Esileht Pereelu ja suhted Kui kiirelt oma kaaslasega voodisse jõudsite

Näitan 17 postitust - vahemik 31 kuni 47 (kokku 47 )

Teema: Kui kiirelt oma kaaslasega voodisse jõudsite

Postitas:

Ma pole varem esimesel kohtumisel voodisse jõudnud, aga pole ka seda tüüpi, kes enne kuid käest kinni jalutaks ja seda õiget otsiks. Minu jaoks on “see õige” õige ka seksides ja üsna kurb oleks avastada, et oled juba kõrvuni ära armunud, aga füüsiline klapp pole ikka see, mida lootsid.

Väga õige! Enne tuleb ikka uurida, kas seks sobib, onju?! Ja kui seks sobib, siis ollaksegi koos 2 aastat, ehk nii kaua, kuni kirg ja armumine kestab. Ilmtingimata tuleb selle aja jooksul ka laps valmis teha. Ja alles siis avastada, et peale seksi teil mingeid muid ühiseid huvisid ja sobivusi polegi.

+4
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.06 13:08; 30.06 15:33; 30.06 17:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma pole varem esimesel kohtumisel voodisse jõudnud, aga pole ka seda tüüpi, kes enne kuid käest kinni jalutaks ja seda õiget otsiks. Minu jaoks on “see õige” õige ka seksides ja üsna kurb oleks avastada, et oled juba kõrvuni ära armunud, aga füüsiline klapp pole ikka see, mida lootsid.

Väga õige! Enne tuleb ikka uurida, kas seks sobib, onju?! Ja kui seks sobib, siis ollaksegi koos 2 aastat, ehk nii kaua, kuni kirg ja armumine kestab. Ilmtingimata tuleb selle aja jooksul ka laps valmis teha. Ja alles siis avastada, et peale seksi teil mingeid muid ühiseid huvisid ja sobivusi polegi.

Ma käisin kaks aastat, kuni armumine üle läks. Ja siis seksisime, et kindel olla, et on päris armastus. No polnud voodis asja, nüüd loeme koos raamatuid ja keerame selja. Aga armastus on päris. Pole seksi on pangalaen koos võetud.

+5
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 29.06 00:07; 29.06 12:15; 29.06 21:07; 30.06 15:48; 02.07 13:11; 02.07 17:16; 02.07 22:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Voodini läks ikka 3-4 päeva aga basseiniveerel sai asjatatud juba 6-7 tundi peale kohtumist.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma pole varem esimesel kohtumisel voodisse jõudnud, aga pole ka seda tüüpi, kes enne kuid käest kinni jalutaks ja seda õiget otsiks. Minu jaoks on “see õige” õige ka seksides ja üsna kurb oleks avastada, et oled juba kõrvuni ära armunud, aga füüsiline klapp pole ikka see, mida lootsid.

Väga õige! Enne tuleb ikka uurida, kas seks sobib, onju?! Ja kui seks sobib, siis ollaksegi koos 2 aastat, ehk nii kaua, kuni kirg ja armumine kestab. Ilmtingimata tuleb selle aja jooksul ka laps valmis teha. Ja alles siis avastada, et peale seksi teil mingeid muid ühiseid huvisid ja sobivusi polegi.

Ma käisin kaks aastat, kuni armumine üle läks. Ja siis seksisime, et kindel olla, et on päris armastus. No polnud voodis asja, nüüd loeme koos raamatuid ja keerame selja. Aga armastus on päris. Pole seksi on pangalaen koos võetud.

Just! Ja kui seksid esimesel võimalusel, ja seks sobib, siis on ju täiesti kindel, et suhe saab hea ja jääb kestma?

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.06 13:08; 30.06 15:33; 30.06 17:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimest korda tegime 5 kuud pärast esimest kohtumist. Kuidas on üldse võimalik, et selleks vaid tunnid kuluvad kellelgi?

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma pole varem esimesel kohtumisel voodisse jõudnud, aga pole ka seda tüüpi, kes enne kuid käest kinni jalutaks ja seda õiget otsiks. Minu jaoks on “see õige” õige ka seksides ja üsna kurb oleks avastada, et oled juba kõrvuni ära armunud, aga füüsiline klapp pole ikka see, mida lootsid.

