Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: Kui kiiresti

Postitas:

Kui kiiresti olete teie jäänud rasedaks peale aastaid pillide võtmise lõpetamist?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tarvitasin 10 aastat Nuvaringi, Evrat ja ka pille (nime enam ei mäleta).
Lõpetasin paar kuud tagasi ja rasestusin teisel normaalsel tsüklil endale täiesti teadmata.
Rasedustesti tegin ka täiesti kogemata ja kuna ma üldse ei arvanud, et nii ruttu võin rasestuda siis mul pole õrna aimugi, kui suur võib rasedus olla.
Viimased päevad olid mai keskel, siiamaani ei ole päevad alanud, aga test on positiivne ja homme arsti aeg.
Sümptomid on kadunud ja triip ka ainult õhkõrn.
Kardan, et homses ultrahelis öeldakse mulle, et rasedus ei vasta nädalatele ja saadetakse puhastusele….
Samuti kuna ei teadnud, et olen rase, pole elanud tervislikku elustiili mida rase võiks elada (ehk siis olen söönud toorest liha, tarbinud alkoholi, võtnud unerohtusid), on hirmud väga suured, et olen tekkinud loodet või lootealget kahjustanud. Seega kas valida teadlikult tablettidega puhastamine ja hakata triipe püüdma niiöelda puhtalt lehelt või riskida, et saan loote kahjustustest teada juba liiga hilja.

Lootusetuse tunne on…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.07 22:09; 15.07 09:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Praktiliselt kohe, aga need rasedused katkesid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olin 7 aastat jutti võtnud ning rasestusin kohe, jätsin ühe kuu lõpus ära ning järgmise kuu lõpus olid triibud olemas. 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.07 09:53; 15.07 19:29; 16.07 19:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja viimasele Käole, kas rasedus kulges probleemideta?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.07 22:09; 15.07 09:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuu peale lõpetamist. See rasedus katkes aga uuesti siis 2k hiljem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sa tahad enda jaoks mingeid järeldusi teha, siis see küsitlus sind ei aita kahjuks kuidagi. Võtsin pille kuus aastat, lõpetasin, katsetasime kolm aastat rasedaks jääda, aga ei õnnestunud. Aitas ainult IVF, aga põhjus polnud minus.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Yasminelle. 3 aastat võtsin. Rasedaks jäin 6 kuud hiljem aga rasedus peetus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen Kägu, kes kirjutas, et jäin kohe rasedaks. Raseduse algul olid määrimised, aga kõik oli korras, käisin paar korda selle tõttu kontrollis. Muidu üldjoontes igati talutav rasedus, ei iiveldusi ega midagi, olin rõõsa ja rõõmus, nüüdseks tüdrukutirts 1,5-kuune, kõik on hästi 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.07 09:53; 15.07 19:29; 16.07 19:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võtsin pille 12 aastat. Rasedaks jäin 4. tsükliga, 30 aastasel. Rasedus kulges täiesti probleemitult.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paljudel siin on kiiresti peale pillide lõpetamist saadud triibud katkenud või peetunud, see võib olla sellest, et pillide võtmise üks toime on emaka limaskesta kahanemine (lisaks ovulatsiooni nullimine), see võib normaalse paksuseni taastumisega võtta aega mitu kuud veel peale pillide lõppu.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen Kägu, kes kirjutas, et jäin kohe rasedaks. Raseduse algul olid määrimised, aga kõik oli korras, käisin paar korda selle tõttu kontrollis. Muidu üldjoontes igati talutav rasedus, ei iiveldusi ega midagi, olin rõõsa ja rõõmus, nüüdseks tüdrukutirts 1,5-kuune, kõik on hästi ????

Kasutasin esimesed 3 aastat Yaz-i, nendega tekkisid migreenid ja siis läksin Desirette peale üle, need teise toimeainega vist, ka imetavad emad võivad neid võtta, kui ma õigesti mäletan..

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.07 09:53; 15.07 19:29; 16.07 19:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võtsin pille 8 aastat (vist…? ei mäleta… võibolla kauem), rasestusin alles aasta pärast kui olin juba ka Duphastoni hakanud võtma. Rasedus kulges ideaalselt. Teist last ootasime vist umbes sama kaua peale pillide lõpetamist, aga siis olin pille võtnud u 2 aastat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kasutasin 5 aastat Desirett minipille. Kui lõpetasin nende võtmise siis läks veidi üle kahe kuu aega enne kui päevad taastusid ja siis kohe pärast esimest menstruatsiooni jäin rasedaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võtsin pille aastaid, rasestusin teisel kuul. Rasedus kulges probleemideta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )