka riskirasedus, siis sain aja juba järgmisel nädalal Medexisse. Uh aparaat on seal küll iidamast-aadamast, kuid arsti kogenud silm leidis loote koos südametööga ikka õigest kohast.

Minu jaoks oli üllatav veel ka see, et arst, kelle kohta TÜK-is juba aastakümneid hirmujutte räägiti ja kelle käest isegi olen valvekabinetis sõimata saanud, jättis Medexis äärmiselt meeldiva ja positiivse mulje – Riikliku ja eraarstiabi eripärad vist.

Medexis pole enam haigekassaaegu. Käisin novembris oma arsti juures regulaarses kontrollis ja registreerimise ajal administraator kohe küsis, et kas ikka sobib nii, et on tasuline. Visiit+analüüsid läks kokku 60.-

Igal juhul, kui sul on majanduslikult vähegi võimalik, siis hingerahu huvides soovitan proovida kiiremini arstile saada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sain oma arstile TÜK täna aja 29.01, hetkel nädalaid 3+4, ok vist:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 31.12 13:50; 31.12 14:41; 31.12 15:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sain oma arstile TÜK täna aja 29.01, hetkel nädalaid 3+4, ok vist:)

sa panid endale aja juba enne, kui päevad üldse ära jäänud?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 31.12 14:23; 31.12 14:48; 31.12 15:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sain oma arstile TÜK täna aja 29.01, hetkel nädalaid 3+4, ok vist:)

sa panid endale aja juba enne, kui päevad üldse ära jäänud?

Eip, mul tsükkel 23-24 päeva, panin aja, kui testile kaks triipu sain. Sobib? Või soovid veel midagi täpsemalt teada?

Või arvad tõesti, et igal kuul panen uusi aegu ja tühistan? Et abivajajad ootavad nuttes aegu, ma ainult tühistan?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 31.12 13:50; 31.12 14:41; 31.12 15:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sain oma arstile TÜK täna aja 29.01, hetkel nädalaid 3+4, ok vist:)

sa panid endale aja juba enne, kui päevad üldse ära jäänud?

Eip, mul tsükkel 23-24 päeva, panin aja, kui testile kaks triipu sain. Sobib? Või soovid veel midagi täpsemalt teada?

Või arvad tõesti, et igal kuul panen uusi aegu ja tühistan? Et abivajajad ootavad nuttes aegu, ma ainult tühistan?

ei arva..ja ma loodan, et sul läheb kõik hästi. üldiselt aga näha jah, et väga paljudel varaseid katkemisi, kui kõik esimese triibu peale kohe aegasid panevad, siis on kindlasti väga palju aegu, mis tühistatakse. ma loodan ausalt, et sina seda tegema ei pea 😉 ilma igasuguse irooniata, lihtsalt selgitasin oma küsimuse tagamaad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 31.12 14:23; 31.12 14:48; 31.12 15:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sain oma arstile TÜK täna aja 29.01, hetkel nädalaid 3+4, ok vist:)

sa panid endale aja juba enne, kui päevad üldse ära jäänud?

Eip, mul tsükkel 23-24 päeva, panin aja, kui testile kaks triipu sain. Sobib? Või soovid veel midagi täpsemalt teada?

Või arvad tõesti, et igal kuul panen uusi aegu ja tühistan? Et abivajajad ootavad nuttes aegu, ma ainult tühistan?

ei arva..ja ma loodan, et sul läheb kõik hästi. üldiselt aga

näha jah, et väga paljudel varaseid katkemisi, kui kõik esimese triibu peale kohe aegasid panevad, siis on kindlasti väga palju aegu, mis tühistatakse. ma loodan ausalt, et sina seda tegema ei pea ???? ilma igasuguse irooniata, lihtsalt selgitasin oma küsimuse tagamaad.

Selle aja peale on mul 7 näd, seega täiesti õige aeg arvele võtta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 31.12 13:50; 31.12 14:41; 31.12 15:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sain oma arstile TÜK täna aja 29.01, hetkel nädalaid 3+4, ok vist:)

sa panid endale aja juba enne, kui päevad üldse ära jäänud?

Eip, mul tsükkel 23-24 päeva, panin aja, kui testile kaks triipu sain. Sobib? Või soovid veel midagi täpsemalt teada?

Või arvad tõesti, et igal kuul panen uusi aegu ja tühistan? Et abivajajad ootavad nuttes aegu, ma ainult tühistan?

ei arva..ja ma loodan, et sul läheb kõik hästi. üldiselt aga

näha jah, et väga paljudel varaseid katkemisi, kui kõik esimese triibu peale kohe aegasid panevad, siis on kindlasti väga palju aegu, mis tühistatakse. ma loodan ausalt, et sina seda tegema ei pea ???? ilma igasuguse irooniata, lihtsalt selgitasin oma küsimuse tagamaad.

Selle aja peale on mul 7 näd, seega täiesti õige aeg arvele võtta.

selline võibolla rumal küsimus, aga kas ämmakas ei ole see, kes arvele võtab? või võtab naistearst ka? ma aru saanud, et arst tuvastab, aga saadab siis ämmaka vastuvõtule, kes arvele võtab. Tallinnas ITKs sai ipatsiendis kohe otse ämmakale aja panna ja seal ongi vastuvõtu teema, et rasedusega arvele võtmine. sellega pakub ämmakaid, kelle juurde minna.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 31.12 14:23; 31.12 14:48; 31.12 15:10;
To report this post you need to login first.
Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Kui kiirelt arstile tartus

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.