Väga õige! Enne tuleb ikka uurida, kas seks sobib, onju?! Ja kui seks sobib, siis ollaksegi koos 2 aastat, ehk nii kaua, kuni kirg ja armumine kestab. Ilmtingimata tuleb selle aja jooksul ka laps valmis teha. Ja alles siis avastada, et peale seksi teil mingeid muid ühiseid huvisid ja sobivusi polegi.

Ma käisin kaks aastat, kuni armumine üle läks. Ja siis seksisime, et kindel olla, et on päris armastus. No polnud voodis asja, nüüd loeme koos raamatuid ja keerame selja. Aga armastus on päris. Pole seksi on pangalaen koos võetud.

Just! Ja kui seksid esimesel võimalusel, ja seks sobib, siis on ju täiesti kindel, et suhe saab hea ja jääb kestma?

Vaata, võib juhtuda nii ja võib juhtuda naa. Mõlemil juhul. On palju paare, kes seksinud esimesel kohtamisel ja koos ka kuldpulmi tähistavad ja on paare, kes juba paari kuu pärast üksteise varjugi ei salli. Ja täpselt samamoodi on nii ka nende paaride hulgas, kes seksiga tagasi hoiavad. See “teise enne tundma ja usaldama ôppimine” ei välista, et see teine ikkagi su eluarmastus on vôi et reaalselt teda enne kätteandmist tundma õpid.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

U 10 aastat peale tutvumist vist. Vahepeal mitu aastat ei suhelnud, siis saime vist paar korda kokku ja suht kiiresti voodisse ka. Nüüdseks 7 aastat koos ja abielus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimest korda tegime 5 kuud pärast esimest kohtumist. Kuidas on üldse võimalik, et selleks vaid tunnid kuluvad kellelgi?

Selle asja nimi on kirg ja rahuldamatu ja soov seksida. Seda millest Friidad-frigiidad muidugi aru ei saa.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimest korda tegime 5 kuud pärast esimest kohtumist. Kuidas on üldse võimalik, et selleks vaid tunnid kuluvad kellelgi?

Selle asja nimi on kirg ja rahuldamatu ja soov seksida. Seda millest Friidad-frigiidad muidugi aru ei saa.

Teemaalgataja olen, ei püstitanud teemat ilkumiseks, vaid lihtsalt puhas hivi.
Eks on eri tüüpi inimesi. Mina olen väga kirglik, ja kui tunnen keemiat, siis pidurid puuduvad. Tean inimesi, kes vajavad enne mentaalset klappi ja siis hakkavad edasi vaatama. Ongi tundeinimesed ja mõistuse inimesed. Vallalise perioodil olen parajalt litsakas. Aga olen saanud tänu sellele palju kogemusi. Koos olen nüüd partneriga, kellega jõudsin ühe tunniga voodisse, aga ca 1,5 kuud olime suhelnud ja saanud aru, et meil on väga sarnased huvid.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 29.06 00:07; 29.06 12:15; 29.06 21:07; 30.06 15:48; 02.07 13:11; 02.07 17:16; 02.07 22:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Koos olen nüüd partneriga, kellega jõudsin ühe tunniga voodisse, aga ca 1,5 kuud olime suhelnud ja saanud aru, et meil on väga sarnased huvid.

Kui kaua te tänaseks koos olete olnud?
Kas sa soovitaks oma tütrele rahuliku südamega võõra mehe hotellituppa ööbima minna, keda varem reaalselt kohanud pole?

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 29.06 19:56; 29.06 20:16; 02.07 13:44; 02.07 13:56; 02.07 21:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selle asja nimi on kirg ja rahuldamatu ja soov seksida. Seda millest Friidad-frigiidad muidugi aru ei saa.

Rahuldamatus ja soov seksida – jah, õige nimetus.
Mis erilist kirge sa aga saad tunda konkreetse inimese vastu, keda oled tundnud alla tunni aja? See on puhtalt füüsiline vajadus sel juhul. Nimetagem ikka asju õigete nimedega.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 29.06 19:56; 29.06 20:16; 02.07 13:44; 02.07 13:56; 02.07 21:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tean inimesi, kes vajavad enne mentaalset klappi ja siis hakkavad edasi vaatama. Ongi tundeinimesed ja mõistuse inimesed.

Ega mentaalne klapp ei tähenda tunnete või kire puudumist, lihtsalt see on eeldus üldse mingi tõmbe tekkeks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.06 18:10; 02.07 16:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Issand, mis lõdvad naised siin koos.
Ahjaa, palka saan ka 4 tonni kätte, mees rohkem. Ja täna lõunaks oli pardifilee.

Hahaha! Tõsi, pardifilee maksab mõne euro rohkem kui säästukana, aga 10€ eest saab pere pardist kõhu täis küll (250g fileed näljasematele ja 150g vähemnäljastele), salat kõrvale ja 3€ väärt portsion söök laual 😀

Vastuseks teemale – kui asi kulgeb liiga kiiresti (1. kohtumine ja kohene valmisolek), siis kaob ära mängu võlu ning püüdmisefekt, mis mehele on ikkagi mingil määral oluline. 30+ vanuses samas 6 kuud väravaromantikat kah ei taha. Parimad suhted on voodisse viinud 3.-4. kohtumisel.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Koos olen nüüd partneriga, kellega jõudsin ühe tunniga voodisse, aga ca 1,5 kuud olime suhelnud ja saanud aru, et meil on väga sarnased huvid.

Kui kaua te tänaseks koos olete olnud?

Kas sa soovitaks oma tütrele rahuliku südamega võõra mehe hotellituppa ööbima minna, keda varem reaalselt kohanud pole?

Koos ligi aasta. Siiani, kui oleme üksteisest eemal kirjutame ja helistame mitu korda päevas. Vahel nädalase eemalolekud on lausa rasked. Ja siiani tassib ta mu kotte, avab uksed, toob kohvi voodisse ja hoiame öösel üksteist tugevalt kaisus. Oma tütrele ütlesin, et kui mees su peale karjub või midagi lugupidamatut ütleb, või paneb sind tundma halvasti, siis ära karda teda maha jätta. Tee nagu süda ütleb ja teiste arvamuse pärast ei pea kellegagi kokku jääma. No kas võõra mehega kohe hotellis kohtuda? Enne joogu kusagil ikka kohvi. Kindlasti kasutagu turvavahendeid.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 29.06 00:07; 29.06 12:15; 29.06 21:07; 30.06 15:48; 02.07 13:11; 02.07 17:16; 02.07 22:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Koos ligi aasta. Siiani, kui oleme üksteisest eemal kirjutame ja helistame mitu korda päevas.

Aa, nüüd selgus sinu tegelik huvi – sul pole pikema suhte kogemust, aga soovid teada, kas see võib selleks kujuneda hoolimata kohe voodisse hüppamisest. Muidugi võib, mingu teil hästi!

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 29.06 19:56; 29.06 20:16; 02.07 13:44; 02.07 13:56; 02.07 21:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Koos ligi aasta. Siiani, kui oleme üksteisest eemal kirjutame ja helistame mitu korda päevas.

Aa, nüüd selgus sinu tegelik huvi – sul pole pikema suhte kogemust, aga soovid teada, kas see võib selleks kujuneda hoolimata kohe voodisse hüppamisest. Muidugi võib, mingu teil hästi!

On eelnevalt 5 ja 12 aastat. Selles suhtes on rohkem kirge kui varem. Eelnevalt kustus kirg ruttu, aga talusin suhet. Tänan heade soovide eest.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 29.06 00:07; 29.06 12:15; 29.06 21:07; 30.06 15:48; 02.07 13:11; 02.07 17:16; 02.07 22:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

13 aastat tutvust ja 1 kuu kohtinguid

On millalgi plaanis ehk suhegi luua?

Kaua sa ikka lihtsalt tuttav oled…

Ega see 13 aastat tähenda, et oleks kohtingu eesmärgil tutvunud ja meelega oodatud. Pigem ikka seda, et suhe loodi vana tuttavaga, näiteks töölt või isegi lapsepõlvest. Et polnud päris võõras inimene.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 17 postitust - vahemik 31 kuni 47 (kokku 47 )


Esileht Pereelu ja suhted Kui kiirelt oma kaaslasega voodisse jõudsite

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.